Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#6150599 Napisano: 26.01.2016 20:42:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 kubki z Wedla - kurier TNT Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6150595 Napisano: 26.01.2016 20:30:19 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Halszka napisał(a):

Jest wśród was ktoś, kto wysłał zgłoszenie na I etap konkursu i nie wygrał śniadaniówki? Ogłoszono ok. 200 os. na 700 nagród?

Ja w drugim nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6150269 Napisano: 26.01.2016 10:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak jak pisałam, firma avappi zapewnia dowóz. Mi z Wrocławia, ale mają dużo oddziałów. I tam program na cały dzień kosztuje 1500 zł ( 5 posiłkow) no ale ciastka ehheh oby u mnie gorzej nie było. emotka  a w ciastkach tendencja spadkowa ehheh jutro 1 opakowanko będzie.

http://aveppi.com/ Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6150236 Napisano: 26.01.2016 09:44:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anita_d- dobrze ci radzą, pisz do organizatora. raczej nie ma pojęcia na co wydał pieniądze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6150234 Napisano: 26.01.2016 09:41:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie dzisiaj kanapki z kurczakiem. http://aveppi.com/ mi dostarczają z tej firmy, mają oddziały w wielu miastach. Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149811 Napisano: 25.01.2016 12:38:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
defed napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Dragomira30 napisał(a):

Dragomira30 napisał(a):

czuję się strasznie niedoceniona przez Belriso emotka

ja teżemotka

emotka  masakra, nawet rękawicy... dołujące to emotka

Ja też nic emotka  ale z drugiej strony to jest tylko 13 mikrofalówek, a chetnych wielu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149800 Napisano: 25.01.2016 12:29:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piwka, torba i otwieracz-pendrive z Namysłowa/ kurier nieznany Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149743 Napisano: 25.01.2016 11:19:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

ja mam pytanie dotyczące konkursu belvity
czytałam w regulaminie że trzeba samemu odbierać te śniadania w podanych punkach, 
a Wy piszecie że kurier Wam przywozi, wiec jak to jest naprawdę?????
ja mam najbliższy punkt 20km od siebie, wiec codzienne odbieranie tam śniadania jest nierealne - ale gdyby kurier przywiózł to byłoby super emotka

Odbierać trzeba śniadaniówki. Śniadania dowożą mi prawie 30 km emotka  POWODZENIA Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149741 Napisano: 25.01.2016 11:16:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dragomira30 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

luko922 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

giulietta napisał(a):

a może założyć nowy wątek "Śniadania belVita" i tam wrzucać fotki? fajny konkurs emotka

Albo wrzucać do wątku ze zdjęciami naszych wygranych?
Ja bym z miłą chęcią codzienne propozycje oglądała emotka

Lepiej zdjęcia naszych wygranych emotka

ok:) będziemy mieć porównanie i pod kontrolą czy kurier nam się do śniadania nie dobrał bo torba nie zamknięta heheh a jak głodny bardzo bedzie??
:) emotka

dać mu ciastek, kurier tez cżłowiek

Dostanie dostanie:) Tylko po fazie testowej:) ostatnio wszyscy z czekoladami Wawelu wychodzili emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149739 Napisano: 25.01.2016 11:13:32 w Zdjęcia naszych wygranych
Abonament śniadaniowy Belvita emotka  1 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149723 Napisano: 25.01.2016 10:41:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

giulietta napisał(a):

a może założyć nowy wątek "Śniadania belVita" i tam wrzucać fotki? fajny konkurs emotka

Albo wrzucać do wątku ze zdjęciami naszych wygranych?
Ja bym z miłą chęcią codzienne propozycje oglądała emotka

Lepiej zdjęcia naszych wygranych emotka

ok:) będziemy mieć porównanie i pod kontrolą czy kurier nam się do śniadania nie dobrał bo torba nie zamknięta heheh a jak głodny bardzo bedzie??
:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149722 Napisano: 25.01.2016 10:38:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Śniadanie z Belvity z 1 etapu/kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149704 Napisano: 25.01.2016 10:10:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Moje śniadanie ciastka i naleśniki, kurier właśnie mnie obudził hehehe emotka  

Na jedno śniadanie tyle paczek ciastek?  emotka  I tak będzie codziennie? 
Naleśniki brzmią smakowicie, niewiele ich widać emotka   Ustalałaś z nimi, że śniadania też mogą być na słodko?

4 naleśniki i dwa jogurty tam są. Przedstawili mi dwa warianty przy wyborze śniadań. W pierwszym było dużo ryb, więc wybrałam drugi. Ogólnie do dyspozycji jest ok 60 zł na śniadanie, ale pewnie w tym dietetyk i transport. Wszystko zależy od regionu.A co do ciastek to zasypią mnie nimi heheh
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149695 Napisano: 25.01.2016 09:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moje śniadanie ciastka i naleśniki, kurier właśnie mnie obudził hehehe emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149672 Napisano: 25.01.2016 03:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurier wniesie szwedzki stół emotka Ze niby tak... 


Oby Wasze przepowiednie się spełniły...:) To by była nagroda życia:) ale znając moje szczęście to pewnie sytuacja ulegnie niewielkiej zmianie... belvita to zdrowie, więc dieta szpitalna hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149664 Napisano: 25.01.2016 01:08:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

alaalicja napisał(a):

To kto jutro ze mną zajada śniadanie z Belvity z 1 etapu? Ale jestem podekscytowana emotka  Kurier dziś dzwonił o której ma być:) 

Pochwal sie po sniadaniu jak wygladalo emotka  Ciekawa jestem, jak to wykombinowali

Dzwonili wcześniej i przedstawiali dwa warianty, ale w jednym było jak dla mnie zbyt dużo ryb heheh. W drugim proponowali, kanapki z kurczakiem, faszerowane papryczki, sałatki...Fajnie, tylko nie wiem czy to dzienne menu czy na miesiąc heheh. Ja obstawiam Belvita i jogurt heeh emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149661 Napisano: 25.01.2016 00:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To kto jutro ze mną zajada śniadanie z Belvity z 1 etapu? Ale jestem podekscytowana emotka  Kurier dziś dzwonił o której ma być:) 
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6149660 Napisano: 25.01.2016 00:51:02 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

z ciekawości, czy dużo jest osób, które nie wygrały w paczce sprzątaczce?  emotka


Melduję się...nie pamiętam ile zgłoszeń, ale skończyłam chyba na 17 szansach U mnie to już była kwestia honorowa ehhh nie lubię tego wspominać, a grałam praktycznie od początku... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6148951 Napisano: 22.01.2016 12:42:18 w Oddam za darmo
Oddam darmowy kod na popcorn w kinie Cinema City do 31.01.16. Jak ktoś chętny to proszę adres@ na priv, podeslę kupon.( za moc pozytywnej energii emotka  ) ehheh mam kilka kodów

NIEAKTUALNE:) Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6148950 Napisano: 22.01.2016 12:39:17 w Informują
Belvita dzwoni z ustaleniem menu w ramach abonamentu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0