Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mellowfruit

mellowfruit

#6164936 Napisano: 25.02.2016 10:43:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
redds  i zestaw palmers z ziko z facebooka Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6164924 Napisano: 25.02.2016 10:29:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
taalvikki napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ewalibra napisał(a):

I tacy jesteśmy my Polacy zawistni emotka  

nie o zawiść chodzi, a o równe szanse - jeżeli regulamin mówi o zgłoszeniu tekstowym tudzież dokończeniu hasła, a nagradza laurki to gdzie sprawiedliwość? 
Jeżeli jest info o dowolnym sposobie prezentacji odpowiedzi na pytanie konkursowe nikt nie ma pretensji i robi to co potrafi najlepiej (jedni piszą świetne teksty, inni robią fantastyczne prezentacje, inni modele przestrzenne).
CHODZI O ZASADY i ich łamanie, a nie o zawiść.



nie znam konkretnego konkursu, ale...co do laurek:

1. nienawidzę laurek czy filmików tam, gdzie jest miejsce na tekst. według mnie to poniżanie się, choć wielu to nagradza. tragedia. zawsze będę to krytykować i mam do tego pełne prawo.
2. nienawidzę, gdy krytykę czy dopominanie się o przestrzeganie regulaminu nazywa się zawiścią. jeżeli ktoś kombinuje (nawet jeżeli ceną jest robienie pajaca z własnych dzieci), to nie dziwne, że ktoś to zauważa. i dobrze, że zauważa i uczula organizatorów.
3. jeżeli ktoś tworzy "dzieła", to musi się liczyć z tym, że ktoś to może księgować i krytykować. tak jest ze wszystkim - wydasz książkę, licz się z krytykami literackimi. ja konkursowiczów zasmuconych negatywnymi o nich opiniami bronić nie zamierzam. a to, że ktoś gdzieś tam dolączył dziecko, to już jego problem, niech wie, że w konkursach dzieci nie wypada "używać". 

ps. na zdjęciu pani Moniki U. kot wygląda, jakby myślał: "o k.... czemu ci ludzie robią z siebie pajaców i mnie w to wkręcają?" emotka

zgadzam się z Tobą w stu procentach, co do pierwszego szczególnie - przegięcie Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6162474 Napisano: 19.02.2016 14:13:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sama drobnica, czas na coś dużego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6158553 Napisano: 10.02.2016 18:24:16 w Udane wymiany - polecane nicki:)
0 0

mellowfruit

#6158486 Napisano: 10.02.2016 16:21:05 w Informują
Dzwonią z rezerwą parowaru - Axel, konkurs w ABC z danone Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6158114 Napisano: 09.02.2016 22:23:17 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Straszliwie mnie wkurzają te nowe ustawy. I w ogóle cały ten rząd. Małe sklepy padną, a co za tym idzie takie Żabki, Polomarkety, Abc i inne - nie będzie ich już w moim mieście, bo nie ma szans, żeby się utrzymały. I współczuję tym wszystkim małym przedsiębiorcom, ale też wszystkim konkursowiczom, którym spod nosa zabiorą ot choćby konkursy, bo do takiej żabki będzie już za daleko albo i w ogóle nie będzie... No chyba, że szanowna Pani Beata pomyśli nas tym co robi, bo na razie to ona chyba nie myśli.

nie wspominając o ilości nagród w konkursach...elektronika idzie poważnie w górę, a pieniądze na kampanie takie same. Teraz mają w planach wziąć się jeszcze za paliwa...coby kierowcom było lżej w portfelach emotka

za banki już się wzięli, jak spojrzałam, że nagle od stycznia mam płacić 10 złotych za prowadzenie konta, bo weszła nowa ustawa i mój bank sobie nie potrafi z nią inaczej poradzić, to padłam emotka

opłaty za konto opłatami, gorzej z kredytami hipotecznymi które podskoczyły/podskoczą ludziom o kilka procent emotka  małe sklepy upadną, żarcie zdrożeje, ale ważne że "pincet złotych" na koncie sie zgadza emotka

oj, pińcet się zgadza się, szczególnie u uchodźców! Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6158113 Napisano: 09.02.2016 22:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
usmiech napisał(a):

normafia napisał(a):

usmiech napisał(a):

ewikewik napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Dziwne te wyniki dla mnie z Ciachnijselfie, bardzo dziwne... Wygląda to wszystko jakoś do siebie podobnie, jakby styl ten sam, zdjęcie z drugiego i trzeciego dnia ewidentnie autor ten sam... Może agencja smartfony swoim daje.... emotka  

Tez to zauważyłam .emotka

Dzień drugi i trzeci, ta sama technika obróbki - Drzonków to część Zielonej Góry. Może koleżanki razem robiły sesje, razem obrabiały zdjęcia? Takie gdybanie - ja w tej promocji nie biorę udziału!

Dzień drugi to słup dnia trzeciego - Ireny M. z Zielonej Góry, która najwyraźniej tym "Drzonkowem" poszła w ślady innych forumowiczek, kombinujących z podawaniem różnych wersji miejsca zamieszkania na potrzeby konkursowe...

Czy jest tu jakiś forumowicz, który na wygrana nagrodę NIGDY nie podał adresu rodziny?

Czytanie ze zrozumieniem ginie w narodzie...
Granie na realne adresy i dane rodziny to jedno, a tutaj bardziej mnie zastanowiło kombinowanie z adresem i podawanie jako miasta nazwy dzielnicy, w innych konkursach kombinowanie z pisownią nazwiska - raz przez "a", innym razem przez "ą" - to już konkursowe rozdwojenie, czy wręcz "rozwielokrotnienie" jaźni emotka

zdjęcie 4 i 6 też jakby takie same, jedno na Głogów, drugie na Serby, które należą do gminy Głogów... przypadek? nie sądzę Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6158109 Napisano: 09.02.2016 22:14:50 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Straszliwie mnie wkurzają te nowe ustawy. I w ogóle cały ten rząd. Małe sklepy padną, a co za tym idzie takie Żabki, Polomarkety, Abc i inne - nie będzie ich już w moim mieście, bo nie ma szans, żeby się utrzymały. I współczuję tym wszystkim małym przedsiębiorcom, ale też wszystkim konkursowiczom, którym spod nosa zabiorą ot choćby konkursy, bo do takiej żabki będzie już za daleko albo i w ogóle nie będzie... No chyba, że szanowna Pani Beata pomyśli nas tym co robi, bo na razie to ona chyba nie myśli.

nie wspominając o ilości nagród w konkursach...elektronika idzie poważnie w górę, a pieniądze na kampanie takie same. Teraz mają w planach wziąć się jeszcze za paliwa...coby kierowcom było lżej w portfelach emotka

za banki już się wzięli, jak spojrzałam, że nagle od stycznia mam płacić 10 złotych za prowadzenie konta, bo weszła nowa ustawa i mój bank sobie nie potrafi z nią inaczej poradzić, to padłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6158101 Napisano: 09.02.2016 22:00:28 w Wkurza mnie...
Straszliwie mnie wkurzają te nowe ustawy. I w ogóle cały ten rząd. Małe sklepy padną, a co za tym idzie takie Żabki, Polomarkety, Abc i inne - nie będzie ich już w moim mieście, bo nie ma szans, żeby się utrzymały. I współczuję tym wszystkim małym przedsiębiorcom, ale też wszystkim konkursowiczom, którym spod nosa zabiorą ot choćby konkursy, bo do takiej żabki będzie już za daleko albo i w ogóle nie będzie... No chyba, że szanowna Pani Beata pomyśli nas tym co robi, bo na razie to ona chyba nie myśli. Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6157442 Napisano: 08.02.2016 18:03:03 w Pomocy!!!!
parole21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co mam zrobić, jeśli w Biedrze wydrukowano mi dziadowski paragon, na którym średnio cokolwiek widać? Help

Pójdź do sklepu i poproś żeby kierownik napisał Ci z tyłu paragonu, że potwierdza, że zakupione produkty to "to i to". Koniecznie z pieczątką i podpisem. Ja tak nie raz robiłem.

dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6155962 Napisano: 05.02.2016 13:58:27 w Pomocy!!!!
Co mam zrobić, jeśli w Biedrze wydrukowano mi dziadowski paragon, na którym średnio cokolwiek widać? Help Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6152253 Napisano: 29.01.2016 18:38:31 w Wkurza mnie...
Sesja. Wkurza mnie, bo zapomniałam że wczoraj skończył się etap zott w biedronce, a ja nie wysłałam zgłoszenia. 2 paragony przepadły. Już mam dość studiów i wszystkiego co z nimi związane. Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6149876 Napisano: 25.01.2016 14:17:24 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam pszczola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6149118 Napisano: 22.01.2016 17:36:24 w Kupię...
Kupię 4 bilety do Multikina, ważne od poniedziałku do piątku co najmniej do końca lutego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148784 Napisano: 21.01.2016 22:32:52 w Biedronka
luko922 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Nie mogę się doszukać w regulaminie. Paragon z zott ma być z tej edycji która trwa czy dowolnie?

Niestety tak. 

W sumie widzę, że odpowiedziałem podobnie jak kiedyś w pizzerri:
- A do tej pizzy sos czosnkowy czy pomidorowy?
- TAK, poproszę.

Chodziło mi, że niestety tak - musi być z tej edycji emotka  

Haha! Dzięki luko, na Ciebie można zawsze liczyć emotka
to dobrze że się ogarnęłam w porę i że nie przepadły... Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148774 Napisano: 21.01.2016 22:08:36 w Biedronka
Nie mogę się doszukać w regulaminie. Paragon z zott ma być z tej edycji która trwa czy dowolnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148615 Napisano: 21.01.2016 15:35:50 w Połączenia nieodebrane
tyros27 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

+ 12 374 74 74
kojarzy ktoś taki dziwny numer?

Nie oddzwaniaj !

czyli to z tych co dzwonią i później przy oddzwanianiu nabijają kasę? Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148607 Napisano: 21.01.2016 15:27:37 w Połączenia nieodebrane
+ 12 374 74 74
kojarzy ktoś taki dziwny numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148429 Napisano: 21.01.2016 10:47:58 w Biedronka
"Pani Anno,
Zgłoszenia, których kwota brutto wynosi 10 zł, a zostały dokonane przed 21.01 będą również rozpatrywane jako zgłoszenia dodane prawidłowo, wiec proszę nie mieć obaw, Pani zgłoszenie będzie ważne" Wyświetl w wątku >>
0 0

mellowfruit

#6148398 Napisano: 21.01.2016 09:51:31 w Biedronka
marlena083 napisał(a):

ale niestety wstecz nie działa
"Zmiany Regulaminu, o których mowa w ust. 1 powyżej, wchodzi w życie o godz. 00:00:00 w dniu 21 stycznia 2016 r. i ma zastosowanie wobec uczestników, którzy dokonali zgłoszenia do Konkursu po wskazanym terminie wejścia w życie zmian. W stosunku do uczestników, którzy dokonali zgłoszenia do Konkursu do dnia 20 stycznia 2016 r. do godz. 23:59:59 zastosowanie ma regulamin w pierwotnym brzmieniu."

Mi napisali, że ja ze swoimi wcześniejszymi paragonami mogę wziąć udział. Wyświetl w wątku >>
0 0