Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lager

lager

#6551687 Napisano: 28.11.2018 20:38:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niby jakim cudem osobno? Sprzedawca nie ma opcji ich zabrania, musialby odciąć nozyczkami. 
Wyświetl w wątku >>

lager

#6551684 Napisano: 28.11.2018 20:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W loterii lotto na święta wytłumaczcie mi jak się kupuje emotka  
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daję 4 zł i dokupię np. Zdrapkę za 1 zł i mam kupon na loterie
czy 
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daje 4 zł i dokupuję np. Zdrapkę za 2 zł zdrapkę za 3 zł (czyli w sumie 5 zł za dodatki) ?
 Bo nie Kapuje emotka
kupiłem lotto za 3 zł i zdrapkę za 3 zł i nie dostałem i nie wiem czy pan w kolekturze mi se go wziął czy rzeczywiście sie dokupuje dodatkowo za 5 zł  

 ci se go wziął  emotka

Nie da się "go wziąć" bo nie jest drukowany osobno tylko razem z kuponem lotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

lager

#6545773 Napisano: 09.11.2018 21:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia670 napisał(a):

atanerka napisał(a):

lager napisał(a):

W loterii Auchan nie będzie można płacić wcześniej wygranymi bonami, prawda ?

Ja w regulaminie nie widzę przeciwwskazań 

nie można kupić kart przedpłaconych albo bonów oferowanych przez Auchan,ale o płaceniu bonami nie ma żadnego zapisu

Super, dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6545696 Napisano: 09.11.2018 16:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii Auchan nie będzie można płacić wcześniej wygranymi bonami, prawda ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6544307 Napisano: 05.11.2018 14:41:40 w Lay's
holaaolaa napisał(a):

nataszka napisał(a):

Czy można wygrać zdjęciem z ich strony nie dodając swojego?

Czy ktoś takim sposobem wygrał iphona??

Tak, nie trzeba do tego swojego zdjecia Wyświetl w wątku >>

lager

#6537913 Napisano: 13.10.2018 14:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

darog napisał(a):

anula18 napisał(a):

gagapn napisał(a):

emmi napisał(a):

wie ktoś czy w loterii winiary mogą wygrać 2 osoby z tego samego gospodarstwa domowego? i czy można wtedy przesłać im paragony i formularze w jednej kopercie?

Tak można w tym samym gospodarstwie i wysyłałam w jednej kopercie.

To już możesz nie liczyć na oba przelewy. Albedo nie uznaje wysyłania kilku laureatów w jednej kopercie. Tylko nielicznym szczęściarzom to przeszło.

...Polityka Albedo jest zacnie dziwna..
wysyłaj w jednej kopercie wszystko, nawet z różnych prowadzonych przez Albedo konkursów na różne osoby
Owszem, nie dostaniesz wszystkich nagród. 
Powodem będzie: "list polecony nie dotarł" - choć inne nagrody przyszły - a dokumenty wysłane w jednej kopercie,
-wymiana 3 maili, zdjecia wysłanych oświadczeń oraz nr nadania przesyłki, kulą ogonek i wysyłają nagrody.

Nie ma żadnych przepisów prawa, że nie można wysyłać w jednej kopercie różnych dokumentów, różnych osób.
Jeśli pracownicy Albedo  nie radzą sobie z segregacją dokumentów..świadczy tylko o ich ograniczeniu i bałaganie w agencji


dzwoni do mnie w czwartek Pani z Albedo:
-dzień dobry, nazywam sie XY, albedo marketing, w dniu z wyslalismy do Pani maila z informacja o wygranej i dokument ktory nalezy wypelnic. czy otrzymala Pani takiego maila?
-dzień dobry, tak, list został do Państwa wyslany w poniedziałek, mam potwierdzenie ze otrzymaliscie list nastepnego dnia.
-ahaaaa.... tak, pani paragon jest w trakcie weryfikacju. do widzenia.


nie no spoko....

U mnie identyczna sytuacja.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6530233 Napisano: 20.09.2018 12:40:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torba O'bag z konkursu Activii w Carrefour, GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6528338 Napisano: 14.09.2018 11:44:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

czy paragony z kinder muszą być z trwających etapów, czy mogę zgłosić np z lutego?

możesz z lutego emotka byle się mieścił w przedziale trwania całej loterii Wyświetl w wątku >>
1 dzasmina 0

lager

#6525512 Napisano: 04.09.2018 16:42:43 w Połączenia nieodebrane
Kojarzy ktoś 509 853 229 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6523765 Napisano: 29.08.2018 22:08:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka

Brawo lager, najpierw piszesz do mnie wiadomości prywatną z jakimś dennym tekstem odnośnie  konkursu w którym nie brałem udziału a potem boisz się chyba przeczytać odpowiedzi bo mnie blokujesz, brawo, bardzo profesjonalne to z twojej strony, Dałem Ci łapke w dół i co poczułeś sie urażony? jesteś tutaj jakimś guru konkursowym? 

Tak, napisalam Ci wiadm prywatną, bo niestety pousuwałeś wszystkie swoje wpisy z forum, co się stało? Uprzejmie Ci doradziłam - wypisz wszystkie swoje pretensje do Sponsora i daj spokój z jakimiś durnymi komentarzami odnosnie strony internetowej Agencji, bo to strasznie dziecinne... A skoro nie brałeś udziału w tym konkursie, to ciekawe czemu masz najwięcej do powiedzenia emotka  Wyluzuj człowieku emotka

Usunąłem, bo stwierdziłem, że wpisałem go w złym wątku i dodałem go ponownie chyba w zgodnym z tematem ( Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja), także się poprawiłem a Tobie radziłbym czytać treść ze zrozumieniem to nie jest trudne, napisałem swoją uwagę co do wyglądu ich strony ponieważ na codzien wykonuje różne layouty i po prostu ich strona przykuła moją uwagę !! Więc nie wiem, dlaczego odnosisz się do jakiegoś konkursu i jeszcze masz czelność mnie pouczać abym nauczył sie przegrywać z godnością XD człowieku opanuj sie zanim coś napiszesz! bo to jest dopiero dziecinne i powiedz mi jeszcze co jest żenującego w moim wcześniejszym tekście? wyraziłem po prostu swoje zdanie, a żenujące jest twoja taktyka " oczernię gościa i zablokuję mu możliwość odpowiedzi" tak trzymaj  emotka

Nie będę nawet tego komentować i zanudzać innych forumowiczów. Baw się sam w swoim świecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6523749 Napisano: 29.08.2018 20:57:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka

Brawo lager, najpierw piszesz do mnie wiadomości prywatną z jakimś dennym tekstem odnośnie  konkursu w którym nie brałem udziału a potem boisz się chyba przeczytać odpowiedzi bo mnie blokujesz, brawo, bardzo profesjonalne to z twojej strony, Dałem Ci łapke w dół i co poczułeś sie urażony? jesteś tutaj jakimś guru konkursowym? 

Tak, napisalam Ci wiadm prywatną, bo niestety pousuwałeś wszystkie swoje wpisy z forum, co się stało? Uprzejmie Ci doradziłam - wypisz wszystkie swoje pretensje do Sponsora i daj spokój z jakimiś durnymi komentarzami odnosnie strony internetowej Agencji, bo to strasznie dziecinne... A skoro nie brałeś udziału w tym konkursie, to ciekawe czemu masz najwięcej do powiedzenia emotka  Wyluzuj człowieku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6523628 Napisano: 29.08.2018 16:06:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6522566 Napisano: 27.08.2018 09:06:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jedzie kurier z bonami "mistrzowska wygrana" Intermarche Wyświetl w wątku >>

lager

#6521519 Napisano: 23.08.2018 11:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

buziolek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

czy jakaś dobra duszyczka podzieli się hasełkiem z misia coccolino?

Tez bym chciała wiedzieć. Ja tym razem nie zrymowalam i nie wygrałam emotka

U mnie krótkie jednozdaniowe hasła bez rymu wygrały

A u mnie wręcz odwrotnie. "Do pełna" 160znaków, rymy, kwiatowe dywany i inne badziewia emotka

Smolar nagradza hasła różnorodne, nigdy nie idzie tylko w rymy, albo tylko w prozę, raczej "pół na pół" Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6521481 Napisano: 23.08.2018 10:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy z Activii C4 poszły i maile i smsy?

U mnie tak samo jak u koleżanki wyżej, powiadomienia były tylko smsowe dla wszystkich Wyświetl w wątku >>

lager

#6516592 Napisano: 06.08.2018 11:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Hamaki dzwonią wg.jakiegos systemu?
Jakoś dniami czy co?
Szybko się uwineli swoją drogą emotka

U nich tak często, nagród czasem kilkaset, a tylko kilka na forum, nikt nie wie co się dzieje z resztą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6512683 Napisano: 24.07.2018 19:43:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

lager napisał(a):

marzenier napisał(a):

Tvp 2
Koło fortuny teraz.
Skąd my znamy tę Panią?

Lol emotka

Kto tam był? Kto? emotka  

Pani Kaja emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6512628 Napisano: 24.07.2018 16:28:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Tvp 2
Koło fortuny teraz.
Skąd my znamy tę Panią?

Lol emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6511636 Napisano: 20.07.2018 21:06:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Czytam galerię haseł Red Bull (biedronka) i nie wiem czy śmiac się, czy płakać...  emotka

Wkurzają mnie takie komentarze. To tak jakby zwykły Kowalski nie mógł brać udziału w konkursach, bo przecież nie ma doświadczenia, jest głupi i lepiej niech się nie kompromituje, przecież udział powinni brać tylko zawodowcyemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6509954 Napisano: 16.07.2018 18:12:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Byłam dzisiaj po odbiór rowera z Hebe i oniemiałam po słowach Kierowniczki emotka  mówi do mnie: wszystkie pracownice tego sklepu Pani zazdroszczą, bo grałyśmy od początku i udało się nam tylko lampy ledowe powygrywać emotka  Myślę, że nie zrobiły tego z cwaniactwa, tylko z czystej głupoty, nawet nie wiedzą, że ten konkurs ma regulamin, a co niedopiero, że one i rodziny są wykluczone. Z drugiej zaś strony czy BJ Polsce tak ciężko to było sprawdzić... Strach pomyśleć ile kasjerek, magazynierów czy ochroniarzy gra w konkursach swoich pracodawców i ile nagród jest im wydawanych emotka Wyświetl w wątku >>