Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#5975768 Napisano: 04.02.2015 13:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie lubię loterii, to nawet chyba nie jest konkurs, bo  w konkursach się ze sobą konkuruje a w loteriach wygrana zależy od losu...
z zasady nie biorę udziału w loteriach chyba, że przypadkiem potrzebny mi jest produkt loteryjny (nie konkursowy),
Miałam ochotę to napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5975514 Napisano: 03.02.2015 22:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

dede napisał(a):

Też tak macie że z tabletu nie da się wysłać zgłoszenia na PP?

U mnie się da, ale zdjęcie jest odwrócone emotka

U mnie tez bez problemu ale rownież foto odwrócone do góry nogami emotka  jednak jury nie zwraca na to uwagi ( chyba) bo takie fotki tez wygrywają puszki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5974978 Napisano: 02.02.2015 21:28:07 w SZUKAM....
dzasmina napisał(a):

czy ktoś załapał się do testów tassimo, czy same rabaty rozesłali?

same rabaty chyba... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5974452 Napisano: 02.02.2015 10:32:46 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

Dlaczego dostałam 4 potwierdzenia zgłoszenia z prince polo skoro wysłałam 2? emotka Ktoś tak miał?

Ja tak miałam, wysłałam 4 a dostałam 5 potwierdzen Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5974012 Napisano: 31.01.2015 13:42:11 w SZUKAM....
ino1975 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

ino1975 napisał(a):Czy ktoś czeka jeszcze na potwierdzenie wczoraj wgranych zdjęć z Prince Polo?

ja, zdj. dodałam ok. 22.00

Dzięki. Moje koło 20.00 i też jeszcze nie mam:(

Wczoraj dodawałam fotki przed południem i prawie od razu mi potwierdzili. A jak wysyłam wieczorami to zawsze dłuuugooo czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5974010 Napisano: 31.01.2015 13:39:48 w Rossmann
stelka napisał(a):

defed napisał(a):

trampek napisał(a):Glupia ja, kasowalam dzisiaj poczte i zobaczylam @ od rossmana, ze na urodziny rok z karty rossne pzryznawane sa nagrody tzreba bylo wybrac drogerie jakis pluszak i karty czu czu a ja to przegapilam emotka ciekawe czy daja cos na 2 urodziny emotka ?? wiecie moze

niestety na 2ur. nie ma już prezentów emotka


Od kiedy nie ma? Tak ja pisałam wyżej my otrzymalismy.

już się poprawiłam bo mi chwilowo pamięć wyczyściło  emotka
jak kupiłam tą piłeczkę za 1gr to sobie pomyślałam, że chyba Rossmann chce w ten sposób zachęcić nas do posiadania kolejnego dziecka, haha Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5974004 Napisano: 31.01.2015 13:28:59 w Rossmann
trampek napisał(a):

Glupia ja, kasowalam dzisiaj poczte i zobaczylam @ od rossmana, ze na urodziny rok z karty rossne pzryznawane sa nagrody tzreba bylo wybrac drogerie jakis pluszak i karty czu czu a ja to przegapilam emotka ciekawe czy daja cos na 2 urodziny emotka ?? wiecie moze

już sobie przypomniałam! - na 2 urodziny dostałam kod dzięki któremu podczas dowolnych zakupów dostałam miękką piłeczkę pluszową (dzwoniącą) za 1grosz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973835 Napisano: 30.01.2015 19:39:20 w SZUKAM....
szukam... informacji na temat wysyłania haseł konkursowych sms:
jeżeli zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania, to czy w odpowiedzi wpisujecie tylko to dokończenie czy jednak całość, łącznie z fragmentem narzuconym przez organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973771 Napisano: 30.01.2015 16:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
makufi napisał(a):

wysłałam wczoraj na konkurs PP 2 zdjęcia a otrzymałam 3 potwierdzenia i 3 wygrane to chyba jakaś pomyłka albo PP mnie lubi emotka

Ja miałam podobnie w konkursie "Jacobs-baw się kawą". Dostałam jednego dnia 4 maile o wygranej, każdy o innej godzinie, a w galerii zwycięzców były tylko 3 moje kubki i faktycznie okazało się, że ktoś przez pomyłkę mi wysłał dodatkowego maila (na moja prośbę o wyjaśnienie sytuacji tylko mnie przeprosili mailowo) - wściekłam się,ale to potem olałam bo miałam już kubki... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973680 Napisano: 30.01.2015 14:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

nie było dziś maili? 

wczoraj nie grałam ale dzisiaj wysłałam zgłoszenie przed południem i prawie od razu dostałam akceptację Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973623 Napisano: 30.01.2015 12:46:10 w Intermarche
humanista napisał(a):


Macie zwrotki na maila z konkursu pełny wózek? na jednego przyszła mi zwrotka od razu, a na drugiego wcale od 3 dni...

wysłałam 2 zgłoszenia i ani jednej zwrotki emotka  (o2) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973562 Napisano: 30.01.2015 11:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
strzalka88 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

strzalka88 napisał(a):A czy ktoś wie może czy maile z wygraną puszką z Prince Polo przychodzą normalnie na o2.pl ? Bo z bluzami nie przychodziły,  a mimo braku maila bluzę otrzymałam do domu... tyle, że teraz papierki trzeba wysłać...

do mnie na o2 dochodzą 

Ale mail z wygraną? Czy tylko potwierdzenie, że zgłoszone zdjęcie zostało przyjęte? Bo do mnie potwierdzenie przyjęcia przychodzi, tylko nie wiem, czy ewentualnie gdyby udało mi się zdobyć puszkę dostanę również maila. Właśnie z bluzami było tak, że potwierdzenie przyjęcia również na pocztę przychodziło, ale mail o wygranej już nie...

do mnie również na o2 dochodzą wszystkie potwierdzenia i wiadomości o wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973403 Napisano: 29.01.2015 21:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tabaza209 napisał(a):

A gdzie jest galeria wszystkich zdjęc  bo ja widze tylko galerie zwycięzców tych puszek

dostępna będzie tylko galeria zwycięzców

co do akceptacji zdjęć to moje wszystkie przechodzą, nawet te na których są same opakowania, ale zawsze staram się aby widoczne było całe logo PP i aby fotka przypadkiem nie reklamowała innych produktów/firm Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973347 Napisano: 29.01.2015 19:47:36 w Intermarche
jokan napisał(a):

wtopa w inter w konkursie Nowy Porzadek

a moze ktoss podpowie na pw co oni tam lubia, bo moze by sie udalo nastepnym razem - wydawalo mi sie, ze fajnie napisalamemotka

podpisuję się pod Twoimi słowami...
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5973238 Napisano: 29.01.2015 16:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
snowflake napisał(a):

zina napisał(a):W Prince Polo fajne fotomontaże. Przykład:
http://wizaz.pl/a...zenie.php?pid=733124

i

http://chrupnij.com/galeria/puszki   zdjecie 126

emotka

Jak w każdym takim konkursie emotka
Mnie śmieszy zdjęcie nr 104 ( dziewczyna obejmująca batonik w łazience). Jaką ona ma głuuuuugą, nienaturalnie wyglądającą rękę emotka

emotka  aż brak słów, by w kulturalny sposób zareagować... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972908 Napisano: 29.01.2015 08:17:04 w Intermarche
pioge7 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

memos napisał(a):

napisał(a):ultrixx napisał(a):Na dzisiejsze zgłoszenie na Pełny Wózek przyszła mi zwrotka na maila, na wcześniejsze - nie emotka

U mnie zwrotki brak emotka

U mnie na dwa wysłane zgłoszenia z poczty na Gmail dostałam dwie zwrotki. Natomiast zgłoszenie posłane z poczty na Onecie nie doczekało się potwierdzenia.  emotka

maiło coś przyjść? u mnie na o2.pl też nie ma emotka wysłąć jeszcze raz?

Ja tez wysłałam 2 razy i nic nie dostałam (o2) ale było podziękowanie za zgłoszenie na str konkursu, wiec nie panikuje... A może powinnam Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972728 Napisano: 28.01.2015 17:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):WAŻNA INFORMACJA DLA LAUREATÓW KONKURSU PP:

-wysłałam wiadomość do organizatorów chrupnij.com moje zapytanie:
"witam! proszę o informację, czy wysłanie odpowiedniej ilości opakowań w 1 kopercie ale tylko z jednym oświadczeniem jest ważne dla wszystkich zwycięstw? czy może do każdych 3 opakowań trzeba drukować osobne oświadczenia?"

-odpowiedź od PP:
"Witaj!
Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).
Całość można nadać w jednym liście.
Pozdrawiamy
Organizator"

Ja im wysłałam jedno oświadczenie i ilość opakowań odpowiednią do wygranych zgłoszeń. No chyba Mają w systemie wbite ile wygranych było przypisanych do jednego maila.

Ja też, ale w galerii jest tylko jedno moje foto i to mnie wprowadziło w głębokie rozmyślania... stąd ten mail...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972715 Napisano: 28.01.2015 17:06:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WAŻNA INFORMACJA DLA LAUREATÓW KONKURSU PP:

-wysłałam wiadomość do organizatorów chrupnij.com moje zapytanie:
"witam! proszę o informację, czy wysłanie odpowiedniej ilości opakowań w 1 kopercie ale tylko z jednym oświadczeniem jest ważne dla wszystkich zwycięstw? czy może do każdych 3 opakowań trzeba drukować osobne oświadczenia?"

-odpowiedź od PP:
"Witaj!
Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).
Całość można nadać w jednym liście.
Pozdrawiamy
Organizator" Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972707 Napisano: 28.01.2015 16:57:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
UWAGA! Ważna informacja od organizatora konkursu PP, otrzymana na moje zapytanie:

"Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).Całość można nadać w jednym liście." Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972617 Napisano: 28.01.2015 13:41:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
januleczkak napisał(a):

Robimy mały ranking na nasze typy z PP? Porównamy czy nasze gusta będą zgodne z jury... wiadomo, że będzie się zmieniać w miarę dodawania zdjęć emotka
1. dziewczyna z waflem xxl
2. dziewczyna słoneczko
3. oczekuje ...

a moje typy to:
1. dziewczyna z waflem xxxxxxxl (styropian) emotka
2. ja (defed) emotka
3. Ty (która/który to czytasz)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0