Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Paulla95

Paulla95

#6408943 Napisano: 28.09.2017 15:46:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie normalnie emotka Jedno konto. Wygrana z ostatniego YES. Formularz zawsze idzie dobrze.


A no właśnie. Co do YES. Ktoś czytał regulamin i pamieta kiedy wysyłają bony? Oraz trzeba podesłać im dane jakies? Z tego co pamietam w formularzu chyba się podawało. Ale Tyle czytam i szukam, że już się myle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6408873 Napisano: 28.09.2017 13:43:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Auchan teraz znalazłam wiadomosc emotka Było 100 na zabawki to teraz 50zl emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6405625 Napisano: 20.09.2017 15:13:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ZESTAW 8 PACZEK PŁATKÓW SANTE FIT - Ambasadorka. 

Oraz doszła ksiązka od GRANICE.PL - konkurs emotka  



Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6404005 Napisano: 15.09.2017 19:32:27 w moje dzisiejsze wygrane :)



150zł na Yes od Nivea emotka Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

Paulla95

#6400581 Napisano: 07.09.2017 16:08:11 w PLAGIATY
superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

... Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka

Ty NIE zbierasz tylko KUPUJESZ polubienia emotka

Szczerze to nie zrozumiałam emotka  Ja kupuję? czy co ?:p

Nie "żebraniem" glosy dostajesz tylko wchodzisz na Allegro, robisz zakup LAJKÓW ... ot inwestycja.Dlatego masz prace z 1-10-50 lajkami a obok z 300oma albo 2tys . arsze


Aaaa ja myślałam, że Tobie konkretnie o mnie chodzi. Tak se myślę kurcze jak ja udziału w konkursach takich nie biore co więcej mając fan page mam ledwo 400like. Ale ja wole mieć Polskie prawdziwe. To ja wiem, że tam można już za 5zł kupić sporo... Masakra. Ale z tego co wiem to już facebook zabokował opcję, aby komentarze były polubione emotka  Teraz mogą być chyba fan page(nie jestem pewna) ale na pewno całe POSTY. Dlatego ludzie wolą się prosić 24/7 przez cały okres trwania konkursu i z wynikiem 500-1000 wygrywają konkurs emotka  Widzę na facebooku jak się proszą ciaglę te same osoby. Już je blokuje bo mnie denerwują emotka  Takie dwie "przyjaciółki" czy "siostry" też raz poprosily o polubienie no okej. A pozniej codziennie dostawalam wiadomosci abym im polubila emotka  To wchozdziam w ten link ale nie im polubilam ale komus innemu co jeszcze prosilam rodzine o polubienie aby tamte nie wygraly emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6400513 Napisano: 07.09.2017 14:16:17 w PLAGIATY
superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

Inni to perfidnie z google biorą zdjęcia emotka  Kiedyś na facebooku przesyłki Polska-Anglia organizowali konkurs halloween trzeba było im wysłać zdjęcie własnego autorstwa. A mianowicie jak haloween to chodziło o dynie. Nie był to wielki trud bo mogła być wycięta przez dziecko dynia i tak wygrywały prace na najwiekszą ilość lajków. Patrze a oni ogłaszaja kto na razie wygrywa i kilka dni zostało. A tam 2 najlepsze" z najwieksza iloscia byly z google. Ale napisalam i ich zdyskwalifikowali emotka  Na szczescie darmowa wysylke paczki wygral ktos inny emotka  Dziwi mnie, że jeszcze Tyle firm organizuje na te lajki emotka  Wole losowanie. Jak patrze na Tym facebooku to często te same nazwiska. Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka

Ty NIE zbierasz tylko KUPUJESZ polubienia emotka


Szczerze to nie zrozumiałam emotka  Ja kupuję? czy co ?:p Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6400388 Napisano: 07.09.2017 11:54:05 w PLAGIATY
Inni to perfidnie z google biorą zdjęcia emotka  Kiedyś na facebooku przesyłki Polska-Anglia organizowali konkurs halloween trzeba było im wysłać zdjęcie własnego autorstwa. A mianowicie jak haloween to chodziło o dynie. Nie był to wielki trud bo mogła być wycięta przez dziecko dynia i tak wygrywały prace na najwiekszą ilość lajków. Patrze a oni ogłaszaja kto na razie wygrywa i kilka dni zostało. A tam 2 najlepsze" z najwieksza iloscia byly z google. Ale napisalam i ich zdyskwalifikowali emotka  Na szczescie darmowa wysylke paczki wygral ktos inny emotka  Dziwi mnie, że jeszcze Tyle firm organizuje na te lajki emotka  Wole losowanie. Jak patrze na Tym facebooku to często te same nazwiska. Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka Wyświetl w wątku >>

Paulla95

#6399925 Napisano: 06.09.2017 10:37:26 w Auchan
glena napisał(a):

dolly napisał(a):

W Auchan wszystkie dni sa robocze, takze liczcie kalendarzowe, by sie nie naciac na jakiegos sluzbiste. 

Dzień roboczy to dzień z przedziału poniedziałek-piątek i wg mnie nie ma tu nic do rzeczy, jak sklep czy ktoś pracuje, tak jest przyjęte i kropka. Służbiście robiącemu problem trzeba to grzecznie wyjaśnić emotka  




Dzwoniłam właśnie na infolinie do 3 różnych miast. Liczy się bez weekendów emotka  Trzeba liczyć od dnia kiedy dostało się maila 14 dni (bez week) emotka  Dziś idę odebrac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6399914 Napisano: 06.09.2017 10:14:32 w Auchan
glena napisał(a):

dolly napisał(a):

W Auchan wszystkie dni sa robocze, takze liczcie kalendarzowe, by sie nie naciac na jakiegos sluzbiste. 

Dzień roboczy to dzień z przedziału poniedziałek-piątek i wg mnie nie ma tu nic do rzeczy, jak sklep czy ktoś pracuje, tak jest przyjęte i kropka. Służbiście robiącemu problem trzeba to grzecznie wyjaśnić emotka  

A już się cieszyłam emotka  Dziś pojadę i się dowiem. Ewentualnie może ktoś już dziś odbierał z drugiej edycji? Albo z pierwszej po Tylu dnaich i się wypowie czy mu dali czy nie  ? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6399793 Napisano: 05.09.2017 21:03:29 w Giełda Kodów ; )
Moze ktos robil zakupy w sklepie CROOP  ?  I ma kod na internet do play ? Wazne do jutra jest emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6399791 Napisano: 05.09.2017 21:01:21 w Auchan
[quote=O kurcze emotka  emotka  Nawet nie wiedziałam, że jest jakiś czas. Czytałam regulamin chyba 5 razy. I nie zauważyłam tego punktu ;/ Powinni w mailu pisać emotka  Gapa ze mnie. Myślałam, że odebranie bonu to jest czas taki jak na wykorzystanie do 30.09 emotka  
No trudno. Mam 2 dni na wyzdrowienie emotka  

DZIĘKIIIII!! emotka  
glena]
zielona123 napisał(a):

Pytałam raz, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Bon z drugiego etapu (informacja z dnia 18.08.) można odebrać do 7.09 czy źle licze?

Moim zdaniem dobrze. Dni robocze to pn-pt. Liczę zawsze od następnego dnia po otrzymaniu informacji. 18 to był piątek czyli do czwartku 7.09. powinno być ok.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6383708 Napisano: 28.07.2017 11:34:18 w Giełda Kodów ; )
mam z coca cola zamienie na haineken lub inne Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6377739 Napisano: 10.07.2017 14:01:23 w Giełda Kodów ; )
Posaidam kilka kodow z coca cola zamienie na paragon mile widziany Lorenz na monster munch emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6374328 Napisano: 30.06.2017 13:20:01 w Zdjęcia naszych wygranych
A to i ja się pochwalę, a co mi tam emotka  W końcu udało mi się. Wygrane z facebooka. Jeden konkurs zakończył się pod koniec maja. drugi konkurs stabilo. paczka świeżutka z tego miesiaca , wczoraj doszła paczka emotka   

Tutaj zestaw Kosmetyków Eco od naturalne-piekno.pl



A tu lalka  Barbie w swiecie gier. A wygralam tez w tym konkursie : pointy 88 mini sweet color Stabilo, Pen 68 mini sweetcolor stabilo, Ksiazeczka/kolorowanka barbie, plastry też były  i cukierki miętuski emotka ) Zdjecie niestety mam tylko lalki emotka  

Jak wygram to napewno tez bede pisac tu : facebook.pl/swiatlurmi emotka  
Wyświetl w wątku >>

Paulla95

#6372292 Napisano: 26.06.2017 21:10:52 w Platformy dla testerów- trnd itp.
aurorcia napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy jest teraz na Streetcom testowanie Okocim Radler? otrzymuję takie zadania do wykonania jakbym była w kampanii...

Ja tak samo emotka

Czyli jakie np? opinia, przebieg testu etc?Testowaliscie juz u nich kiedys?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6369028 Napisano: 18.06.2017 10:19:56 w Giełda Kodów ; )
kadett33 napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

posiadam kody z chipsow STAR ale bez paragonu wiec nie wiem czy sie przyda. Ale jak cos t opisac. 

Ja szukam cody z COCA COLI Play emotka

ale gdzie te kody są w tych starach? Jak mi wiadomo trzeba mieć paragon, a nie kod.

A dobrze emotka  Nie otworzyłam jeszcze. Byłam pewna, że są w środku emotka  Źle zrozumiałam etykiete, w takim razie ide szukac paragonu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6366824 Napisano: 12.06.2017 11:09:59 w Giełda Kodów ; )
Poszukuję KODÓW Z LAYS I COCA COLI emotka  otrzebujesz innych ? Pisz jakie. Jak potrzebujesz głosy/lajki pisz chetnie sie zameinie za kody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6366518 Napisano: 11.06.2017 00:23:45 w Kupię...
A ja szukam banana świeżaka z akcji biedronkowej z listop/grudzień lub innego  emotka  Córka widziała u dziewczynki i chce jej podarować również emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulla95

#6366516 Napisano: 11.06.2017 00:22:16 w Oddam za darmo
Katowice : Posiadam 2 smerfy z lidla na oddanie(nie wiem jakie dokladnie ale 2 te same) 
                 ok.20 kart biedronka  z ostatniej akcji 
                  i kilka kart z poprzedniej akcji biedronka. 
                Mam nawet 50szt naklejek z listopada, ale to chyba juz nikomu nie potrzeba xD emotka  

Najlepiej jednej osobie, pierwszeństwo mają Katowice lub Chełm Ślaski:-)  Wyświetl w wątku >>
1 alaalicja 0

Paulla95

#6362453 Napisano: 31.05.2017 17:46:16 w Pomocy!!!!
becia1973 napisał(a):

plissssssssssssss  szukam pomocy w testujdove.pl - nie mogę wgrać skanu paragonu cały czas mam komunikat :

  • Proszę skan dokumentu w formie obrazka (dozwolone formaty: jpg, png, gif)
o co chodzi ???????????



Sprawdz w jakim formacie masz obrazek emotka  Być może jest np. jako pdf. Albo inny format. próbuj zmienic we właściwościach obrazka program w jakim ma się otwierać tym samym zmienisz format moze na poprawny emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0