Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fineessa

fineessa

#5969108 Napisano: 18.01.2015 22:21:09 w WC - rozmowy o wszystkim
ino1975 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

kalinea napisał(a):A ja mam takie nietypowe pytanie: czy z kroplówka podłączoną w szpitalu można wyjść do toalety? Nie jestem obeznana w temacie a muszę się położyć na oddział na kilka dni emotka

niby można jak weźmiesz ją ze sobą emotka ale po co? Lepiej na chwilę odłączyć . Wrócisz i znów Ci podłączą emotka

Nie polecam sobie odłączać i prosić znów o podłączenie. Niezadowolona mina pani pielęgniarki to minimum, które Cię spotka. Kroplówka wisi na takim stojaku, który często ma kółka. Ciągniesz to ustrojstwo za sobą i sprawa załatwiona emotka . A jak nie ma kółek to bierzesz woreczek z płynem w rękę. Tylko trzeba wtedy trzymać wyżej niż wkłucie, żeby się krew nie cofnęła do rurki. emotka  Zdrówka życzę!


Dziękuję za obszerną informację emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969106 Napisano: 18.01.2015 22:18:46 w Lotto i inne
Ja właśnie nie mam szczęścia do zdrapek emotka

A jaką zdrapkę teraz polecacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969103 Napisano: 18.01.2015 22:17:08 w WC - rozmowy o wszystkim
vickichelm napisał(a):

kalinea napisał(a):

A ja mam takie nietypowe pytanie: czy z kroplówka podłączoną w szpitalu można wyjść do toalety? Nie jestem obeznana w temacie a muszę się położyć na oddział na kilka dni emotka

niby można jak weźmiesz ją ze sobą emotka ale po co? Lepiej na chwilę odłączyć . Wrócisz i znów Ci podłączą emotka


Właśnie problem w tym, że mój pęcherz na jednej kroplówce pracuje na tyle intensywnie, że musiałabym być odłączana co 10 minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969100 Napisano: 18.01.2015 22:12:37 w WC - rozmowy o wszystkim
A ja mam takie nietypowe pytanie: czy z kroplówka podłączoną w szpitalu można wyjść do toalety? Nie jestem obeznana w temacie a muszę się położyć na oddział na kilka dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969098 Napisano: 18.01.2015 22:10:33 w Lotto i inne
ino1975 napisał(a):

kalinea napisał(a):

A grał już ktoś w Mega Pensje?

Chyba Ekstra Pensję emotka
grał, grał i pięć złotych wygrał emotka  a miało być tak pięknie...


http://www.lotto....ista/mega-pensja-292 Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969096 Napisano: 18.01.2015 22:09:38 w Inne mniejsze markety
mkrzysiek napisał(a):

Guseppe promocyjne jest w żabce po 5,49zł
W  nowej sieci Mila (dawny polomarket) po 5,99zł
emotka


A można gdzieś znaleźć gazetkę z tej Mili? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5969090 Napisano: 18.01.2015 22:07:37 w Lotto i inne
A grał już ktoś w Mega Pensje? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968925 Napisano: 17.01.2015 22:10:18 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

Wiem, ile wynosi. emotka
Do 30 dni jest jeszcze karencja, no ale potem jakoś musi to załatwić. Może MOPS lub cos w tym rodzaju?
Tu masz link, gdzie trochę jest na ten temat:
http://www.poradn...z-ubezpieczenia.html


Dziękuję mia!

Rzeczywiście może MOPS coś tu pomoże. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968923 Napisano: 17.01.2015 21:54:40 w SZUKAM....
denwerek napisał(a):

kalinea napisał(a):

napisał(a):staszek napisał(a):Wiejskie ziemniaczki, http://www.polski...ku.pl/regulamin.html
Konkurs zaczyna się 9 lutego, ale kupować można od 7 stycznia? Tak napisali w regulaminie, ale jakoś trochę wcześnie ta sprzedaż się zaczyna w stosunku do możliwości grania. Ktoś coś wie?


W regulaminie jest informacja o sposobie przyznawania weekendów a na jakiej zasadzie przyznawane będą aparaty i rowery?

Jest wyjaśnione na stronie konkursu w zakładce konkursy dodatkowe, na samej górze po prawej emotka


No tak ale ile aparatów przypada na tydzień? To są w ogóle nagrody tygodniowe/dzienne? Nie widzę takiej informacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968917 Napisano: 17.01.2015 21:07:39 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

kalinea napisał(a):

Potrzebuje pomocy z zakresu ubezpieczenia zdrowotnego. Chodzi o moją bliską koleżankę. Wyżej wymieniona została w tym miesiącu wyrejestrowana z PUP gdzie figurowała jak bezrobotna i gdzie opłacano jej ubezpieczenie zdrowotne. Dziewczyna ze względu na bardzo zły stan zdrowi nie jest w stanie na ten moment podjąć pracy zarobkowej, nie ma także męża który mógłby ją ubezpieczyć. Na rente nie może pójść ze względu na zbyt krótki staż pracy (dziewczyna studiowała dziennie). Jest załamana ponieważ nie wie gdzie mogłaby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne które jest jej teraz tak bardzo potrzebne (ma planowane przynajmniej dwie hospitalizacje). Może ktoś z Was gdzie mogłaby takie ubezpieczenie uzyskać? Są jakieś opcje? Bardzo chciałabym jej pomóc.

No chyba jedyne wyjście, że sama będzie opłacać ZUS - zdrowotne.
Skoro ma planowane dwie hospitalizacje, to i tak jej się to opłaci... emotka


Niby masz racje tylko że składka wynosi ponad 350zł a nie wiadomo za jaki czas będzie w stanie pójść do pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968914 Napisano: 17.01.2015 21:03:45 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

Wiejskie ziemniaczki, http://www.polski...ku.pl/regulamin.html
Konkurs zaczyna się 9 lutego, ale kupować można od 7 stycznia? Tak napisali w regulaminie, ale jakoś trochę wcześnie ta sprzedaż się zaczyna w stosunku do możliwości grania. Ktoś coś wie?


W regulaminie jest informacja o sposobie przyznawania weekendów a na jakiej zasadzie przyznawane będą aparaty i rowery? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968913 Napisano: 17.01.2015 20:55:36 w Pomocy!!!!
Potrzebuje pomocy z zakresu ubezpieczenia zdrowotnego. Chodzi o moją bliską koleżankę. Wyżej wymieniona została w tym miesiącu wyrejestrowana z PUP gdzie figurowała jak bezrobotna i gdzie opłacano jej ubezpieczenie zdrowotne. Dziewczyna ze względu na bardzo zły stan zdrowi nie jest w stanie na ten moment podjąć pracy zarobkowej, nie ma także męża który mógłby ją ubezpieczyć. Na rente nie może pójść ze względu na zbyt krótki staż pracy (dziewczyna studiowała dziennie). Jest załamana ponieważ nie wie gdzie mogłaby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne które jest jej teraz tak bardzo potrzebne (ma planowane przynajmniej dwie hospitalizacje). Może ktoś z Was gdzie mogłaby takie ubezpieczenie uzyskać? Są jakieś opcje? Bardzo chciałabym jej pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968581 Napisano: 16.01.2015 21:14:39 w Wkurza mnie...
Bombonierki...wszędzie bombonierki...

Ja nie wiem czemu ludzie wysiadują całymi dniami żeby zdobyć pudełko średniej klasy czekoladek, mnie by było szkoda oczu.

Już w tym RMF z okazji jubileuszu mogli pokusić się o rozdanie kilku autek to i ja bym wzrok nadwyrężyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968580 Napisano: 16.01.2015 21:10:01 w Rossmann
alaalicja napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy na Was w Rossmanie patrzą równie dziwnie gdy odbieracie większą ilość nagród? emotka

Tak ostatnio odbierałam dwie nagrody i mierzyły mnie laski zdziwonym wzrokiem. Może dlatego, że to nowy punkt i pewnie pierwsze wyprawy emotka


U mnie niby stary punkt a Pani się śmiała, szczególnie z ogromnego pudła z Sidoluxem w środku...Druga Pani patrzyła jakbym pół sklepu chciała wynieść w tych pudłach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968419 Napisano: 16.01.2015 16:33:26 w Rossmann
Czy na Was w Rossmanie patrzą równie dziwnie gdy odbieracie większą ilość nagród? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5968407 Napisano: 16.01.2015 15:53:52 w SZUKAM....
Szukam na forum kogoś kto odbywał staż z Urzędu Pracy mam kilka pytań-pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5967979 Napisano: 15.01.2015 20:37:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlaczego w Vaseline w większości powygrywały po dwie osoby z danej rodziny? Był taki wymóg?
I dlaczego Pan Jacek T. jest dwa razy na liscie dodatkowych? To było losowanie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5964768 Napisano: 09.01.2015 15:11:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak dla mnie 90% tych prac wygląda jakby sobie ktoś ściągnął je z internetu emotka  Widocznie ludzie myśleli, że organizator nie opublikuje zwycięskich zdjęć. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5964524 Napisano: 08.01.2015 21:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się podzieli informacją jakie hasła lubi Streamline?  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#5963720 Napisano: 06.01.2015 19:56:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

Kolejny cytat z fb Sferis " Szanowni Państwo, warunkiem wzięcia udziału w konkursie było m.in. zgłoszenie hasła reklamowego, które kolejno były oceniane przez komisje konkursową. Dziękujemy za udział w konkursie ale trudno nam zagwarantować wszystkim wygranych"


Nagrodę w kategorii: konkurs roku 2014 zdobywa...Sferis!

Zwycięzca otrzymuje talon na robienie ludzi w balona.

Brawa, brawa! Gratulujemy! Wyświetl w wątku >>
0 0