Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fineessa

fineessa

#6050855 Napisano: 30.07.2015 15:13:32 w Dziś cieszę się z.....
Z tego że są na tym forum osoby tak wspaniałe i bezinteresowne jak Ziolko  emotka   emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6046867 Napisano: 21.07.2015 00:47:31 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

kalinea napisał(a):

Pytanie do kobiet:

Co według Was jest gorsze-jednorazowy skok w bok partnera czy regularne zdradzanie z tą samą kochanką?

Czy wybaczyłybyście zdradę?

Regularne zdradzanie z tą samą kobietą - bardziej uwłaczające. Jednorazowy skok w bok jest bardziej wynikiem działania instynktowego, zbyt dużej ilości alkoholu a długotrwały romans wymaga premedytacji i pełnej świadomości.

Otóż to, dokładnie tak samo myślę.
Co do wybaczenia- może bym i wybaczyła, ale na pewno nie byłabym dalej z tą osobą- bo skoro może go mieć każda.....


Święte słowa dolly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6046673 Napisano: 20.07.2015 17:59:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Pytanie do kobiet:

Co według Was jest gorsze-jednorazowy skok w bok partnera czy regularne zdradzanie z tą samą kochanką?

Czy wybaczyłybyście zdradę? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5997738 Napisano: 27.03.2015 20:50:12 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie mężczyźni!
Jak to jest że kobieta po rozstaniu potrzebuje miesięcy aby dojść do siebie a im wystarczy miesiąc aby znaleźć sobie kogoś nowego... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5992226 Napisano: 15.03.2015 20:06:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy znacie małżeństwa lub pary które poznały się na portalach randkowych? A może ktoś z Was sam ma doświadczenie z tego typu portalami i chciałby się wypowiedzieć? Każda opinia mile widziana. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5983547 Napisano: 22.02.2015 21:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ten filmik jest autorstwa kogoś z forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5983441 Napisano: 22.02.2015 14:09:11 w Wkurza mnie...
Przeraża mnie to  co czytam ale jeśli Ty edzia21 nie zareagujesz na to co się dzieje to jeśli temu dziecku stanie się jakakolwiek krzywda będziesz za to współodpowiedzialna. Chcesz mieć nie daj Bóg dziecko na sumieniu? Zgłoś to jak najszybciej!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970623 Napisano: 22.01.2015 22:20:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

CZy ktos oglądał Gorączkę Złota? ja hasła nie zauważyłam emotka


Mam ten sam problem...Ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970621 Napisano: 22.01.2015 22:19:24 w Pomocy!!!!
asiabuczkowska napisał(a):

kalinea napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

napisał(a):kalinea napisał(a):Czy jest jakiś sposób aby ominąć płacenie podatku od sprzedaży wygranej w sytuacji gdy sprzedaż miała miejsce przed upływem 6 miesięcy od zdobycie nagrody?

Jeśli sprzedałaś poniżej  wartości z faktury to nie płacisz żadnego podatku. Jeśli to jest rzecz bardziej wartościowa np auto wtedy też nie płacisz ale dla świętego spokoju piszesz pismo do swojej regionalnej Izby Skarbowej o interpretacje konkretnego przypadku. Koszt około 40 zł, mają 3 m-ce na odpowiedź. Nagrody rozlicza się w zeznaniu rocznym. Wątpię jednak aby udało Ci się sprzedać nagrodę powyżej jej wartości więc nic nie musisz


To jest pewne na 100%? Gdzie szukać takiego zapisu w ustawie?

Magnus a co jeśli ktoś nie składa zeznania rocznego bo jest np. studentem?

poczytaj sobie w necie...o interpretacjach indywidualnych w sprawie podatku.... jesli to jest duza sprzedaz to lepiej miec interpretację swojego problemu...poczytaj jak to sie pisze...są wzory specjalne


Ok dziękuję na pewno sprawdzę Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970614 Napisano: 22.01.2015 21:57:43 w Pomocy!!!!
koniczynka123 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy jest jakiś sposób aby ominąć płacenie podatku od sprzedaży wygranej w sytuacji gdy sprzedaż miała miejsce przed upływem 6 miesięcy od zdobycie nagrody?

Jeśli sprzedałaś poniżej  wartości z faktury to nie płacisz żadnego podatku. Jeśli to jest rzecz bardziej wartościowa np auto wtedy też nie płacisz ale dla świętego spokoju piszesz pismo do swojej regionalnej Izby Skarbowej o interpretacje konkretnego przypadku. Koszt około 40 zł, mają 3 m-ce na odpowiedź. Nagrody rozlicza się w zeznaniu rocznym. Wątpię jednak aby udało Ci się sprzedać nagrodę powyżej jej wartości więc nic nie musisz


To jest pewne na 100%? Gdzie szukać takiego zapisu w ustawie?

Magnus a co jeśli ktoś nie składa zeznania rocznego bo jest np. studentem? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970599 Napisano: 22.01.2015 21:24:05 w Rossmann
snowflake napisał(a):

eveliina napisał(a):

To już 5 miesiąc bez wygranych rossnetowych, ech.....emotka

w tym roku sobie to odbijemy emotka

------------------------
Swoją drogą śmieszą mnie te teorie o banowaniu za wygrane. Chyba jeszcze bardziej mnie śmieszy, jak ktoś twierdzi, że jego genialne zgłoszenie nie wygrało a słabe owszem. A może reszta uczestników też wpadła na ten tam genialny pomysł i zgłoszenie było po prostu jednym z 1000 podobnych? A to "słabe" było na tyle oryginalne, że zyskało uznanie komisji? To nie autor decyduje tylko komisja i ich gust się liczy emotka


A mnie osłabiają tego typu stwierdzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970517 Napisano: 22.01.2015 17:33:59 w Pomocy!!!!
Czy jest jakiś sposób aby ominąć płacenie podatku od sprzedaży wygranej w sytuacji gdy sprzedaż miała miejsce przed upływem 6 miesięcy od zdobycie nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970480 Napisano: 22.01.2015 16:09:19 w Rossmann
marzenier napisał(a):

kalinea napisał(a):

polarniczka napisał(a):i jeszcze jedno to, że ktoś uważa, że ma dobre zgłoszenie, nie oznacza, że tak samo uważa jury....


no tak w końcu Rossnet gust ma raczej słabiutki


Dyskutowałabym. . . 

Skoro taki słabiutki , to w czym problem? 
Nic tylko siadać , pisać durnoty, nie siląc się na zawiłe metafory i wygrywać, wygrywać,wygrywać .


Śmiem twierdzić, że pisać durnoty też trzeba umieć... Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970468 Napisano: 22.01.2015 15:54:51 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

i jeszcze jedno to, że ktoś uważa, że ma dobre zgłoszenie, nie oznacza, że tak samo uważa jury....


no tak w końcu Rossnet gust ma raczej słabiutki Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5970405 Napisano: 22.01.2015 14:10:47 w SZUKAM....
Czy są teraz w gazetach jakieś ciekawe konkursy sms na hasło? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969874 Napisano: 20.01.2015 23:30:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

kalinea napisał(a):

Kupiłam pizze Guseppe. Wytłumaczcie mi proszę dlaczego na opakowaniu widnieje informacja że do wygrania są ekarty do Empiku?

W drugim etapie uczestnicy konkursu będą sami będą zdecydować, który z
nowych smaków zostanie wprowadzony na rynek. Każdy, kto zakupi pizzę
Guseppe i na stronie internetowej wpisze kod z wewnętrznej strony
opakowania, będzie mógł zagłosować i uzasadnić swój wybór. Wybrane
zostaną dwa najpopularniejsze smaki, a autor najciekawszej wypowiedzi
również zostanie nagrodzony niezwykłą podróżą do Tajlandii. Przewidziane
są także codzienne nagrody dla miłośników Smakomanii. W II etapie
codziennie do wygrania 50 bonów do sklepów Smyk i Empik o wartości 50 zł
każdy.


Nie doczytałam. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969866 Napisano: 20.01.2015 23:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam pizze Guseppe. Wytłumaczcie mi proszę dlaczego na opakowaniu widnieje informacja że do wygrania są ekarty do Empiku? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969126 Napisano: 18.01.2015 22:52:59 w Inne mniejsze markety
giulietta napisał(a):

kalinea napisał(a):

napisał(a):mkrzysiek napisał(a):Guseppe promocyjne jest w żabce po 5,49zł
W  nowej sieci Mila (dawny polomarket) po 5,99zł
emotka


A można gdzieś znaleźć gazetkę z tej Mili?

http://www.mila.pl/gazetka


Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969125 Napisano: 18.01.2015 22:51:33 w SZUKAM....
Szukam osoby która otwierała własna działalność gospodarczą dzięki dofinansowaniu z PUP i mogłaby mi opowiedzieć co nie co na ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969112 Napisano: 18.01.2015 22:23:40 w Lotto i inne
edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

ino1975 napisał(a):

napisał(a):kalinea napisał(a):A grał już ktoś w Mega Pensje?

Chyba Ekstra Pensję emotka
grał, grał i pięć złotych wygrał emotka  a miało być tak pięknie...


http://www.lotto....ista/mega-pensja-292

grał emotka


edzia21 i udało się coś ustrzelić? Wyświetl w wątku >>
0 0