Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fineessa

fineessa

#6133872 Napisano: 17.12.2015 20:49:30 w Wkurza mnie...
kemli napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie kombinowanie w konkursach...i nagle okazuje się, że w konkursie z Seatami w Biedronce bardzo dużo osób nie dopełniło warunków aby otrzymać nagrodę II stopnia...ale to na pewno przypadek...emotka

dokładnie. 

ale chyba agencjom nie zależy na uczciwych graczach. ile jest ciągle konkursów, gdzie nie podaje się numeru paragonu, a jak, jak głupek, robię zakupy na 3 paragony i wysyłam 3 smsy, a nie 30...

są tacy, z tego co widać, których nawet numery paragonów nie ograniczająemotka

ale może po prostu w tym konkursie wzięło udział wielu zwykłych, niekonkursowych ludzi, którzy zwyczajnie wyrzucili, zgubili paragon

Przy zakupach aż za 20 zł? Wątpię.

Pani z agencji mówiła, że ok. 300 laureatów nagrody II stopnia nie dopełniło warunków regulaminu. Były to ponoć głównie osoby, które wysyłały zgłoszenia nie mając paragonu albo kupując złe produkty emotka  jakby nie patrzeć... 20 czerrrrwonych leonów na plakatach kusiło niesamowicie


W konkursie w którym trzeba było podać numer paragonu brały udział osoby które nie miały owego paragonu (czyli nie miały numeru który należało podać w treści sms) i jeszcze zostały nagrodzone? Czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem?

Jak dla mnie agencja zwyczajnie dała ciała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6133709 Napisano: 17.12.2015 15:56:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kombinowanie w konkursach...i nagle okazuje się, że w konkursie z Seatami w Biedronce bardzo dużo osób nie dopełniło warunków aby otrzymać nagrodę II stopnia...ale to na pewno przypadek...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6129691 Napisano: 11.12.2015 14:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Smolar ma jakiś "tajny" sposób na wybór zwycięzców? To jedyna agencja u której kompletnie nic nie wygrałam mimo licznych starań i inwestycji w paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6128936 Napisano: 10.12.2015 16:05:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak ludzie teraz kombinują w tych konkursach to się włos na głowie jeży! I jakie szanse przy nich ma zwykły, szary konkursowicz kupujący jeden paragon i rejestrujący go na jedną osobę zgodnie z regulaminem...??

Dziwi mnie że ludzie nie boją się odpowiedzialności karnej... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6128701 Napisano: 10.12.2015 11:58:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak myślicie dlaczego ostatnio tak ciężko cokolwiek wygrać? Wątek "Dziś nic nie wygrałem..." pęka w szwach, także coraz więcej na prawdę dobrze piszących osób, naszych forumowych wyjadaczy regularnie się tam wpisuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6126038 Napisano: 06.12.2015 22:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie gdzie będzie większa konkurencja w grze o autko z Nestle- w Almie czy w Topazie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6125000 Napisano: 04.12.2015 14:32:21 w SZUKAM....
Jak wyłączyć SPAM od 71978 ? Ktoś miał chyba kiedyś w stopce instrukcje... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6122431 Napisano: 30.11.2015 18:02:11 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kalinea napisał(a):

Spotkaliście się z sytuacją w której jedna kobieta podaje w konkursie swoje nazwisko panieńskie i adres domu rodzinnego oraz (w tym samym konkursie) swoje nazwisko jako mężatka i adres pod którym mieszka z mężem? Dzięki temu ma dwie nagrody zamiast jednej...
Nie gram zbyt długo w konkursach ale jestem maksymalnie zaskoczonaemotka


A jak udowodnisz, że chodzi o tę samą osobę?


Nic udowadniać nie będę, wiem że to ta sama osoba ponieważ mieszkamy w małej mieścinie gdzie "wszyscy wszystkich znają". Po wynikach konkursów widzę że z mojej wioski tylko oni wygrywają (a to mama, a to tata a to siostra) i to całkiem często.

Zdziwił mnie po prostu taki proceder, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6122360 Napisano: 30.11.2015 16:43:27 w Wkurza mnie...
Spotkaliście się z sytuacją w której jedna kobieta podaje w konkursie swoje nazwisko panieńskie i adres domu rodzinnego oraz (w tym samym konkursie) swoje nazwisko jako mężatka i adres pod którym mieszka z mężem? Dzięki temu ma dwie nagrody zamiast jednej...
Nie gram zbyt długo w konkursach ale jestem maksymalnie zaskoczonaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6116133 Napisano: 20.11.2015 13:13:59 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach...


Ja bym nie szufladkowała.
Kiedyś usłyszałam teorię, że kobiety kochają dzieci, a mężczyźni kochają kobiety emotka
A tak serio - w moim otoczeniu mężczyźni są wpatrzeni w swoje dzieciaki. W sumie znam jednego, który odszedł od żony, ale nie od dzieci - miał inną kobietę i przez te kilka lat każdego dnia był u dzieci. Każdego dnia. Uważam, że koleś jest fatalnym mężem, ale cudownym ojcem. Ja bym nie oceniała przez pryzmat płci, nie ma sensu. Wiele zależy od wpojonych wartości i wewnętrznej potrzeby człowieka. I płeć nie ma tu nic do rzeczy.


Rzeczywiście wpojone wartości mają tu wiele do rzeczy. Chyba nawet nie zdajemy sobie sprawy jak nasze relacja z rodzicami wpływają na nasze dorosłe życie. Znam osobiście mężczyznę, który twierdzi, że cytuję: "Jak będę miał głupie dziecko to je oddam". I co ciekawe on to mówi śmiertelnie poważnie. Tak właśnie został wychowany. Rodzice oczekiwali, że zawsze będzie najlepszy, najmądrzejszy, najwspanialszy bogaty, oczywiście jego partnerka także musi być bogata, o wysokim statusie społecznym no bo jak tu się sąsiadce z klatki pochwalić synową bez pozycji? Wpoili mu że najważniejsze w zyciu to "mieć" a co z uczuciami? Mam wrażenie, że chłopak został skrzywdzony do tego stopnia, że on zwyczajnie nie potrafi kochać...
Co ciekawe owy facet, po 30 roku życia nadal próbuję doskoczyć do nierealnych wymagań swoich rodziców, partnerkę wybrał taką która mamie się podoba bo jest bogata, robi wszystko aby zadowolić rodziców co niestety chyba jest nierealne...

Smutne jak bardzo można skrzywdzić dziecko na całe przyszłe życie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6115815 Napisano: 19.11.2015 23:52:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6115387 Napisano: 19.11.2015 15:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

A mnie trochę śmieszy fala hejtu jaka zalała profil Jacobs na FB - niektórzy się oburzają, że wygrały "za ładne kubki" bo przecież obrazki są EWIDENTNIE ściągnięte z internetu (a nie stworzone odręcznie) emotka


Chyba muszę napisać do organizatora konkursu z Leonami w Biedronce iż to skandal, że nie nagrodzili mnie jednym z autek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6115383 Napisano: 19.11.2015 15:13:22 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są ostatnio coraz droższe....

Wczoraj pomyślałam o tym samym. Tu 20 zł, tam 25 zł emotka


Dokładnie. Jeszcze 25zł na wodę Żywiec Zdrój skłonna jestem wydać bo i tak się w domu zużyje ale zakupić batoników Lion i Princessa za 25zł chyba nie będę miała serca  emotka  Jeśli ktoś akurat pija tę kawę to może zrobić sobie zapasik  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6115296 Napisano: 19.11.2015 14:01:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że konkursy są ostatnio coraz droższe.... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6115205 Napisano: 19.11.2015 12:55:46 w Pomocy!!!!
A czy ktoś się orientuje czy w każdym mieście znajdę taką darmową pomoc prawną i gdzie mam jej szukać? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6079628 Napisano: 23.09.2015 18:34:12 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie przeczytany dziś artykuł o aborcji oraz dyskusja jaka rozwinęła się za jego sprawą na Fb. Czy Wy także uważacie, że aborcja w naszym kraju powinna być legalna bo dziecko na bardzo wczesnym etapie to tylko płód i usuwając płód nie zabijamy małego, przyszłego człowieka? Ciężko mi to pojąć... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6054168 Napisano: 07.08.2015 15:46:17 w TESCO konkursy
To sobie poczekam na ostatni dzień lipca  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6054136 Napisano: 07.08.2015 15:04:22 w TESCO konkursy
Dzwonią dniami po kolei od początku konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6052398 Napisano: 03.08.2015 17:43:33 w Wkurza mnie...
Samotność. Brak przyjaciół. Ludzka dwulicowość.  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6052396 Napisano: 03.08.2015 17:41:46 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto zna dobrze angielski i mógłby mi przetłumaczyć jedno zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0