Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaskaderka1

kaskaderka1

#6443405 Napisano: 18.12.2017 12:31:15 w Kalendarze adwentowe 2017
zdolnabestia napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Nie chcę Was zniechęcać ale w  Gannet nikt nigdy raczej  nie wygrał ...

Kilka dni temu wygrała nasza forumowiczka, nagrodę ma już w domu.

To zwraca honor firmie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6442983 Napisano: 16.12.2017 15:05:54 w Kalendarze adwentowe 2017
Nie chcę Was zniechęcać ale w  Gannet nikt nigdy raczej  nie wygrał ...
2 lata temu lub 3 , ( nie pamiętam dokładnie ) była afera ( konkurs powiązany z kontami z fb ) że wygrały osoby nieistniejące .
W ubiegłym roku nikt również się nie chwalił wygraną , tak jak również nikt nie podziękował za cudowną nagrodę na Ich profilu .
Także wątpię w to że Ich polityka się zmieniła . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6442007 Napisano: 14.12.2017 12:51:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
moskala22 napisał(a):

miecz świetlny z Duracell - telefon przed chwilką emotka

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6434654 Napisano: 29.11.2017 13:39:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdal14 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na tymbark lewiatan to czy Macie jakieś podziękowanie czy coś? Bo przeładowało stronę i formularz pusty i nie wiem czy to tak wyglada?

Coś mi mocno świta, że też tak miałam, zrobiłam jeszcze raz i było już dobrze. Ale ręki nie dam sobie uciąć, że to na 100% w tym konkursie.

magdal14 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na tymbark lewiatan to czy Macie jakieś podziękowanie czy coś? Bo przeładowało stronę i formularz pusty i nie wiem czy to tak wyglada?

Dokładnie mam ten sam problem, wysłałam zgłoszenie i nie ma nic, odświeża stronę i formularz jest pusty. Jakaś forumowiczka pisała, że dostała zwrotkę od Admina na maila - ja nic nie dostałam. Napisałam do nich maila wczoraj, czekam na info.

Aha czyli wychodzi na to że coś jest nie tak... spróbuje jeszcze w domu z laptopa wysłać go znowu. .... niby akurat z my zgłoszeniem nie wiążę żadnych nadzieji ale z drugim już się postarałem i nie wiem czy za drugim razem powinno być to samo czy nie. emotka  dziękuje za info 


Mam odpowiedź od organizatora:
Dzień dobry,
Dziękuję za przesłanie informacji. Zgłoszenie od Pana nie dotarło do naszej bazy. Prosimy o ponowną próbę. Jeżeli nie
otrzymałby Pan ponownie potwierdzenia, to proszę o przesłanie zgłoszenia
mailem. Zostanie ono dołączone do puli zwycięzców.
Pozdrawiam,
Koordynator Konkursu

Powinno przyjść powiadomienie na @ . Ja takie dostałam . Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

kaskaderka1

#6433683 Napisano: 27.11.2017 17:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coccinelle napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Konkursowicze! nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale potrzebuje pomocy. Chodzi o to że mój kurier z inposta połasił się na moje piwka z desperadosa. W piątek przywiózł je a z racji że mnie nie było poprosiłem aby podrzucił że ulicę dalej do rodziców, nic nie dał do podpisania a z otrzymanych maili brakuje jednego ( jednego dostał za fatyge, już nie wspomnę że sam się upomniał chociaż i tak miał dostać) dzisiaj dostałem znów 2 maile że niby dostarczone itd. a pomimo że byłem cały dzień w domu nikogo nie było. Moje pytanie brzmi czy dzwonić odrazu do inposta z reklamacją czy może do kuriera? jak to najlepiej załtwić?

Zadzwoniłabym do kuriera ,aby miał świadomość że składasz skarge na niego emotka

Może stwórz skargę pisemną? Napisałam kiedyś takową pogróżkę na kuriera FedEx i dwa tygodnie później mnie przepraszał za swoje brzydkie i nieodpowiedzialne zachowanie. emotka

Dokładnie podkreślając że chodzi o alkohol , mając podejrzenia że w czasie pracy ... być może... było powodem braku jego obecności na rewirze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6433678 Napisano: 27.11.2017 17:19:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Urbanek napisał(a):

Konkursowicze! nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale potrzebuje pomocy. Chodzi o to że mój kurier z inposta połasił się na moje piwka z desperadosa. W piątek przywiózł je a z racji że mnie nie było poprosiłem aby podrzucił że ulicę dalej do rodziców, nic nie dał do podpisania a z otrzymanych maili brakuje jednego ( jednego dostał za fatyge, już nie wspomnę że sam się upomniał chociaż i tak miał dostać) dzisiaj dostałem znów 2 maile że niby dostarczone itd. a pomimo że byłem cały dzień w domu nikogo nie było. Moje pytanie brzmi czy dzwonić odrazu do inposta z reklamacją czy może do kuriera? jak to najlepiej załtwić?

Zadzwoniłabym do kuriera ,aby miał świadomość że składasz skarge na niego emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6431704 Napisano: 22.11.2017 13:47:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

udało się komuś dodzwonić do Wedla na nieodebrane połączenie? 

Nie uda się Tobie dodzwonić . Jak Pani dzwoniła pytałam o to , stwierdziła że Oni dzwonią ale nie odbierają . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6428378 Napisano: 14.11.2017 17:04:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
"Grand Prix Farmacji – Głosuj i wygraj!" - Patelnia Tefal Enjoy . emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

kaskaderka1

#6428377 Napisano: 14.11.2017 17:01:48 w Informują
"Grand Prix Farmacji – Głosuj i wygraj!" wiadomość na @ . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6425450 Napisano: 07.11.2017 14:10:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zubi napisał(a):

karty z Wedla Dziecięca radość... POLECONY emotka

I dziś karta emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

kaskaderka1

#6420888 Napisano: 26.10.2017 14:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

bethan napisał(a):

staszek napisał(a):

Dobrze rozumiem, że zgodnie z aneksem do regulaminu konkursu Duracell, baterie można teraz kupić wszędzie?http://www.rycerz...racell_regulamin.pdf

Tak.

Czyli dowolne baterie duracell w dowolnym sklepie, niekoniecznie z tej listy?

A gdzie Wy widzicie aneks? emotka

Ale wyszczególnione są sklepy w regulaminie .Tylko tyle sklepów bierze udział ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6420476 Napisano: 25.10.2017 17:37:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wedel PMI 100zł emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6420054 Napisano: 24.10.2017 18:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ludzka_istota napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

constantine napisał(a):

-Violka- napisał(a):

wirus009 napisał(a):

Hej, czy ktoś z wygranych nagrody dziennej w konkursie Wedel co daje ci dziecięca radość? pytał może czy do osoby z nagrodą główną dzwonią po zakończeniu etapu, czy może dopiero po weryfikacji osób z wygraną dzienną?

Ja pytałam w I etapie i Pani powiedziała że jeszcze nie dzwonili. 

to może weryfikują paragony dziennych i będą jeszcze dzwonili ??? emotka och,cudnie jest mieć nadziejęzwłaszcza po wynikach loterii Lewiatana"wypisany" samochód byłby dla mnie cenniejszy niż loteryjny emotka

Do mnie dziś dzwonili ale nie zdążyłam odebrać . czy Oni oddzwaniają następnego dnia ?

Tak. Oddzwaniają- do mnie dzwonili wczoraj, nie odebrałam- zadzwonili dziś po 12. emotka

Teraz są emocje , może to emotka   ....emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

kaskaderka1

#6420049 Napisano: 24.10.2017 18:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
constantine napisał(a):

-Violka- napisał(a):

wirus009 napisał(a):

Hej, czy ktoś z wygranych nagrody dziennej w konkursie Wedel co daje ci dziecięca radość? pytał może czy do osoby z nagrodą główną dzwonią po zakończeniu etapu, czy może dopiero po weryfikacji osób z wygraną dzienną?

Ja pytałam w I etapie i Pani powiedziała że jeszcze nie dzwonili. 

to może weryfikują paragony dziennych i będą jeszcze dzwonili ??? emotka och,cudnie jest mieć nadzieję
zwłaszcza po wynikach loterii Lewiatana
"wypisany" samochód byłby dla mnie cenniejszy niż loteryjny emotka

Do mnie dziś dzwonili ale nie zdążyłam odebrać . czy Oni oddzwaniają następnego dnia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6419881 Napisano: 24.10.2017 12:48:21 w Informują
zaczytana-pola napisał(a):

Wedel Radość z Groszków itp nadal dzwoni... 735...

Mam nieodebrane z tego nr. będą jeszcze dzwonić ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6417926 Napisano: 18.10.2017 17:48:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Calgon kapsułki . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6417753 Napisano: 18.10.2017 13:01:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

kto się zgłaszał do trnd na testowanie ekspresu? sprawdźcie maile, komu się udało, ja dostałam przed chwilą niestety, odmowną decyzję emotka

Ja nic nie dostałam . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6417723 Napisano: 18.10.2017 11:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

https://www.kret....rola-czystosci/ref41

gosia16 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Czy macie link do konkursu Kreta , umknął mi emotka

https://www.kret....p;utm_campaign=Novem

dziękuję serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

kaskaderka1

#6417715 Napisano: 18.10.2017 11:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy macie link do konkursu Kreta , umknął mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6417714 Napisano: 18.10.2017 11:42:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
" Uprzejmie informujemy, że Twoje zgłoszenie w konkursie "Kret - Król Czystości" zostało wytypowane do nagrody w postaci odkurzacza ręcznego
Bosch. "  emotka Wyświetl w wątku >>