Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6700647 Napisano: 03.05.2020 15:08:56 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzięki za wszystkie opinie co do trampoliny. O złym wpływie na kobiety słyszałam. Sama mam tylko syna, czasem odwiedzają nas na RODOSie bliscy z dzieciakami. Zdecyduje się chyba na zakup trampoliny o śr. 3 m. W tym roku wakacje spędzimy 100% na działce, więc trzeba trochę urozmaicić wyposażenie emotka  Syn uwielbia podskoki do tego stopnia, że zarwał nam łóżko emotka  Liczę, że po zakupie trampoliny odechce mu się skakania w mieszkaniu i nowe łóżko będzie bezpieczniejsze... emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6700595 Napisano: 03.05.2020 00:04:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Chcę kupić trampolinę. Nie wiem od czego zacząć poszukiwania, na co zwrócić uwagę. Polecicie firmę, sklep lub rodzaj, wielkość itp.? Przeznaczenie dla trójki dzieciaków, będzie stać na RODOS, więc cenowo raczej z niższej półki. Help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6700145 Napisano: 30.04.2020 10:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Cz po odeslaniu danych na tymbark w polo i ITM dostaliscie zwrotki z automatu ? Na mojego gmaila dotarly od razu, a kolezanka na onecie nie ma... 

Na o2 też otrzymałam zwrotki z automatu (polo). Wyświetl w wątku >>

defed

#6698650 Napisano: 23.04.2020 07:27:49 w Dziś cieszę się z.....
chochliczka napisał(a):

Szkoda,ze nie powiedzialyscie wczesniej,nie slyszalam o tym,a tez bym chetnie poogladala:)

Szkoda, że w Tv nie spotkałam się ani razu z tą informacją, tylko korona to, korona tamto... Przypadkiem na to trafiłam, patrząc sobie w gwiazdy wieczorem. Mąż coś tam z rana słyszał od kumpla, ponoć w radiu wspominali. Ale przypomniał sobie dopiero jak zobaczył - dzięki temu wiedzieliśmy co to i nie panikowalismy, że to nalot kosmitów emotka

Dziś Starlinki znowu mają być puszczanie. Będą widziane nad PL od g. 20.40 do północy. Najwyżej nad horyzontem będą w godz.21.30 - 22.30. Zależy gdzie kto mieszka. Jak niebo będzie czyste, znowu będę sobie obserwować, tylko tym razem nie w piżamie, nie na boska i z ciepłą herbatką, bo wczoraj zmarzłam  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6698608 Napisano: 22.04.2020 21:37:52 w Dziś cieszę się z.....
Widzieliście przed paroma minutamu te lecące w kosmos satelity Starlinki na niebie? Conajmniej 40 przeleciało, gdy obserwowałam niebo z balkonu, nie wiem ile w sumie, w pobliżu Wenus. Wow! Cudowny widok, przejrzyste dziś niebo. Jutro ponoć ma być powtórka, ale nie wiem o której godzinie, trzebaby poszukać. Magiczne wydarzenie, jak zaćmienie czy cuś... emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6696783 Napisano: 15.04.2020 09:21:15 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Te maseczki są rzeczywiście dziś w Żabkach? Kupował ktoś? Spore kolejki? Po ile sprzedają na osobę? 

Nie wiem jak w Żabie, ale widziałam na stronie Hebe, aktualnie cena promocyjna 89,99zł za op. 20 szt. Czyli wychodzi 4,50zł za 1szt. Jedna osoba może kupić max 2 op.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

defed

#6696156 Napisano: 10.04.2020 19:33:15 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

Jak ktoś ma jeszcze bufy z actimela i problem z kupieniem lub uszyciem opaski ,to już ma problem z głowy emotka

Dziś z rana robiłam z rodziną przymiarki  emotka  Dla nas są idealne, nie spadają z nosa  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

defed

#6695772 Napisano: 08.04.2020 20:16:50 w Dziś cieszę się z.....
Odpaliłam hulajnogę, wygraną w konkursie ze 3 lata temu emotka  Zwykłą, nożną, nie elektryk. Normalnie to by nadal czekała w kartonie na moje dziecko (aż osiągnie wymagane minimum 145 cm wzrostu). A tak to sobie śmigam po godzinach, na prywatnym wybrukowanym placu z tyłu firmy! emotka  Ale jazda! Zwłaszcza, że pogoda cudna emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6694153 Napisano: 01.04.2020 16:48:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
O! I do mnie Persil napisał @  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6694025 Napisano: 01.04.2020 12:31:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
PERFUMY EAU DE LION - parę minut temu rozmowa z automatem. Ciekawe jak to pachnie... emotka   Wyświetl w wątku >>

defed

#6692232 Napisano: 24.03.2020 16:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Mam taki problem, dostałem chwilę temu maila o wygranej w konkursie milka tesco bardzo się cieszę Ale po odnalezieniu paragonu zobaczylam ze pisze tam  "ciastka 135 g orzech" chodziło o pieguski milka, jednak wcześniej na to nie zwróciłam uwagi i teraz nie wiem czy to uznaja czy nagroda przepadnie
Pomozcie prosze

U mnie na paragonie cias xl choco emotka  Ale nie martwię się, bo: 1.konkurs tylko w sieci Tesco; 2.wpisując w google cias xl choco, czy też twoje ciastka 135 g orzech, wyskakują obrazki z Milką  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

defed

#6691249 Napisano: 20.03.2020 09:20:30 w Wkurza mnie...
Współczuję mamadwojga 
U mnie mniej drastycznie, ale podobnie. W październiku wplacilam zaliczkę na wakacje we Włoszech - marzenie urodzinowe syna (te przy zdmuchiwaniu świeczek na torcie). Tylko i aż tysiak w plecy. No i wielkie rozczarowanie dziecka. Serce boli. W kwestiach zdrowotnych to wkurza mnie brak okularów dla syna. Zamówione, opłacone 2tygodnie temu. Optyk zamknięty do odwołania. Syn ma poważną wadę i oprócz tych okularów, potrzebne też ćwiczenia pleoptyczne, opłacona seria 12 spotkań, udało się zrealizować 2... Przełożone na później, kasa nie przypadnie, ale czas nas goni, im później tym trudniej będzie przywrócić widzenie oka... Ech...  Na kwiecień mam wizytę u dentysty, ale spodziewam się przełożenia wizyty. Lubię mieć wszystko zaplanowane, a tu taki rozpiździel... Wyświetl w wątku >>

defed

#6690027 Napisano: 14.03.2020 10:41:21 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

odpal sobie na yt kanał Moniki Kołakowskiej, interwały, cardio, możesz do woli ćwiczyć

Dziękuję, ale właśnie nie potrafię tak z yt, gdy w domu niewyżyte dziecko na moje głowie emotka  Potrzebuję tej godzinki egoistycznie, tylko dla siebieemotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

defed

#6689771 Napisano: 13.03.2020 11:43:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

a już rozsyłali ?

Parę dni temu był wpis i nawet foto zestawu Nivea z Lidla. Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

defed

#6689766 Napisano: 13.03.2020 11:28:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

rogala napisał(a):

Hej, czy ktoś też jeszcze czeka na kosmetyki nivea z konkursu w lidlu?

ja na trzy zestawy 

i ja czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6689750 Napisano: 13.03.2020 10:58:00 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

No i proszę: wchodzę na FB, a tam kwadrans temu kolejny klub ogłosił na FB, że się zamyka do odwołania. Mam tylko nadzieję, że się po tym wszystkim finansowo pozbierają, bo to sympatyczni ludzie są.

Moja trenerka działa solo. Wynajmuje sale do prowadzenia treningów grupowych w szkołach czy MDKu. Jedyne czego nie odwołała to treningów personalnych u klienta w domu. Ale na takie personalne to mnie nie stać. Na szczęście spacerów po parku i lesie nie zakazali  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

defed

#6689733 Napisano: 13.03.2020 10:17:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Moje miasto (miejscowość 25tys. mieszkańców) z okna wygląda na opustoszałe, dziś dzień targowy i o tej godzinie powinny być korki na ulicach, a nie ma.

Fitnessy odwołane, więc byłam dziś rano na obwodówce dla ubogich:
-na poczcie (musiałam i to nie ze względów konkursowych), tam tłumy i ciasnota, to teraz najgorsze miejsce na spacery  emotka
-w Biedronce krzątało się kilka osób, Persil zakupiony w mniej niż 3 minuty od wejścia do sklepu emotka
-w Carrefourze ryż, makaron, mąka itp. są w dostatecznej ilości, a z tyłu sklepu ogromny tir z dostawą wszystkiego, co potrzeba do życia, tylko Jordan na konkurs brak  emotka
-z warzywniaka ponoć wykupują kartofle na worki, a poza tym to luzik,
-w piekarni codziennie schodzi 100% więcej pieczywa, niż w "normalnych czasach" (pani mówiła),
-w jednej aptece kolejka na 15 osób, a w drugiej zero klientów - tylko trzeba się przejść 600 m dalej.

Zauważalne są gumowe rękawiczki u kasjerek wszędzie, oprócz poczty. Naklejone nieprzekraczalne linie w aptekach, tak z metr od farmaceutów. Generalnie widać lokalną panikę, ale jest wiele miejsc, gdzie można zrobić zakupy bezpiecznie, w kameralnej atmosferze: małe sklepiki, gdzie ceny nieco wyższe od dyskontowych i odległość poza zasięgiem dla ludzi starszych, którzy skupiają się raczej w centrum. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

defed

#6689635 Napisano: 12.03.2020 20:46:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
UlCiAh napisał(a):

Defed - gratulacje  emotka
U Ciebie w kreatywnym, więc pewnie ogromna satysfakcja  emotka  Takie nagrody najbardziej cieszą. 

Dziękuję i wzajemnie, gratuluję! emotka  To prawda, satysfakcja jest-bo kreatywny, ale nie pogardziłabym tak sporą sumką z loterii emotka emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6689412 Napisano: 12.03.2020 11:24:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Muszę się pochwalić, no muszę! Bo to najwyższa jednorazowa wygrana w moim życiu ever! Choć to nie samochód, ma równie piękne cztery kółka. 10000pln - Nagroda Główna - Etap VIII w Konkursie " STAR - Graj o kasę!" jest moja! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6688354 Napisano: 06.03.2020 15:30:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
STAR Graj o kasę - Avanti dało mi tysiaka! Ale czad! W końcu jakiś konkret emotka Info na @ godzinę temu, nie wiem za jaki dzień, nie ma mnie jeszcze na liście...
edit: w tytule maila jest data emotka  04.03. Wyświetl w wątku >>