Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Cytrusek77

Cytrusek77

#6010067 Napisano: 27.04.2015 19:22:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

magnus napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

wredzia napisał(a):

dolly napisał(a):

Jak mam paragony z 1 etapu megaloterii, to moge je puscic w obecnym etapie, czy cos pokrecilam?

nie możesz- w każdym etapie są inne produkty promocyjne

Kurcze, bo wlasnie w regulaminie tak napisane, ze te produkty moga sie zmieniac, ale nie musza emotka

ja to rozumiem tak, że ważne jest, aby na paragonie z danego etapu był odpowiedni produkt, ale sprawa zgłoszenia paragonu to chyba inna rzecz? czy należy również pilnować daty składania zgłoszeń, by się w danym etapie zmieścić? 

Problem jest w prodiuktach, oni podają na każdy etap i chyba nie powtarzają się

Etap 09.04- 22.04  - margaryna Ptima Cardio, kabanosy Partyczaki,Karmi, Mleczko DIX, kawa Jacobs, szampon Elseve, czekolada Wedel

Etap 23.04- 06.05- Delicje, Black energy, Pepsico, Prince Polo, kasze Szczytno, ketchup Kotlin

Ale z 1 etapu bylo więcej produktów chyba. Kupowalam soki Tarczyn.


Jest ich dużo.
http://www.megaturniej.pl/16/produkty Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6010012 Napisano: 27.04.2015 17:55:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

edzia21 napisał(a):

delvitto napisał(a):

a czy coś wiadomo co i jak z Grzanym Mnicha?

Chyba wszytko już rozwieźli? U mnie przedstawiciel był jakieś 3 tyg temu  emotka

pytam, bo czytałam jakiś czas temu, ze coś nie halo wyszło;( ze znikli z fb, i wgl coś nie tak:(
ale skoro był przedstawiciel, to wygląda wszystko na ok:) ja na winko czekam, więc raczej kuriera powinnam wyglądać;)

Ja też czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6008982 Napisano: 24.04.2015 14:14:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladymarmolade napisał(a):

jak to z jakiego dnia jak konkurs od wczoraj trwa ... ?

Desperados trwa już od 1.04  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6008953 Napisano: 24.04.2015 13:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a z jakiego dnia dzisiaj informowali z Desperadosa?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6007740 Napisano: 21.04.2015 18:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

A jak to jest z tą loterią Milka? Wczoraj było losowanie i mają 3 dni robocze na dzwonienie do laureatów czyli do czwartku wszyscy powinni zostać poinformowani? Kilka osób pisało już dziś, że do nich dzwonili...


moim zdaniem te 35 osób to pewnie dzisiaj obskoczyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6007392 Napisano: 20.04.2015 21:55:45 w Kaufland konkursy
sylzab2294 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

napisał(a):mia napisał(a):

napisał(a):napisał(a):magalan83 napisał(a):Wielki konkurs Bryzy rozstrzygnięty? Sa jakieś informacje... ?

Nie wiem, jakich informacji się spodziewasz? Dziesięciu postów na forum o wygranej? Dwudziestu?
Jak dobrze kojarzę, w tym konkursie jest jedna nagroda.
A jeśli tak bardzo ta nieświadomość Ci doskwiera, zadzwoń po prostu do organizatora. Obawiam się, że to będzie jedyna droga zaspokojenia ciekawości. No chyba, że to on zadzwoni do Ciebie. emotka

Dobra! Już nie będę taka...To ja wygrałam już 5 aut od Columbita i to 6 też będzie moje emotka


Co tak słabo ?

Bo chcę, żebyś Ty dalej był mistrzem emotka


http://www.kaufla...lista_zwyciezcow.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6006049 Napisano: 17.04.2015 08:50:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy wygrał może jakiś szczęściarz w loterii Toffees? 
Uczciwie wrzucałam kilka paragonów, a tu w zeszłym tygodniu wciąż te same osoby i się zraziłam. Opuścić czy próbować dalej?

Ja wygrałam raz (na 12 paragonów).
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6005031 Napisano: 14.04.2015 19:22:57 w Visa Konkursy
nanajka81 napisał(a):

mia napisał(a):

siasiolka napisał(a):czy jeszcze ktoś czeka na karty z marca?

Tak, brakuje mi z samej końcówki marca - 27.03 i 29.03.

czekam na karte z 31.03 oraz 8.04.

mnie brakuje z 25.03 Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6003645 Napisano: 11.04.2015 12:44:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

elbowndg napisał(a):

napisał(a):staszek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):zwierzyniec napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):

Ale Pan Maciej nie nacieszy sie tyloma kartami bo tylkojedna przysluguje. Czy ja cos zle przeczytalam/zrozumalam ? Jednak nie: Jeden Uczestnik w wyniku jednego losowania może być uprawniony do otrzymania nie więcej niż 5(słownie: pięciu) Nagród II Stopnia.  Czyli zdecydowanie bardziej sie oplaca niz Playboy.


Pan Maciej jest jeden raz pozaregulaminowo, można być 5 razy, a on jest 6, a to jeszcze nie koniec listy z 7.04

Nie koniec? To w takim razie jak oni oglaszaja te wyniki ? 


Co tydzień losują 35 zgłoszeń. Pewnie jest tak samo jak w poprzedniej loterii Milka, jak przyślesz oświadczenie i paragon, to dopiero wtedy dodają cię do listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6003628 Napisano: 11.04.2015 11:29:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

staszek napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

napisał(a):

Ale Pan Maciej nie nacieszy sie tyloma kartami bo tylkojedna przysluguje. Czy ja cos zle przeczytalam/zrozumalam ? Jednak nie: Jeden Uczestnik w wyniku jednego losowania może być uprawniony do otrzymania nie więcej niż 5(słownie: pięciu) Nagród II Stopnia.  Czyli zdecydowanie bardziej sie oplaca niz Playboy.


Pan Maciej jest jeden raz pozaregulaminowo, można być 5 razy, a on jest 6, a to jeszcze nie koniec listy z 7.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6000956 Napisano: 04.04.2015 20:16:36 w Kaufland konkursy
zezowaty_kot napisał(a):

Cytrusek77 , zawsze jest taka zwrotka, ale wszystko jest ok emotka


Dzięki za odp  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#6000946 Napisano: 04.04.2015 18:54:20 w Kaufland konkursy
Przed chwilą wysłałam przez wp dane na te bony i przyszło coś takiego:

Uwaga!Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.W razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP

Szanowni Państwo,
W przypadku zakwalifikowania Państwa jako ostatecznego laureata i realizacji wysyłki nagród prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki z nagrodą w obecności kuriera. Wszelkie reklamacje dotyczące zawartości przesyłki będą uwzględniane tylko na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera.
Z poważaniem
TQ Group

------------------
wszystko przyszło w jednym e-mailu, miał ktoś tak, czy jeszcze raz mam wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5994273 Napisano: 19.03.2015 13:12:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wysyłając oświadczenie do CIn&CIN podawaliście nr dowodu osobistego?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5992499 Napisano: 16.03.2015 13:05:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony z pełnego wózka  ITM wreszcie dotarły. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5992327 Napisano: 16.03.2015 00:41:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

ultrixx napisał(a):Pytanie do tych co brali udział w konkursie 0 problemów/ Neutral na gazeta.pl:
Odsyłacie zgodę na zbieranie danych osobowych w zamian za kod do Kinoplex?

nie. niech spadją

emotka  właśnie
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5992104 Napisano: 15.03.2015 10:12:10 w Intermarche
trampek napisał(a):

czeka ktos jeszcze na bony?

Ja czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5991788 Napisano: 13.03.2015 22:12:13 w SZUKAM....
betix97 napisał(a):

Szukam osób które brały udział w konkursie o tym co jest lepsze coca cola czy pepsi do wygrania zapas wybranego napoju. Dzwoniła do mnie przed chwilą jakaś babka informując mnie że moje nazwisko zostało dzisiaj wytypowane i otrzymuje ekskluzywną bieliznę z Usa jedynie pokrywam koszt wysyłki 19,99 i mam miesiąc na zapłatę kosztów wysyłki. Była strasznie natretna i gdy odmawialam pytała o rozmiar. Chyba z pięć razy. Pytałam też czy mogą mi wysłać regulamin, a ona: Jaki regulamin ?! Co o tym myślicie ? Mieliście podobną sytuację ? Nie wiem co o tym myśleć. Wydawało mi się to podejrzane. Szukam kogoś kto mógłby mi coś o tym powiedzieć. 

Miałam taki telefon dwa razy. To są zwykli naciągacze. Jak zapytałam co to za ekskluzywna bielizna, to okazało się że to są zwykłe figi (czytaj jakieś majty). Ja brałam udział w innym konkursie, jakieś hasło trzeba było wymyślić. Szukają naiwniaków i to wszystko. Na nic się nie zgadzaj.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5991176 Napisano: 12.03.2015 22:00:26 w WC - rozmowy o wszystkim
dydys napisał(a):

Witam, nie wiem czy w dobrym wątku, ale zadam pytanie: a jakiej sieci macie telefony do konkursów?  Chociaż nigdy nie wygrałam w konkursie smsowym  emotka chcę kupić starter, aby mieć kontrolę nad wysyłanymi smsami. Coś polecacie, czy nie ma to zupełnego znaczenia? Proszę o wyrozumiałość i nie zbywanie śmiechem początkującego konkursowicza. Pozdrawiam  emotka

Polecam plus/plush na kartę. Co chwilę jakieś promocje, przy doładowaniu w weekend 30% więcej, do tego dochodzi rok ważności konta (koszt 10 zł). Możesz mieć 5 zeta na koncie a i tak wszystko działa, nie musisz doładowywać przez cały rok (chyba, że potrzebujesz). Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5990200 Napisano: 11.03.2015 09:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

erychta00 napisał(a):Ja mam w gmail i do tej pory wszystkie wiadomości dostawałam w sekundę ;/ Mam nadzieję, że to ich wina a nie mojej poczty emotka

Ja też mam gmail i maila dostałam od razu emotka

Ja do nich napisałam ale oczywiście bez rezultatu emotka
a jak wypełniam drugi raz to wyskakuję że już jest zarejestrowana moja karta


Mam tak samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5989417 Napisano: 09.03.2015 14:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

dorotade napisał(a):

erychta00 napisał(a):Czy ktoś wypełnił ten formularz do +300 punkótw clubcard Tesco i nie dostał jeszcze meila?

Ja nie dostałam  emotka

uf emotka Myślałam że jestem sama emotka

Ja też nie, może się im skończyły ?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0