Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6157997 Napisano: 09.02.2016 17:44:44 w Czas na zmiany...
od kilku dni w ogole nie wczytuje mi sie na ipadzie strona e-konkursow. Mam po prostu biale tlo. To chwilowa "awaria" w zwiazku z pracami nad nowa szata graficzna czy juz zawsze tak bedzie? ;(  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6155983 Napisano: 05.02.2016 14:16:00 w Dziś cieszę się z.....
Ciesze sie, ze od wczoraj w Zakopanem pada snieg i moge sie teraz cieszyc pysznym grzańcem podziwiajac piekne płatki sniegu za oknem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6153057 Napisano: 01.02.2016 11:31:11 w SZUKAM....
ile czasu czeka sie na zamowione bony z panelu klienta carrefour?niby napisali, ze wysylaja automatycznie a czekam juz z 10 minut i nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6153056 Napisano: 01.02.2016 11:30:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
monkakk napisał(a):

żelazka do testów już rozdane? 

no wlasnie jakas podejrzana cisza. Dopoki na youtubie nie ma recenzji to jest nadzieja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6152235 Napisano: 29.01.2016 18:07:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam pytanie do tych, ktorzy dzis licytowali..czy ten system jedna nagroda na minute dziala nadal?
czy teraz odblokowuje sie ten przycisk odbieram nagorde i wygrywa pierwsze kilka osob ktore go wcisna? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6151823 Napisano: 29.01.2016 01:07:34 w SZUKAM....
kajeczka napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam aktualnych kuponów do McDonalds. Podaje maila na ich stronie ale nie przychodza emotka  ma ktos moze jakiegos linka do pdfu czy cos zebym sobie mogla na telefonie otworzyc?beede wdzieczna emotka

http://dsmaipc1fg.../kupony_18_01.pdf?23

Dzieki emotka  wlasnie o to chodzilo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6151818 Napisano: 29.01.2016 00:46:32 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam aktualnych kuponów do McDonalds. Podaje maila na ich stronie ale nie przychodza emotka  ma ktos moze jakiegos linka do pdfu czy cos zebym sobie mogla na telefonie otworzyc?beede wdzieczna emotka

A nie mozesz sobie scagnac aplikacji na telefon, skoro i tak na telefonie chcesz?

Mam telefon ze starszym androidem na ktorego nie mozna ściągnąć tej aplikacji emotka  ściągnęłam na ipada ale pojawia sie informacja, ze brak aktualnych kuponów. A na stronie widze, ze sa nowe dostepne do 4 marca, na fb mcdonalds tez co chwila post by ściągać nowe kupony. Pytanie tylko skaD skoro ich linki nie dzialaja. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6151814 Napisano: 29.01.2016 00:34:49 w SZUKAM....
Szukam aktualnych kuponów do McDonalds. Podaje maila na ich stronie ale nie przychodza emotka  ma ktos moze jakiegos linka do pdfu czy cos zebym sobie mogla na telefonie otworzyc?beede wdzieczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6150973 Napisano: 27.01.2016 16:37:03 w Wkurza mnie...
serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z sprzedającą na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?

Ja mam steamer z Philipsa (taki bialo fioletowy z kwiatkami) i jestem zadowolona. Żelazka on moze nie zastępuje bo np nie wyprasuje idealnie ubrania wcisnietego do szafy i leżącego tam rok. Nad obrusem tez sie namachac. Ale ubrania ktore leżą na polce czy zaraz po praniu prasuje super. Bez wzgledu na to czy sa to sweterki czy tiulowe bluzki. Uprasowanie koszuli wyciągniętej z wieszaka z szary zajmuje mi minute. Nie wierze w to, ze nie ma kompletnie zadnego efektu po użyciu - wtedy urzadzenie musialoby nie dzialac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6149978 Napisano: 25.01.2016 18:03:31 w SZUKAM....
gdzie w google chrome na androidzie znajde historie?naciskam takie trzy kwadraty u gory po prawej. Wszystko jest - ustawienia, pomoc, udostepnij, zakladki itd a historii nie ma. Gdzie tego szukac? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6149613 Napisano: 24.01.2016 21:59:33 w Wkurza mnie...
Przy zawrotach głowy, nudnościach itp rzeczywiscie czesto pomaga betaserc. I trzeba biec czym predzej do laryngologa a scisclej do poradni audiologicznej bo to moze byc choroba meniera.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6149240 Napisano: 22.01.2016 23:57:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie sluzba zdrowia wlasciwie codziennie ale dzis wyjatkowo.
bylam dzis na SOR-ze i czlowiek czekający na pomoc zostal posadzony na krzesełku na sali obserwacyjnej, stracił przytomność, spadł na betonowa posadzke i roztrzaskał sobie glowe. Do tego stopnia, ze mu szyli te rany z pol godziny. Na tej sali leżeli tez ludzie z wypadkow i nie bylo tam ani lekarza ani pielegniarki nikogo przez 6 godzin kiedy tam bylam. Masakra jakas emotka  
I wkurza mnie, ze moja mama z potwornym bolem glowy nadal nie zdiagnozowana emotka  dostała receptę na lek na chorobę wrzodowa żołądka i aspirynę. Tylko jedno slowo sie na usta ciśnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6149238 Napisano: 22.01.2016 23:50:47 w Dziś cieszę się z.....
Moja skrzynka swieci pustkami wiec az tak sie nie rzucili na te faworki) nie mialam wtedy pod reka linku z przepisem wiec nie moglam sie podzielic ale juz odkopalam. Robilam z tego przepisu: http://smacznapyz...-kruche-czyli.html 
polecam naprawde bo nie dosc ze kruche to i przed oszczędny emotka :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6148816 Napisano: 22.01.2016 08:43:27 w Dziś cieszę się z.....
elhad napisał(a):

constanza napisał(a):

Z tego, ze nie musze juz walić wałkiem w ciasto na faworki bo odkryłam patent przekręcania ciasta. Moje faworki nigdy nie byly tak kruche i nie mialy takich bąbelków ns sobie emotka

Czy podzielisz się tym odkryciem?

Jasne emotka  trzeba przekręcić ciasto dwa razy przez maszynkę do mielenia (chyba lepiej ręczna niz elektryczna zeby nie uszkodzić tej drugiej). Choc nie wiem czy dziala to na kazde ciasto ale jakby cos moge sie podzielic przepisem na pw.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6148796 Napisano: 21.01.2016 23:37:04 w Dziś cieszę się z.....
Z tego, ze nie musze juz walić wałkiem w ciasto na faworki bo odkryłam patent przekręcania ciasta. Moje faworki nigdy nie byly tak kruche i nie mialy takich bąbelków ns sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6148288 Napisano: 20.01.2016 23:00:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dzieki za wiesci emotka  oby tylko nie napisali o 8 rano ze aukcja rusza o 14-tej tego samego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6147554 Napisano: 19.01.2016 15:53:50 w Pomocy!!!!
potrzebuje pomocy emotka  chciałabym nagrac babci kilka jej ulubionych piosenek by sobie mogla odtwarzac w dvd. I teraz pytanie jak to zrobic by takie zwykle dvd za 100 zł manta czy cos odtwarzalo te piosenki?
Piosenki mam w formacie mp3. Jaka plyte powinnam wybrac CD czy DVD?I w jakim programie najlepiej to zrobic?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6147266 Napisano: 19.01.2016 10:54:22 w SZUKAM....
marionzzz napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam tytułu filmu - moze ktos z was skojarzy. Pamietam, ze głównym bohaterem byl facet, pojechał na wojnę, tam go porwali i chyba musial zabic swojego kolege. Wrocil do domu ale mial wrazenie, ze jego zona i brat sa razem i nie mogl sobie z tym poradzic. Zaczal rozrabiać, policja go zabrała ale na koncu chyba sie poddał leczeniu i pogodził z ta zona.
wiem, ze to dosc znany film ale kompletnie wyleciał mi tytuł z glowy emotka

może o ten Ci chodzi

http://www.filmwe...m/Bracia-2009-459973

Taak. Dzieki emotka  jak zwykle najprostsze rozwiązania sa tymi prawidlowymi  ;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6147257 Napisano: 19.01.2016 10:45:22 w SZUKAM....
Szukam tytułu filmu - moze ktos z was skojarzy. Pamietam, ze głównym bohaterem byl facet, pojechał na wojnę, tam go porwali i chyba musial zabic swojego kolege. Wrocil do domu ale mial wrazenie, ze jego zona i brat sa razem i nie mogl sobie z tym poradzic. Zaczal rozrabiać, policja go zabrała ale na koncu chyba sie poddał leczeniu i pogodził z ta zona.
wiem, ze to dosc znany film ale kompletnie wyleciał mi tytuł z glowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6145139 Napisano: 14.01.2016 18:08:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
dzięki dziewczyny za wieści emotka  w takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać, zostało już tylko nieco ponad 2 tygodnie więc damy radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0