Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6541265 Napisano: 23.10.2018 14:52:35 w WC - rozmowy o wszystkim
mary18 napisał(a):

 Mam takie pytanie ( może trochę głupie) o wysyłanie paczeknp na  poczcie polskiej . Otóż to niewysyłałam jeszcze nigdy żadnych większych paczek w pudełkach i po prostu nie
wiem tego ,  moje pytanie czy moge wysłaćpaczke w swoim pudełku i czy sama podpisuje to pudełko danymi nadawcy i
odbiorcy czy wypełniam jakiś druczek który zostaje przyklejony na paczkę ? ktoś poratuje odpowiedzią bo wole się was zapytać  emotka  niż robić sobie wstyd na poczcie, 

Paczkę możesz zapakować w swoje pudełko.
Na Poczcie są gotowe druki na dane adresowe, Ty wypełniasz druczek, pani w okienku nakleja go na paczkę.
Na stronie Poczty są wzory jak i co wypełniać, np.: http://cennik.poc...ki_20042018_1338.jpg Wyświetl w wątku >>

defed

#6541243 Napisano: 23.10.2018 13:40:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyczka z loterii Nivea o wartości 6,15 zł emotka  
PS. Będzie w sam raz pasować do stylowych okularów inspirowanych Śliwką Nałęczowską o wartości 9,59 zł emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6538962 Napisano: 16.10.2018 20:22:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bakalland wydał blisko 120000 zł (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych) na 5000 słoików emotka  Byłyby za to ze 3 Aygo emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6538635 Napisano: 16.10.2018 09:18:08 w Loterie bramkowe
Myślałam, że nagrody z bramki to fikcja literacka... Człowiek z niedowierzaniem czyta wpisy o kolejnej stówce albo pięciu. Nie twierdzę, że ktoś tu kłamie, ale to tak odległe mi doświadczenie, że wydaje się nierealne...
Baton Milka 0/1
PrincePolo 0/1
Łaciate 0/1 (plus 1 mleko z wybrakowanym kodem - na straty)
FerreroRocher 0/3
Dziś zwrot tych zakupów z nawiązką zafundowała Frosta 1/1 Szok, mam 100zł  emotka  
Nadal myślę, że szkoda czasu i nerwów na te bramki, ale skoro mam w ręku paragon, to jako konkursowicz nie mam sumienia go nie wykorzystać. Wiem, sama sobie zaprzeczam  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6538279 Napisano: 15.10.2018 12:21:58 w Wkurza mnie...
Bramki mnie wkurzają jak zawsze i kumulacja komunikatów "nie tym razem"  emotka
I rozzłościł na maksa kod z Łaciatego - mój ma 15 zn. emotka a przez formularz wymagany jest 16 zn. emotka  Mleko kupione w C4 market emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6538201 Napisano: 15.10.2018 08:28:20 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
madzia1-s napisał(a):

gdzie aktualnie najtaniej kupić ferrero?

Dziś widziałam w Lidlu Ferrero Rocher 100g (8 kulek) za 9,99pln, w miniony piątek ta sama cena w Kauflandzie była (jest?) emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6536206 Napisano: 09.10.2018 09:50:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja się tu wpiszę, aby w końcu móc wpisać się do MDW. Dotychczas działało - nie zawiedź mnie emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6533457 Napisano: 01.10.2018 09:43:06 w SZUKAM....
mia napisał(a):

Za co te punkty z Ipsos (wpisy w MDW)? To jakaś loteria była, czy konkurs? emotka

Też byłam ciekawa i wygooglałam, że to ankiety/opinie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

defed

#6531160 Napisano: 24.09.2018 08:54:30 w WC - rozmowy o wszystkim
ewikewikk napisał(a):

Mieliście sytuację, gdy maluch nie wiadomo gdzie i kiedy gubi ukochana przytulankę i jest totalny ryk i spazmy? Przytulankę do zasypiania i do tulenia, taką gwarancję bezpieczeństwa? Jest jakieś magiczne wytłumaczenie, które dziecko przyjmie do wiadomości? Zadziałała u was jakaś historyjka, która maluch przyjmie do wiadomości? Przytulanka jest nie do odkupienia...

Znam to, współczuję emotka  To jest dla dziecka przymusowa lekcja radzenia sobie z tęsknotą za czymś co się uwielbia.
Może pomoże rozmowa, że przytulanka jest teraz u mniejszego dziecka/dzidziusia, spróbuj zastąpić ją czymś innym - dla dużych. Najlepiej niech maluch zadecyduje co to będzie. Dzieci zazwyczaj lubią, gdy nazywa się je dużymi i czują dumę emotka  
U mnie to był proces kilkutygodniowy i nauka cierpliwości dla mnie... Ale na szczęście, prędzej czy później, tęsknota minie, dziecko zapomni... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

defed

#6530348 Napisano: 20.09.2018 18:11:31 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie ze właśnie poparzylam rękę gorącym tłuszczem i szczypie jak cholera!  emotka

Na przyspieszenie gojenia i dla odczucia ulgi polecam opatrunek hydrożelowy. To taki przezroczysty żelek, do kupienia w aptece za parę zł, występuje w różnych rozmiarach  emotka  Dzięki niemu przeżyłam, gdy pękł mi pęcherz powstały po oparzeniu parą. Polecam! Wyświetl w wątku >>

defed

#6524967 Napisano: 03.09.2018 10:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Co to za konkurs czy akcja za zwrot winiary było w moich wygranych?

https://www.winiary.pl/zwrotzazakupy

można chwalić się wygrana konkursu którego w bazie nie ma? A może ja nie widzę

dodałam w wątku Winiary info o konkursie i dodałam go do bazy -pewnie czeka w poczekalni .Admin też potrzebuje odrobinę odpoczynku emotka Pewnie doda dzisiaj

To jest w topie Co można dostać gratis? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6523902 Napisano: 30.08.2018 13:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działa Wam formularz w konkursie Garnier Uwolnij-powera-przed-powrotem-do-szkoły?
Próbowałam wysłać zgłoszenie z 2 przeglądarek, ale po kliknięciu w Wyślij zgłoszenie! na Chromie kręci się kółeczko, a na Explorerze nie dzieje się nic, jakby przycisk nieaktywny. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6523548 Napisano: 29.08.2018 13:15:57 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

czy na Colgate Biedronka kupował ktoś Colgate pastę mini za 1,25 zł (lub cos około 1,30 zł, nie pamietam), bo u mnie w biedrze są takowe i sie zastanawiam....

Kupiłam mini pastę za 1,95 zł i na paragonie jest ładnie napisane PastaColgate 25ml  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

defed

#6521552 Napisano: 23.08.2018 13:22:29 w SZUKAM....
escada napisał(a):

czy podatek od wygranych jest odprowadzany jakoś indywidualnie wg nazwiska? czy agencja odprowadza podatek hurtem od wydanych nagród? bo znajomy by sobie chętnie zagrał ale się  zastanawia czy droga nagroda mu nie podniesie dochodu i nie pozbawi jakichś tam praw po przekroczeniu granicy, a ja w sumie nie umiem odpowiedzieć. Jesli nie podaje się peselu, a tylko nazwisko i adres to jak odprowadzają ten podatek?

Nagroda nie jest dochodem (w rozumieniu Urzedu Skarbowego), więc choćby ktoś wygrał milion w totka to i tak 500+ będzie mu się należało, jeśli wcześniej spełniał warunki emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6517908 Napisano: 09.08.2018 19:34:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Huśtawka Winiary  emotka
Spodziewałam się kuriera, busa, a tu osobówka, taka większa 7os., kierowca mówił, że jego kolega wygrał przetarg na rozwożenie nagród i tak jeżdżą kilkoma samochodami po całej Polsce. Wyświetl w wątku >>

defed

#6517749 Napisano: 09.08.2018 10:36:09 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

czy lazy bagi wygrane u kociaka 20 lipca w górę były już wysyłane? bo podałam lekko wybrakowany adres  emotka

Kurier z pewnością dotrze do konkursowicza, do mnie kiedyś przyjechał, mimo że na etykiecie adresowej było samo imię i nazwisko + miejscowość (brak z winy osoby adresującej) emotka emotka
A jak bardzo masz wybrakowany adres? Do mnie Lidia dzwoniła z przypomnieniem, gdy nie podałam adresu i danych w ogóle emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

defed

#6517511 Napisano: 08.08.2018 14:10:15 w Albedo Marketing
mallina napisał(a):

Zdradzi ktoś gdzie aktualnie, bądź niedawno znajduje/znajdował się pan rozwożący huśtawki, bo dzwonił wczoraj, że będzie między południem a wieczorem u nas w Skierniewicach, to tak pół dnia na siedzenie w domu i czekanie...

Do mnie dzwonił pan od huśtawek dziś ~ godz.12, że przyjedzie z huśtawką jutro po południu/wieczorem (woj. śląskie)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6517160 Napisano: 07.08.2018 15:30:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Decathlon 100pln - link do pdf - parę minut temu @ - konkurs "Mistrzostwa Odido"  Wyświetl w wątku >>

defed

#6514873 Napisano: 31.07.2018 14:20:42 w Albedo Marketing
trissm napisał(a):

Dziś trafiło mi się z konkursu E. Dawno nic nie wygrałam w Albedo, ale skąd taka nagła wizja, żeby podawać dane teleadresowe przez telefon????

Bywały już konkursy Albedo, gdzie trzeba było od razu podać dane. Tylko nie wiem od czego to zależy - może to warunek sponsora, by w ten sposób przeprowadzać akcję informowania? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6514836 Napisano: 31.07.2018 13:30:23 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

defed napisał(a):

Jak można malować markerem po kocie? emotka (jeśli to pies, to przepraszam, nie znam się, ale nie o to chodzi)  emotka emotka
Zdjęcie w galerii www.chwilezpupilem.pl, aktualnie strona 2 z 4, podpisane: Kokos, 1 LAT

czyli mówisz że lepiej by było farbą? emotka emotka tez tak myśle emotka

Nie, piszę że markerem po kocie, zamiast np. po ścianie, w zeszycie, na własnym pustym łbie itd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0