Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#5932333 Napisano: 17.10.2014 19:25:40 w SZUKAM....
Szukam kogos kto powie mi jak sie zglosic by zostac członkiem komisji wyborczej?czytam i jakos nie ogarniam. Gdzie mam napisac by przyjeli moje zgłoszenie?chodzi mi konkretnie o Warszawę jesli to ma znaczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5932332 Napisano: 17.10.2014 19:23:12 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy któraś z Was używała termoloków?


Ja mam termoloki babyliss. używałam kiedys dosc intensywnie i dlugo, teraz mniej bo brakuje mi czasu na wszystko. Ale moge pomoc, tylko o co chodzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5929169 Napisano: 10.10.2014 20:20:08 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

constanza napisał(a):

Czy ktos korzysta z internetu Red Bull Mobile?chcialam zapytac czy jesli doladuje konto np. za 5 zl, zablokują mi połączenia wychodzące za pare dni to bede mogla korzystac dalej z internetu?


Potrzebuje jakis tani internet do komórki, zeby ewentualnie sobie sprawdzic rozkład autobusu na miescie czy adres sklepu. Nie chcialabym ponosić kosztów stałego miesięcznego abonamentu. Polecacie cos?



Gdy konto jest zablokowane to nie możesz używać z internetu. https://mobilevikings.pl/ W tej sieci mamy przez rok ważne konto i wolny internet przez cały czas. Do ściągania poczty i rozmowy na FB dobrze się sprawuje, jak strona z rozkładem nie jest jakaś wymagająca to też będzie się nadawał. Więc kupując starter za 10zł mamy przez ro wolny internet i 10zł na rozmowy i smsy. Albo kupić starter za 19zł to otrzymujemy na 30 dni 2GB szybkiego internetu i 2000smsów po wykorzystaniu tych GB internet się zwalnia i przez rok będzie wolny. No i 19zł mamy na smsy i rozmowy.


Dzieki, przetestuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5928562 Napisano: 09.10.2014 18:54:09 w SZUKAM....
Czy ktos korzysta z internetu Red Bull Mobile?chcialam zapytac czy jesli doladuje konto np. za 5 zl, zablokują mi połączenia wychodzące za pare dni to bede mogla korzystac dalej z internetu?


Potrzebuje jakis tani internet do komórki, zeby ewentualnie sobie sprawdzic rozkład autobusu na miescie czy adres sklepu. Nie chcialabym ponosić kosztów stałego miesięcznego abonamentu. Polecacie cos? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5928488 Napisano: 09.10.2014 16:06:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980 napisał(a):

eveliina emotka emotka


Dołączam sie do gratulacji. I zazdroszcze bo to cudowne miasto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5928193 Napisano: 08.10.2014 22:59:11 w Biedronka
Czy w Biedronce sa produkty o nazwie Borsalino?Czy to moze nazwa firmy? Ktos wie? emotka nie wiem tez czy nazwy nie przekrecilam emotka ale nie robie zakupow tam i nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5928083 Napisano: 08.10.2014 19:31:05 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze TVP zmierza dzis pokazac film "Zloty srodek" z Ania Przybylska. Dzien przed pogrzebem. Poczułam lekki niesmak widząc reklame. Jestem w stanie zaakceptować jakies reportaże wspomnieniowe tak jak bylo chocby z Janem Pawlem II. Ale tej sytuacji juz jakos nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5926945 Napisano: 06.10.2014 10:53:46 w Wkurza mnie...
Mnie najgorzej wkurza i przeraża to, ze czlowiek nie jest w stanie w 100% sie przebadać i uchronić przed rakiem. Bo musiałby raz w roku sie poddać tomografii komputerowej od stop do głów i usg tez a do tego mnostwo badan z krwi. Na NFZ mozna o tym zapomniec, prywatnie to koszt dobrych paru tysiecy złotych. Mozna miec raka piersi, trzustki, szczęki, itd. Nie da rady się przebadać na wszystko. A objawy?kogo dzisiaj nie boli brzuch, glowa czy nie czuje sie osłabiony?takie cholerne czasy, mnostwo chemii dookola. Przerażajace. Rak to paskudna choroba, wyniszcza ludzi w kwiecie wieku w kilkanascie miesiecy. I czy sie leczy w Polsce czy zagranica u najlepszych profesorów i tak mozna przegrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5924011 Napisano: 30.09.2014 08:47:21 w Wkurza mnie...
Wtrace sie w dyskusje o facetach. Czytalam ostatnio taki artykuł z Toiego Stylu czy z Pani pt. Bajka byla krótka. Byly tam opisane historie trzech kobiet, ktore rozstały sie ze swoimi facetami z roznych powodow - jeden zdradził, drugi po prostu tylko kochał nie zwracając uwagi na problemy, a trzeci jeszcze tam cos. Na koniec zrobiono test , napisano.: "zostałaś ze swoim facetem, minelo 10 lat,czy widzisz szczesliwa kobietę?kazda z nich powiedziala, ze nie. Takze Anonima pomysl czy Ty bylabym szczesliwa z tym facetem za 10,15, 20 lat bo przed Wami byloby cale zycie. Czy warto sobie fundować na tyle lat taki psychiczny rollercoaster?wydaje mi sie, ze nie warto. Bo szczerze mowiac jesli on po zdradzie mowi, ze nie wie ktora wybrac to... emotka
Takze kochana, zawalcz o siebie! Nie o niego, nie o Was a wlasnie najpierw o siebie. I bierz sie szybko w garsc emotka czas mu utrzeć nosa emotka
I wlasnie tak w temacie jak mnie wkurzaja faceci, ktorzy mysla ze sa pępkiem swiata a kobieta bez nich zginie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5920949 Napisano: 22.09.2014 18:34:30 w SZUKAM....
Szukam kogos kto sprzedałby mi 5 kodów Lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5918353 Napisano: 16.09.2014 18:59:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

Czy ktos jeszcze otrzymal nagrode z ostatniej aukcji? Prawie miesiac juz czekam!! Przestali odpisywac na maile a w telfonicznym BOK praktycznie NIC sie nie dowiedzialam. To juz staje sie irytujace! Robia te aukcje, zeby sie promowac a jak przychodzi co do czego to odwlekaja ile sie da!


ja dziś dostałam bilety do kina więc cały czas wysyłają. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5914352 Napisano: 08.09.2014 19:08:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dostałam dzis ksiazke o wlosach z ostatniej aukcji wiec juz wysyłają nagrody powoli. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5912372 Napisano: 03.09.2014 18:32:10 w SZUKAM....
mdb napisał(a):

constanza napisał(a):

czy w konkursie Danio z maskotkami te kody trzeba wpisywac o jakiejs konkretnej godzinie?Regulamin czytałam ale widze, ze osoby chwala sie zazwyczaj w tym samym czasie wiec moze jest jakis tajemny sposob? emotka



Niestety, nie ma. emotka Kwestia szczęścia. emotka


dla mnie stety bo mniej będę rozpamiętywała przegraną emotka dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5912364 Napisano: 03.09.2014 18:17:46 w SZUKAM....
czy w konkursie Danio z maskotkami te kody trzeba wpisywac o jakiejs konkretnej godzinie?Regulamin czytałam ale widze, ze osoby chwala sie zazwyczaj w tym samym czasie wiec moze jest jakis tajemny sposob? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5911853 Napisano: 03.09.2014 10:16:29 w Danio
Czy w tym konkursie z maskotkami trzeba liczyc na szczescie czy sa jakies zasady pozaregulaminowa ze trzeba sie wstrzelić w konkretna godzine czy cos? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5909379 Napisano: 28.08.2014 13:42:36 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

escada - poszukaj w necie albo zapytaj notariusza o pewną specjalną umowę. Cała sprawa polega na tym, że u notariusza stawiają się:
a) wynajmujący,
b) najemca,
c) osoba, która notarialnie zobowiązuje się przyjąć pod swój dach najemcę, gdy coś nie wyjdzie.
Znajomy mi mówił, że to działa tak: najemca przestaje płacić, sąd wydaje wyrok eksmisyjny, egzekucja jest ekspresowa, bo najemca przenosi się do mieszkania osoby "c)".
Ponoć to najlepsza metoda, inaczej możesz się bujać, NIC Cię nie zabezpiecza.
Przy okazji dodam, że moi krewni próbują wymeldować osobę, która od kilkunastu lat nie mieszka w Polsce. Stracili z nią kontakt, nie wiedzą, czy np. nie wzięła jakichś pożyczek/ kredytów. I co? Prawie stuletnie sąsiadki, niechodzące, musiały się telepać taksówkami do urzędu, żeby złożyć zeznania. Za kilka miesięcy sąd zdecyduje, że można owego gościa wymeldować, czy też nie emotka
Niełatwo pozbyć się niechcianego lokatora...


Polecam spisanie aktu u notariusza przy wynajmie mieszkania. Wtedy i jedna i druga strona jest zabezpieczona. Mam znajomych, którzy wynajęli mieszkanie kobiecie, urodziła dwoje dzieci, przestała płacić i pozbyć się jej nie mogą bo na bruk wyrzucić jej nie można z dziećmi a zadłużenie ma u nich spore. Mają jeszcze kilka mieszkań i teraz już zawsze wynajmują z notariuszem. Jeśli wynajmujący nie ma niecnych zamiarów to się notariusza nie wystraszy i się zgodzi na to. Koszt niewielki a spokój bezcenny. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5908417 Napisano: 26.08.2014 21:57:19 w PLAGIATY
agicho napisał(a):




"każdemu może się zdarzyć" - owszem popuścić w gacie ale nie kradzież!! nie przymykajmy oczu na "takie zdarzenia" bo dojdzie do sytuacji,że kiedyś nasze zdjęcia wygrają ale autorami złodzieje zostaną!


Moze użyłam zlego sformułowania. Tez potepiam plagiaty. Mialam na mysli to, ze plagiaty zdarzaja sie ludziom na ktorych pracuje sztab innych ludzi i wiedza ze pojdzie to na caly swiat wiec skoro oni moga to zwykly Kowalski tez nie ma skrupułów. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5907709 Napisano: 25.08.2014 20:46:33 w PLAGIATY
luskaaa napisał(a):

Hej, a co myslicie o tym: emotka

http://kibicujzmonte.pl/zwyciezcy - zwyciezca z 18 pani Walentyna

po wyszukaniu w google zdjecie mozna znalezc takze tu:
http://etrainu.com/
http://www.facete...sc-nad-swietosciami/
i tu:
https://m2.facebo...type=1&source=46

emotka emotka
co myslicie? plagiat? niby to tylko pilka, ale chyba walczy o nagrode tygodniowa...


edit: drugie zdjecie tez z 18 tez jest na shutterstock...


http://pl.fotolia.com/id/59076890 nie sadze by ktos kto sprzedaje swoje zdjecia bankom zdjec wysyła je tez na konkurs emotka nie rozumiem takiego postępowania gdy ktos kradnie czyjes zdjecia.
Ale coz...i Shakira dopuściła sie plagiatu wiec kazdemu moze sie zdarzyc. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5906298 Napisano: 22.08.2014 14:58:15 w Wkurza mnie...
chcę dodać konkurs i każdy jest już w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5906295 Napisano: 22.08.2014 14:57:35 w Kaufland konkursy
Wysłali smsy, że wyniki będą później - źle
Milczeliby - źle bo przecież termin minął
Rozwiązali by konkurs dzień po przyjmowaniu zgłoszeń - źle, bo pewnie losowali

emotka Parafrazując reklamę Biedronki - my konkursowicze tak mamy emotka

Można się wkurzać ale nic to nie da. Musimy czekać do 26 i myślę, że teorie o ilości sms na numer czy końcówkach numerów sensu nie mają bo się prawdy nie dowiemy. Nigdy.


Wyświetl w wątku >>
0 0