Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika erychta00

erychta00

#6023638 Napisano: 27.05.2015 17:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

rencia163 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

slavek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Jasminum napisał(a):

79magda napisał(a):

edzia3 napisał(a):

maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane

E tam, przecież wszyscy wiedzą, że Edward Wtrakcieweryfikacji ostatnio wygrywa więcej, niż Zenon Laurka, Ryszard Prezentacjamultimedialna i Stefan Rezerwowy razem wzięci emotka

Przejrzałem fora i widzę, że ludzie mieli kodów za 7 tys zł grania lub nawet 30 tys kredytów. Także mógł ktoś wygrać wszystko

Ja miałam 2000 tys kredytów i nic emotka

wydaje mi się, że oni tak po cichu dyskwalifikują takich hurtowych graczy, bo od razu wiadomo, że te losy są z podejrzanego źródła.

nie strasz mnie, bo ja tych kredytów to miałam z 5 tys. , czekam na telefon bo przy takiej ilości kodów to mi się nie chce srawdzać. 

Ktoś wspomniał, że w regulaminie jest zapis że lotto może prosić o udowodnienie swoich zarobków tzn. wiarygodności tego zakupu kuponów np. za 10 tys zł w miesiąc w przypadku wygranej

Ojej ! a ja miałam tylko z 1000..... Czyli moja minimalna szansa już w ogóle legła w gruzach emotka
A i ja musiałam się upominać o kupony a panie z wielkim żalem mi je oddawały! Czułam się jak bym prosiła o jałmużną!

Ja znalazłem trochę niepotrzebnych kuponów w kolekturach a także parę razy się o nie upomniałem sugerując: czy nie ma pani przypadkiem niepotrzebnych losów- czyli książę i żebrak. Sam też grałem sporo w multi

Ktoś wspominał o udowadnianiu tych kuponów więc może jeszcze się trafi emotka A jakie nagrody wybieraliście? Bo ja to w te mniejsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6023620 Napisano: 27.05.2015 16:52:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

rencia163 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

slavek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Jasminum napisał(a):

79magda napisał(a):

edzia3 napisał(a):

maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane

E tam, przecież wszyscy wiedzą, że Edward Wtrakcieweryfikacji ostatnio wygrywa więcej, niż Zenon Laurka, Ryszard Prezentacjamultimedialna i Stefan Rezerwowy razem wzięci emotka

Przejrzałem fora i widzę, że ludzie mieli kodów za 7 tys zł grania lub nawet 30 tys kredytów. Także mógł ktoś wygrać wszystko

Ja miałam 2000 tys kredytów i nic emotka

wydaje mi się, że oni tak po cichu dyskwalifikują takich hurtowych graczy, bo od razu wiadomo, że te losy są z podejrzanego źródła.

nie strasz mnie, bo ja tych kredytów to miałam z 5 tys. , czekam na telefon bo przy takiej ilości kodów to mi się nie chce srawdzać. 

Ktoś wspomniał, że w regulaminie jest zapis że lotto może prosić o udowodnienie swoich zarobków tzn. wiarygodności tego zakupu kuponów np. za 10 tys zł w miesiąc w przypadku wygranej

Ojej ! a ja miałam tylko z 1000..... Czyli moja minimalna szansa już w ogóle legła w gruzach emotka
A i ja musiałam się upominać o kupony a panie z wielkim żalem mi je oddawały! Czułam się jak bym prosiła o jałmużną! Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6022617 Napisano: 26.05.2015 10:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://www.telepo...l/ankieta-2015/#   co sądzicie o tym konkursie? niestety regulaminu brak lub nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6022176 Napisano: 25.05.2015 13:43:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Paczuszka z chłodnikami Winiary emotka

PS. W mojej paczce jest 21 chłodników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6021192 Napisano: 22.05.2015 22:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o mój świecie, ległeś w gruzach!

Właśnie widziałam filmik! Pani zasługuję na bardzo dużą nagrodę pocieszenia... albo raczej jej mąż/partner/kamerzysta..... Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6020346 Napisano: 21.05.2015 12:30:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Superpharm to nie ma u mnie w mieście.

W rosmanie widziałam tylko Scholla ale może inne były głębiej schowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6020259 Napisano: 21.05.2015 10:28:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś wie w jakim stacjonarnym sklepie można kupić elektroniczny pilnik do pięt, tylko nie z scholla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019164 Napisano: 19.05.2015 10:17:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

erychta00 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

dziwi mnie, że w loreal tak dużo osób pomija zakładkę "zasady", gdzie wyraźnie pisze Kup dowolny produkt i od razu przechodzą do "weź udział", a potem szok i niedowierzanie, bo paragon potrzebny. to nawet nie trzeba regulaminu czytać.

Nie "pisze" tylko "jest napisane", to po pierwsze. Po drugie zrozumiałabym Twój komentarz gdybym ciągle pytała na forum o takie rzeczy, a tak nie jest.

Dodam jeszcze, że dziwi mnie, że w konkursie trzeba kupić produkt a podczas wypełniania zgłoszenia nie podaje się np, numeru paragonu.

to teraz już wiem, że wiesz jak się pisze, jeszcze poćwicz czytanie, bo odniosłam się do tych padających co jakiś czas pytań o paragon zadawanych przez kilka osób (czyli, że chyba to rozumiesz) pominę fakt, że przed wzięciem udziału każdy zaznacza, że zapoznał się z regulaminem, a to tylko zasady wystarczyłoby przeczytać. Miłego dniaemotka

tinagoni napisała, że zakup może być później. Więc Loreal już sam mija się ze swoim regulaminem. Ja wiedziałam doskonale jak się pisze i potrafię czytać. Zrozumiałam doskonale wyrażenie "tak dużo osób". No chyba, że uważałabym się za cały tłum, a jestem tylko jedna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019161 Napisano: 19.05.2015 10:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tinagoni napisał(a):

Na fb loreal napisali,  że zakup może być późniejszy niż wyniki

Czyli rozumiem, że najpierw wygrywam a później kupuję produkt? Dziwna promocja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019155 Napisano: 19.05.2015 09:54:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

dziwi mnie, że w loreal tak dużo osób pomija zakładkę "zasady", gdzie wyraźnie pisze Kup dowolny produkt i od razu przechodzą do "weź udział", a potem szok i niedowierzanie, bo paragon potrzebny. to nawet nie trzeba regulaminu czytać.

Nie "pisze" tylko "jest napisane", to po pierwsze. Po drugie zrozumiałabym Twój komentarz gdybym ciągle pytała na forum o takie rzeczy, a tak nie jest.

Dodam jeszcze, że dziwi mnie, że w konkursie trzeba kupić produkt a podczas wypełniania zgłoszenia nie podaje się np, numeru paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019141 Napisano: 19.05.2015 09:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

PYTANIE NUMER 1
A czy w Loreal aby wygrać trzeba kupić produkt czy jak? ;/ Wysłałam zgłoszenie i dopiero później wyskoczyło mi okno aby zakupić produkt to zwiększę swoje szanse...
PYTANIE NUMER 2
Odebrałam wczoraj ramkę ZOOM.ME i dopiero w domu zobaczyłam fakturę wystawioną na moje nazwisko z kwotą (UWAGA) 4 grosze emotka Termin płatności 2 tygodnie... muszę lecieć i płacić czy coś mi się już pomieszało?

Nie, nic nie musisz płacić emotka

A za miesięcy kilka komornik puka do drzwi emotka Mam nadzieję, że nie trzeba bo nie będę lecieć z dziećmi za 4 grosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019137 Napisano: 19.05.2015 09:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

erychta00 napisał(a):

PYTANIE NUMER 1
A czy w Loreal aby wygrać trzeba kupić produkt czy jak? ;/ Wysłałam zgłoszenie i dopiero później wyskoczyło mi okno aby zakupić produkt to zwiększę swoje szanse...
PYTANIE NUMER 2
Odebrałam wczoraj ramkę ZOOM.ME i dopiero w domu zobaczyłam fakturę wystawioną na moje nazwisko z kwotą (UWAGA) 4 grosze emotka Termin płatności 2 tygodnie... muszę lecieć i płacić czy coś mi się już pomieszało?

odp. na pytanie nr 1. Żeby zagrać musisz mieć paragon z produktem Loreal. Jak wygrasz będą chcieli fotkę.

Kurde... to trzeba po coś lecieć.... ;/ A co polecasz taniego? W tej promocji ostatniej rossmanna nakupiłam kosmetyków a do tego te kremy Nivea.... Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6019132 Napisano: 19.05.2015 09:06:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PYTANIE NUMER 1
A czy w Loreal aby wygrać trzeba kupić produkt czy jak? ;/ Wysłałam zgłoszenie i dopiero później wyskoczyło mi okno aby zakupić produkt to zwiększę swoje szanse...
PYTANIE NUMER 2
Odebrałam wczoraj ramkę ZOOM.ME i dopiero w domu zobaczyłam fakturę wystawioną na moje nazwisko z kwotą (UWAGA) 4 grosze emotka Termin płatności 2 tygodnie... muszę lecieć i płacić czy coś mi się już pomieszało? Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6018714 Napisano: 18.05.2015 13:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kala405 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

hmm... Po co ludzie chcą wymieniać kody z Mlekołaków albo Desperados, skoro w regulaminie każą zachować opakowanie/kapsel i odesłać? ;/

w mlekołakach nie karzą odsyłać, no chyba że wygrasz 1000zł

szkoda by było 1000 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6018575 Napisano: 18.05.2015 10:46:25 w Oddam za darmo
Kod Kubuś : 6373CTKWMN Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6018571 Napisano: 18.05.2015 10:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hmm... Po co ludzie chcą wymieniać kody z Mlekołaków albo Desperados, skoro w regulaminie każą zachować opakowanie/kapsel i odesłać? ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6018549 Napisano: 18.05.2015 10:18:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Może nie dziś bo wczoraj wróciłam z urlopu i w skrzynce czekała na mnie książka z tego konkursu: https://www.e-kon...ca.html#.VVmf1vChrLs i do tego dwa awizo na kremiki nivea emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6018005 Napisano: 15.05.2015 22:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Wysłałam kilka zgłoszeń w loterii Kupca a dostałam tylko jedno potwierdzenie na maila (chyba od razu za pierwsze), czy ktoś też tak miał?

Ok dostałam maila od organizatora:
"Dziękujemy za zgłoszenia. Maile potwierdzające mogą dochodzić z 
opóźnieniem. Zależy to od obciążenia serwerów i szybkości połączenia internetowego.
Jednak wszystkie Pani zgłoszenia zostały przyjęte, więc maile potwierdzające na pewno dojdą do Pani."

Ja swoje potwierdzenie znalazłam w spamie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6017617 Napisano: 15.05.2015 11:22:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"Domowa automatyka"!! A tak liczyłam na ten konkurs..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6017223 Napisano: 14.05.2015 14:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brylancik0 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrałby bony od Milki.
W jakich sklepach kupowaliście cukierki? emotka Szukam przyczyny mego pecha! Zgłosiłam już chyba z 15 paragonów.....

Ja chyba we wszystkich mozliwych ok 20 i nic, jak pech to pech emotka

ufff emotka będę wredna ale to dobrze że nie jestem sama w masowym pożeraniu tych boskich cukierków! Szkoda tylko, że nagrodą będą boczki a nie cudne książki!

ja kupiłam w kauflandzie 0/3 opakowanie 36g i 1/1 opakowanie 72g. Do tego miałam fajny numer paragonu...

no i ja już zaczęłam kupować te większe i ostatni był w kauflandzie ale chyba nie było jeszcze z soboty wyników.
A jaki ten fajny numer? Wyświetl w wątku >>
0 0