Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slavek

slavek

#6307717 Napisano: 04.01.2017 18:04:25 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
charmed napisał(a):

dostałam dzisiaj Multicooker oraz kosz z produktami Winiary ale zupełnie nie mam pojecia z jakiego konkursu - nadawcą jest radio Classic z Krakowa....kojarzy ktoś może jakiś konkurs z takimi nagrodami??

może to?

http://www.rmfcla...konkurs-winiary.html

Wyświetl w wątku >>
1 charmed 0

slavek

#6307453 Napisano: 04.01.2017 08:17:52 w NA CO CZEKAMY?
malgosia74 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Selgros - Jacobs - 3.01 + 5 dni roboczych
C4 - Kamis - 10.1 kom. + 5 dni tel. /do 17.1
C4 - Lipton+Kasia - 29.12 komisja + 7 dni sms/ do 9.01
Kaufland - Old Spice/Gilette - ?
DPD loteria - 9.01
C4 Pepsi (avanti) - do 10.01
Kaufland - Disney -  do 20.01
Leclerc -Disney - do 20.01
DN Disney - do 23.01
Schwarzkopf -spełnij marzenia - ostatni etap 3 dni kom. + 5 dni mail /do 11.1
Kamis loteria -?
ITM Gerber - ? (główna była), sms do 12.1
Powrót X-MASowego Mikołaja. chyba do 14.1 mail
Biedronka Command -od 02.-12.01. ocenioneprzez Komisję DO 16.06 maile
C4 - Cukier królewski -14 dni od zakończenia + 24 godziny od wyłonienia
palmolive Tesco 31.12 +7 dni komisja+7 dni info SMS
Czego życzysz marce Tefal?- kom. max do 31.1  + 7 dni mail
(proszę o wpisywanie dat jak ktoś wie)

Wypasione - główna - samochód - 09.01 Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6304769 Napisano: 27.12.2016 10:03:18 w Kalendarze adwentowe 2016
Czy ktoś brak udział w kalendarzu adwentowym Jyska i ma komplet punktów?  Dostaliście już dzisiaj newsletter? Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

slavek

#6299278 Napisano: 12.12.2016 14:23:49 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
joan napisał(a):

pionas napisał(a):

mnie też jedno zaskoczyło - w 15sekund ponad 50 osób zaakceptowało warunki...
ciekawie czy ktoś chociaż kliknął w regulamin i politykę aby je przeczytać...


Ja przeczytałam (chociaż nie ukrywam, że nieco po łebkach) emotka

dajesz krótkie streszczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6297821 Napisano: 08.12.2016 12:35:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Trafienie w Wypasionym - zestaw produktów

gdyby komuś była potrzebna wskazówka - zgłoszenie wysyłałem o 12:30 emotka Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

slavek

#6296907 Napisano: 06.12.2016 17:54:36 w Biedronka
kemli napisał(a):

marynai napisał(a):

aż mi głupio, że wygrałam w tym Edenie emotka , tak jedziecie po tych hasłach emotka mój to ten o pierścionku zaręczynowym z szafirem. Tak myślałam, że zwrócą na to uwagę.
Poza tym, wcale nie liczyłam na wygraną bo dopiero od niedawna interesuję się konkursami. Od czasu do czasu wyślę jakąś odpowiedź na pytanie konkursowe, a że Biedronka przez drogę to głównie tam robię zakupy i tak mnie tknęło żeby z tym spróbować.

Zazdroszczę Wam tym tabletów i telefonów emotka  może i ja utrafię coś poza kilkoma litrami płynu do płukania z biedry  emotka  bo zapas roczny za 60zł to chyba zbyt dużo powiedziane. Ja w miesiącu zużywam z 5l  emotka


Ktoś pisał, że hasła miały więcej znaków. Moje miało mniej niż 160 bo formularz mnie nie przepuszczał jak dałam na styk..

nie tłumacz się nikomu kochana, tutaj zawsze się znajdzie ktoś kto będzie uważał, że jego hasła są najlepsze a cała reszta to jedno wielkie g... tzn kupa emotka  ja ci gratuluję i życzę więcej fajnych nagród emotka

epicko napisane, podpisuję się obiema rękami

poza tym, tym wszystkim konkursowiczom z ciśnieniem przypominam, że w konkursach nie można przegrać, można co najwyżej nie wygrać! emotka Wyświetl w wątku >>

slavek

#6296080 Napisano: 05.12.2016 12:16:53 w Biedronka
scrabble napisał(a):

Nie brałam udziału w Edenie ale wyniki są porażające i tylko łudzę się, że było losowanie  emotka
Która agencja to robiła? Zresztą, zaraz sprawdzę z ciekawości.

moje ulubione hasło : „...Tobą. Masz ten luksus, że swoimi decyzjami możesz wpłynąć na mój ewentualny przyszły luksus emotka

Osoba która by wpadła na to żeby napisać, że luksusem będzie dla niej pozbycie się komornika, miałaby główną z marszu  emotka

to moje emotka Wyświetl w wątku >>

slavek

#6295961 Napisano: 05.12.2016 09:21:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
"W imieniu Organizatorów serdecznie gratuluję wygranej w konkursie "Eden Esence of Luxury". Pana odpowiedź na pytanie konkursowe została przez nas oceniona jako jedna z najlepszych, stąd miło nam poinformować że wygrywa Pan bon podarunkowy o wartości 500 zł na zakupy biżuterii w salonach Apart!" emotka Wyświetl w wątku >>

slavek

#6294069 Napisano: 01.12.2016 12:07:13 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 - tu nie chodzi o napalanie się, tu chodzi o statystyki z wcześniejszych konkursów, gdzie aż śnieżyło nagrodami, a teraz "ewentualnie dwa auta" (jeszcze nikt się oficjalnie nie przyznał) -> no heloł eloł!

Joan, na 10 aut - 2 wygrane na forum to chyba jest nieźle, aż 20%  emotka


Tyle spisków na forum i hejtu że nie dziwię się że się nikt nie pochwalił. Już teraz domysły czy uczciwie czy srak czy owak...
Ja sama siedziałabym cicho. Konkurs odpuściłam bo wiem że autko wygrywa się przypadkiem  emotka

Tak was czytam i nie dziwie się, że najbardziej spiskowa partia jak PiS ma takie poparcie. Wszędzie widzicie spisek, przekręt. Jak wygrali nie nasi to na pewno organizatorzy coś kręcą. Może to niewiarygodna dla Was, ale ZNAM MNÓSTWO OSÓB GRAJĄCYCH W PROMOCYJNE, KTÓRE NIE MAJA POJĘCIA O E-KONKURSACH. 

Boże jak to forum się zmieniło przez lata... Wyświetl w wątku >>

slavek

#6292533 Napisano: 29.11.2016 14:39:54 w Smolar
cc_investigator napisał(a):

slavek napisał(a):

maria1980 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Dajcie już spokój z tym Smolarem,według mnie to naprawdę solidna agencja a wypadki przy pracy zdarzają się najlepszym.Wszyscy wiemy że grając w różnego rodzaju konkursy podajemy swoje dane osobowe i numery tel.Nie ma co do nich dzwonić i wkurzać zwykłych pracowników.Sam też dostałem smsa o wygranej a nie grałem.

Wypadkiem przy pracy jest puszczenie smsow tym, co nie trzeba. Tworzenie bazy konkursowiczow to nie wypadek, a celowe dzialanie, ktore wys,lo na jaw przy okazji wypadku. Dwie rozne sprawy.

Zgadzam się w stu procentach , nie życzę sobie ,żeby ktoś przetrzymywał moje dane , zwłaszcza ,ze w każdym reg. Jest jasno napisane ,ze dane potrzebne są jedynie dla potrzeb konkursu ! 

Wydaje mi się, że to bicie piany dla samego bicia piany. Jakie to przechowywanie waszych numerów ma znaczenie dla Was? Pytam o realne znaczenie.

Smolar podobno lubił się chwalić, że tępi "konkursowicza". Realne znaczenie ma tworzenie bazy, w której odnotowywana jest każda wygrana, co by ich za dużo nie było w sumie.

Ale gdy losują i wrzucają filmik z losowania to jak to się ma do tego, co napisałeś powyżej? Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6291873 Napisano: 28.11.2016 13:43:50 w Smolar
ziolko napisał(a):

slavek - dla mnie ma znaczenie... bo nie wygrałam u Smolara nic od ponad 6,5 roku... a wysyłałam różne zgłoszenia na różne konkursy. Nie wierzę, żeby przez tyle czasu nic nie wygrać. 
Dodam, że mój numer = moje dane. Nie gram na nikogo innego i nie zmieniam danych w zależności od widzimisię 

Mam identycznie jak Ty i mimo, że tez w piątek dostałem smsa i nie wygrałem to jakoś mnie to nie denerwuje. Wszędzie pracują ludzie i maja prawo sie pomylić. Nigdy u nich nie wygrałem ale spisku w tym nie szukam. Jestem cierpliwy, a cierpliwość zawsze jest wynagradzana. Mam w swoim życiu  wiele dowodów na ten fakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6291835 Napisano: 28.11.2016 13:00:24 w Smolar
maria1980 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Dajcie już spokój z tym Smolarem,według mnie to naprawdę solidna agencja a wypadki przy pracy zdarzają się najlepszym.Wszyscy wiemy że grając w różnego rodzaju konkursy podajemy swoje dane osobowe i numery tel.Nie ma co do nich dzwonić i wkurzać zwykłych pracowników.Sam też dostałem smsa o wygranej a nie grałem.

Wypadkiem przy pracy jest puszczenie smsow tym, co nie trzeba. Tworzenie bazy konkursowiczow to nie wypadek, a celowe dzialanie, ktore wys,lo na jaw przy okazji wypadku. Dwie rozne sprawy.

Zgadzam się w stu procentach , nie życzę sobie ,żeby ktoś przetrzymywał moje dane , zwłaszcza ,ze w każdym reg. Jest jasno napisane ,ze dane potrzebne są jedynie dla potrzeb konkursu ! 

Wydaje mi się, że to bicie piany dla samego bicia piany. Jakie to przechowywanie waszych numerów ma znaczenie dla Was? Pytam o realne znaczenie. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

slavek

#6290031 Napisano: 24.11.2016 16:31:43 w Smolar
mam i ja zestaw emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slavek

#6288996 Napisano: 23.11.2016 14:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bawi sie jeszcze ktoś w Loterię Paragonową?

http://kronika24....jalna-aplikacje.html Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

slavek

#6287378 Napisano: 20.11.2016 14:50:12 w Popraw sobie humor...
trebor1 napisał(a):

z życia:
- Tato ja to mam taką wyobraźnię, że czasami chciałbym mieć przycisk, żeby ją wyłączyć. Czy istnieje taki przycisk?
- Nie istnieje synu.
- W takim razie muszę sobie go wyobrazić...


Podobnie z życia, konkretnie ode mnie z pracy, rozmawiam z koleżanką:

Ja: Czy jest coś czego nie wiesz?

Ona: Nie wiem Wyświetl w wątku >>

slavek

#6283395 Napisano: 12.11.2016 12:14:15 w Wkurza mnie...
Czy promocja Prince Polo adresowana jest tylko dla Chorzowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6282726 Napisano: 10.11.2016 12:43:21 w Biedronka
Zaczynają się problemy z dostępnością Świeżaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6271698 Napisano: 19.10.2016 08:08:21 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Na konkurs almette w biedronce piszecie ogólnie o wszystkim czy tylko o serku? Siedzę, dumam i ni jak nie mogę rozgryść tego zdania emotka  

pisałam i o wszystkim i konkretnie o serku i nic emotka

Dziękuję ci dobra kobieto emotka czyli biorę jeden na serek jeden na wszystko emotka  pewnie nic z tego ale wolałem się dowiedzieć czy dobrze myślę emotka  


Spróbuj "Almette - dodaj do ulubionych"    emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0