Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Cytrusek77

Cytrusek77

#5977491 Napisano: 09.02.2015 10:09:44 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

wiadomo coś co z feriami z milki? jakie wrażenia... ? na stronie ze zdjęciami widać że fajnie a z opowieści?

Mój synek jest od soboty, zadowolony jak na razie. Dzisiaj jadą na stok, pierwsze próby. Jedzenie dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5977157 Napisano: 07.02.2015 23:07:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
memos napisał(a):

magnus napisał(a):

memos napisał(a):Jak to jest z Wiejskimi Ziemniaczkami - mam dzisiejszy paragon (ale nie z żabki), konkurs ogólnopolski trwa od 09.02, czy mogę na niego zagrać? Niby regulamin mówi o zakupie produktu w dniach od 7 stycznia więc wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić. Pomoże ktoś?

Z Regulaminu wynika, że zakupy owszem od 7 stycznia, ale konkurs od 9 lutego, czyli na ten ogólny wg mnie jednak od 9 lutego mozna słać

No właśnie też to tak zrozumiałam. Dzięki.
Regulamin:
2.1 Uczestnik, aby wziąć udział w Konkursie, powinien w czasie od 7 stycznia 2015 r. do 5 kwietnia 2015 r. dokonać zakupu od przedsiębiorcy dowolnego Produktu Promocyjnego 

Bo od 7. 01 jest przedpremierowy konkurs. Czyli od 7.01 do 8.02 wyłaniają jednego zwycięzcę, a od 9.02 co tydzień wyłaniają Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5976047 Napisano: 05.02.2015 00:03:43 w Rossmann
snowflake napisał(a):

basku napisał(a):wygralam pierwszy raz od paru lat  w konkursie na rossnet : konkursy ferie z ajax (zestaw produtkow) i drugi konkurs Konkurs "Magiczne święta"w ktorym do wygrania byly zestawy kosmetykow 4 pory roku

czy ktos moglby mi napisac kiedy te nagrody beda do odbioru? jak mam sie tego dowiedziec? bo poki co zadnego @ nie dostalam... po prostu sprawdzilam liste laureatow
bede bardzo wdzieczna za pomoc

Jest tak, jak napisała stelka emotka Z tym, że u mnie nie chcą tego kodu. Po otrzymaniu maila, że nagroda dotarła, idę do Rosska, do kasjerki mówię, że przyszłam odebrać nagrodę. Ona pyta z jakiego konkursu i jakie imię i nazwisko. Potem znajduje paczkę, odbija z niej kod kreskowy na kasie i daje nagrodę. Czyli równie dobrze ktoś obcy mógłby odebrać czyjąś nagrodę emotka
Aaaa...na maile od nich czeka się dość długo emotka

a czasami całe życie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5976011 Napisano: 04.02.2015 21:49:54 w Rossmann
basku napisał(a):

Cytrusek77

stelka

dziekuje serdecznie za odpowiedzi tylko sa one tak rozne ze zglupialam emotka
w takim razie czy ktos dostal juz @ z konkursow ferie z ajax oraz magiczne swieta ? emotka

może to zależy od Rossmanna, pościel mleczki wygrała moja mama, miałam jej dowód os. i zero kodu czy paragonu, bez problemu odebrałam nagrodę, stelka opisała ci jak powinno to wyglądać wg regulaminu. Jednak wygląda to różnie. Wiele osób z forum nie otrzymało kodów z Rossmanna. Wygrałam około 7 razy wg przeciągu 6 m-cy i nigdy nie dostałam żadnego kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5976002 Napisano: 04.02.2015 21:32:28 w Intermarche
petunija1 napisał(a):

luk1990 napisał(a):ehhhh....w intermarche w konkursie z popcornem podawalo sie numer paragonu,prawda ? :<<
kurcze mam wszystkie paragony poza tym zwycieskim......emotka

Poszukaj na spokojnie,może się gdzieś podczepił.emotka

ja tak szukałam na tablet w ABC, okazało się że wywaliłam do piwnicy ze starymi paragonami, dobrze że mój małżonek jeszcze tego kartonu nie spalił, bo by przeszło koło nosa. Fart Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5975990 Napisano: 04.02.2015 21:10:02 w Rossmann
basku napisał(a):

wygralam pierwszy raz od paru lat  w konkursie na rossnet : konkursy ferie z ajax (zestaw produtkow) i drugi konkurs Konkurs "Magiczne święta"w ktorym do wygrania byly zestawy kosmetykow 4 pory roku

czy ktos moglby mi napisac kiedy te nagrody beda do odbioru? jak mam sie tego dowiedziec? bo poki co zadnego @ nie dostalam... po prostu sprawdzilam liste laureatow
bede bardzo wdzieczna za p

Wygrałam w Rosku kilka razy i nigdy nie przyszedł mi e-mail z kodem. Po około 2 tygodniach zaczynam dzwonić od czasu do czasu do Rossmanna czy jest moja nagroda. Jak jest pokazuję dowód os. i to wszystko. Paragonów też nie chcą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5975899 Napisano: 04.02.2015 17:49:53 w Intermarche
eveliina napisał(a):

Czy w konku Na dobry początek roku jest ograniczenie znaków? Nie mogę otworzyć regulaminu emotka


Ilość znaków w zgłoszeniu przez formularz www oraz w wiadomości SMS nie może przekraczać 160. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5974855 Napisano: 02.02.2015 18:11:25 w Intermarche
krseta napisał(a):

ktos pisał do nich w sprawie pelnywozek.pl czy dochodza im zgloszenia od osob co nie otrzymują emaili? bo napisze jak co, a wpierw wole zapytac tutaj 

pisałam do nich na e-maila i fb, ale nie raczyli odpowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5970561 Napisano: 22.01.2015 19:25:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jofe8484 napisał(a):

Czy dostał ktoś takiego mejla "Z przyjemnością informujemy Cię, że na podstawie uzupełnionej przez Ciebie ankiety zostałaś wybrana i masz szansę wziąć udział w nowej kampanii Ambasady Trendów dla nowego produktu marki Knorr z kategorii przekąsek!Z przyjemnością informujemy Cię, że na podstawie uzupełnionej przez Ciebie ankiety zostałaś wybrana i masz szansę wziąć udział w nowej kampanii Ambasady Trendów dlavnowego produktu marki Knorr z kategorii przekąsek!" to na razie tylko potwierdzenie adresu ale może ktoś wie o jakie produkty knorra może chodzić?


Też dostałam takiego e-maila, ale nie wiem co to ma być. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5969769 Napisano: 20.01.2015 18:57:44 w Rossmann
maa napisał(a):

Zgodnie z regulaminem w konkursie do wygrania miały być dwa vouchery na ferie w Bukowinie a laureat jest tylko jeden

Nagroda I:
• voucher na luksusowe ferie dla 4 osób w Bukovina Terma Hotel SPA
Nagroda obejmuje: 6 noclegów w luksusowym apartamencie dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci do 14 lat wraz ze śniadaniem i obiadokolacją oraz nielimitowanym wstępem na baseny termalne oraz do świata saun. Dodatkowo kwota 300 zł do wykorzystania na, do wyboru, SPA lub kulig dla czterech osób. W okresie zimowym skipassy dla każdej z osób codziennie na 2 godziny. Nagroda obejmuje również bezpłatny internet, parking podziemny, codzienny aqua aerobic oraz nordic walking. Voucher jest ważny do końca 2015 r. z wyjątkiem okresu Świąt Bożego Narodzenia. Nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu Laureata i jego osób towarzyszących na miejsce realizacji nagrody i z powrotem. Jeśli Laureat nie wykorzysta całej kwoty vouchera nie przysługuje mu zwrot różnicy. Jeśli jednak Laureat wybierze pobyt, którego wartość będzie wyższa niż wartość vouchera wówczas jest zobowiązany pokryć różnicę.
• Liczba nagród: 2
• Wartość nagrody: 10 000 zł
• Nagroda będzie dostarczona przesyłką kurierską bezpośrednio do zwycięzcy

Przecież jest dwóch laureatów, dwóch panów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5969228 Napisano: 19.01.2015 12:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co to za konkurs Martini jest co ktoś wygrał iphona? Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5968725 Napisano: 17.01.2015 13:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ale kicha, u mnie to samo
Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5965458 Napisano: 11.01.2015 21:13:57 w Połączenia nieodebrane
krseta napisał(a):

324660033

co to za nr?

Wujek Google pisze, że to Cyfrowy Polsat z ofertą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5965242 Napisano: 10.01.2015 22:39:41 w Intermarche
estrelitta napisał(a):

jokan napisał(a):

napisał(a):29renata napisał(a):

napisał(a):napisał(a):jokan napisał(a):a mam pytanie

czy tu porzadek kojarzony jest wylacznie ze sprzataniem? Mam jakies inne pomysly, ale nie wiem czy dobry trop - zgloszenie jeszcze nie napisane, bo mysle emotka

Właśnie wysłałam hasło - nie dotyczące stricte sprzątania. Zobaczę z jakim skutkiem...



tak tak, dokładnie emotka

A ja po Cin&Cin dostałam weny twórczej. Aż jestem ciekawa rezultatów emotka Nawiązuję do czystości i porządków:)

Ja to chyba całkowicie odeszłam od sprzątania w swojej wypowiedzi, po świętach mama dosyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5965189 Napisano: 10.01.2015 18:48:38 w SZUKAM....
ino1975 napisał(a):

Mam pytanie, na jaki adres mailowy wysyłacie dane do Imprezowego Mixa Pepsi?

Na ten sam, z którego przyszła informacja o wygranej, ja tak wysłałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5965180 Napisano: 10.01.2015 18:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mappet napisał(a):

turli napisał(a):

napisał(a):Mappet napisał(a):Czy jeśli w końcówce zgłoszenia z Łowickiego, gdzie trzeba było podać numer seryjny zamiast /10 wpisałam /19 to da się to jakoś odkręcić?
Szukałam do nich kontaktu mailowego, ale jestem chyba nieudolna pod tym względem ._. A zorientowałam się dopiero kiedy komp mi zaczął uzupełniać dane przy drugim zgłoszeniu i w jednym polu pojawiło się ta nieszczęsna błędna końcówka emotka

Niestety już nie porawisz. Też tak miałam. Jedyne co możesz zrobić to wysłać im pocztą właściwe, co nie zmienia faktu że jak wylosują te z błędem to nie otrzymasz nagrody.

No cóż... szkoda emotka Dzięki za odpowiedź... oby wylosowali drugie zgłoszenie emotka

Miałam raz taką sytuację w konkursie ITM. Wpisałam sobie zły nr paragonu. Bez problemu usunęli moje zgłoszenie, musiałam tylko e-mailem wysłać im nr tel i ten błędny nr paragonu. Ale co agencja to inaczej. Zapytać nie zaszkodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5964887 Napisano: 09.01.2015 18:28:23 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z konkursu Actimela co można było wygrać wyjazd rodzinny do Białki Tatrzańskiej, to była loteria z jabłuszkami i czapkami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5964599 Napisano: 09.01.2015 09:17:40 w Rossmann
marionzzz napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

termitek99 napisał(a):Hej, to już dostaliście te kody na audiobooki PLUSSSZA? U mnie nie było maila.....

ja też nie miałam żadnego maila... emotka

do mnie przyszedł mail z kodem chyba jakoś przed świętami

u mnie brak Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5964505 Napisano: 08.01.2015 20:40:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

wiem było 1000 razy?

jest jakikolwiek limit słów w palmie? 

nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

Cytrusek77

#5964460 Napisano: 08.01.2015 19:07:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

mama2006 napisał(a):

giulietta napisał(a):

napisał(a):mama2006 napisał(a):nie widzę wygranych na tej stronie MC Cafe na fb, może ktoś podpowie jak je zobaczyć

są w komentarzach pod filmikiem z quizem emotka

nie wiem, chyba mi się rzuciło na wzrok, bo tego filmiku z quizem też nie widzę ,

ja rowniez nie widzeemotka a jaka data?

ja też nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0