Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika janko

janko

#1964372 Napisano: 25.11.2008 12:56:53 w Połączenia nieodebrane
I co z tym Intermache? Nie dzwonią dzisiaj wcale???
Bo nie odezwali się więcej na jeden z telefonów, co dzwonili wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1964366 Napisano: 25.11.2008 12:55:15 w Allegro.pl - bez linków
AgaAga napisał(a):

gemma napisał(a):

a ja z innej beczki.. co zrobić, jeśli Sprzedający żąda wygórowanej opłaty za przesyłkę, np. 12 zł za przesłanie koszulki pocztą z tego samego miasta? Miałam raz taką historię, że nie patrzyłam na koszty przesyłki bo chciałam odebrać osobiście, ale nie mogłam dogadać się ze Sprzedającą co do miejsca i terminu.




Nie masz wyjścia, tego żadne regulaminy nie ustalają.
A czy to to samo miasto czy inne, to dla poczty nie ma znaczenia, ceny takie same.
Sprzedający może sobie doliczyć papier, pudełko, kopertę, bilet na autobus na pocztę, wszystko... emotka

Spróbuj się dogadać żeby odebrać osobiście


Ale z drugiej strony koszty wysyłki nie mogą być zawyżone (zgodnie z regulaminem).
Więc możesz zażądać kalkulacji kwoty wysyłki.
Wtedy będzie musiał napisać, że np. znaczek 3,55, koperta 1,50, itp. No niestety może również napisać bilet autobusowy:( Ale jak poprosisz o kalkulację to może trochę obniży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1962988 Napisano: 24.11.2008 07:38:13 w Allegro.pl - bez linków
janko napisał(a):

Tak troszkę z innej beczki:
Jakich programów używacie do wystawiania aukcji na Allegro. I z jakich serwerów korzystacie do hostingowania zdjęć?
Warto kupić jakiś program za parę złotych?


Jakoś nie wierzę, aby nikt nie wystawiał na allegro (i nie korzystał z jakiś softów do wystawiania aukcji).
Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy warto coś (CO?) kupić, bo wystawianie przez samo Allegro zaczyna mnie dobijać. A planuję teraz trochę przewietrzyć szafy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961971 Napisano: 24.11.2008 12:54:06 w Połączenia nieodebrane
taaga20 napisał(a):

janko napisał(a):

anemie82 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

nice napisał(a):

anemie82 napisał(a):

janko napisał(a):

No i dzwonili na kolejny numer, telefon w pogotowiu na biurku, chwytam, zielona słuchawka, i już tylko bip bip. emotka
Chyba ich pogieło.
Mam połączenie w odebranych (a nie w nie odebranych), więc zdążyłem odebrać, ale druga strona trochę niecierpliwa.


oni chyba sprawdzają czy nr aktywny bo ja na kilku telefonach identycznie miałam, czas rozmowy 2s



jeżeli to z intermarche to nie wiadomo czy zadzwonią powtórnie bo w regulaminie nie ma takiego zapisu. Jest informacja, że będą informować smsem o nagrodzie. A tu dzwonią.
emotka




No właśnie... co za ludzie... emotka


do mnie puszczali najpierw sygnał ale potem dzwonili



No już jeden zadzwoniony powtórnie i potwierdzony:)

A tak apropos, to jak sądzicie TV juz rozdane, czy zostawili sobie na koniec???


ja w regulaminie nie wyczytałam nic na temat tv ...



Bo na TV jest osobny regulamin. Ale chyba tak samo się zgłaszało, a więc biorąc udział w jednym automatycznie brało się udział w drugim.
Przynajmniej tak mi się wydaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961934 Napisano: 24.11.2008 12:42:34 w Połączenia nieodebrane
anemie82 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

nice napisał(a):

anemie82 napisał(a):

janko napisał(a):

No i dzwonili na kolejny numer, telefon w pogotowiu na biurku, chwytam, zielona słuchawka, i już tylko bip bip. emotka
Chyba ich pogieło.
Mam połączenie w odebranych (a nie w nie odebranych), więc zdążyłem odebrać, ale druga strona trochę niecierpliwa.


oni chyba sprawdzają czy nr aktywny bo ja na kilku telefonach identycznie miałam, czas rozmowy 2s



jeżeli to z intermarche to nie wiadomo czy zadzwonią powtórnie bo w regulaminie nie ma takiego zapisu. Jest informacja, że będą informować smsem o nagrodzie. A tu dzwonią.
emotka




No właśnie... co za ludzie... emotka


do mnie puszczali najpierw sygnał ale potem dzwonili



No już jeden zadzwoniony powtórnie i potwierdzony:)

A tak apropos, to jak sądzicie TV juz rozdane, czy zostawili sobie na koniec??? Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961707 Napisano: 24.11.2008 11:02:51 w Połączenia nieodebrane
No i dzwonili na kolejny numer, telefon w pogotowiu na biurku, chwytam, zielona słuchawka, i już tylko bip bip. emotka
Chyba ich pogieło.
Mam połączenie w odebranych (a nie w nie odebranych), więc zdążyłem odebrać, ale druga strona trochę niecierpliwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961654 Napisano: 24.11.2008 10:25:37 w Połączenia nieodebrane
janko napisał(a):

Z czego teraz mogli dzwonić?
Zastrzeżony, ale chyba ze 2 no może 3 dzwonki - ciężko odebrać emotka


Dzięki wszystkim za info pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961641 Napisano: 24.11.2008 10:19:12 w Połączenia nieodebrane
Z czego teraz mogli dzwonić?
Zastrzeżony, ale chyba ze 2 no może 3 dzwonki - ciężko odebrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1961586 Napisano: 24.11.2008 09:46:29 w Zbieramy kasę!

janko

#1961422 Napisano: 24.11.2008 08:30:44 w Allegro.pl - bez linków
Tak troszkę z innej beczki:
Jakich programów używacie do wystawiania aukcji na Allegro. I z jakich serwerów korzystacie do hostingowania zdjęć?
Warto kupić jakiś program za parę złotych? Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1901256 Napisano: 23.10.2008 11:19:50 w TESCO konkursy
Dokładnie tylko 5 tyś emotka
I nie wiadomo do jakiego biura niestety....

Co do gubienia paragonów - to nie wiem, czy aż tak często krzyszu - ostatnio na lodówki turystyczne z Tesco. A to chyba każdemu kto grał brakło... bo nikt się nie spodziewał,że aż tyle wpadnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1901146 Napisano: 23.10.2008 10:53:39 w TESCO konkursy
Wygrałem wycieczkę z Kauflandu emotka emotka emotka

Dzwonili niedawno.
Tylko, że wszędzie szukam i wcięło paragon emotka
Zastanawiam się czy nie został wysłany na jakiś inny konkurs.... emotka

Czy ktoś może mógłby pomóc emotka

Oczywiście zrewanżuję się. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1820344 Napisano: 19.09.2008 08:06:04 w TESCO konkursy
szczupak napisał(a):

enia2007 napisał(a):

kto dzisiaj czeka na telefon z Tesco ? emotka duża konkurencja? emotka


a z jakiego konkursu maja dzis dzonic?
bo kilka w tesco bylo ostatnio? emotka emotka daj znac bo nie wiem czy czatowac przy telefonie emotka


Zapraszam do czytania regulaminów. Mogą teoretycznie z kilku, przynajmniej ja znam 2 w których brałem udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1820225 Napisano: 19.09.2008 07:18:25 w TESCO konkursy
enia2007 napisał(a):

kto dzisiaj czeka na telefon z Tesco ? emotka duża konkurencja? emotka



Ja. I to nie tylko z Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1798720 Napisano: 10.09.2008 10:01:01 w TESCO konkursy
Oj widzę, że próbujecie na siłę komuś wcisnąć tą wygraną. Jak ktoś będzie chciał (i był od nas) to pewno się pochwali.
Wiadomo, że sposób był jeden - i kto go wykonał najbardziej perfekcyjnie to wygrał.
Teoretycznie był jeszcze sposób nr 2, jeżeli ktoś miał przeciek jaka to konkretnie liczba. Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1798714 Napisano: 10.09.2008 09:57:45 w TESCO konkursy
slavi napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

slavi napisał(a):

janko napisał(a):

janko napisał(a):

Szukam osób, które mają duuużo paragonów z Tesco na lodówki. Data 7.08 (1-szy dzień promocji) i 8.08 do godz.6:50.
Zapewniam obopólną korzyść emotka



Mogę się wymienić:
daję 1 lodówkę za 3 paragony



Zamiast Drzemkowi, gratulujcie Janko wygrania samochodu, ja to właśnie robię emotka Chyba, że moja logika mnie zawodzi i się mylę, hehe


nie tylko on ten mumer posłał w pierszej godzinie emotka



Wiem, ale on usilnie szuka duuużo paragonów i ja osobiście nie wierzę, że aż tyle lodówek (nawet na handel mu potrzeba, zwłaszcza że było tylko 200, a dużo osób wygrało). Ale mogę się mylić...



Wszystko znaczy ile to dużo, dla jednego np. 8 to dużo (czyli dla mnie), a drugi dużo powie dopiero na 200 szt.... Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1798707 Napisano: 10.09.2008 09:53:51 w TESCO konkursy
ejulek59 napisał(a):

slavi napisał(a):

janko napisał(a):

janko napisał(a):

Szukam osób, które mają duuużo paragonów z Tesco na lodówki. Data 7.08 (1-szy dzień promocji) i 8.08 do godz.6:50.
Zapewniam obopólną korzyść emotka



Mogę się wymienić:
daję 1 lodówkę za 3 paragony



Zamiast Drzemkowi, gratulujcie Janko wygrania samochodu, ja to właśnie robię emotka Chyba, że moja logika mnie zawodzi i się mylę, hehe


nie tylko on ten mumer posłał w pierszej godzinie emotka



Dementuję - ja samochodu NIE wygrałem.
Zresztą logiczne jest, że wysyłałem w drugim dniu promocji ok. 7:00 (o konkursie dowiedziałem się o dzień za późno), a w tym czasie autko było już pewno wygrane.
Co mogę dodać to to, że wstrzeliłem się w dobry przedział - (matematyk ze mnie niezły
emotka ) i fakt - grałem o auto licząc, że może jakimś cudem jeszcze nikt nie trafił. Nie ostro bo z kilku telefonów po 1-2 SMSy. No i wszędzie lodówki, a paragonów aż tyle to ja nie mam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1798621 Napisano: 10.09.2008 09:20:41 w TESCO konkursy
janko napisał(a):

Szukam osób, które mają duuużo paragonów z Tesco na lodówki. Data 7.08 (1-szy dzień promocji) i 8.08 do godz.6:50.
Zapewniam obopólną korzyść emotka



Mogę się wymienić:
daję 1 lodówkę za 3 paragony
Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1796858 Napisano: 09.09.2008 05:24:13 w TESCO konkursy
Szukam osób, które mają duuużo paragonów z Tesco na lodówki. Data 7.08 (1-szy dzień promocji) i 8.08 do godz.6:50.
Zapewniam obopólną korzyść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

janko

#1487511 Napisano: 15.04.2008 07:59:40 w TESCO konkursy
A czy do wszystkich dziś zadzwonili??
Bo do mnie nie.
A wg regulaminu mieli DZIŚ obdzwonić WSZYSTKICH zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0