Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wojowniczka

wojowniczka

#6123874 Napisano: 02.12.2015 22:32:38 w Wkurza mnie...
myślałam, że nestle w tesco jest do jutra :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6123087 Napisano: 01.12.2015 16:44:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

defed napisał(a):

elotta napisał(a):

defed napisał(a):

elotta napisał(a):

Trochę smucę, bo przed rozpoczęciem etapu wiedziałam, że mam do wysłania AŻ 8 kodów i liczyłam nawet na więcej niż jedną filiżankę emotka  bardzo mi się podobają, ale chyba nie ma co się łudzić.

Mnie interesują tylko łaciate kubki, ale wygrałam też inne elementy zastawy (nie wiem jeszcze w jakich ilościach) i będę się ich pozbywać, także jak tylko kurier dowiezie co moje, będę się ogłaszać emotka

10 tysięcy? - wczoraj co najmniej 50 tysięcy emotka   Dam sobie głowę obciąć,że 24h temu liczba zgłoszeń była 5 cyfrowa emotka

Bo zaraz zostaniesz bez głowy emotka  w niedziele już przekroczyło 100 tysięcy emotka

Sama mi odpadła  emotka  Wygrać filiżankę w 8 etapie to będzie wyczyn godny wpisu do CV 

ha ha, ja w pierwszym etapie na filizanke nie wygralam, a teraz wyslalam 3 zgloszenia, ale tez nie liczę na cud....
a tez mi sie podobaja, i chcialam miec chociaz 1:)

kubków zero, bo nie grałam o nie, filiżanki mam dwie tylko, a są takie cudne, że chciałam cały komplet emotka teraz chyba powinnam się cieszyć tymi dwoma i nie narzekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6123031 Napisano: 01.12.2015 14:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też mi się wydaje, że tylko wczoraj jakieś 10 tys zgłoszeń Wpadło!!! Masakra jakaś! A tak mi na filizankach zależało, w sumie w pozostałych etapach tylko symbolicznie grałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6123015 Napisano: 01.12.2015 14:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Ma ktoś zapisane, ile było życzeń na początku ostatniego etapu łaciatego? w sumie jest ich: 141228 
Chcę obliczyć prawdopodobieństwo wygranej emotka

Już je obliczyłam!
Prawdopodobieństwo wynosi 1:chyba śnisz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6122764 Napisano: 01.12.2015 07:57:04 w Kaufland konkursy
michałek13 napisał(a):

Gratuluję wszystkim wygranych emotka  Cieszę się razem z wami.
Wysyłałam zgłoszenie w każdym etapie - razem  jedno zdjęcie i hasła.
No i lipa... podsumowanie im bardziej się wczuwam i fascynuje tym bardziej nic z tgo nie wychodzi.
No cóż jak ktoś nie ma szczęścia to nie ma i już.

u mnie tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6122607 Napisano: 30.11.2015 20:52:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

w cenzura mam ten listopad! 

Celna uwaga! Może niekoniecznie cały, ale druga połowa to tam jest u mnie na pewno. emotka
Dodam jeszcze, że jakby ujowe te Andrzejki...emotka

kurcze... jeszcze NIGDY aż tak nie przykładałam się do konkursów jak w listopadzie- Kindii olalo mnie za każdym razem, wszystkie " kreatywne" konkursy mnie olaly- 6 zgłoszeń w kaufie- i teksty i zdjęcia i filmik- pierwszy raz film robiłam!!! i NIC. a napracowalam się w cholerę
tak mi zależało na telefonie- taki cel mam do końca roku. i cenzura! 
mam zły dzień, bardzo zły... 
teraz każdy konkurs na odpier*** zrobię! wtedy może znów coś wpadnie... i coś fajniejszego od talerza laciatego... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6122381 Napisano: 30.11.2015 17:06:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w cenzura mam ten listopad!  Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6122060 Napisano: 30.11.2015 13:13:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

mam pytanie czy dostał ktoś zwrot pieniążków z konkursu wiskas  (zwrot za zakupy co 5 minut) https://www.loteriawhiskas.pl/
kasę na konto już moi znajomi dostali a czy na adres domowy już ktoś dostał????????
potwierdzenie o zaakceptowaniu już przyszło ok 3 tygodnie temu a pieniążków brakemotka
jak to u Was wygląda???

u mnie też brak :-/ ostatnio ktoś pisał, ze po 10 dniach jest przelew- u mnie minęło też jakieś 3 tygodnie i dalej nic... pisałam do nich i nie odpisali :-/
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6122033 Napisano: 30.11.2015 12:50:19 w Kaufland konkursy
ja pierwszy raz o filmik się pokusiłam... że też dzieci nie wykorzystałam! Cholera! ja to w ogóle leń chyba jestem... makiety? balony? ustawki? mamo... ja wierszyki durne pisze emotka i teraz ten 90 sekundowy film! ale ambicje mam wygórowane! A co?! Ustrzelę tableta! Bo mój się sypie emotka grunt to pozytywne nastawienie! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6121993 Napisano: 30.11.2015 12:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka napisał(a):

czy ktos sie orientuje czy z konkursu kaufland 200 maja najpierw informowac czy najpierw wyniki na STRONIE?

7. Informacja o wynikach Konkursu zostanie umieszczona przez Komisję na stronie Konkursu www.kaufland200.pl w ciągu ośmiu dni roboczych od jego zakończenia, a więc nie później niż 30 listopada 2015 roku, oraz przesłana w formie wiadomości e-mail do Uczestników wytypowanych przez Komisję. Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6121710 Napisano: 29.11.2015 19:19:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

a z ta nałęczowianka to jak w końcu jest 3 butelki czy za 3 zł można kupić (wiem że się obudziłam dopiero) emotka

3 butelki

dzięki

a jaki jest teraz konkurs z nałęczowianki? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6119041 Napisano: 24.11.2015 19:40:08 w Paragony
ktoś ma paragon na rossmanowy loreal i nie ma weny? odkupię paragon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6118413 Napisano: 24.11.2015 09:55:09 w Rossmann
cherry_coke, migi dziękuję Wam bardzo!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6118374 Napisano: 24.11.2015 08:49:25 w Rossmann
kochani! czy ktoś się orientuje który z konkursów ( tych jeszcze dziś trwających) polega na napisaniu wierszyka? coś takiego mi utkwiło w pamięci, a teraz za nic nie potrafię znaleźć :-/ niestety nie mogę zerknąć na rossnet, bo z telefonu i tak nic nie widać, ani pytań, ani regulaminów :-/ dopiero wieczorem mam dostęp do komputera...
pomoże ktoś? proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6118297 Napisano: 23.11.2015 22:14:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

asante napisał(a):

darog napisał(a):

asante napisał(a):

darog napisał(a):

A ja z tematem "doradztwa"
Który wózek zafundować przyszłemu chrześniakowi?
(rodziców pytać nie będę-zawsze mają odmienne zdanie- więc musiałbym wybrać niefortunnie z każdej strony)

http://babysafe.e...-wozek-explorer.html  niebieski?
http://babysafe.e...t-wozek-venezia.html   szary?

Zamieniłem się właśnie nagrodami i do jutra muszę podać wybór. Nie znam się. Dziewczyny pomocy.

Beżowy jest śliczny, ale zdecydowanie dziewczyński. Rodzice Cię znienawidzą emotka  Dla chłopaka granatowy w sam raz. 

To jeszcze nie wiadomo czy urodzi się chłopiec,czy dziewczynka... ale wyboru muszę dokonać "już" halo mamy ktoś jeszcze zabierze głos?
asante sana dzięki za sygnał , tylko ta torebka w venezia dziwna, jak facet może z takim wózkiem chodzić?

A to jeszcze się nie urodziło, a już chrzestnego wybrali?!  emotka

W sumie to nie rozumiem, dlaczego nie chcesz zapytać rodziców - przecież mama wie, czego oczekuje po wózku i będzie zadowolona, ze może sobie wybrać. 

kilka lat temu wiedziałem, że będę chrzestnym i wiem to na pewno od tygodnia emotka a zapytać nie mogę, bo ojciec twierdzi-że ma tak samo ważne zdanie ...nikt juz ze znajomych o nic ich nie pyta, bo potem wojenka, oczywiście że lepiej by mi było i nie traciłbym czasu na wybory wózka.. ale chodzi o atmosfere...

Jako "mama dwójki" mogę powiedzieć tylko tyle- beżowy piękny, ale nie wygodny, mając te dwa do wyboru biorę niebieski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6117015 Napisano: 21.11.2015 13:00:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gdzie teraz Łaciate jest w promocji? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6116222 Napisano: 20.11.2015 14:04:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

a to jest ten etap, który zakończył się w poniedziałek?

Nie w ostatni poniedziałek tylko w jeszcze wcześniejszy 9.11

:-) dzięki za odpowiedź...
teraz tak sobie myślę, że skoro moje były podobne do tych to POTRAFIE napisać coś na miarę 20 tys emotka   cholera! nawet nie podejrzewalam siebie o taki optymizm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6116209 Napisano: 20.11.2015 13:57:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a to jest ten etap, który zakończył się w poniedziałek? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6116187 Napisano: 20.11.2015 13:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jest mi smutno... zwycięskie życzenia dla Laciatego są tak podobne do moich... tak blisko było... i co? i cenzura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6115369 Napisano: 19.11.2015 15:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

A mnie trochę śmieszy fala hejtu jaka zalała profil Jacobs na FB - niektórzy się oburzają, że wygrały "za ładne kubki" bo przecież obrazki są EWIDENTNIE ściągnięte z internetu (a nie stworzone odręcznie) emotka

:-) mi byłoby wstyd takie rzeczy pisać... Wyświetl w wątku >>
0 0