Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaskaderka1

kaskaderka1

#6292377 Napisano: 29.11.2016 12:05:12 w Zdjęcia naszych wygranych
Warsztaty kulinarne + niespodzianka na miejscu emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6292257 Napisano: 29.11.2016 09:25:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

kaskaderka1

#6290037 Napisano: 24.11.2016 16:33:22 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Teraz to będzie cyrk w Biedronce emotka każdy będzie oglądał i czytał opakowanie z kazdej strony emotka
Od razu będzie wiadomo kto poluje na autko emotka

Poszłam dzisiaj  "obejrzeć "produkty konkursowe - szału nie ma (wszystko dość drogie od 2,99 zł - 5,99zł.)

Trzeba kupić trzy produkty ?
Tego się właśnie obawiałam , że będzie to spora inwestycja przed świętami . "Zasili " miejsce przy choince . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6289982 Napisano: 24.11.2016 16:15:11 w Biedronka
Teraz to będzie cyrk w Biedronce emotka każdy będzie oglądał i czytał opakowanie z kazdej strony emotka
Od razu będzie wiadomo kto poluje na autko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6287856 Napisano: 21.11.2016 16:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

proszę o pomoc! znalazłam w końcu kupca na pufę lays, bardzo się ucieszyłam, bo zajmowała miejsce w domu. Na allegro podałam cenę 16 zł za kuriera, bo takie ceny widziałam we wcześniejszych aukcjach. No i klops! Jak niektórzy z Was uporali się z przesyłką???
Myślałam, że tak jak przyszła, tak się ją odeśle, ale nie chcą w worku przyjąć. Próbowałam jakoś zawijać to w kartony i owijać taśmą, ale się nie udaje, ślizga się:( Dpd odmówiło bez kartonu, dhl też, a jakby udało się ją jakoś zapakować, to ok 100 zł przesyłka:( No żesz! więcej niż warta! Doradźcie jak to wysłać, bo tak dużego kartonu nie znajdę;(

Zamawiasz bezpośrednio u kurierów? Np Dpd czy dhl? Czy u pośredników... ja ostatnio wysyłałem za 19.50 zł taką pufę za pobraniem, przez sendit.pl. Najlepiej zapakować w karton i owinąć, bo tak samą wysłać w folii to jest niestandardowe opakowanie czy kształt i biorą więcej, a w kartonie, od razu wezmą, tylko najlepiej starać się żeby był jak najmniejszy karton, 

nie zamawiałam kuriera, sama wiozłam i chciałam tam nadać. 
jak to upchnąć w karton, i skąd taki duży wziąć, to trzeba po jakiejś pralce szukać, bo w zwykłym sklepie takich mieć nie będą:(

Idź do księgarni , oni tam mają od koloru do wyboru megggaaaa wielkie kartony . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6285820 Napisano: 17.11.2016 13:08:55 w Gratulacje! Dla wygranych!

kaskaderka1

#6285348 Napisano: 16.11.2016 17:26:04 w Lay's
bruce napisał(a):

bethan napisał(a):

bruce napisał(a):

Dzięki, Kochana, za info. A miałaś przedtem też taki dziwaczny mail?

Oj no, to jest standardowy mail, bardziej do sprzętu. Ja miałam rozwalony telewizor  emotka  To sprawdzanie bardziej na takie wypadki. 

Tak sobie też od razu pomyślałam i skojarzyłam ze strasznymi fotkami, jakie mi przesłałaś z TV, ale tym bardziej zdumiał mnie ten list odnośnie ...piłki. emotka

Ja dostałam chyba standardowy @ też do piłki . Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kaskaderka1

#6285337 Napisano: 16.11.2016 17:13:56 w Lay's
bruce napisał(a):

A czy ktoś dostał już wygraną piłkę? Mam mail z informacją, abym zrobiła zdjęcia w obecności kuriera w razie ewentualnego uszkodzenia przesyłki. Czy to możliwe? emotka Faktycznie przychodzą uszkodzone przesyłki z piłkami? emotka

Ja dostałam wczoraj piłkę . Zapakowana w folię . Ciężko stwierdzić na oko czy cała . Wygląda " zdrowo" emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kaskaderka1

#6285018 Napisano: 16.11.2016 10:15:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Warsztaty kulinarne -Radio Złote Przeboje . Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6284624 Napisano: 15.11.2016 15:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewik napisał(a):

mattadore napisał(a):

Ktoś wie dlaczego Kropka Bordo tak rozłożyście informowała z Calgonu o pralkach?? czy to już koniec? czy cały miesiąc będą dzwonić emotka

Z informacji na stronie konkursu wynika, że mogą dzwonić do 7 dni od posiedzenia komisji. A zaczęli dzwonić... we wtorek po 16.00? Ale czy będą się trzymać tego zapisu - zobaczymy.

Jeszcze możliwa jest rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6284604 Napisano: 15.11.2016 14:29:28 w GFK
Telefony komórkowe .
Po zaznaczeniu Samsung - wywaliło. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6283541 Napisano: 12.11.2016 23:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Schwarzkopf&Henkel czy jak wysłaliście zgłoszenie pokazał Wam się komunikat że "wysłano" itp.
Bo mi pokazał się tylko formularz -aby do nich napisać emotka

mi się pokazał komunikat że zgłoszenie zostało zapisane na dole w zielonym polu i to wszystko, szkoda, że potwierdzenie ma maila nie przychodzi

To samo z Loreal mam

A pokazał Ci się formularz do wiadomości ?
Bo jak wysyłałam to wskoczył mi , ale nie "przewinęłam " w dół emotka

Napisałam do nich , aby potwierdzili czy doszło .

tak, pokazał się, ale nic nie pisałam do nich... na Lorealu trzeba sie czasem wylogować i zalogować jeszcze raz jeśli chodzi o ten konkurs z głosami... czasem sie lubi to zaciąć..

Ja się nie logowałam , wypełniłam tylko formularz i zaznaczyłam piękne nagrody emotka
Kliknęłam " wyślij" i wskoczył formularz ,ale być może na dole , gdybym zjechała niżej zobaczyłabym ten nieszczęsny komunikat .
Nieprzytomna jestem od kilku tygodni emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6283538 Napisano: 12.11.2016 23:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Schwarzkopf&Henkel czy jak wysłaliście zgłoszenie pokazał Wam się komunikat że "wysłano" itp.
Bo mi pokazał się tylko formularz -aby do nich napisać emotka

mi się pokazał komunikat że zgłoszenie zostało zapisane na dole w zielonym polu i to wszystko, szkoda, że potwierdzenie ma maila nie przychodzi

To samo z Loreal mam

A pokazał Ci się formularz do wiadomości ?
Bo jak wysyłałam to wskoczył mi , ale nie "przewinęłam " w dół emotka

Napisałam do nich , aby potwierdzili czy doszło . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6283445 Napisano: 12.11.2016 16:10:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

monkakk napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Schwarzkopf&Henkel czy jak wysłaliście zgłoszenie pokazał Wam się komunikat że "wysłano" itp.
Bo mi pokazał się tylko formularz -aby do nich napisać emotka

tak, na zielonym pasku u dołu ekranu z informacją że zgłoszenie przyjęte czy jakoś tak

Kurcze , to tego nie zauważyłam emotka
Kliknęłam wyślij i pokazało się okienko do wiadomości .

Czy ta informacja była na dole ?:(

tak na dole, szczerze ja za pierwszy razem też jej nie widziałam emotka tylko nie pamiętam czy mi przechodziło do kontaktu czy zostawało na formularzu. Może ktoś inny teraz wysyłał to potwierdzi

Dziękuję serdecznie emotka
Mam nadzieję że doszło . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6283443 Napisano: 12.11.2016 16:07:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Schwarzkopf&Henkel czy jak wysłaliście zgłoszenie pokazał Wam się komunikat że "wysłano" itp.
Bo mi pokazał się tylko formularz -aby do nich napisać emotka

tak, na zielonym pasku u dołu ekranu z informacją że zgłoszenie przyjęte czy jakoś tak

Kurcze , to tego nie zauważyłam emotka
Kliknęłam wyślij i pokazało się okienko do wiadomości .

Czy ta informacja była na dole ?:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6283441 Napisano: 12.11.2016 16:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Schwarzkopf&Henkel czy jak wysłaliście zgłoszenie pokazał Wam się komunikat że "wysłano" itp.
Bo mi pokazał się tylko formularz -aby do nich napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6282509 Napisano: 09.11.2016 22:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

marzenier napisał(a):

basku napisał(a):

a napszcie prosze w jakim sklepie zakupy nalezy zrobic: https://www.e-kon...a1.html#.WCOFc1s1qlg

normalnie nie moge znalezc czy wszedzie czy w jakis konkretnych sklepach??

Kupuj gdzie taniej emotka

bardzo dziekuje emotka a wiecie jaki produkt wychodzi najtaniej? bo tak czytam i czytam te wpisy tu i w koncu nie wiem czy mydlo moze byc czy nie emotka

Ja też miałam z tym problem . Tym bardziej że kosmetyki mi zupełnie nie służą a nie chciałam wyrzucać. Ale odżywka do włosów jest si .
Mam Schauma SILK=COMB Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6282481 Napisano: 09.11.2016 21:31:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

A czy Waszym zdaniem to mają być tylko kosmetyki,czy może tez być chemia gospodarcza Henkel typu płynu do naczyń itp. ..?


Moim zdaniem tylko kosmetyki, bo zaznaczyli, że produkt ma być "Schwarzkopf & Henkel".

Sprawdziłam przed chwilą na etykietach produktów:
Silan -> Henkel
Gliss Kur -> Schwarzkopf & Henkel

Ja kupiłam odżywkę do włosów za 11zł.
Też myślałam o mydle , ale intuicja podpowiadała mi że to nie ta "alejka".

o jakim konkursie mowa;-)?

http://listamarzen.com/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6282471 Napisano: 09.11.2016 21:22:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

A czy Waszym zdaniem to mają być tylko kosmetyki,czy może tez być chemia gospodarcza Henkel typu płynu do naczyń itp. ..?


Moim zdaniem tylko kosmetyki, bo zaznaczyli, że produkt ma być "Schwarzkopf & Henkel".

Sprawdziłam przed chwilą na etykietach produktów:
Silan -> Henkel
Gliss Kur -> Schwarzkopf & Henkel

Ja kupiłam odżywkę do włosów za 11zł.
Też myślałam o mydle , ale intuicja podpowiadała mi że to nie ta "alejka". Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6282312 Napisano: 09.11.2016 16:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

jankowska napisał(a):

Czy ktoś ma coś do Chorzowa? emotka

Przecież wiadomo,ze chodzi o drukarzy...

Czy jest tam rezerwa ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0