Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika erychta00

erychta00

#6120913 Napisano: 27.11.2015 15:30:36 w Wkurza mnie...
A teraz wiadomość z ostatniej chwili emotka  
Dzwoniła Pani z konkursu Luksus, że mieli wiele zgłoszeń o brakujących produktach więc zgłosili to do DPD. A kurier miał dać mi dokumenty do podpisania dotyczące braku produktów w paczce. Szkoda tylko, że kurier nie wiedział za bardzo po co do mnie przyjechał! Opowiedziałam o tej sytuacji Pani z Akona i stwierdziła, żę widocznie DPD chce się uchylić od odpowiedzialności. A brakujący produkt dotrze do mnie w poniedziałek lub wtorek i wtedy powiem parę słów kurierowi emotka  Niech zrobią w końcu porządek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120909 Napisano: 27.11.2015 15:26:53 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

erychta00 napisał(a):

No kurde! Przed chwilą był u mnie kurier po paczkę bo podobno zleciłam zwrot albo coś takiego! Kazałam mu sprawdzić w bazie i powiedział, że tylko moje dane tam ma nic więcej. Dzwonie do DPD, czekałam na połączenie 10 minut  bo ileś tam klawiszy musiałam ponaciskać(!), facet sprawdził chyba w trzech bazach i nigdzie czegoś takiego nie ma..... U kuriera w bazie jedno w firmie drugie.... Ale ja się pytam, jak, kto i po co?! 
Po za tym dodaje tego posta drugi raz bo wcześniej mi zniknął emotka

http://wroclaw.wy...awianin_stracil.html

U mnie to był rzeczywiście kurier DPD bo go znam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120832 Napisano: 27.11.2015 14:17:56 w Wkurza mnie...
No kurde! Przed chwilą był u mnie kurier po paczkę bo podobno zleciłam zwrot albo coś takiego! Kazałam mu sprawdzić w bazie i powiedział, że tylko moje dane tam ma nic więcej. Dzwonie do DPD, czekałam na połączenie 10 minut  bo ileś tam klawiszy musiałam ponaciskać(!), facet sprawdził chyba w trzech bazach i nigdzie czegoś takiego nie ma..... U kuriera w bazie jedno w firmie drugie.... Ale ja się pytam, jak, kto i po co?! 
Po za tym dodaje tego posta drugi raz bo wcześniej mi zniknął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120614 Napisano: 27.11.2015 10:47:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

Patrzę na te kubki i zastanawiam się, czy tylko ja nie mam tego "poczucia humoru" emotka

Spoko ja też nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120431 Napisano: 26.11.2015 21:28:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dostalam sms od d hl.ze jutro dostane paczke.ktos cos wie?

a mleko do testowania wygrałaś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120430 Napisano: 26.11.2015 21:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martus2833 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

mczarna napisał(a):

martus2833 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Puk puk! Czy dam radę się przebić przez jacobsowy temat ? emotka dostałam meila od DHL że niedługo dostaną do doręczenia paczkę z Wirtualnej Polski. Czy ktoś wie co to do diabła może być?!:D

Mam tego samego meila, nie mam pojęcia co to może być...

A ten mail to normalny? W sensie treści i samego adresu maila? Kiedyś miałam maile od DHL ale to była jakś spamowa ściema...

Teraz mnie oświeciło. Może mleko Enfamil z parenting.pl (to chyba grupa WP).

OO emotka  dziękuje że i mnie oświeciłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120388 Napisano: 26.11.2015 20:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):



POSZUKAŁAM, POCZYTAŁAM i WIEM !! Wy oszuści! 

że ludziom się naprawdę chce emotka

Coś już mi się obiło o uszy o jakimś bocie do tego konkursu..... Tylko osoba z którą rozmawiałam jakoś tak stwierdziła, że to chyba tylko do wypełniania danych i wysłania zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120385 Napisano: 26.11.2015 20:25:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

martus2833 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Puk puk! Czy dam radę się przebić przez jacobsowy temat ? emotka dostałam meila od DHL że niedługo dostaną do doręczenia paczkę z Wirtualnej Polski. Czy ktoś wie co to do diabła może być?!:D

Mam tego samego meila, nie mam pojęcia co to może być...

A ten mail to normalny? W sensie treści i samego adresu maila? Kiedyś miałam maile od DHL ale to była jakś spamowa ściema...

no właśnie wszystko w nim ok! 
"Preawizacja DHL

Szanowni Państwo, 

Otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki nr 15******* z firmy GRUPA WIRTUALNA POLSKA S.A.. Przesyłka nadal pozostaje w rękach nadawcy. Po przekazaniu jej Kurierowi DHL PARCEL prześlemy aktualny status wraz z planowanym terminem doręczenia. 

Więcej informacji o statusie przesyłki na stronie: DHL sledzenie przesyłki

Pozdrawiamy, 
DHL Parcel 

www.dhlparcel.com.pl
Jeśli chcieliby Państwo otrzymywać drogą elektroniczną informacje o promocjach, nowych produktach i usługach, prosimy o wyrażenie zgody na stronie internetowej DHL. Wypełnienie formularza zajmie tylko 2 minuty.
UWAGA: Wiadomość ta została wygenerowana automatycznie. Prosimy nie odpowiadać funkcją Reply/Odpowiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6120350 Napisano: 26.11.2015 19:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Puk puk! Czy dam radę się przebić przez jacobsowy temat ? emotka dostałam meila od DHL że niedługo dostaną do doręczenia paczkę z Wirtualnej Polski. Czy ktoś wie co to do diabła może być?!:D Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6119831 Napisano: 26.11.2015 09:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

Odnośnie konkursu http://www.charakterherbaty.pl/
Dodałam wczoraj pracę. Dziś patrzę w galerie a tam przy moim nicku nie mój obrazek 
Ktoś tak miał?

hmm.. ja tam widzę tylko 6 prac. To możliwe?  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6119755 Napisano: 25.11.2015 22:54:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

erychta00 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

rejestrowałam się w sobotę, wczoraj dostałam maila z informacją o przyjęciu mnie do grona ambasadorów

Niekoniecznie o przyjęciu. W meilu było napisane aby wypełnić dane jak najszybciej ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Taką wiadomość dostał każdy kogo znam. 

racja, napisałam z pamięci

teraz sprawdziłam i mail zaczyna się tak:
Gratulacje!
Wybraliśmy Cię do roli Ambasadora programu Wiem Jak Karmić. Wystarczy, że jeszcze uzupełnisz swoje dane, na które mamy wysłać przesyłkę. Pamiętaj, by zrobić to jak najszybciej, gdyż pula miejsc dla Ambasadorów jest ograniczona.
Zaloguj się do panelu Ambasadora i wpisz w formularzu dane adresowe.
Gdy tylko to zrobisz, my wyślemy do Ciebie i Twojego pupila paczkę z produktami, które wystarczą na ok. 2 tygodnie żywienia. Życzymy Wam radości z testowania. Mamy nadzieję, że zechcesz aktywnie uczestniczyć w programie, dzieląc się opinią o testowanych produktach oraz upowszechniając wiedzę o właściwym karmieniu psów i kotów.
Oto, co możesz zyskać:

I bądź człowieku mądry emotka  albo gratulujemy albo ograniczamy miejsca emotka  

kto pierwszy ten lepszy z tych, co wybrali ?

Tak rozumiem tego meila ja, jednak moja siostra zrozumiała inaczej i cieszy się z karmy dla kota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6119753 Napisano: 25.11.2015 22:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

rejestrowałam się w sobotę, wczoraj dostałam maila z informacją o przyjęciu mnie do grona ambasadorów

Niekoniecznie o przyjęciu. W meilu było napisane aby wypełnić dane jak najszybciej ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Taką wiadomość dostał każdy kogo znam. 

racja, napisałam z pamięci

teraz sprawdziłam i mail zaczyna się tak:
Gratulacje!
Wybraliśmy Cię do roli Ambasadora programu Wiem Jak Karmić. Wystarczy, że jeszcze uzupełnisz swoje dane, na które mamy wysłać przesyłkę. Pamiętaj, by zrobić to jak najszybciej, gdyż pula miejsc dla Ambasadorów jest ograniczona.
Zaloguj się do panelu Ambasadora i wpisz w formularzu dane adresowe.
Gdy tylko to zrobisz, my wyślemy do Ciebie i Twojego pupila paczkę z produktami, które wystarczą na ok. 2 tygodnie żywienia. Życzymy Wam radości z testowania. Mamy nadzieję, że zechcesz aktywnie uczestniczyć w programie, dzieląc się opinią o testowanych produktach oraz upowszechniając wiedzę o właściwym karmieniu psów i kotów.
Oto, co możesz zyskać:

I bądź człowieku mądry emotka  albo gratulujemy albo ograniczamy miejsca emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6119750 Napisano: 25.11.2015 22:38:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

rettib napisał(a):

trampek. napisał(a):

mam pytanie jak oni informuja  ztego whiskasa co sa paczki do wygrania ankiete sie wypełnia?? na drugi dzien czy jakos tygodniowo bo wypenilam 2 dni temu i nie wiem czego sie spodziewac:)?

Podbijam, bo też czekam na maila - chodzi chyba o "Wiem Jak Karmić". Dlugo się czeka?

a rozwiazywalas test po zalogowaniu?



bo ja przed chwila rozwuiazywalam i mam taki komunikat:

Dziękujemy za rozwiązanie quizu.
Wiemy, że Twoja wiedza jest wystarczająca, aby zostać Ambasadorem programu Wiem Jak Karmić. Oczekuj na maila potwierdzającego przyjęcie Cię do grupy Ambasadorów naszego programu.

rejestrowałam się w sobotę, wczoraj dostałam maila z informacją o przyjęciu mnie do grona ambasadorów

Niekoniecznie o przyjęciu. W meilu było napisane aby wypełnić dane jak najszybciej ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Taką wiadomość dostał każdy kogo znam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6118431 Napisano: 24.11.2015 10:14:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie brakujących kosmetyków w luksusowych paczkach emotka  
Pisałam do Akona w tej sprawie i odpisali
"Witamy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, brakujący produkt zostanie dosłany." Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6118401 Napisano: 24.11.2015 09:39:09 w Wkurza mnie...
ale ja tylko go włączyłam. Wczoraj wieczorem wszystko było ok.  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6118399 Napisano: 24.11.2015 09:35:52 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie straszliwie moja głupia przeglądarka! Google chrom zeżarł mi przebrzydły wszystkie zapisane zakładki! Wszystko! Jak by się zresetował emotka  Może ktoś zna przyczynę tego stanu rzeczy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6117058 Napisano: 21.11.2015 15:51:12 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Idealna wymiana z DORFII emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6117056 Napisano: 21.11.2015 15:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hittmanka i giulietta przenieśmy się tu bo w wygranych zaraz będą karniaki emotka  Mi brakuje 1 spray Essence Ultime 100 ml emotka  Po za tym nie wiedziałam że i męski Fa będzie emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6117044 Napisano: 21.11.2015 14:58:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I do mnie luksus zajechał emotka  

W linku poniżej zdjęcie, w zakładce "wygrane konkursy" Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6116864 Napisano: 20.11.2015 23:13:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Robiłam zakupy na konkurs tesco "Przedświąteczne prezentów otwarcie od Nestle" i tak patrzę na paragon a tam "KAWA CREME 200G I_" i "PRZYPR ZUP/SOS 1KG"....  czy ktoś może mnie oświecić czy przejdzie taki paragon czy lepiej gnać do tesco po jakieś pieczątki? Pierwszy raz biorę udział w konkursie z takimi zakupami emotka

Tę kawę mają tak od dawna opisaną, skoro konkurs jest tylko w Tesco to w razie wątpliwości sobie sprawdzą, więc myślę że nie ma potrzeby. Przynajmniej ja nigdy nie brałam pieczątek przy takim opisie.

Ta przyprawa też przejdzie? Magi też jest w dużym opakowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0