Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wojowniczka

wojowniczka

#6133158 Napisano: 16.12.2015 17:28:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mn112 napisał(a):

mn112 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Nie wiem, czy temat był już poruszany, ale jak to jest z tym liptonem i charakterem herbaty? Co tydzień powinno być 10 zwycięzców, a mój komputer pokazuje 8/9... wina komputera, czy ja czegoś nie rozumiem? No i główna- wybierana jest wśród zwycięzców aparatów, czy ze wszystkich?

ja w tym wygrałam właśnie...oni najpierw rozsyłają emaile do tych co wygrali i dopiero jak podasz dane to praca wyświetla się w galerii zwycięzców. Pewnie pozostali nie potwierdzili danych. A nagrodę główną wybierają chyba ze wszystkich, a nie tylko z tych co wygrali aparaty...Jedną nagrodę główną już przyznali a ta praca wcześniej aparatu nie wygrała

Dziękuję!!!! Swoją drogą- jeśli w liptonie masz ten sam nick to gratuluję projektów!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6132707 Napisano: 16.12.2015 10:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy temat był już poruszany, ale jak to jest z tym liptonem i charakterem herbaty? Co tydzień powinno być 10 zwycięzców, a mój komputer pokazuje 8/9... wina komputera, czy ja czegoś nie rozumiem? No i główna- wybierana jest wśród zwycięzców aparatów, czy ze wszystkich? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6131737 Napisano: 14.12.2015 22:23:36 w Czy informują/ informowali?
A na którym dniu stanęła milka w abc? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6130073 Napisano: 11.12.2015 20:57:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Frama napisał(a):

przelew 1 tyś - świąteczna gotówka emotka , balsam soraya, 50 z mocy

A ja myślałam, że Twoja "świąteczna gotówka" to kasa z laciatego emotka
U mnie kasa z biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6130039 Napisano: 11.12.2015 20:27:12 w co chcielibyście wygrać?
Samochód!!! 
I sprzęt rtv/agd- bo do tego coś szczęścia nie mam.
Dwie wycieczki mam na koncie, ale trzecia też byłaby wskazana emotka  
Ogólnie na pierwszy rok "konkursowania" narzekać nie mogę, ale móże to poprostu szczęście początkujących emotka więc nim ten rok się skończy niech autko wpadnie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6129963 Napisano: 11.12.2015 18:09:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

luko922 napisał(a):

joan napisał(a):

Jasminum napisał(a):

(...) Czasem trzeba pisać nie to co sam chciałbyś napisać ale to co oni chcieliby przeczytać. (...)


Jak to: czasem? Raczej: zawsze emotka
Trzeba się zdecydować, czy chcemy zachwycić KOGOŚ, czy SIEBIE - druga opcja oznacza jednak pisanie do szuflady emotka

Tylko pytanie brzmi, jak KOGOŚ zachwycić? emotka


Napisz dwa hasełka i to które Ci się podoba odrzuć  emotka

Oba wyślij! emotka zobaczysz czy w ogóle Twoja twórczość zostanie doceniona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6129160 Napisano: 10.12.2015 19:56:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Takie moje przemyślenia... pewnie ktoś, kiedyś już proponował- podczas dodawania konkursu powininno się umieszczać informację jakiego sklepu dotyczy akcja- w większości przypadków wynika to z tytułu, ale nie zawsze. Tak samo powinno być jasno zaznaczone czy konkirs jest ogólnopolski.
pomysł z wynikami konkursu też jest super i tą informację można byłoby również umieścić w kalendarzu- 1. Dzisiaj dodane konkursy, 2. Dzisiaj kończące się, 3. max dziś wyniki z...  Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6128075 Napisano: 09.12.2015 16:21:25 w Konkursy ABC
aerdna napisał(a):

Czy Milka poszła tylko do 05.12 (wygrana na forum), czy późniejsze dni też ?

Podbijam! Smsy z 6 poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6127841 Napisano: 09.12.2015 13:04:45 w Kaufland konkursy
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś będzie tak dobry i poda treść sms, albo co i gdzie, kiedy trzeba wysłać? Miałam pełną skrzynkę i ucięło dużo wiadomości. A nie chce mi przyjść uzupełnienie.
Będę bardzo wdzięczna emotka

Pkt 13 w regulaminie- wszystko ładnie jest napisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6127490 Napisano: 08.12.2015 22:26:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kate87 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nic i nic emotka

czasu brak na konkursy a jak już grałam to porażka.
A pralki to już chyba  nigdy w życiu  nie wygram. emotka

Ja mam jeszcze gorzej. Jak w końcu nie wygram czegość większego (czytaj: przynajmniej telefon, telewizo, tablet) to maż mi zabroni grać bo już i tak truje że mam obsesje:P

wygraj coś dla męża i da Ci spokój emotka

mi marzyłoby się skończyć rok konkursowy z przytupem! tylko gdzie na szybko jakieś auto zgarne? emotka a narazie cicho... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6127030 Napisano: 08.12.2015 14:33:44 w Czy informują/ informowali?
rettib napisał(a):

[quote=pewnie

rettib napisał(a):

frodo napisał(a):

frodo]Czy ABC Milka informowało może z innych dni niż pierwszy?

pewnie wczoraj wybierali, więc do jutra mają czas emotka oczywiście mam na myśli wyniki za weekend emotka ale te z pierwszego dnia szybko dali, to może dziaiaj jakieś smsy puszczą.... ostatnio były po 23 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6126143 Napisano: 07.12.2015 09:33:33 w TESCO konkursy
pardon.
rzeczywiście ja sprawdzałam tylko niegazowaną... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6126135 Napisano: 07.12.2015 09:22:09 w TESCO konkursy
doris1 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

doris1,  ludzie pisali tu, że kupowali zgrzewkę+ butelki albo butelkę. A w regulaminie nie ma pojedynczych butelek. Więc albo agencja nie powinna takich paragonów uznawać albo powinna wprowadzić niezwłocznie korektę do regulaminu.

Tak, z pojedyńczymi butelkami sprawa jest jasna, w regulaminie są tylko zgrzewki.
A jeśli chodzi o zgrzewki, to tak jak wcześniej była mowa, akurat tej 7+1 nie ma w regulaminie, chociaż to też zgrzewka emotka

ale w regulaminie jest taka zgrzewka!!! żywiec zdrój zgrzewka 8x1,5 l... kurcze nawet wzięłam kalkulator i 7+1 to dla mnie 8 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6126120 Napisano: 07.12.2015 08:57:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

anika81 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

goarik napisał(a):


Cos mi sie wydaje ze w tym konkursie  co do wygrania bylo 20 aut dali polowe swoim!

No fakt,trochę dziwnie to wygląda...

Przecież to oszustwo !!!

Śmierdzi tu szwindlem na odległość, na tyle zgłoszeń takie prawdopodobieństwo? NIEMOŻLIWE

Wszyscy gadają nikt nic nie robi emotka
macie kontakt do fundatora, do organizatora - piszcie emotka

Wy nadal o tej biedronce? ludzie... auta już pojechały... zadzwonić, zapytać organizatora, a nie męczyć siebie i innych. później najlepiej napisać co orgabizator powiedział, bo pewnie za dwa tygodnie znów "ktoś odkryje ten szwindel"...! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6125498 Napisano: 05.12.2015 10:43:23 w PLAGIATY
Lucyna zgłosiła emotka
bo nie ładnie jest donosic  :-)
Boże.... widzisz i nie grzmisz! za plagiat powinna być taka sama kara jak za każdą inną kradzież!  a w tym przypadku został skradziony tekst warty kupękasy! WWięc nie wystarczy pogrozic paluszkiem.... 
Lucyno wstydź się! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6125396 Napisano: 04.12.2015 22:32:58 w PLAGIATY
ale właśnie ostatnie zdanie "kryje" Lucynę! Wszak jej mąż, mógł przepisać sobie do notesu ten piękny zlepek słów. Lucyna nie podejrzewając, że ów tekst nie jest autorstwa ślubnego, ciesząc się jak głupia, że zna najskrytsze marzenia męża- wysyła tekst, zadowolona z siebie...
Dlaczego Wy tego nie rozumiecie?! 
przecież mogło się to zdarzyć każdemu!!! Biedna Lucynaemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6125157 Napisano: 04.12.2015 16:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bo z krytyką to jest tak, że łatwiej nam krytykować anonimowo anonimowych zwycięzców- tutaj, mimo, że pewna anonimowość jest- nikt nie chce wyjść na buraka emotka
Gratuluję z całego serca wygranego samochodu!!! Nie mnie oceniać- o gustach się nie dyskutuje emotka żadna z moich "propozycji" nie znalazła się wśród zwycięskich imion, ale nie uważam, żeby komisja "losowala"- nie trafiłam w gust i tyle.
Uważam, że więcej osób powinno się chwalić głównymi nagrodami, może dzięki temu będzie mniej jadu tu na forum emotka najważniejsze, że wygrana uczciwa!!!
jeszcze raz- GRATULACJE!!! 
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6124805 Napisano: 04.12.2015 12:26:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy może ktoś mi powiedzieć jaka jest prawidłowa odpowiedź w tym konkursie? http://www.zimowakuchnia.pl/ 
Chyba jestem za głupia na to pytanie emotka

czerwony? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6124412 Napisano: 03.12.2015 17:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

yolka123 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

niech ktoś pomoże!!!!
przegapiłam nestle tesco :-/ gdzie teraz jest jakiś konkurs ze słodyczami? szukam, szukam i chole*a nie widzę :-/ ślepa jestem!!!

Milka w ABC do 16.12

Alma
http://www.e-konk...ma.html#.VmBj_l4d9z4

Bardzo Wam dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6124310 Napisano: 03.12.2015 15:03:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niech ktoś pomoże!!!!
przegapiłam nestle tesco :-/ gdzie teraz jest jakiś konkurs ze słodyczami? szukam, szukam i chole*a nie widzę :-/ ślepa jestem!!! Wyświetl w wątku >>
0 0