Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#5972614 Napisano: 28.01.2015 13:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam akceptację wszystkich dzisiejszych zgłoszeń PP - prawie od razu od momentu wysłania... Może mają dodatkowe ręce (oczy) do pomocy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972506 Napisano: 28.01.2015 09:02:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka emotka Widzieliście w galerii PP panią, która zrobiła wafelka ze styropianu? Jestem jej fanka. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972382 Napisano: 27.01.2015 20:26:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calle napisał(a):

Znowu princepolo.. 
W regulaminie jest napisane, aby odesłać im papierki do tygodnia. Chodzi o datę na stemplu pocztowym, tak?

TAK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972287 Napisano: 27.01.2015 17:19:48 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

Kiedy mają być wyniki z konkursu "Nowy Rok,Nowy porządek?

posiedzenie Komisji w dniach 15 – 23.01.2015
kontakt ze zwycięzcami w ciągu 7 dni roboczych od posiedzenia czyli wychodzi na to że max 3 lutego (dobrze liczę?)
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972231 Napisano: 27.01.2015 14:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wengorzyk napisał(a):

Na jaki adres email należy wysłać swoje dane w konkursie Podrzuc Góralki.? Nikt się do mnie nie odezwał a wygrałam i potem trochę zapomniałam o tym konkursie.

ja pisałam na adres zwrotny wiadomości o wygranej (z 11grudnia2014r.!!!): goralki@eura7.com
nagroda przyszła mega szybko  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972177 Napisano: 27.01.2015 12:48:07 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

Wkurza mnie konkurs Prince Polo - w który temat nie wejdę to widzę PP, selfie, akceptacja zdjęcia emotka  
Tak jak innych wkurzał konkurs z bombonierkami RMF emotka  

W ogóle zastanawia mnie fenomen tego konkursu z wafelkami emotka

w sumie to wafelki mam gdzieś, ale żeby wygrać nagrodę główną 6000zł na wycieczkę, to najpierw trzeba wygrać wafelki PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5972139 Napisano: 27.01.2015 11:25:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
michalex napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi mail po wyslaniu zdjecia na konkurs PP? Wyslalem wczoraj ok. 20 i do tej pory nie mam potwierdzenia

max do 48h, ale zazwyczaj następnego dnia, tylko że codziennie są to różne godziny Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971791 Napisano: 26.01.2015 14:04:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że PP akceptuje mix kilku zdjęć (kolaż) jako selfie... który aparat, smarfon, tablet tak potrafi? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971536 Napisano: 25.01.2015 15:22:27 w Intermarche
benasia napisał(a):

mia napisał(a):

benasia napisał(a):Napiszcie prosze gdzie w regulaminach konkursów organizowanych w danej sieci w tym przypadku w Intermarche widnieje zapis że ma byc konkretnie jakieś słowo produktu bądź zapis wskazujący na tą nazwe? Nie pamiętam by tak było a jak długo gram tak nigdy problemów z odbiorem nagrody nie miałam. Rozumiem gdy konkurs jest ogólnopolski to owszem mogą agencje chcieć mieć jakiś dowód na to,że kupilismy ten a nie inny produkt bo przecież nie muszą być wszechwiedzące i wiedzieć że w sklepie A ten sam towar nazywa sie tak , a w sklepie B ten sam towar juz inaczej jest zapisany na par - ale takie przypadki są zazwyczaj w ogólnopolskich konkursach a nie sieciowych.

Przykład?
Proszę bardzo:
http://uniqueone....ieci-intermarche.pdf emotka


No i co źle były opisane paragony na ten konkurs? Bo o ile dobrze pamietam to było na nich oznaczenie zupa przynajmniej na moim par   emotka
Może źle się wyraziłam - chodziło mi o to,że nie widzę problemu z par. z ITM bo jeśli opisy ich sa niewystarczające to agencje wiedzą co i jak jest opisane, a jak chcą coś konkretnie jak w powyższym konkursie to tez było ok.

tak-bardzo źle (jedynie: zupa standard groc), akurat mam przed oczyma bo nie wygrałam i mi został w kopercie, pamiętam jak poprosiłam o panią kierowniczkę,aby mi podbiła pieczątką te paragony z Winiary i podpisała je własnoręcznym podpisem, że wszystkie zakupy z tego paragonu dotyczą zakupu właśnie tej konkursowej marki... trochę to trwało... inni klienci w szoku, zdziwieni, pytali czy kasy się popsuły czy co.... no i po co te kombinacje?!? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971515 Napisano: 25.01.2015 14:12:51 w Intermarche
alea napisał(a):

To co drukuje sie na paragonie to sprawa wprowadzania do bazy danych przez informatyka bazy . Żadna agencja nie ma na to wpływu . A organizując konkurs wiedzą co i jak .

może i nie jestem godna wypowiadać się w temacie po zaledwie 11 miesiącach grania, jednak staram się czytać i przestrzegać regulaminy konkursów i to własnie o zapisy w regulaminach chodzi, które wymagają aby na paragonie widniało jasne i jednoznaczne określenie produktu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971510 Napisano: 25.01.2015 13:57:01 w Intermarche
giulietta napisał(a):

trebor1 napisał(a):

słusznie, że zostało to napisane o tych paragonach... 

również potwierdzam, że to dobry pomysł z wyjątkiem wzmianki o forach emotka osoby, które wprowadzają nazwy towaru z faktur zakupu raczej nie biorą udziału w konkursach i wprowadzają nazwę tak jak jest na fv zakupu chociaż np. Przypr.75G K dla nas oznacza konkurencyjne Knorr i Kamisemotka takie mylące wprowadzanie nazw to również utrudnienie dla magazyniera wydającego towar, po wspomnianym @ może się coś zmieni i będzie wszystkim na rękę, bo nie tylko zawodowcy bawią się w konkursy, a potencjalnego Kowalskiego emotka  źle wprowadzona nazwa może zniechęcić do udziału w konkursie/loterii emotka  co do agencji to są agencje i AGENCJEemotka

dzięki za trafne argumenty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971485 Napisano: 25.01.2015 12:36:09 w Wkurza mnie...
Brak interpunkcji w zdaniach, w których taka kropka czy przecinek całkowicie zmienia sens wypowiedzi i czasami ciężko się domyślić, co dokładnie autor miał na myśli... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971475 Napisano: 25.01.2015 11:55:48 w Intermarche
selenes napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Jestem zszokowana Waszymi wypowiedziami... wow... Przecież ITM identyfikuje się z tymi konkursami, są one reklamowane na plakatach i w gazetkach, sklepy przyciągają do siebie klientów dzięki takim akcjom promocyjnym... Nie wierze w to co widzę... To jakaś paranoja zbiorowa, ze zabiorą konkursy i zabraknie tlenu do oddychania... Czy dobrze zrozumiałam: mam nabrać wody w usta? Kurczę, nadal nie mogę wyjsć z szoku...


To nie jest paranoja zbiorowa, po prostu każdy Ci mówi dobrze, a Ty dalej swojeemotka

ja dalej swoje a Wy dalej swoje... dlaczego dobre jest zabranianie mi kontaktowania się z ITM poprzez formularz kontaktowy w tym celu stworzony, by właśnie klienci mogli dzielić się swoimi opiniami i sugestiami?... ach... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971474 Napisano: 25.01.2015 11:50:58 w Intermarche
-to że jestem na tym forum od niedawna, nie znaczy że dopiero od niedawna gram (czy też wygrywam)
-w sumie regularnie od 11miesięcy i myślę, że mam już spore doświadczenie
-dla mnie Intermarche (obok Rossmanna) to najlepsze źródło konkursów, ale chcę by te sieci sklepów traktowały mnie serio
-po konsultacjach z wieloma osobami (graczami) uznałam, że warto się spytać ITM o paragony, czy da się coś z tym zrobić i nie zrobiłam tego w sposób wulgarny przecież, a z szacunkiem, bo chodzi o ułatwienie życia i nam-klientom i agencjom reklamowym
-a co do podawania nr pesel to wydaje mi się, że niektórzy organizatorzy potrzebują go by odprowadzić podatek "od wzbogacenia się" do US Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971463 Napisano: 25.01.2015 10:35:53 w SZUKAM....
bartex89 napisał(a):

wygralem tablet lenowa pare miesiecy temu. dostalem karte gwarancyjna ale nie byla wypelniona.

teraz tablet padl, uwzglednia reklamacje bez rachunku ? mial juz ktos taka sytuacje?

Ku przestrodze chowam do karty gwarancyjnej wygranych sprzętów elektro. protokół odbiory nagrody, jako dowód, ze jest to wygrana i dlatego nie mam paragonu. Ale raz przytrafiło mi się, ze dostałam paragon do wygranego zegarka i byłam zdziwiona (rossmann) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971462 Napisano: 25.01.2015 10:31:43 w SZUKAM....
ludzka_istota napisał(a):

Szukam informacji, czy jedna osoba może w Prince Polo wygrać kilka puszek? Szukam w regulaminie, szukam i... nie widzę. Ślepota na starość mnie dopadła?


tak, można wygrać, mi udało się zdobyć 5 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971461 Napisano: 25.01.2015 10:29:09 w Intermarche
anialistopad napisał(a):

dziewczyny jakie macie ceny rockstara Orange na paragonie z 27 grudnia? U mnie 2,49


u mnie rockstary zakupione w 2014r. tez były za 2,49 a te nabyte w 2015r. już za 2,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971460 Napisano: 25.01.2015 10:25:29 w Intermarche
Jestem zszokowana Waszymi wypowiedziami... wow... Przecież ITM identyfikuje się z tymi konkursami, są one reklamowane na plakatach i w gazetkach, sklepy przyciągają do siebie klientów dzięki takim akcjom promocyjnym... Nie wierze w to co widzę... To jakaś paranoja zbiorowa, ze zabiorą konkursy i zabraknie tlenu do oddychania... Czy dobrze zrozumiałam: mam nabrać wody w usta? Kurczę, nadal nie mogę wyjsć z szoku...
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971386 Napisano: 24.01.2015 20:47:05 w Intermarche
Właśnie wysłałam maila do ITM:
"Szanowni Państwo! Zwracam się z zapytaniem i prośbą dotyczącą paragonów, a dokładnie sposobu nazywania zakupionych produktów. Jestem uczestniczką wielu konkursów promocyjnych organizowanych przez Intermarche. Regulaminy tych konkursów w ogromnej większości wymagają od uczestników, aby na paragonie widniała pełna nazwa produktu uprawniającego do udziału w konkursie. Jednak my-klienci nie mamy wpływu na to co wydrukuje kasa fiskalna.  Dla przykładu: kupując na jeden z ostatnich konkursów napój RockStar na paragonie wydrukował się napis "napój orange". Widzę dwa rozwiązania:
1.albo dostosujcie swoje kasy fiskalne do regulaminów Waszych konkursów,
2.albo dostosujcie regulaminy konkursów do Waszych "standardów" stosowanych w zapisach na kasie fiskalnej.
Na "forach konkursowych" już nie raz spotkałam się z negatywną opinią na temat sieci ITM w związku z powyższym. Czy jest szansa na zmiany o które pytam?"
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo to wkurzająca kwestia... Jeszcze nigdy nie odmówili mi prawa do nagrody w związku z brakiem pełnej nazwy produktu, ale jeśli wygram tam kiedyś milion dolarów a oni mi powiedzą że figa z makiem bo nie ma nazwy na paragonie, no to się wścieknę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5971375 Napisano: 24.01.2015 19:58:22 w Paragony
zdarzyło się już komuś, że nie zaakceptowali Wam paragonu przy weryfikacji prawa do nagrody, bo nie było na nim nazwy marki produktu promocyjnego, tylko ogólny zapis? (np. zamiast "RockStar" było na paragonie "napój orange") Wyświetl w wątku >>
0 0