Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nelunia

nelunia

#6247990 Napisano: 31.08.2016 12:06:10 w NA CO CZEKAMY?
 Super-Pharm "Nieskończone piękno" 17.08. + 9 dni roboczych=30.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247609 Napisano: 30.08.2016 13:39:06 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

nelunia napisał(a):

VILEDA Mop z wiadrem Easy Wring & Clean

VILEDA Mop z wiadrem Easy Wring & Clean ten ma byc w lidlu http://www.lidl.p...wDetail&id=69644 od czwartku za 111 a mam 30 zł do wykorzystania do nidzieli i tak sie zastanawiam

a widzisz to nie ma co się zastanawiać.Wyjdzie Ci do zapłaty 80 złociszów, w tej cenie nie kupisz nigdzie.Ja mam do Auchana 100 zł. z ostatniego konkursu i też biję się z myślami.Znając życie będzie tak,(o ile teraz nie kupię)że pieniądze z bonu rozejdą się na głupoty, a dobrego mopa znowu nie kupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247595 Napisano: 30.08.2016 13:09:41 w Czy informują/ informowali?
czy dostał ktoś sms-a  z konkursu "Nieskończone piękno" w Super - Pharm ? Z moich zapisków wynika, że do dzisiaj mają czas na powiadomienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247536 Napisano: 30.08.2016 11:34:04 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

szukam opinii czy warto kupić
VILEDA Mop z wiadrem Easy Wring & Clean

czy lepiej cos niemarkowego podobnego?


sama zastanawiałam się nad kupnem takiego obrotowego mopa.W Auchanie do jutra jest promocja, kosztuje 99 zł.
Na stronie Viledy też jest promocja ze 159 na 119 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247524 Napisano: 30.08.2016 11:16:21 w dzis mam urodzinki
paula9891, z okazji urodzin życzę Ci spełnienia marzeń, dużo zdrówka i duuuuużo wygranychemotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

nelunia

#6247426 Napisano: 30.08.2016 08:52:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
estrelitta napisał(a):


estrelitta napisał(a):

Potrzebuję wygranej bo się uduszę! emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247327 Napisano: 29.08.2016 22:53:34 w skojarzenia
plaża - Normandia Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247323 Napisano: 29.08.2016 22:51:03 w Zabawa ostatnia litera
Igraszki - iguanodon Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247320 Napisano: 29.08.2016 22:46:27 w skojarzenia
trąbka (Wodeckiego) - nudyściemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247121 Napisano: 29.08.2016 13:03:11 w Pomocy!!!!
nique napisał(a):

mirai napisał(a):

Czy wy też macie dzisiaj problem z wysłaniem sms na nr 70908?
Mam telefon na kartę w Play i otrzymuję informację: WIADOMOŚĆ NIE DOTARŁA.
Ale pieniądze za sms z konta idą... emotka

w Orange poszło bez problemów

t-mobile też bez problemów Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6247112 Napisano: 29.08.2016 12:40:11 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

ech... Jedno wiem nie sprzedam paragonów , zostawię na pamiątkę emotka

niestety znajdzie się taki, który sprzeda emotka Wyświetl w wątku >>

nelunia

#6247030 Napisano: 29.08.2016 09:15:26 w Oddam za darmo
kod z fanty 2 zł albo 1 GB PLAY- pw



już nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6245424 Napisano: 24.08.2016 14:06:47 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

nelunia napisał(a):

shell napisał(a):

monisss napisał(a):

shell napisał(a):

czy dostaliście już maile/ tel z konkursuRumu Havana Club, gdzie do wygrania były torby płócienne, rum i wycieczka na Kubę ?

na bieżąco inforumują. a ciekawe kiedy główne

pytam oczywiście o ostatni etap
komisja była wczoraj - z głównymi też

W każdy piątek po zakończeniu danego Etapu, z zastrzeżeniem Etapu ostatniego,którego laureaci zostaną wyłonieni w czwartek w dniu 23 sierpnia 2016 r., KomisjaKonkursowa spośród Zgłoszeń zgłoszonych do Konkursu w zakończonym Etapie.

23.08 był wczoraj emotka a że napisali, że to niby czwartek...emotka

Właśnie dlatego pogrubiłam tekst bo nie wiem czy chodzi o czwartek czy o 23.08.emotka Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

nelunia

#6245418 Napisano: 24.08.2016 14:00:45 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

monisss napisał(a):

shell napisał(a):

czy dostaliście już maile/ tel z konkursuRumu Havana Club, gdzie do wygrania były torby płócienne, rum i wycieczka na Kubę ?

na bieżąco inforumują. a ciekawe kiedy główne

pytam oczywiście o ostatni etap
komisja była wczoraj - z głównymi też

W każdy piątek po zakończeniu danego Etapu, z zastrzeżeniem Etapu ostatniego,którego laureaci zostaną wyłonieni w czwartek w dniu 23 sierpnia 2016 r., KomisjaKonkursowa spośród Zgłoszeń zgłoszonych do Konkursu w zakończonym Etapie
wyłoni 5 (pięciu) laureatów (dalej: „Laureaci Nagród Dodatkowych”), których
Zgłoszenia będą najbardziej kreatywne i oryginalne, z których:
1) 4 (czterech) otrzyma nagrodę dodatkową, o której mowa w rdz. 4 ust. 2 pkt. 1)
Regulaminu, zaś
2) 1 (jeden), którego Zgłoszenie zostanie ocenione najwyżej otrzyma nagrodę
dodatkową, o której mowa w rdz. 4 ust. 2 pkt. 2) Regulaminu.
11. W dniu 23 sierpnia 2016 r. Komisja Konkursowa wyłoni spośród Zgłoszeń zgłoszonych
do Konkursu przez Laureatów Nagród Dodatkowych, o których mowa w ust. 9 pkt. 2
powyżej, 2 (dwóch) Laureatów Nagrody Głównej,, którzy otrzymają nagrodę główną.

Więc czekamyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6245363 Napisano: 24.08.2016 13:05:02 w Kaufland konkursy
kalka napisał(a):

nelunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

aerdna napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Raczej Kropka Bordo emotka

Czyli prawdopodobnie znów bordo-losowanko    emotka  emotka  emotka

Bez paragonów raczej zawsze idzie w ruch maszyna losująca, bo tyle zgłoszeń ile poślą cwani i mądrzy inaczej to żaden sztab ludzi nie przeczyta

mój mąż też tak twierdzi.. a ma ktoś sprawdzone info czy rzeczywiście tak jest? bo może ja nie potrzebnie wątpię w swoje zdolności emotka tylko mam pecha w loteriach.. emotka

Nie wiem czy losują... Osttańio jak rozdawali zmywarki to wygrałem 2 na 3 zgłoszenia... Szczęścia takiego bym chyba nie miał w losowaniu emotka  

Ja tak samo.Pierwszy raz brałam udział w konkursie organizowanym przez KB i od razu wpadła zmywarka.Wysłałam tylko dwa zgłoszenia emotka Kropka Bordo, chcę żebyś to ty organizowała konkurs z pralkami emotka

A ja wygrałam i twierdzę, że mogą losować, bo wygrało najgorsze badziewie ze wszystkich moich zgłoszeń, ktoś na forum miał podobne odczucia do moich emotka  
Ja wiem, że jak się wygrywa, to trudno przyznać, że mogli losować "na pewno czytali, bo przecież wygrałam" , a ja wygrałam i śmiem twierdzić, że mogli czytać, ale tylko grupę wybranych losowo zgłoszeń   emotka  Oczywiście nie wyklucza też, że siedział ktoś i czytał wszystkie zgłoszenia , ale w takim razie pozostaje mi współczuć "lotnego gustu" emotka

kalka napisała:"śmiem twierdzić, że mogli czytać, ale tylko grupę wybranych losowo zgłoszeń"
i tu się zgadzam w 100%.Uważam, że takie same praktyki uprawia Avanti,Smolar,Albedo i inne agencje organizujące konkursy na wielką skalę. Wyświetl w wątku >>

nelunia

#6245330 Napisano: 24.08.2016 12:33:02 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

aerdna napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Raczej Kropka Bordo emotka

Czyli prawdopodobnie znów bordo-losowanko    emotka  emotka  emotka

Bez paragonów raczej zawsze idzie w ruch maszyna losująca, bo tyle zgłoszeń ile poślą cwani i mądrzy inaczej to żaden sztab ludzi nie przeczyta

mój mąż też tak twierdzi.. a ma ktoś sprawdzone info czy rzeczywiście tak jest? bo może ja nie potrzebnie wątpię w swoje zdolności emotka tylko mam pecha w loteriach.. emotka

Nie wiem czy losują... Osttańio jak rozdawali zmywarki to wygrałem 2 na 3 zgłoszenia... Szczęścia takiego bym chyba nie miał w losowaniu emotka  

Ja tak samo.Pierwszy raz brałam udział w konkursie organizowanym przez KB i od razu wpadła zmywarka.Wysłałam tylko dwa zgłoszenia emotka Kropka Bordo, chcę żebyś to ty organizowała konkurs z pralkami emotka Wyświetl w wątku >>

nelunia

#6245099 Napisano: 23.08.2016 20:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calliope napisał(a):

Czy w waszych Auchan rzeczywiście można było odebrać bony już na drugi dzień od powiadomienia? Kurcze teraz mnie tknęło, a miałam zamiar z mamą jutro pojechać i je odebrać, a blisko nie mamy. emotka


Po południu odbierałam bon wygrany kilka dni temu, ale na liście była też moja mama, mail otrzymała wczoraj.Myślę, że jutro powinni mieć dane osób, które wygrały dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
1 calliope 0

nelunia

#6244910 Napisano: 23.08.2016 14:38:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

luko922 napisał(a):Ja już się poddaję z Auchan, no ileż można nie wygrywać na różne sposoby emotka

Też gram w tym sklepie co Ty i moi znajomi także - po prostu nie mamy szczęścia w losowaniu emotka bo nie wierze, że w 4 godz czytają kilka tys zgłoszeń

Moim zdaniem czytają, bo aż takiego szczęścia nie mam, żeby wygrała akurat moja siostra i ja tego samego dnia... emotka  Wcześniejsze zgłoszenia - zero, a po zmianie taktyki 2 bony emotka

Ja wygrałam 3/3.Dzisiaj tez usłyszałam od koleżanki, że może gra mało osóbemotka  dlatego wygrywam. U mnie 2 rymy "wycenili"po 50 zł, za prozę dali 100. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6244706 Napisano: 23.08.2016 11:29:31 w Paragony
monkakk napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Mysia napisał(a):

mam paragon Kamis Biedronka, sprzedam za 5399,00 zł emotka

zaproponuje korzystniejszą cenę.. 5398,99 zł emotka  ( mam aż 4 sztuki)

to u mnie promocja! 7 sztuk za 5397,99 emotka

nie macie serca dla kombinatorów emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nelunia

#6244675 Napisano: 23.08.2016 11:12:52 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

nelunia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

czyżby skutery już odjechały w siną dal?emotka

z pomocą wątku paragonowego z pewnością emotka

Nie wierze, ze jak ktos gra o takie nagrody to nie ma paragonu. 

bardzo bym chciała wygrać skuter z rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0