Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6792779 Napisano: 04.07.2021 07:48:54 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no po prostu oszaleję,siedzę nad tym paragonem Nivea z Biedry i  nic mi twórczego nie przychodzi co bym miała napisać emotka

Miałam to samo z tymi mistrzowskimi emocjami. Moją emocja było pocenie się z wysilku co skrobnąć.

moje emocje sięgnęły zenitu przy pisaniu tego zgłoszenia, a teraz wkurzam się, bo nie mam potwierdzenia, że doszło emotka

ja wysyłałam na początku gdzieś zgłoszenie ale potwierdzenia na maila nie było, tylko info na stronie ... czy ja o czyms nie wiem?...  emotka

Też nie mam na maila potwierdzenia

Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6792704 Napisano: 03.07.2021 12:56:16 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no po prostu oszaleję,siedzę nad tym paragonem Nivea z Biedry i  nic mi twórczego nie przychodzi co bym miała napisać emotka

Miałam to samo z tymi mistrzowskimi emocjami. Moją emocja było pocenie się z wysilku co skrobnąć.

moje emocje sięgnęły zenitu przy pisaniu tego zgłoszenia, a teraz wkurzam się, bo nie mam potwierdzenia, że doszłoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6792667 Napisano: 03.07.2021 07:46:54 w Wkurza mnie...
no po prostu oszaleję,siedzę nad tym paragonem Nivea z Biedry i  nic mi twórczego nie przychodzi co bym miała napisaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6789270 Napisano: 18.06.2021 07:03:48 w Przedszkolaki i przedszkola :)
zielonaszpilka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Słuchajcie mam problem natury moralnej. W zasadzie nie tyczy się to przedszkolaka, a uczennicy klasy pierwszej. Jako że otoczenie jest ważne, to je krotko nakreślę: babcia uczennicy jest nauczycielką klas początkowych (ponoć bardzo dobrą), żyje blisko wnuczki, obecnie przebywa zagranicą, matka nie pracuje/nie pracowała w ogóle, nie wstydzi się mówić, że oczekuje od innych, że będą łożyć na jej życie.
Są z nami dość blisko, więc dzisiaj rozmawialiśmy na Skype. Uczennica stwierdziła dzisiaj (poważnym głosem), że w życiu ze szkoły nie ma żadnych korzyści, że w ogóle nie powinna tam chodzić i ona w przyszłości będzie siedziała w domu, bo to jej marzenie. Przyznam, że rodzice na 7 urodziny kupili jej tablet, dziewczynka siedzi w nim od 10 rano do 23.30, rzadko wychodzi na dwór. Nie chce się wtrącać w to, jak oni ja wychowują, ale myślę że w jej przypadku edukacja jest duża szansa, żeby otrząsnąć się z rodzinnego marazmu. myślicie, że powinnam pogadać z babcią i zwrócić jej uwagę na zachowanie i słowa wnuczki?

Myślę, że nie. Dziewczynka, jeśli ma takie wzorce w domu, to nic z tym nie zrobisz. Nie wiem czy babcia jest matką jej mamy czy ojca, ale ona wychowała jednego z rodziców i wyszło, co wyszło, więc co z tego, że jest dobrą nauczycielką? Na wnuczkę ma jeszcze mniejszy wpływ niż na jej rodziców, nawet jeśli są blisko. Takie wtrącanie się i próby zbawiania świata kończą się źle dla zbawiającego i najczęściej psuje relację między osobą chcącą pomóc, a tymi któremu nieproszona pomoc ma być udzielana. Lepiej zrobisz jak będziesz utrzymywać normalny kontakt z tą rodziną, a małej poprzez swój przykład pokażesz, że w życiu fajnie jest robić coś więcej poza siedzeniem na zasiłku. Albo załapie albo nie. Interwencje są wskazane w sytuacji, gdy dziecko jest krzywdzone lub zaniedbywane i to też wtedy zgłasza się raczej do odpowiednich instytucji, a nie ratuje się samemu.

zielonaszpilka ma rację, najlepiej się nie wtrącać lecz bezpośrednio porozmawiać z małą przy okazji, ale nie pouczająco tylko w luźnej rozmowie, a może mała ma taki etap, z własnego doświadczenia wiem, że dzieci różne rzeczy lubią bez sensu mówić i robić. Nie będę się rozpisywać, co i jak,ale był okres u mojego syna, że wszyscy łapali się za głowę i mówili, że nic z niego nie będzie, bo jest rozpieszczony jak dziadoski bicz i że mu i nam się w d... poprzewracało - potrafił powiedzieć też, że nie będzie pracował w życiu, bo mamusia i tatuś będą go utrzymywać.))) Dziś mój syn ma 15 lat - sprzata , gotuje, pomaga wszystkim na około, w czwartek odbieram gratulacje ze szkoły za wyniki w nauce, a do tego na wakacje idzie do pracy zamiast jechać na obóz - i to co ludzie ( i niestety rodzina) widzieli na zewnątrz nijak się miało do relacji w środku... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6788334 Napisano: 15.06.2021 06:57:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
bon do yes sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6785834 Napisano: 04.06.2021 14:49:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
czerwiec rozpoczęty, bon - Loteria Intermarche - Nagrodowe Mistrzostwaemotka Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6785826 Napisano: 04.06.2021 14:11:37 w Informują
Informują z Loteria Intermarché

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6784547 Napisano: 28.05.2021 18:26:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam paragon black z lidla i nie wiem który nr wpisać, bo nie ma na nim nr systemowego, pisałam do agencji i bez odezwu...ktoś, coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6783998 Napisano: 26.05.2021 13:47:14 w Dziś cieszę się z.....
a ja się cieszę, że przeżyłam te dwa dni egzaminów syna.))) jutro już na luzieemotka Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6783797 Napisano: 25.05.2021 18:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

olywka napisał(a):

Czy w loterii "Wybierz Majonez dekoracyjny, wybierz nagrody" po odesłaniu danych, powinien przyjść jakiś maila zwrotny, że je przyjęli? 

a co to za konkurs, mogę prosić link?

Ten konkurs już bardzo dawno temu się zakończył, mowa o tym: 
https://www.e-kon...wybierz-nagrody.html

Niby do 28 czerwca mają czas na wysyłkę przelewów emotka  ale od marca brak jakiejkolwiek informacji sprawia, że zaczynam się martwić czy wszytsko przebiega Oki emotka  stąd pytanie czy ktoś dostał wiadomość w związku z pozytywnym przyjęciem bądź otwrzymaniem oświadczenia i paragonu emotka  

a ok, dzięki, bo widziałam gdzieś nowy konk z winiary i nie mogę znaleźć...chyba, że mam omamy.)) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6783786 Napisano: 25.05.2021 18:04:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

Czy w loterii "Wybierz Majonez dekoracyjny, wybierz nagrody" po odesłaniu danych, powinien przyjść jakiś maila zwrotny, że je przyjęli? 

a co to za konkurs, mogę prosić link? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6782050 Napisano: 18.05.2021 07:13:21 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Dlatego ja często ich zgłaszam do UOKiK- ostatnio za, według mnie, praktyki monopolistyczne- zezwalają na sprzedaż niektórych kodów przez podmioty, z którymi mają umowy, a innym nie. UOKiK odpisał, że analizują zapisy.

Z kodami ostro przesadzają.  emotka
A w temacie mnie jeszcze wkurza stan pogody tegorocznej wiosny i - co za tym idzie - tabuny mrówek w całym domu. Nic na nie nie działa, nic! Sprytne są, zmory!  emotka

kawa działa mielona - polecam.) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Claudia77

#6781272 Napisano: 14.05.2021 06:06:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
bon do yes na 300 zł sprzedam lub wymienię na bony smyk  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6780357 Napisano: 11.05.2021 06:24:56 w co chcielibyście wygrać?
rare85 napisał(a):

A ja niezmiennie.. chciałabym "wygrać" patent na wygrywanie emotka zwłaszcza u Smolara emotka

ja też, a co do Smolara, to jak gram parę ładnych lat, to tylko 2 nagrody 2 stopnia z loterii i jedna główna z kreatywnej - i szczerze, za ten tekst sama bym sobie nie dała nogrody emotka , a no i to porsche z black mi się marzyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6780305 Napisano: 10.05.2021 19:43:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
voucher do yes z Rafaello na 300 zł za 270 Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6780270 Napisano: 10.05.2021 18:10:46 w Wygraj mi / Wygram za...
nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Kto podpowie  mi jak wygrać...lub wygra bony do Auchan? 

też bym chciała wiedzieć - ale tu chyba idzie o fart:)

graj na wszystkie numery w rodzinie to w końcu którymś trafisz???? coś mi się wydaje że ludzie tak grają a potem handlują tym tutaj ehh

ja tak gram i co... i wielkie "0" mamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6779919 Napisano: 08.05.2021 11:39:00 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
voucher do Yes 300 zł - za 270  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6779876 Napisano: 08.05.2021 07:09:34 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Auchan wszyscy wygrywają bony ,a ja nie potrafię tam trafić 

Mnie też wkurza, że nie mogę trafić   emotka

i jaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6777343 Napisano: 23.04.2021 18:16:22 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Chcę kupić nowy odkurzacz, myślę nad pionowym bezprzewodowym(mam jeszcze taki samojezdzacy i jest super) 
Moje pytanie: czy taki pionowy zastapi mi całkowicie zwykły odkurzacz? Dlugo trzyma akumulator i moc ok? Odkurzy dobrze dywan? Mam dom 150 metrów, da radę? 
Co polecacie?

Dyson emotka  zastępuje całkowicie inne odkurzacze, na średniej mocy działa ok 40-45 min, spokojnie cały dom można odkurzyć, jeszcze nie ładowałam w trakcie


A jakis konkretny model polecasz? Bo są dysony za 1500 i 2700 emotka

teściowa i koleżanka mają ten droższy, petarda, też na niego składam.)) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6776226 Napisano: 18.04.2021 14:29:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani czy macie Termomix i jakie macie zdanie na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0