Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6505546 Napisano: 03.07.2018 20:41:48 w Intermarche
mama2006 napisał(a):

defed napisał(a):

Mąż zrobił dziś zwiad w Brico emotka  ale jeszcze nie mieli papierów z centrali, sami czekają.

jak myślicie, kto decyduje o rodzaju nagrody? centrala, czy już w sklepie?

To co myślimy nie ma znaczenia, niektórym powiedzieli, że decydują na poziomie sklepu, innym że w centrali, a jaka jest prawda? Się nie dowiemy emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

defed

#6505508 Napisano: 03.07.2018 19:41:39 w Intermarche
Mąż zrobił dziś zwiad w Brico emotka  ale jeszcze nie mieli papierów z centrali, sami czekają. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6505213 Napisano: 03.07.2018 12:26:42 w Albedo Marketing
Halszka napisał(a):

Wyjaśniło się w końcu jak wybierają nagrody wyższego rzędu?

Wyjaśniło się 27 czerwca: https://www.e-kon...strona/4954#p6503010 Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

defed

#6505180 Napisano: 03.07.2018 11:21:35 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
cherry_coke napisał(a):

Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak robicie sos do spaghetti z tego sosu Winiary żeby było jadalne emotka  Dodajcie dodatkowo jakieś pomidory z puszki czy może zupełnie nic? emotka

Winiary dla mnie jako jedyny z gotowców jest jadalny w ogóle - wystarczy podgrzać  emotka  I nie chodzi mi tylko o skład, a przede wszystkim o dobry smak. Mój ulubiony to ten z bazylią i czosnkiem Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6505167 Napisano: 03.07.2018 11:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy rowery już obdzwonione? Z konkursu Albedo "Wygrywaj wakacyjne nagrody" Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6505114 Napisano: 03.07.2018 09:18:06 w Smolar
Odkryj Baby Dove za darmo - wczoraj dodałam zgłoszenie i do teraz NIE otrzymałam potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia e-mail, spam tez pusty. Komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia się wyświetlił. Czy do Was przychodzą maile potwierdzające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6504800 Napisano: 02.07.2018 12:31:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Albedo zadzwoniło z Layzybagiem Winiary, zgł. z 25.06  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6504244 Napisano: 30.06.2018 09:36:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Dostałam maila zatytułowanego Undelivered Mail Returned to Sender od nadawcy MAILER-DAEMON@mail.mailmaxi.net .
Nie za bardzo wiem o co im chodzi, nie kojarzę abym wysyłała maila tam gdzie mi wmawiają, ale zaniepokoił mnie fragment: This is urgent and may effect any further payments been sent to your account.
Spotkaliście się z takim rodzajem spamuemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6503926 Napisano: 29.06.2018 12:45:17 w Zdjęcia naszych wygranych
Wygrana  z piątku 22.06. Koszulki dojechały, bluzy jeszcze nie. Mało soczysta ta pomarańcz mi wyszła...
Koszulka 100% poliester, pomijając że to 100% sztuczności, to materiał dość dobrze imituje bawełnę, tylko gdyby nie ten beznadziejny ściągacz przy dekoldzie, jakby z materiału na kąpielówki emotka   emotka

 Wyświetl w wątku >>

defed

#6503579 Napisano: 28.06.2018 17:24:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw kibica od Cenos - kurier PP zapukał minutę po bramce  emotka Wyświetl w wątku >>
1 bogna77 0

defed

#6503456 Napisano: 28.06.2018 13:24:52 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

Ja dzisiaj kupiłam w Kauflandzie

A czy ten Winiary stał na półce obok Pudliszek i innych, blisko makaronów, czy może osobno na jakimś standzie promo? Bo wczoraj przeczesałam regał z sosami w słoikach i nic nie znalazłam, cenówek też nie ma.
W BOKu też nie pomogli, powiedzieli, że mogą sprawdzić w systemie czy dany produkt jest w ofercie Kaufa, ale tylko ogólnie, bez wskazania konkretnego sklepu. Jak nie ma na regale, to nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6503403 Napisano: 28.06.2018 11:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

defed napisał(a):

Halszka napisał(a):

Twoja Opinia Lidl - loteria
Działa wam poprawnie ta strona? U mnie od pytania do pytania ładuje się ok 20 min! Wczoraj jedną ankietę wypełniałam niemalże pół dnia! a i tak nie wiem czy w końcu przeszła...

U mnie poprawnie, wypełniłam testowo ankietę w minutę. Po ankiecie pojawia się okno:
i dopiero potem wypełnia się formularz loteryjny:

Dziękuję! Zmieniałm przeglądarkę na Chrome i poszło, Mozilla nie daje rady.
Zapytam jeszcze, który nr paragonu wpisujesz? w obydwu okienkach- ankieta i loteria ten z dołu jak w przykładzie obok numeru sklepu?

Tak, w obydwu nr par. z przykładu. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6503385 Napisano: 28.06.2018 10:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Twoja Opinia Lidl - loteria
Działa wam poprawnie ta strona? U mnie od pytania do pytania ładuje się ok 20 min! Wczoraj jedną ankietę wypełniałam niemalże pół dnia! a i tak nie wiem czy w końcu przeszła...

U mnie poprawnie, wypełniłam testowo ankietę w minutę. Po ankiecie pojawia się okno:

i dopiero potem wypełnia się formularz loteryjny:
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6503111 Napisano: 27.06.2018 16:49:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwa głośniki JBL Flip 4 od Tymbarka/Polomarketu/Smolara emotka   Wyświetl w wątku >>

defed

#6502952 Napisano: 27.06.2018 11:30:27 w WC - rozmowy o wszystkim
kermit napisał(a):

ace napisał(a):

kermit napisał(a):

1 Możesz założyć działalność i skorzystać z ulgi na start - przez pół roku opłacasz tylko zdrowotne (319,94).
2 "Zatrudnij" się u jakiegoś znajomego na 1/8 etatu.

2. A ile wtedy wynosi składka?

Jeśli byłoby to 1/8 z minimalnego wynagrodzenia to "koszt" około 90 zł.

Do tego jeszcze trzeba doliczyć jednorazowe koszty szkolenia BHP i wizytę u lekarza pracy. Księgowy odpowiedzialny za kadry może też podnieść swoją stawkę za kolejnego pracownika. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6502948 Napisano: 27.06.2018 11:25:58 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Kolejkami to przede wszystkim w TV straszą.

To zależy jaki specjalista i gdzie. Mojemu dziecku kazali czekać pół roku do okulistyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6502924 Napisano: 27.06.2018 10:59:28 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

no właśnie wiem, że to NFZtu drogo wychodzi, a itak z lekarza w ogóle nie korzystam Do dentysty chodzę prywatnie, ale pewnie jak tylko nie będę miała to zaraz coś się stanie tfutfu

Zwykły lekarz to stówka czy dwie, dla samego rodzinnego nie opłaca się ubezpieczać. Ciekawi mnie, jak to jest przy wypadkach i poważnych operacjach - czy ubezpieczenia prywatne obejmują takie świadczenia i ile wtedy wynosi składka ub.? Tyle samo co w NFZ, a może więcej?
BTW Kolejki w NFZ straszą, ale Zasłużeni Dawcy Krwi nie czekają w kolejkach do specjalistów, a to tylko 5/6 litrów. Zachęcam do honorowego oddawania krwi - można pomóc innym emotka  i ułatwić sobie życie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6502904 Napisano: 27.06.2018 10:30:59 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie do osób utrzymujących się z konkursów, choć w sumie nie tylko. Jak robicie z ubezpieczeniem zdrowotnym? Sami opłacacie? Czy wykupujecie jakieś prywatne? Nie żebym miała przejść na zawodostwo emotka Ale zrezygnowałam z pracy i chcę sobie około półroczne - roczne wakacje zrobić, a wolałabym być na wszelki wypadek ubezpieczona. I nie wiem jaka opcja jest najlepsza (i w ogóle jakie są opcje emotka ). Będę wdzięczna za podpowiedź emotka Czy to tu czy w PW emotka Za mąż nie zamierzam wychodzić dla uzyskania ubezpieczenia emotka

Z tego, co wiem, bardzo dużo osób nawet mających stałą pracę coraz częściej wyłamuje się i wybiera opcje opłacania ubezpieczenia prywatnie, nie - z innymi pracownikami. emotka Zawsze wydawało mi się to bez sensu i kompletnie nieopłacalne (jak zresztą przekonują i argumentują nasi pracodawcy), a jednak nie zawsze tak jest.  emotka

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne to ponad 420pln miesięcznie emotka .
Weź rozważ jeszcze pójście za mąż, 84zł - opłata skarbowa za sporządzenie aktu małżeństwa jest jednorazowa  emotka  
Rejestracja w Urzędzie Pracy (darmowa) raczej odpada, bo przy dzisiejszym zapotrzebowaniu pracowników na rynku pracy od razu dostaniesz 3 oferty i nici z 6 miesięcy urlopu... Wyświetl w wątku >>

defed

#6502891 Napisano: 27.06.2018 10:11:54 w Zdjęcia naszych wygranych
Mistrzowska jedenastka - zamiast 4 kółek mam 4 Tyskie  emotka
Wyświetl w wątku >>

defed

#6502872 Napisano: 27.06.2018 09:25:11 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

defed napisał(a):


Szukam też po całym mieście sosów do makaronu Winiary, kupowałam je w Biedronce, w C4, w Kauflandzie, ale teraz na półkach brak, a obsługa nie wie o co mi chodzi i wciska mi konkurencyjne, niedobre i z brzydkim składem...  emotka

a tam gotowe sosy. korzystaj z sezonu pomidorowego emotka Sama zrób emotka Banalnie proste emotka

Ta, ja wiem, moje domowe sosy najsmaczniejsze emotka  - no ale te od Winiary to nieliczna zjadliwa dla mnie rzecz Winiary, a w konkursie takie fajne huśtawki są, wiesz...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ace 0