Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wojowniczka

wojowniczka

#6200352 Napisano: 20.05.2016 23:43:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fit&easy- wykorzystujecie max dostepnych znaków? Czy tylko przepis, uzasadnienie wybranego produktu i tyle? Piszę, kombinuje a oni mają mnie gdzieś :-/ mąż na sałatę nie chce już patrzeć :-/ a ja się uparłam jak osiol. 
Jakieś mega wypasne te przepisy zwycięskie? Chyba wierszykiem im tam rzucę, jakimś Mickiewiczem polecę :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6199140 Napisano: 18.05.2016 21:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy ktoś robił już zakupy  Belvita Leclerc i widział wystawione na sklepie rowery? Bo mam małą zagwozdkę odnośnie modeli rowerów do wygrania w edycji Leclerc 

U mnie nie ma wystawionego emotka

promocja na ciastka 4,99 wystawiony rower, wyspa na samym wejściu Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6198125 Napisano: 17.05.2016 13:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malutka456 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

melduje się Śląsk- w rodzinie trzy rowery!!!
mam wrażenie, że nikt nie grał emotka

Gliwice i okolice? emotka

okolice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6198112 Napisano: 17.05.2016 13:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melduje się Śląsk- w rodzinie trzy rowery!!!
mam wrażenie, że nikt nie grał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6196668 Napisano: 13.05.2016 21:51:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
co jest?!
wielkie NIC Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6193782 Napisano: 09.05.2016 15:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

Tyle zgłoszeń? ... a ja się łudziłam z moimi dwoma zgłoszneniami
z czym do ludziemotka

Dwa zgłoszenia i jest piłka, a szczęścia w loteriach brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6192306 Napisano: 05.05.2016 16:50:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Słabo, słabiutko... odechciewa się grać dalej  :-( Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6186151 Napisano: 19.04.2016 21:46:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dlaczego Albedo mnie nie lubi?!
Ja tam do nich nic nie mam... więc dlaczego mają mnie gdzieś?! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6182430 Napisano: 11.04.2016 11:00:36 w Visa Konkursy
delvitto napisał(a):

29renata napisał(a):

delvitto napisał(a):

Regulamin nowej Visy jasno określa, że można wygrać jedną nagrodę I stopnia, i jedną II stopnia. Natomiast o nagrodzie III stopnia (bony do Decathlon) mówi, że przysługuje jedna nagroda w czasie jednego losowania. Jak to rozumieć? Losowania są co tydzień, i to jest to jedno losowanie, czy, skoro w jednym losowaniu jest 7 losowań z całego tygodnia, to hipotetycznie można trafić 7 bonów? 

Uważam, że hipotetycznie można trafić 7 bonów, a praktycznie raczej niewykonalne.

oczywiście, że niewykonalne  emotka  dlatego napisałam hipotetycznie;) idąc tym tokiem, można założyć nawet 28 wygranych (hipotetycznych), z 4 tygodniowych losowań, a w każdym 7 losowań dziennych;))
zmieniajac pytanie: czy jest jakiś limit na wygrane III stopnia dla jednej osoby? i czy można wygrać np w jednym tygodniu 2 x z dwóch dni, czy dopiero można wygrać w 2 tygodniu który byłby de facto drugim losowaniem.
pamiętam Visę sprzed roku, gdzie wielokrotnie padały wygrane na jedną osobę, chociaż było może trudniej, bo dawało się wtedy zdjęcia i jakieś teksty. Ale, były takie wygrane, więc, czemu nie teraz?

Ja mam wrażenie, że w zeszłym roku było łatwiej- nie każdemu chciało się pisać/zdjęcia robić. Teraz wystarczy zarejestrować transakcje, więc potencjalnych "rywali" więcej. Do tego brak szczęścia w loteriach emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6177718 Napisano: 29.03.2016 22:49:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bez sensu z tymi plagiatami/inspiracjami... to co? Pani z Milki wcielająca się w postać damy z lasiczka to plagiat? Pani z żarówką to plagiat postaci z bajki? A zdjęcie pani na molo?- takich zdjęć jest miliony w internecie... nie mówiąc już o selfie z książką- w piguły tego jest, ale nikt się nie czepia- bo bez widocznego "pomysłu". Wielokrotnie wygrywały w konkursach zdjęcia inspirowane zdjęciem Jenner- to z włosami, ale jakoś plagiatem ciężko to nazwać- częściej mówiło się o tym, że kolejne wcielenia tych zdjęć to plagiaty....
gdzie kończy się inspiracja, a zaczyna się plagiat? jak to jest z tym plagiatem? ja już zglupialam Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6176495 Napisano: 24.03.2016 15:28:00 w Biedronka
mia napisał(a):

Zott Biedronka I etap - dostał ktoś maila o wygranej? emotka
Jogobella na FB twierdzi, że: "Lista zwycięzców została już zweryfikowana, a laureaci poinformowani drogą e-mailową." emotka
Ponieważ na liście nic nie zmienili, to pytam zatem...

Ja dostałam maila jakoś tydzień po informacji na stronie. W treści maila była infotmacja o konieczności przesłania paragonu. Niestty nagrody dalej nie ma :-/


Ja mam pytanie odnośnie kart z biedronki- tych 100 zł,pamiętam, że było o nich już wiele razy pisane, ale jakoś znaleźć nie potrafię. Czy te karty są aktywne? Nigdzie jej nie rejestrowalam- pamiętam, że ludzie nią płacili i jedynie podpis był wymagany- dobrze kojarzę? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6175917 Napisano: 22.03.2016 21:56:00 w Biedronka
Pomoże ktoś?
konkurs garnier- szczegóły mogę prosić? Na telefonie nie otwiera się regulamin :-/
Jaki jest schemat wiadomości? Garnier.odp   tylko tyle? Bez paragonu? Standardowo 160 znaków?
Z góry dziękuję!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6175803 Napisano: 22.03.2016 16:14:20 w Biedronka
A czy jakikolwiek sklep ze śląska się łapie? Mam wrażenie, że o Śląsku zapomnieli.... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6175606 Napisano: 22.03.2016 07:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Czy ktoś brał już udział w loterii MLP Hasbro? Kupiłam dziś produkty , wysłałam smsa i dostałam odpowiedź,że kod błedny albo już zgłoszony. Tymczasem kod wpisałam poprawnie, mało tego taki sam kod jest na wszystkich produktach jakie zakupiłam...Równie dobrze ktoś mógł przede mną zgłosić ten sam kod...

To faktycznie - niezły numer, mam zamiar zagrać ale na razie czekam na odpowiedz , bo wysłałam maila do nich czy MLP Equestria Girl też biorą udział, bo kupiłam 3 na zajączka.

Odpisali,że mieli jakiś problem techniczny z smsami zwrotkami ale moje zgłoszenie zostało przyjęte.

A wiadomo co z lalkami equestria? Też się liczą? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6175467 Napisano: 21.03.2016 18:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sprawdziłam skuteczność wątku narzekaczy i wiecie co?-
DU*A!
Nie, żebym bardzo chciała wygrać w Milce, czy coś, ale wkur$@#& mnie strasznie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6175266 Napisano: 21.03.2016 09:53:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Sprawdzam wątek! u mnie susza.
Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj wpisze się w MDW!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6174436 Napisano: 18.03.2016 11:29:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milka!!!!!!!!! Tyle zdjęć, tyle roboty i dalej nic!!! Pomysły mi się kończą :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6172969 Napisano: 15.03.2016 12:24:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a może ktoś oświecić co to był za konkurs amica?

i drugie pytanie- czy były już wyniki konkursu Kaufland? ten z bonami za 50 zł- chyba do dzisiaj wyniki miały być?
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6172648 Napisano: 14.03.2016 17:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Dzisiaj na ciachnijselfie zrobiłam z siebie wariata emotka  Mam nadzieję, że  się opłaci emotka

Ja już mam teorię taką, że jak widzą kolejny raz tą samą gębę to nawet jeśli zdjęcie jest mega kreatywne to i tak nie wygra....
Wiem. O gustach się nie dyskutuje... może nie trafiam w gust jury (raczej napewno), a może moich zgłoszeń już poprostu noe biorą pod uwagę? Może spróbuję zagrać na siostrę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6169640 Napisano: 07.03.2016 13:03:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
powinnam wpisać się i tutaj i w wątku "wkurza mnie"...
wrrrr! NESCAFE!!! Zgiń i przepadnij- dzisiaj kolejne dwa zgłoszenia, w sumie jakieś 10... i na co mi to było?! na co?!
WIELKIE ZERO. Wyświetl w wątku >>
0 0