Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#6045736 Napisano: 17.07.2015 15:13:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
defed napisał(a):

aguniak napisał(a):

Jacobs 9 etap InPost 

i u mnie  emotka

piękny jacobs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6044986 Napisano: 15.07.2015 19:48:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Proszę oddać mi leżak z ŁOMŻY!!!Resztę bezowocności przeżyję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6044877 Napisano: 15.07.2015 16:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

alaalicja napisał(a):

@ z Łomży poszły cz tylko sms? bo poluję na leżaczek a tu smutno emotka

Poszły

  emotka  Dzięki, no to lipa emotka  pewnie wszystkie na raz wysyłają emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6044867 Napisano: 15.07.2015 16:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ z Łomży poszły cz tylko sms? bo poluję na leżaczek a tu smutno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6043709 Napisano: 13.07.2015 13:45:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
trampek napisał(a):

2 x ksiązka zotarella

ja też książka- bardzo fajne wydana:) poczta przywiozła Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6043122 Napisano: 11.07.2015 00:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

alaalicja napisał(a):

giulietta napisał(a):

alaalicja napisał(a):

A ja jak zawsze problem z nr paragonu. Który to ten obok daty? czy nr systemowy? z góry dzięki za odpowiedź emotka  bo ja to jednak ciemnasta masa... 

ale jaki konkurs/loteria? jak obok daty to zazwyczaj na górze obok daty, data po lewej, nr po prawej na tej samej linii emotka

no właśnie skusiłąm się na Sadówkę, a paragon mam z Dino. emotka  dzięki za pomoc.



a dobra ?emotka

Nie próbowałam, ale jakoś szczególnie mnie nie zachęciła heheh emotka  oddałam potrzebującym emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6043040 Napisano: 10.07.2015 20:59:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

alaalicja napisał(a):

A ja jak zawsze problem z nr paragonu. Który to ten obok daty? czy nr systemowy? z góry dzięki za odpowiedź emotka  bo ja to jednak ciemnasta masa... 

ale jaki konkurs/loteria? jak obok daty to zazwyczaj na górze obok daty, data po lewej, nr po prawej na tej samej linii emotka

no właśnie skusiłąm się na Sadówkę, a paragon mam z Dino. emotka  dzięki za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6043020 Napisano: 10.07.2015 20:18:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja jak zawsze problem z nr paragonu. Który to ten obok daty? czy nr systemowy? z góry dzięki za odpowiedź emotka  bo ja to jednak ciemnasta masa...  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6042995 Napisano: 10.07.2015 19:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

agicho napisał(a):

tusienka napisał(a):

alaalicja napisał(a):

tusienka napisał(a):

ja tu czekam na wyniki ostatniego etapu pilsnera, bo cisza na forum, a teoretycznie miały być w piątek. Wchodzę na maila a tam wiadomość o konkursie. Wchodzę w konkurs, a tam info ,że 4 etap/ Myślę sobie- żarty sobie robią? wchodzę w regulamin- a tam zmiana,że 4 etap trwa do dziś emotka
słaboemotka emotka emotka

Też średnio mi się podoba. Przypomnę, że nadal zagadką zostaje 2 etap, gdzie nikt na forum się nie pochwalił wygraną.:( Napisałam do nich, dopytując się o wyniki i  czy gdzieś jest dostępna lista zwycięzców . Odpowiedzi nie dostałam do dziś, ale za to kilka godzin po interwencji pojawiły się wyniki 3 etapu. No cóż zobaczymy...

nie zapominajmy że dwie z kilku osób z 3 etapu przyznały,że brały udział tylko w pierwszym etapie, a teoretycznie powinno to dotyczyć trzeciego
-  to dopiero numer. Ja pisałam przy drugim etapie w prywatnej na fb odpisali prawie natychmiast, że wyniki są ogłaszane maksymalnie do 3 dni od zakończenia...Tylko też tak dziwnie to zabrzmiało. Nie napisali- ogłosiliśmy wczoraj ...(teoretycznie)- a to było 5 dni od zakończenia drugiego etapu tylko ,,są ogłaszane ..".emotka
nie wiadomo czy czekać czy nie czekać...


Każdemu te samą formułkę piszą.Udało mi się wygrać w I etapie ale z tego co obserwuję faktycznie jest sajgon i zero wygranych w II etapie. Szkoda,że na fb nikt się nie pochwalił wygraną z innych etapów i potwierdził ich słowa.

 na fb nawet nie ma ogłoszenia chyba o tym konkursie. 

No to może pochwalmy się wygranymi i z którego etapu, ciekawe czy rzeczywiście ściema z resztą etapów...o konkursie aż tak głośno nie było, żeby nikt z forum w 2 etapie nie wygrał...no sorki trudno uwierzyć...:( może udostępnią listę  wygranych... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6042647 Napisano: 10.07.2015 00:35:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

tusienka napisał(a):

alaalicja napisał(a):

tusienka napisał(a):

ja tu czekam na wyniki ostatniego etapu pilsnera, bo cisza na forum, a teoretycznie miały być w piątek. Wchodzę na maila a tam wiadomość o konkursie. Wchodzę w konkurs, a tam info ,że 4 etap/ Myślę sobie- żarty sobie robią? wchodzę w regulamin- a tam zmiana,że 4 etap trwa do dziś emotka
słaboemotka emotka emotka

Też średnio mi się podoba. Przypomnę, że nadal zagadką zostaje 2 etap, gdzie nikt na forum się nie pochwalił wygraną.:( Napisałam do nich, dopytując się o wyniki i  czy gdzieś jest dostępna lista zwycięzców . Odpowiedzi nie dostałam do dziś, ale za to kilka godzin po interwencji pojawiły się wyniki 3 etapu. No cóż zobaczymy...

nie zapominajmy że dwie z kilku osób z 3 etapu przyznały,że brały udział tylko w pierwszym etapie, a teoretycznie powinno to dotyczyć trzeciego
-  to dopiero numer. Ja pisałam przy drugim etapie w prywatnej na fb odpisali prawie natychmiast, że wyniki są ogłaszane maksymalnie do 3 dni od zakończenia...Tylko też tak dziwnie to zabrzmiało. Nie napisali- ogłosiliśmy wczoraj ...(teoretycznie)- a to było 5 dni od zakończenia drugiego etapu tylko ,,są ogłaszane ..".emotka
nie wiadomo czy czekać czy nie czekać...

a gdzie są te wyniki z pilsnera?

A poza tym co to za przedłużanie czasu konkursu? czyżby chętnych nie było?co to  ma na celu?bardzo dziwne. zapytałam czy gdzies jest do wglądu lista zwycięska ale cisza...a niech i tam... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6042548 Napisano: 09.07.2015 19:46:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

ja tu czekam na wyniki ostatniego etapu pilsnera, bo cisza na forum, a teoretycznie miały być w piątek. Wchodzę na maila a tam wiadomość o konkursie. Wchodzę w konkurs, a tam info ,że 4 etap/ Myślę sobie- żarty sobie robią? wchodzę w regulamin- a tam zmiana,że 4 etap trwa do dziś emotka
słaboemotka emotka emotka

Też średnio mi się podoba. Przypomnę, że nadal zagadką zostaje 2 etap, gdzie nikt na forum się nie pochwalił wygraną.:( Napisałam do nich, dopytując się o wyniki i  czy gdzieś jest dostępna lista zwycięzców . Odpowiedzi nie dostałam do dziś, ale za to kilka godzin po interwencji pojawiły się wyniki 3 etapu. No cóż zobaczymy...
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6041830 Napisano: 08.07.2015 16:04:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
piwko Pilsner 1 etap  i Kauflandowy bonik Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6041175 Napisano: 07.07.2015 14:37:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Też lodówka z Tyskiego malusia minini emotka i 4 pak Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6040477 Napisano: 06.07.2015 09:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczyna napisał(a):

alaalicja napisał(a):

hej, gdzie jest nr paragonu na paragonie z orlenu ?Będę wdzięczna emotka

obok daty

Dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6040370 Napisano: 05.07.2015 17:24:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej, gdzie jest nr paragonu na paragonie z orlenu ?Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6040233 Napisano: 04.07.2015 16:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej niby wygrałam minilodówkę z Tyskie, a @ brak, miał ktoś tak?jakieś sugestie pomocy? Wdzięczna będę. Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6040129 Napisano: 04.07.2015 00:11:30 w Czy informują/ informowali?
tusienka napisał(a):

mikel napisał(a):

A Pilsner?

mam nadzieję, że jeszcze nie, bo u mnie cisza

u mnie też:( oby nie było jak w 2 etapie, że niby nikt z forum nie wygrał:( Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6039823 Napisano: 03.07.2015 10:58:14 w Wygraj mi / Wygram za...
Proszę o pomoc w Jacobs:) w zamian doładowanie , przelew, bilety do Heliosa:) jakoś się dogadamy     Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6038936 Napisano: 01.07.2015 00:17:09 w Wkurza mnie...
PatrycjaRT napisał(a):

dobiezka napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie Jacobs

i mnie

I mnie. -.- Puściłam właśnie 4 kolejne zgłoszenia, jeśli nic nie pyknie to się poddaję emotka

i mnie:( jejku w ostatnim jacobs konkursie to nerwy zjadłam emotka i nic...teraz też nic...przecież antytalenty też powinni wygrywać:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6038847 Napisano: 30.06.2015 20:19:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie od dawno nic:( próbuję w Jacobsie, ale żem antytalent wielki emotka  po ostatnim takim konkursie w depreche wpadłam bo nicccccccccc z moich projektow nie wypaliło emotka  a teraz znowu cisza....


Wyświetl w wątku >>
0 0