Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#6144437 Napisano: 13.01.2016 17:03:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

A pytał ktoś co z tą styczniową aukcją?

ktos pytal na fb ale kazali pisac maila na kontakt. Zazwyczaj odpowiadali - co tam sie dzieje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6144007 Napisano: 12.01.2016 19:47:33 w WC - rozmowy o wszystkim
bethan napisał(a):

Czy macie jakieś linki do sprawdzonych ćwiczeń w necie? Trzeba się trochę ogarnąć po Świętach emotka
Tylko nie Chodakowska emotka

Natalia Gacka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6143310 Napisano: 11.01.2016 14:59:21 w SZUKAM....
czy na droadcy smaku pojawia sie w nagrodach jeszcze jakies sprzety czy juz tylko sama porcelana? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6143277 Napisano: 11.01.2016 14:11:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
aniagie napisał(a):

Philips PerfectCare GC7635/30

dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6143272 Napisano: 11.01.2016 14:05:53 w Pomocy!!!!
dolly napisał(a):

Czy jest mozliwosc zmiany taryfy frii w t- mobile na inna?

Poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *100*815*2#lub
w Internetowym Systemie Obsługi na stronie www.t-mobile.pl
lub
w Biurze Obsługi Użytkownika
lub
w Punktach Sprzedaży Operatora
lub
poprzez wysłanie SMS-a o treści NIE na nr 415

Oferta frii internet to to samo co taryfa frii internet? Info wyzej dotyczy dezaktywacji oferty frii internet w t mobile na karte. Nie wiem czy o to chodziło. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6143208 Napisano: 11.01.2016 12:46:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
kojarzy ktoś z Was jaki model żelazka teraz będzie testowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6142685 Napisano: 09.01.2016 16:48:10 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

wkurza mnie,że zamówiłam od kogoś paczkę -  z wielką łaską dobiliśmy transakcji i gdy dostałam nr nadania paczki nie dość,że nie było pełnego nr to w pierwszy dzień nie wykrywało jej na  śledzeniu przesyłki pocztą, natomiast teraz mnie martwi,że nadanie przesyłki nastąpiło 7.01 w Gdynii, wieczorem wyszła paczka z tego urzędu- pisało "wysłanie przesyłki", a godzinę potem "nadejście przesyłki" w innym urzędzie w tym samym mieście - czy w związku z takim opisem mogę jednak liczyć,że dotrze do Mnie na drugi koniec Polski czy też ktoś źle zaadresował i wróci do Niego do Gdynii... ?  emotka

A moze z mniejszej poczty przesłali ja na glowna?nie jestem pewna na 100% czy to tak dziala.. Ale czasem jak wysyłam paczke z Warszawy to czasem z 5 razy jest tam wyslanie i nadejście przesyłki a obok miasto Warszawa zanim przesylka dalej pojdzie w swiat. Gdynia tez spore miasto wiec moze i w tym przypadku tak jest. Poki nie ma informacji o wydaniu przesyłki lub zwrocie do nadawcy nie masz sie co martwic moim zdaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6142642 Napisano: 09.01.2016 14:18:12 w Wkurza mnie...
lusienka napisał(a):

W końcu przynajmniej wiemy co jej jest wstrząs mózgu,uszkodzony błędnik i uraz kręgosłupa,a doszło do tego gdy wchodziła na drabinkę i z trzeciego stopnia upadła na beton emotka  jak ten los w ciągu chwili potrafi odmienić życie w koszmaremotka emotka emotka

Szczerze wspolczuje i zycze duzo sily Mamie i Wam. Wiem, ze to trudne ale wazne, ze juz jest diagnoza i mama zyje. Moja znajoma ostatnio upadła w ten sam sposob w domu na dywan i nie udalo sie jej uratowac. Upadek na beton mogl sie skonczyc bardzo zle wiec Mama chyba miala troche szczescia. A skoro je ma to na pewno z tego wyjdzie. Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6142293 Napisano: 08.01.2016 16:02:43 w SZUKAM....
szukam informacji na co sie powolac (jakis paragraf, komunikat NFZ) u lekarza gdzie zapisy sa jednego dnia w roku. Coś mi sie kiedys obilo o uszy, ze to niezgodne z prawem. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6139383 Napisano: 31.12.2015 16:40:53 w Wkurza mnie...
buka napisał(a):

Otwierasz link do strony i...w pysk.
"Z rodziną dobrze wychodzi się jedynie na zdjęciach".


buncia88
Może to zabrzmi banalnie ale teraz jesteś zła i rozgoryczona i nie liczę na taryfę ulgową.. Jednak chciałam się wypowiedzieć . Czasem robot czy inne dobro materialne nie jest potrzebne, czasem nie zapłacony rachunek za prąd czy za gaz spędza sen z powiek, może ma swoje kłopoty o których nie chce rozpowiadać na prawo i lewo , może spróbuj zrozumieć. Czy dla Ciebie to tak istotne co zrobi z prezentem? 

Nie wypowiem sie za wszystkich ale dla mnie to wazne co bliscy robia z prezentami. Moze dlatego, ze godzinami zastanawiam sie co dla kogo, o czym kto marzy, jak sprawić kazdemu radosc, ladnie pakuje, itp itd. I chcialabym zeby ten ktos sie rzeczywiscie ucieszył. Tez byloby mi przykro gdyby ktos wystawił moj prezent na allegro. Jesli faktycznie dziewczyna miala klopoty finansowe to mogla powiedziec, przeciez sa blisko jak siostry. Ok moze nie chciala mowic szczegolow ale wystarczylo wspomnieć, mysle ze freyja88 by zrozumiała. I nie byloby takiej przykrosci.

tez przezylam cos podobnego kiedys. Dalam komus z rodziny voucher warty ponad 1500 zl bo wiedzialam, ze to marzenie tej osoby.  Dodam, ze zawsze dajemy sobie prezenty drobiazgi 20-30 zl. Owszem ucieszyła sie i bardzo dziekowala. A potem przypadkiem dowiedzialam sie, ze nie mozna bylo tego zrealizowac i oddali te 1500 zl tej osobie. I tez zrobilo mi sie przykro. Mysle, ze nie kazalabym oddawać jej tej kasy ale czulabym sie lepiej gdyby mnie zapytała bo to przeciez mnostwo pieniedzy. Albo chociaz powiedziala, ze tak wyszlo i zaprasza mnie np na kręgle, pizzę, do kina czy cos zeby razem spedzic czas za czesc tych pieniążków.  No ale przeciez wygralam ten voucher wiec kasa nie moja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6135649 Napisano: 21.12.2015 23:47:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

Testuję nawilżacz i dostałam @
Dzień dobry,
Dziękuję za opinię, proszę o jej opublikowanie w poniższej wersji na stronie...

czy mogę ja zamieścić opinię, pomimo tego, że jest to opinia znajomego?

Ja tak zrobilam tzn zamieściłam sama i nie bylo problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6135092 Napisano: 21.12.2015 11:11:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy wysyłali juz protokoły do nagrod z ostatniej licytacji?

czy byly wyniki na testerów zelazek ? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6132250 Napisano: 15.12.2015 15:50:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

dotti25 napisał(a):

są jeszcze dwa odkurzacze więc, jeśli ktoś ma prawie 5000, to zawsze może odkurzacz sobie wziąć. Lepszy rydz, niż...

ja tam bym chciała tego rydza bardziej nawet niż VisaPure  emotka  Ale jak ktoś woli zlikwidować konto i tak jakby wyrzucić pieniądze niż wziąć rydza jego sprawa emotka  

Oj tam..odkurzać mozna jakimkolwiek odkurzaczem byle wciągał kurz emotka  a szczotka VisaPure jest swietna. Mam od niedawna i nie wiem jak moglam wczesniej chodzic z "brudna" twarza emotka  i chyba dziala rzeczywiscie bo jak tylko ja odstawiam na polke na jakis czas to zaraz sie niespodzianki na twarzy pojawiaja i skora w pięciu barwach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6132227 Napisano: 15.12.2015 15:00:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czyli co jeśli pomoge komus z forum w licytacji to jestem super fajna a jeli pomoge np. mamie wylicytowac bo jest w pracy to jzu jestem niedobra?

bez przesady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6132185 Napisano: 15.12.2015 14:38:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
anika1989 napisał(a):

constanza napisał(a):

ufff..sokowirówka moja emotka  ale wieszało się bardzo i błąd na błędzie

A tak na nią polowałam emotka  

Ja też, już od kilku dobrych miesięcy czekałam i nigdy nie było na aukcji. Ale o mały włos bo zgarnęłam ostatnią.
Następna będzie Twoja emotka  jakby coś to już się zgłaszam do pomocy w licytacji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6132120 Napisano: 15.12.2015 14:05:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
ufff..sokowirówka moja emotka  ale wieszało się bardzo i błąd na błędzie Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6131591 Napisano: 14.12.2015 18:47:47 w Wkurza mnie...
A ja tam polecam zamawiać na empik.com przed swietami. Kiedys mialam jakis bon i musialam cos zamowic, zeby nie przepadł. Zamowilam jakies głupoty typu długopis, itp. Okazalo sie, ze sie nie wyrobią przed swietami i dodatkowo dostalam na przeprosiny bon 50 zl emotka  
Jesli prezenty nie dojdą no to trzeba biec do sklepu dzien przed wigilia ale czesto mozna zwracać czy w sklepie czy w Empiku wiec warto zaryzykowac i potem wybrac lepsza opcje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6131587 Napisano: 14.12.2015 18:43:37 w Wygraj mi / Wygram za...
Moge pomoc wylicytowac jutro cos z Philipsa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6131138 Napisano: 14.12.2015 11:46:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
Uff, super, ze wrocily emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#6131126 Napisano: 14.12.2015 11:20:44 w Luksusowy wątek przyszłościowy
U mnie wlasnie byl kurier, Warszawa.

swoja droga musza miec niezły balagan bo podalam zly nr telefonu przez pomyłkę  a paczka i tak dotarla. Wyświetl w wątku >>
0 0