Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#6256179 Napisano: 18.09.2016 20:13:22 w skojarzenia

alaalicja

#6256082 Napisano: 18.09.2016 14:06:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
krowa z mlekiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6255854 Napisano: 17.09.2016 14:39:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
-Violka- napisał(a):

amif napisał(a):

wypasione mleko z krówką emotka

ja też mam, tzn mój mąż. A potem wyczytałam, że 5 ale na adres. Ciekawe czy wyślą, bo skórę na niedźwiedziu już dawno podzieliłam emotka

też mam krowy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6255771 Napisano: 17.09.2016 04:05:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Ambasadora - Jogobella TRND - kurier GLS  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6255767 Napisano: 17.09.2016 00:45:17 w Zabawa ostatnia litera
amulet-talizman Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6255398 Napisano: 16.09.2016 12:11:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ostatnie przelewy z premii kibica Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6255244 Napisano: 15.09.2016 23:40:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eh...nic...pustkowo Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6254116 Napisano: 14.09.2016 01:17:53 w Zabawa ostatnia litera
0 0

alaalicja

#6253948 Napisano: 13.09.2016 18:51:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka Beerlovers  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6253945 Napisano: 13.09.2016 18:49:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

alaalicja

#6253308 Napisano: 12.09.2016 19:24:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
defed kochana:) WIELKIE GRATKI:) zasłużona nagroda...dobrze mówisz, że dobro wraca emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

alaalicja

#6253044 Napisano: 12.09.2016 12:43:33 w Zabawa ostatnia litera
0 0

alaalicja

#6252721 Napisano: 11.09.2016 00:55:01 w Zabawa ostatnia litera
0 0

alaalicja

#6252720 Napisano: 11.09.2016 00:54:13 w skojarzenia
odciski- pęcherze Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6252682 Napisano: 10.09.2016 21:05:30 w skojarzenia
0 0

alaalicja

#6252681 Napisano: 10.09.2016 21:04:46 w Zabawa ostatnia litera
0 0

alaalicja

#6252510 Napisano: 10.09.2016 01:10:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

alaalicja

#6252349 Napisano: 09.09.2016 18:51:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

alaalicja

#6250688 Napisano: 06.09.2016 15:24:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nóż kamisa GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6250490 Napisano: 06.09.2016 11:03:02 w Biedronka
dorothy napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

trampek, napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy ktoś dziś rejestrował kartę? mi wyskakuje komunikat: logowanie nie powiodło się, spróbuj ponownie za chwilę

Też tak miałam ale za 4 razem poszło emotka cofnełam stronę i później dalej i za ktorymś razem przyjeło

tez tak mialam, zanioslam karte do biedronki, tam mi ja kasjerka zeskanowala po czym problem przestal istniec i bez problemu zarejestrowalam karte.

o, w takim razie pójdę i poproszę o to, tylko dlaczego one same nie mówią o tym, a już tyle zakupów zrobiłam, dziś nadal nie mogę zarejestrować karty...

u  mnie ten sam problem od kilku  dni. ciasteczka usuwałam, przeglądarkę zmieniałam, na infolinię telefonowałam.. nic... taki sam komunikat... lecę zaraz zatem do Biedronki...może pomoże Wyświetl w wątku >>
0 0