Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bandit

bandit

#7345062 Napisano: 28.03.2026 22:50:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eloo
działa Wam strona konkursu KIT KAT w Żabka ?
www.pitstopzkitkat.pl

u mnie lipa Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7344505 Napisano: 26.03.2026 07:45:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
eloo
50 żabka orbit
air fryer philips ovi smart 2.0 xxl z loterii coca cola w dino Wyświetl w wątku >>

bandit

#7342248 Napisano: 14.03.2026 02:22:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc
mam problem z loterią NIVEA 
podczas rejestracji paragonu dostaje komunikat:
-> twój email zostł już przypisany do innego konta
-> twój numer telefonu został przypisany do innego konta 

ktoś też ma taki problem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7341626 Napisano: 11.03.2026 18:56:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
elo emotka
walizak kinley przed minutką Wyświetl w wątku >>

bandit

#7337244 Napisano: 23.02.2026 09:40:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
elooo emotka
w zeszłym roku nie chwaliliśmy się - a może jednak trzeba sie chwalić i przyjdą następne nagrody emotka

Konkurs PARYSKIE na hasło był przez messneger -> nagroda główna powędrowała do mojej żony ! emotka
10 000 cebulionów 



pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>

bandit

#7333898 Napisano: 05.02.2026 09:21:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiwiwi napisał(a):

bandit napisał(a):

czec
https://www.e-kon...nowy-energy-drink-18
ma ktos linak do aplikacji ?
jakos nie moge tego znależć a ze strony POBIEZR nic nie robi

https://energy-bl...dziennie-wygrywaj/  - stąd powinno się otworzyć.

w koncu sie udało zainstalowac 
ale tak spie........ aplikacji to nie widziałem jeszcze
otwiera sie i zamyka od razu emotka  żeby nie widziec tego badziewia 
dokunuje chyab autocenzury Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7333858 Napisano: 04.02.2026 20:44:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czec
https://www.e-kon...nowy-energy-drink-18
ma ktos linak do aplikacji ?
jakos nie moge tego znależć a ze strony POBIEZR nic nie robi Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7333491 Napisano: 03.02.2026 11:25:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

bandit napisał(a):

eloo
https://www.e-kon...-zubr-sypie-sianem 
ma ktoś moze pytanie ŻUBERKOWE ? emotka
poratujcie

A nie wystarczy kupić dwóch żuberków więcej, sprawdzić i samemu poratować innych? emotka

:) mam paragonolololo 
chciałem miec juz tekst przygotowany do wklejenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7333486 Napisano: 03.02.2026 11:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eloo
https://www.e-kon...-zubr-sypie-sianem 
ma ktoś moze pytanie ŻUBERKOWE ? emotka
poratujcie Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7332428 Napisano: 28.01.2026 12:58:04 w Tablica ogłoszeń

bandit

#7325178 Napisano: 31.12.2025 22:26:13 w Nasze wygrane w minionym roku
Witam
To i ja podsumuję konkursowy rok 2025.
Gramy  z żoną -> rok 2025 to już 11 rok konkursowy.

Jaki był ten rok -> po prostu dobry. Nie mogę narzękać.
Ze statystyk E_KONKURSY widać większą popularność serwisu i na ten karb składam troszeczkę gorszy wynik konkursowy emotka .

Zrobione o 15% więcej konkursów a nagród wartościowo o 8% mniej emotka .
Wychodzi że prawie codziennie była nagroda.
Określiłbym nas jako "dobry rzemieślnik" - ale brakuje nam tego "czegoś" takiego PODBICIA   emotka  kropki nad "i".
Ile było tych konkursów ? zapytacie  a może nie zapytacie ?
=> numerację zakończyłem na 890/2025 + jakieś określam na koło 100-150 NIENUMEROWANYCH konkursów radiowych (zet, rmf) + instagramy, facebooki gdzie robimy ale z braku konieczności paragonów ich nie numeruję.
=> 6 segregatorów paragonów -> trzymam je 1 rok
=> bany ? -> są agencje których nie potrafimy rozgryźć a kiedyś to byłooooo że hej, są agencje gdzie zawsze cos wpadnie i są takie w których coś się ruszyło emotka  i znowu coś wpadło

Tak oglądam wyżej WYZNANIA i zazdroszczę "NUNA2120" WOW !!! szacun i respect emotka
właśnie dlatego gramy już 11 lat i 12 rok za moment rozpoczniemy -> żeby właśnie tyle wygrywać emotka  i być zadowolny.

Na NOWY 2026 emotka wincyj KONKURSÓW emotka WINCYJ WYGRANYCH emotka WINCYJ, WINCYJ !!!!!!!!!! emotka


Pozdrawiam
Joanna i Krzysztof Wyświetl w wątku >>

bandit

#7325110 Napisano: 31.12.2025 18:31:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eloo
jak tu informują ? -> https://marzeniezmilka.pl/ -> DELIKTESY MILKA
znaczy pisze w egulaminie -> telefon, sms, email
a jaka jest praktyka w KARLSBAD ?

pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7325109 Napisano: 31.12.2025 18:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eloo
jak tu informują ? -> https://marzeniezmilka.pl/ -> DELIKTESY MILKA
znaczy pisze w egulaminie -> telefon, sms, email
a jaka jest praktyka w KARLSBAD ?

pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7323321 Napisano: 24.12.2025 18:00:58 w Życzenia na święta i nie tylko
Najlepszego na Święta emotka  i na Nowy konkursowy rok 2026 - więcej konkursów, więcej loterii, więcej zgłoszeń -> więcej WYGRANYCH emotka Wyświetl w wątku >>

bandit

#7319760 Napisano: 09.12.2025 18:53:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
eloo
3*voucher o wartości 100 zł do MULTIKINA -> ważne do 30.06.2025 

Zapraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7316705 Napisano: 26.11.2025 20:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc
https://www.e-kon...rs/konkrus-blackweek -> moze ktos wie ile tu trzeba kupić "dni" ?
w regulaminie jakoś nie widze tego


pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7315583 Napisano: 21.11.2025 13:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc
 czy ten konkurs to fejk ?
https://www.bloom...s-o-nowy-mini-cooper

strona obecnie nei działa Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7309878 Napisano: 30.10.2025 21:01:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc
Konkurs "Mixuj z Kozlem" Żabka, 18+ -. dziala czy nie ?
u mnie lipa 
wpisuje kod i nic sie nie dzieje , nie otwiera się jakiś generator Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#7309877 Napisano: 30.10.2025 21:01:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc
Konkurs "Mixuj z Kozlem" Żabka, 18+ -. dziala czy nie ?
u mnie lipa 
wpisuje kod i nic sie nie dzieje , nie otwiera się jakiś generator Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit