Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kropka-82

kropka-82

#6573169 Napisano: 19.02.2019 22:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
UlCiAh napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Trafiło się "jak ślepej kurze ziarno" emotka

Z takim szczęściem.. może powinnam wziąć udział w jakiejś loterii?  emotka

Koniecznie emotka   emotka


Poczekaj aż wylosują kody do nagród głownych i sobie wypisz emotka  
To taki Joker emotka  Hehe

Zacznij już szukać dobrej drukarnii i precyzyjnej czcionki emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>

kropka-82

#6573166 Napisano: 19.02.2019 21:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Trafiło się "jak ślepej kurze ziarno" emotka

Z takim szczęściem.. może powinnam wziąć udział w jakiejś loterii?  emotka

Koniecznie emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

kropka-82

#6573160 Napisano: 19.02.2019 21:42:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Trafiło się "jak ślepej kurze ziarno" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6573145 Napisano: 19.02.2019 21:00:42 w Paragony na trwające konkursy
Jeszcze dzisiaj będę w C4. Zainteresowanych paragonami zapraszam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6566682 Napisano: 25.01.2019 18:18:56 w Paragony na trwające konkursy
Będę dzisiaj w C4 - zainteresowanych paragonami zapraszam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6558680 Napisano: 21.12.2018 21:52:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jutro moga byc jeszcze bony z budzetu i nestle. Gls normalnie pracuje  a wigilię maja wolna . 

GLS w wigilie pracuje emotka

U nas w Olsztynie chlopaki maj wolne. Moj szwagier tam pracuje.  Beda tylko dyzury jak w soboty

Czyli nie jest to regułą. U mnie w wigilię pracują. Dzisiaj nie było mnie w domu, jak kurier przyjechał i ma przyjechać ponownie w wigilię właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6558669 Napisano: 21.12.2018 20:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jutro moga byc jeszcze bony z budzetu i nestle. Gls normalnie pracuje  a wigilię maja wolna . 

GLS w wigilie pracuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6557050 Napisano: 16.12.2018 16:11:22 w Udane wymiany - polecane nicki:)
danaaa,
Pomocna, dobra duszyczka . Gorąco polecam i dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6557041 Napisano: 16.12.2018 15:04:07 w Giełda Kodów ; )
Brakuje mi kilka kodów Wawel. Może ktoś ma, a nie zbiera? emotka  PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

kropka-82

#6554836 Napisano: 08.12.2018 19:47:03 w Paragony na trwające konkursy
Będę dzisiaj w C4. Zainteresowanych paragonami zapraszam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6554610 Napisano: 07.12.2018 19:58:03 w Giełda Kodów ; )
Kody Łaciate (bez paragonów) wymienię na Wawel. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6550587 Napisano: 25.11.2018 20:19:29 w Paragony na trwające konkursy
edzia21 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

Wolny paragon ACE C4. PW.

zgodnie z regulaminem konkurs ACE w C4 trwa do 20:00, czyli już po.

Tak właśnie zauważyłam ... nie doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6549645 Napisano: 21.11.2018 19:19:15 w Giełda Kodów ; )
Kody Pall Mall sprzedam lub wymienię na doładowanie Orange. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6548978 Napisano: 20.11.2018 07:20:59 w Giełda Kodów ; )
Kody Pall Mall sprzedam lub wymienię na doładowanie Orange. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6548465 Napisano: 18.11.2018 15:11:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Z ciekawości, da się dać dwóch nadawców na liście poleconym? 

Tez podpinam się pod pytanie. Kiedyś (kilka lat temu) wysyłałam kartkę na święta i w nad. wpisałam jedno nazwisko i cztery inicjały imion (życzenia od całej rodzinki) Pani w okienku kazała mi skreślić i poinformowała, że nadawca może być tylko jeden.

Kilka lat temu też miałam taką sytuację. Pani na poczcie pokazała mi wtedy nawet regulamin, że nadawcą może być tylko jedna osoba fizyczna lub jedna instytucja. Ale może od tego czasu coś się zmieniło.
Edit.
Sprawdziłam, regulamin 2018:
10. Nadawcą przesyłki pocztowej może być osoba fizyczna, w tym współmałżonkowie albo osoba prawna, jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. 11. Adresatem przesyłki rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna albo osoba prawna bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, z zastrzeżeniem ust.12.12. Adresatem przesyłki rejestrowanej mogą być współmałżonkowie.
Choć pewnie znając życie, wszystko zależy od konkretnej pani w okienku.

Dzięki za info. Warto wiedzieć. P.S ciekawe jak tylko ta pani w okienku sprawdza czy nadawcy są akurat współmałżonkami (chyba nie trzeba mieć aktu zawarcia małżeństwa) bo przecież teraz można być małżeństwem , a każdy z małżonków mieć inne (swoje) nazwisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6548457 Napisano: 18.11.2018 14:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yugen napisał(a):

superloser napisał(a):

masza napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

No to  co powiedzieli? Że nie wysłali Ci nagrody , bo w jednej kopercie doszły do nich oświadczenia? No jakoś to musieli wyjaśnić.... I piszesz , ze tak mialaś niejeden raz- to nie dali Ci nagrody - a mimo to wysyłałaś oswiadczenia razem ?? Napisz co powiedzieli- a domysły to sobie kazdy moze snuć.....

Masza, po prostu mówią, że w kopercie było jedno oświadczenie i co im zrobisz. Ja wysyłam zawsze w osobnych, ale koleżanka tak właśnie miała w Albedo z lazy bagami, na szczęście nagroda mało warta. Jeśli chcesz, możesz testować, może akurat będziesz miała szczęście emotka

co tzn mówią? - na kopercie jest 2 x nadawca- a jak wmówią , ze koperta była pusta - to co? Też im wierzymy?
Piszemy wtedy reklamację- moze zbyt łatwo odpuszczacie i tak robią?
Ja nie testuję , ale już wysłałam oświadczenia 2 x w 1 kopercie i nie dam rady tego cofnąć- ale im nie popuszczę w razie problemów:),nie bez okazji na druczku jest 2 nadawca...

Masza, ale po co ta dyskusja? Napisałam (w ramach informacji), ze ja tak nie robię, ale taką sytuację miała koleżanka. To słowo przeciwko słowu, a nie kwestia wiary i agencja jest zawsze na pozycji wygranej, nawet jeśli powie, ze koperta była pusta. A na kopercie można nawet napisać, że nadawcą jest królowa Elżbieta i książę Karol. Jeśli chcesz tak słać, to ślij, przecież nikt tutaj Ci nie zabrania, tylko uczciwie przestrzega czym to się może skończyć. Z mojej strony to tyle.

Regulamin ma zapis LAUREAT ma... czy laureaCI, mają przesłać ...? 
Jeśli regulamin zezwala na hurt to kilka oświadczeń w jedną kopertę, by zaoszczędzić na znaczkach, można pakować.

Jak jest liczba pojedyńcza, to tylko dobra wola organizatora... 

Tylko po co się tak afiszować, że grasz hurtem i nie stać cie na 2 znaczki???

Odpowiem - bo to chyba do mnie było tak?
Nie wiem czy wygrana moja i wygrana córki to hurt- ale Ty już chyba wiesz lepiej emotka sadząc po ostatnich Twoich wpisach  i dyskusji na forum ...... emotka emotka emotka

Ad2 . Tak -szkoda mi 5 zł na znaczek- więc wysyłam oświadczenia domownikow razem- jeżeli agencja nie zapisu o wyłacznosci na gospodarstwo domowe...
Mam nadzieję , ze moja wypowiedż w pełni Cię usatysfakcjonuje - nie chciałabym Cię zawieść , bo widzę , że  na bieżąco szukasz sensacji na forum .Pozdrawiam emotka

Chodzi o żałosność twojego wpisu. Nie stać cie na znaczek to nie graj a nie publiczny płacz.  emotka
Jeden numer nadania to jeden laureat - Albedo ma prawo tak działać... NIE musi akceptować rodzinnych zgłoszeń.

Ps. Ci co hurtem grają wzajemnie lajki sobie dają  emotka A później marudzenie, że SAME loterie. Właśnie tacy co na całe rodziny grają rozwalili konkursy od środka, jeden autor a 5 laureatów.
Z pomocą Tych, co tu motywowani byli do kontaktu Sponsora, bo uważali, že jego hasło było lepsze... Loterie to święty spokój dla Agencji i Sponsora.

Że też Ci się tak chce w każdym poście tryskać jadem, czepiać się i kąsać innych. Czasami mam wrażenie, że wchodzisz tutaj tylko po to, żeby dorwać jakąś ofiarę i wyżyć się na niej za swoje niepowodzenia. Ilekroć trafię na Twój post, to zawsze jest on wypełniony negatywnymi emocjami, złością i niezadowoleniem. Ty też nie musisz grać, jeśli nie odpowiadają Ci produkty konkursowe, a jednak wylewasz swoje żale, że produkty tragiczne i strasznie niezdrowe jak np. herbatki Tetley. 

Jak nie Loyd syntetyki smakowe to teraz Tetley ... witamina C zalana 90 stopniami H2O, witamina B6 syntetycznie dodana - napoje dla naiwnych. Nienaturalne herbatki czyszczące portfele.
Trza sie truc by wygrac.

Cóż za hipokryzja. Jednak nie ominęłaś konkursu, tylko był publiczny płacz, że to niezdrowe. Ale to za pewne czyjaś wina, że takie produkty konkursowe są... Wrzuć na luz, zaparz sobie melisę, odstresuj się i przestań wszystkich kąsać jak rozbrykany szczeniak. A jak już musisz wylewać swoją nienawiść to rób to w jakimś pamiętniku... Wydaje Ci się, że pozjadałaś wszystkie rozumy i jesteś jedyną sprawiedliwą. A ja powiem Ci, że jesteś po prostu irytująca i nie potrafisz napisać nawet jednej kulturalnej i merytorycznej wypowiedzi pozbawionej złośliwości i poniżania innych. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale tony Twoich wpisów są po prostu okropnie nieprzyjemne i toksyczne. Bez odbioru...

Celnie i idealnie w punkt! Brawo yugen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6548456 Napisano: 18.11.2018 14:33:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

a może by tak zacząć zgłaszać jego/jej posty gdzie obraża forumowiczów, jest za to jakiś ban ? emotka

Maszku, najlepiej zadzwoń i zapytaj, czy możesz wysłać dwa oświadczenia w jednej kopercie.
Z ciekawości, da się dać dwóch nadawców na liście poleconym? 

Tez podpinam się pod pytanie. Kiedyś (kilka lat temu) wysyłałam kartkę na święta i w nad. wpisałam jedno nazwisko i cztery inicjały imion (życzenia od całej rodzinki) Pani w okienku kazała mi skreślić i poinformowała, że nadawca może być tylko jeden. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropka-82

#6548437 Napisano: 18.11.2018 13:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

masza napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

No to  co powiedzieli? Że nie wysłali Ci nagrody , bo w jednej kopercie doszły do nich oświadczenia? No jakoś to musieli wyjaśnić.... I piszesz , ze tak mialaś niejeden raz- to nie dali Ci nagrody - a mimo to wysyłałaś oswiadczenia razem ?? Napisz co powiedzieli- a domysły to sobie kazdy moze snuć.....

Masza, po prostu mówią, że w kopercie było jedno oświadczenie i co im zrobisz. Ja wysyłam zawsze w osobnych, ale koleżanka tak właśnie miała w Albedo z lazy bagami, na szczęście nagroda mało warta. Jeśli chcesz, możesz testować, może akurat będziesz miała szczęście emotka

co tzn mówią? - na kopercie jest 2 x nadawca- a jak wmówią , ze koperta była pusta - to co? Też im wierzymy?
Piszemy wtedy reklamację- moze zbyt łatwo odpuszczacie i tak robią?
Ja nie testuję , ale już wysłałam oświadczenia 2 x w 1 kopercie i nie dam rady tego cofnąć- ale im nie popuszczę w razie problemów:),nie bez okazji na druczku jest 2 nadawca...

Masza, ale po co ta dyskusja? Napisałam (w ramach informacji), ze ja tak nie robię, ale taką sytuację miała koleżanka. To słowo przeciwko słowu, a nie kwestia wiary i agencja jest zawsze na pozycji wygranej, nawet jeśli powie, ze koperta była pusta. A na kopercie można nawet napisać, że nadawcą jest królowa Elżbieta i książę Karol. Jeśli chcesz tak słać, to ślij, przecież nikt tutaj Ci nie zabrania, tylko uczciwie przestrzega czym to się może skończyć. Z mojej strony to tyle.

Regulamin ma zapis LAUREAT ma... czy laureaCI, mają przesłać ...? 
Jeśli regulamin zezwala na hurt to kilka oświadczeń w jedną kopertę, by zaoszczędzić na znaczkach, można pakować.

Jak jest liczba pojedyńcza, to tylko dobra wola organizatora... 

Tylko po co się tak afiszować, że grasz hurtem i nie stać cie na 2 znaczki???

Odpowiem - bo to chyba do mnie było tak?
Nie wiem czy wygrana moja i wygrana córki to hurt- ale Ty już chyba wiesz lepiej emotka sadząc po ostatnich Twoich wpisach  i dyskusji na forum ...... emotka emotka emotka

Ad2 . Tak -szkoda mi 5 zł na znaczek- więc wysyłam oświadczenia domownikow razem- jeżeli agencja nie zapisu o wyłacznosci na gospodarstwo domowe...
Mam nadzieję , ze moja wypowiedż w pełni Cię usatysfakcjonuje - nie chciałabym Cię zawieść , bo widzę , że  na bieżąco szukasz sensacji na forum .Pozdrawiam emotka

Chodzi o żałosność twojego wpisu. Nie stać cie na znaczek to nie graj a nie publiczny płacz.  emotka
Jeden numer nadania to jeden laureat - Albedo ma prawo tak działać... NIE musi akceptować rodzinnych zgłoszeń.

Ps. Ci co hurtem grają wzajemnie lajki sobie dają  emotka A później marudzenie, że SAME loterie. Właśnie tacy co na całe rodziny grają rozwalili konkursy od środka, jeden autor a 5 laureatów.
Z pomocą Tych, co tu motywowani byli do kontaktu Sponsora, bo uważali, že jego hasło było lepsze... Loterie to święty spokój dla Agencji i Sponsora.

Dziwi mnie zawiść ludzi na tej stronie. Osobiście uważam , że forum (jakiekolwiek) służy do rozmowy, pomocy, wymiany zdań. Każdy ma prawo zapytać. Nie każdy jest idealny. Ludzie po co Wam te wzajemne przepychanki słowne. Na forum, które zrzesza ludzi o wspólnym zainteresowaniu, powinna być wzajemna pomoc, a nie obrażanie siebie na wzajem. Po co złośliwości typu "nie stać Cię na znaczek". Każdego indywidualna sprawa. Skoro ktoś nie jest pewny- to pyta. Chyba logiczne, że lepiej wydać 5zł a nie 10zł na owy znaczek i nie sądzę, żeby to była kwestia czy kogoś na to stać czy nie. Więcej wzajemnego zrozumienia i życzliwości. Miłej niedzieli. POZDRAWIAM! Wyświetl w wątku >>

kropka-82

#6548408 Napisano: 18.11.2018 11:28:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

haima napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Ymmm, nie ma jeszcze pierwszej w nocy, a juz sie wyczerpal limit 1000 zwrotow coccolino? emotka  na stronie jest zapis, ze zapraszaja znow 24.11.

To jakaś masakra. Chyba szkoda zachodu z tymi zwrotami  emotka

daruję sobie te ich 9.99

a gdzie Ci się udało kupić w tak niskiej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0