Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#5979585 Napisano: 13.02.2015 12:43:41 w Wygraj mi / Wygram za...
Wymienię mix pepsi na cos fajnego emotka  proszę o konkretne propozycje:)

NIEAKTUALNE JUŻ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5979160 Napisano: 12.02.2015 13:08:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

czy macie potwierdzenie PP z wczoraj wyslalam wieczorem i nie mam ze zaakceptowane w ogole nic nie mam emotka

11-20 akceptacja z wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5978754 Napisano: 11.02.2015 17:22:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
puszka PP- pocztex Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5977833 Napisano: 09.02.2015 20:02:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie też 2 x kremy BB z Ofeminin dla mnie i mamy     kurier GLS     Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5975761 Napisano: 04.02.2015 13:15:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maj0305 napisał(a):

witam, mam pytanie kiedy wysyłają potwierdzenia na email z imprezowego mixa pepsi? 

Po zakoczonym etapie Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5975760 Napisano: 04.02.2015 13:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

rogalino napisał(a):

napisał(a):mama2006 napisał(a):wygrałam 28.01 puszkę wafelków PP , ale mojego zdjęcia nie ma w galerii ( z II tygodnia) ani nie ma mojego nazwiska w zwycięzcach.
Miał ktoś tak?

a wyslalas juz oswiadczenie?

tak, następnego dnia


hej, ja tak mam. 26 wygrana, 28 wysłane. Czekam cierpliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974737 Napisano: 02.02.2015 16:07:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

48h mają na akceptację zdjęć, na powiadomienie o wygranej dodatkowo 3 czy 4 dni robocze, niestety nie mogę otworzyć w tej chwili pdf, żeby dalej sprecyzować. Chyba wyraźnie widać, że w galerii nie ma jeszcze wszystkich zgłoszeń, moje też byly wysłane łącznie za pierwszy tydzień i jednego nie ma w galerii, ale przecież go nie zjedli razem z moimi batonami emotka  Nie wiem skąd to zniecierpliwienie, skoro konkurs przebiega na razie regulaminowo emotka

Oj tam zaraz zniecierpliwienie, zwykła dyskusja emotka  Od tego ten wątek mamy emotka  Pomocny przy wyjaśnieniu niedogodności i przekazaniu sobie życzliwych i konkretnych informacja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974693 Napisano: 02.02.2015 15:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

alaalicja napisał(a):

claudia napisał(a):

napisał(a):alaalicja napisał(a):

napisał(a):napisał(a):claudia napisał(a):Czy były już wyniki PP za sobotę?

zależy o której wysłałaś zgłoszenie, bo część osób już miało akceptacje w sobotę i za godzinę wyniki...dziwnie jakoś

no to lipa emotka wysyłałam póżno, akceptacja koło 9 w niedzielę emotka może zależało im na czasie i wybrali z tych co wcześniej. Szkoda, bo najfajniejszą fotę wysłałam jak dotychczas i na nia liczyłam emotka

No właśnie nie wiem o co dokładnie chodzi emotka  wczoraj wyników nie było raczej emotka  Może działają godzinowo i się załapiesz na najnowszy wybór? Moje najlepsze fotki odpadły emotka  a wygrała jedna taka bez szału ehhhhhhhhh sama już nie wiem, a może poprostu losowo??

nie działają godzinowo,kiedyś wysłałem po 23 i sie załapałem na ten dzień co chciałem, przecież jeżeli piszesz że w sobotę były wyniki to te wyniki musiały być z piątku a nie z soboty

Też się zdziwiłam...tylko, że  ja w piątek nie wysyłałam ;(  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974629 Napisano: 02.02.2015 13:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

alaalicja napisał(a):

claudia napisał(a):Czy były już wyniki PP za sobotę?

zależy o której wysłałaś zgłoszenie, bo część osób już miało akceptacje w sobotę i za godzinę wyniki...dziwnie jakoś

no to lipa emotka wysyłałam póżno, akceptacja koło 9 w niedzielę emotka może zależało im na czasie i wybrali z tych co wcześniej. Szkoda, bo najfajniejszą fotę wysłałam jak dotychczas i na nia liczyłam emotka

No właśnie nie wiem o co dokładnie chodzi emotka  wczoraj wyników nie było raczej emotka  Może działają godzinowo i się załapiesz na najnowszy wybór? Moje najlepsze fotki odpadły emotka  a wygrała jedna taka bez szału ehhhhhhhhh sama już nie wiem, a może poprostu losowo?? Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974613 Napisano: 02.02.2015 13:36:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

Czy były już wyniki PP za sobotę?

zależy o której wysłałaś zgłoszenie, bo część osób już miało akceptacje w sobotę i za godzinę wyniki...dziwnie jakoś Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974376 Napisano: 01.02.2015 21:40:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Z wczoraj akceptowali dzisiaj rano. Przynajmniej u mnie.

Ja wczoraj wysłałam ok 16, a o 19 miałam akceptację, a po 20 były juz ponoć wyniki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974375 Napisano: 01.02.2015 21:39:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

alaalicja napisał(a):

A w sprawie PP dzisiaj jaki spokój emotka ?Wszyscy puchy podostawali? Były dziś akceptacje/ wyniki??

możesz pytać normalnie bez agresji emotka  pewnie wiesz, jak jest postrzegana osoba, która w necie pisze dużymi...  http://demotywato...st-wlasnie-CAPS-LOCK

Ojojo:) żadna agresja emotka  Biję się w piersi, koryguję emotka  Nieświadomie capsla załączyłam, ale dziękuję za zwrócenie uwagi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974357 Napisano: 01.02.2015 20:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A w sprawie PP dzisiaj jaki spokój emotka ?Wszyscy puchy  podostawali? Były dzisiaj  akceptacje/wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974238 Napisano: 01.02.2015 12:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy wy macie jakiś sposób na to PEPSI? emotka

mi się udało:) mało ludzi bylo emotka

a sposób? to tak jak z PP szczęście chyba:) Ja fotek tyle nawysyłąłam i tylko jedna nędzna puszka i to za fotkę chyba najgorszą z tych co wysłałąm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974231 Napisano: 01.02.2015 12:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MIX odblokowany emotka  dawajcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974217 Napisano: 01.02.2015 10:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaaa93 napisał(a):

a w niedzielę jest imprezowy mix? bo u mnie strona padła

u mnie też nie działa, a powinna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974122 Napisano: 31.01.2015 19:53:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś też nic emotka  nawet browary z żywca mnie unikają emotka  Lecę do sklepu po 4 pak. bo nerwów szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974120 Napisano: 31.01.2015 19:45:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

rogalino napisał(a):

napisał(a):luko922 napisał(a):Cóż, mi się w końcu o 15 nie udało zamówić. O 12 zamówiłem na pizzaportal, ale niestety trafiłem na niedobrą pizzę. Szkoda, bo okazja fajna. 

A tak na temat Prince Polo, jak wysłałem dziś zdjęcie to oni akceptują też w weekend? I w ogóle w sobotę i niedzielę też jest po 60 puszek normalnie?

tak i tak
ostatnio akceptowali i były maile z gratulacjami, za wczorajsze zdjęcia wysłane do teraz nie mam akceptacji czyli albo dziś nie będzie wyników albo trzeba jeszcze czekać

u mnie też akceptacji brak. Ciekawe kiedy wyniki będą

teraz dopiero akceptacje z wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5974078 Napisano: 31.01.2015 17:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

luko922 napisał(a):Cóż, mi się w końcu o 15 nie udało zamówić. O 12 zamówiłem na pizzaportal, ale niestety trafiłem na niedobrą pizzę. Szkoda, bo okazja fajna. 

A tak na temat Prince Polo, jak wysłałem dziś zdjęcie to oni akceptują też w weekend? I w ogóle w sobotę i niedzielę też jest po 60 puszek normalnie?

tak i tak
ostatnio akceptowali i były maile z gratulacjami, za wczorajsze zdjęcia wysłane do teraz nie mam akceptacji czyli albo dziś nie będzie wyników albo trzeba jeszcze czekać

u mnie też akceptacji brak. Ciekawe kiedy wyniki będą Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#5973670 Napisano: 30.01.2015 13:54:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
strzalka88 napisał(a):

strzalka88 napisał(a):

defed napisał(a):

strzalka88 napisał(a):

napisał(a):martunik3 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):strzalka88 napisał(a):A czy ktoś wie może czy maile z wygraną puszką z Prince Polo przychodzą normalnie na o2.pl ? Bo z bluzami nie przychodziły,  a mimo braku maila bluzę otrzymałam do domu... tyle, że teraz papierki trzeba wysłać...

do mnie na o2 dochodzą 

Ale mail z wygraną? Czy tylko potwierdzenie, że zgłoszone zdjęcie zostało przyjęte? Bo do mnie potwierdzenie przyjęcia przychodzi, tylko nie wiem, czy ewentualnie gdyby udało mi się zdobyć puszkę dostanę również maila. Właśnie z bluzami było tak, że potwierdzenie przyjęcia również na pocztę przychodziło, ale mail o wygranej już nie...

do mnie również na o2 dochodzą wszystkie potwierdzenia i wiadomości o wygranej


Bardzo dziękuję za odpowiedzi emotka  Może się uda z tą puszką chociaż, bo od paru miesięcy posucha w nagrodach, że aż żal...

Ja słyszałam,że problem jest ale z onetem?ale czy to prawda to nie wiem:( Wyświetl w wątku >>
0 0