Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Pociong

Pociong

#6356291 Napisano: 15.05.2017 14:48:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
JUHU! I ja i mama mamy po mikrodermabrazji emotka Wyświetl w wątku >>

Pociong

#6356161 Napisano: 15.05.2017 11:40:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
ewaewci napisał(a):

Odkupię w rozsądnej cenie VisaCare lub VisaPure od kogoś, kto wylicytuje i chciałby odstąpić:) 

 Dam Ci znać dziś na ten temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6356146 Napisano: 15.05.2017 11:08:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
No to polujemy na VisaCare emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6355606 Napisano: 12.05.2017 18:24:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
O nie, brakuje 1000pkt mi na tę lepszą Lumee, a tak się napaliłam ;( Szczoteczkę soniczną też chciałam a tu 1 sztuka.. śmiech emotka miejmy nadzieje, że jeszcze coś dorzucą.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6334234 Napisano: 16.03.2017 22:52:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
monia24 napisał(a):

Pociong napisał(a):

tygodni wchodzę CODZ

Ale były maile już jakiś czas temu

 No cóż. Więc ja ŻADNYCH maili nie dostawałam, ani o nowych etapach, ani o aukcjach. Dostałam tylko teraz o zakończeniu programu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6333993 Napisano: 16.03.2017 16:40:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
To jest CHORE!! Od 2 tygodni wchodzę CODZIENNIE i sprawdzam czy już są przedmioty, przedwczoraj i wczoraj byłam w pracy, więc nie miałam jak a tu w jeden dzień przedmioty i aukcja! Jestem wręcz wkur.. tyle czekałam na tę aukcje. Bardzo zależało mi na szczoteczce sonicznej, której nie było już w ostatnich aukcjach. Masakra po prostu. Jestem w szoku, że tak to rozegrali. Żadnego maila, ani informacji wcześniej. Chamstwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6333990 Napisano: 16.03.2017 16:32:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jak to możliwe, że sprawdzałam ambasadorów 2 dni temu a auckji jeszcze nie było?!?!?! PO PROSTU ŚWIETNIE! To jest NIEMOŻLIWE! Czy oni dodali przedmioty kilka godzin wcześniej?! Dopiero WCZORAJ dodano mi ostatnie odznaki więc nie ma mowy, że przegapiłam wystawienie przedmiotów. U mnie ich po prostu NIE BYŁO! Czy ktoś tak miał?! Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6310981 Napisano: 14.01.2017 22:19:55 w Ambasadorinnowacji - Philips
owca2002 napisał(a):

Pociong napisał(a):

Szczerze to nic ciekawego.. gdyby lumea była tańsza, to bym zgarnęła, ale mnie nie stać. Ta zmiana regulaminu to jakaś kpina. Ja i mój facet robimy zadania oddzielnie i każde z nas licytuje to, co chce. Nie rozumiem po cholere ta zmiana.


Zapewne dlatego, że większość ma założone po kilka kont, na mamę, babcię, ciotkę i wszystkie wykonuje ta sama osoba.
Więc pewnie zrobili to przez cebulactwo Polaków...

No tak, ale jest chybra ograniczenie już, że tylko 3 konta moga byc z jednego adresu? Albo cos pomieszalam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6310749 Napisano: 13.01.2017 17:41:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
Szczerze to nic ciekawego.. gdyby lumea była tańsza, to bym zgarnęła, ale mnie nie stać. Ta zmiana regulaminu to jakaś kpina. Ja i mój facet robimy zadania oddzielnie i każde z nas licytuje to, co chce. Nie rozumiem po cholere ta zmiana. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6305584 Napisano: 29.12.2016 13:24:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Wczoraj dotarła suszarko-lokówka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Agnes89 0

Pociong

#6305070 Napisano: 28.12.2016 10:40:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
Do mnie też dziś około 16 dojdzie nagroda z grudniowej aukcji emotka Bardzo sprawnie im poszło tym razem!! Miejmy nadzieję, że tak zostanie. Od razu jakoś mam większą ochotę na robienie zadań hehe Wyświetl w wątku >>
1 avanti9 0

Pociong

#6296915 Napisano: 06.12.2016 18:08:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
LejziDejzi napisał(a):

Pociong napisał(a):

Licytowaliśmy szczoteczki sonicare - nie udało się.. potem lokówko-suszarkę StyleCare - udało się ostatnią sztukę!! Potem próbowaliśmy jeszcze prostownicę i tak samo lipa.. to jest dziwne emotka i jeszcze przez te całe aukcje przegapiłam etap!!!! emotka

Szczoteczkę ja złapałam emotka  nie ma się co dziwić... osób chętnych na nagrody była cała masa,a nagród po kilka każdej.

No to dobrze wiedzieć, że nie było oszustwa, bo już myślałam emotka ale próbowaliśmy obydwoje w tym samym czasie i żadnemu z nas się nie udało.. no cóż, może następne aukcje będą dobre, bo mam jeszcze 3500pkt a mój chłopak 4100 emotka jakby tak lumea była tańsza to bym się rzuciła na nią.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6296874 Napisano: 06.12.2016 16:34:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
Licytowaliśmy szczoteczki sonicare - nie udało się.. potem lokówko-suszarkę StyleCare - udało się ostatnią sztukę!! Potem próbowaliśmy jeszcze prostownicę i tak samo lipa.. to jest dziwne emotka i jeszcze przez te całe aukcje przegapiłam etap!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6294953 Napisano: 02.12.2016 12:51:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
Buuuu tylko 1 model szczoteczki soniczej i to 2 szt.. a z chłopakiem chcieliśmy sobie sprawić po jednej emotka Podzielili aukcje pewnie po to, żeby im system nie padł, jak się wszyscy rzucą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233901 Napisano: 27.07.2016 17:11:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

Szanowny Ambasadorze,
w związku z problemami na ostatniej majowej Aukcji wprowadziliśmy blokadę nieprawidłowych zachowań na stronie, w której zawarte jest między innymi ograniczenie ilości kliknięć w przycisk "Odbieram nagrodę" przez jednego użytkownika w ciągu sekundy. To ograniczenie pozwoliło na wyrównanie szans dla wszystkich użytkowników, którzy biorą udział w licytacji.

emotka  jakie wyrównanie szans? chyba wręcz przeciwnie...emotka
-miałam zablokowany udział w aukcjach do końca ich trwania (nie wiedziałam,że zmiana przeglądarki pomoże)
-nie ma żadnych szans z tymi, co mają lepsiejsze internety...

Najlepsze, że ja nawet RAZ nie mogłam kliknąc, bo go WCALE NIE BYŁO...... Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233788 Napisano: 27.07.2016 14:30:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

teodozja napisał(a):

Tak coraz gorzej z Platformą niestety, ja wygrałam trymer ale czy dotrze to zobaczymy bo nagrody z poprzedniej aukcji jeszcze nie nadali dla mnie. Myślę że jedyna droga poprawy to tylko pozostaje pisać do nich o wszelkich nieprawidłowościach

 I co Ci odpiszą ? Zbadamy sprawę- tak jak mi????? Też czekam i mama też czeka  i tak samo- nikt nic nie wie.
Dziś ustrzeliłam prostownicę i również mam wątpliwości co do straconych punktów :-/ 

Ciesz się, bo ja czekałam jak głupia i robiłam te zadania, a tu co? Jestem szczerze w.... na tę sytuację. Człowiek traci czas i nerwy. Będę ich zasypywać mailami dopóki nie dostanę satysfakcjonującej odpowiedzi.

Ja otworzyłam aukcję w mozilli i w chromie i nigdzie nie było przycisku tylko przedmiotów ubywało. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233774 Napisano: 27.07.2016 14:21:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
teodozja napisał(a):

Tak coraz gorzej z Platformą niestety, ja wygrałam trymer ale czy dotrze to zobaczymy bo nagrody z poprzedniej aukcji jeszcze nie nadali dla mnie. Myślę że jedyna droga poprawy to tylko pozostaje pisać do nich o wszelkich nieprawidłowościach

Dokładnie. Trzeba im wszystko zgłaszać, to może ruszą tyłki, bo coś się rozleniwili. Szczerze, to jestem mega zawiedziona bo już od 3 aukcji czekałam na prostownicę....... Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233768 Napisano: 27.07.2016 14:16:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dlaczego mamy się nie przejmować?! Właśnie trzeba do nich walić "drzwiami i oknami" to może coś z tym zrobią!! Bardzo dziwne, że aż tyle osób miało problemy z przyciskiem odebrania nagrody albo w ogóle z wejściem na aukcję! Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233765 Napisano: 27.07.2016 14:13:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
klaudia011 napisał(a):

nie miałam przycisku odbierz nagrodę.. emotka
internet u mnie śmiga ...a tu taki numer wrrrr

Ja od razu napisałam do nich maila na ten temat, bo to ewidentny błąd ich strony. Napisz też, to może jakoś zareagują. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pociong

#6233759 Napisano: 27.07.2016 14:11:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

Pociong napisał(a):

A JA PYTAM: DLACZEGO DO CHOLERY NIE MIAŁAM PRZYCISKU ODBIERZ NAGRODĘ?!?!?!?!?

ja miałam tak samo kilka razy

Ja najpierw czekałam, aż ich super system sam odświeży.. czekam, czekam, patrzę, że minął już czas i powinien być przycisk. Odświeżyłam stronę sama a tu, że ktoś był szybszy i tak CAŁY CZAS!! Było 5 prostownic, a ja ANI RAZU nie miałam przycisku. Nawet "szarego". Wyświetl w wątku >>
0 0