Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6490584 Napisano: 18.05.2018 11:02:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na nagrody od agencji Truly zawsze się czeka miesiącami?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6490310 Napisano: 17.05.2018 13:06:55 w Auchan
marionzzz napisał(a):

a ja ciekawa jestem czy o 4 rano jak czytali nasze wesołe życzenia to im faktycznie do śmiechu było???!!! i jak ten śmiech przełożył się na wybór zwycięskich zgłoszeń ? emotka  

Pewnie będą różne teorie, moim zdaniem wysyłanie potwierdzeń wzięcia udziału na maila nie miało nic wspólnego z oceną prac, myślę, że czytali w innym terminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6490298 Napisano: 17.05.2018 12:51:29 w Auchan
Nie wiem czy zabierać ze sobą paragony po odbiór? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6490280 Napisano: 17.05.2018 12:22:53 w Auchan
spursman napisał(a):

Jest mail!
200 zł Actuel z 1 etapu emotka
liczyłem na więcej - ale dobre i to emotka

Czy uważacie, że patrzyli na to ile nagród przyznają na dany adres sklepu? emotka

I czy wszystkie maile o 11:42? Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

lager

#6489521 Napisano: 15.05.2018 09:09:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
bagietkoweniebo napisał(a):

rogalino napisał(a):

boher401 napisał(a):

alan84 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

jak Wam się podobają wyniki Snickers hehe?

zenua niestety;(

To główne jak by było rozmazane na dole -_- i perspektywa w jakiej je zrobiono jest łudząco podobna do tego z 3 etapu emotka   Był wiele lepszych zgłoszeń -_-

Woda brudna wiec tak wyszło emotka  tez chciałem żeby wyszło lepiej ale jak widać starczyło :)

Nic personalnego, ale uważasz, że Twoje zdjecie było najlepsze z tych co były zgłoszone?:)

O gustach się nie dyskutuje, taki był wybór jury. Mi się może nie do końca podoba zwycięskie zdjęcie naszego forumowicza, ale komentarze "żenua" świadczą tylko o braku klasy i przede wszystkim pokory niektórych tu wypowiadających się. Wyświetl w wątku >>

lager

#6489190 Napisano: 14.05.2018 11:17:15 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Szpiegowanie - chodzi o skanowanie przez Facebooka zdjęć w folderach aparatu, których nigdy nie opublikowaliśmy! Wystarczy, że są w telefonie... emotka

A ja zauważyłam taką zależność - ostatnio zapisałam sobie nowy kontakt w telefonie, powiedzmy "Waleria Nowakiewicz". Po 10min na fejsie w propozycjach znajomych kto mi się pojawia? Waleria Nowakiewicz. Cały ten fejs jest chory, czas to usunąć Wyświetl w wątku >>

lager

#6487860 Napisano: 09.05.2018 13:25:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalmia86 napisał(a):

Nie grałam w monini ale z ciekawości o czym piszecie zerknęłam na wyniki i to jest chyba jakiś żart!!! Coś jak wHeinekenie Grzegorz J. z Cięciny...

Jedna osoba nie nakupiłaby tyle Monini (swoje kosztują) dla jakiejś tam karafki, więc pewnie drukują te paragony, albo co.. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

lager

#6487855 Napisano: 09.05.2018 13:16:52 w Biedronka
kerocna napisał(a):

Czy karty z Activii działają bez pinu? emotka

działają bez pinu, trzeba je przeciągnąć przez terminal, ale najlepiej od razu powiedz kasjerce, że to karta podarunkowa, większość woła kierownika, bo trzeba kliknąć, że to bon, a oni czasem nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

lager

#6487816 Napisano: 09.05.2018 11:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Kochani, czy macie jakiś sposób na wysłanie zgłoszenia  Gosh z Hebe?  Chodzi mi oczywiście o to, że po kliknięciu "Wyślij..." pojawia się info, że nie dodałam żadnego pliku. Chrome nie chce przepuścić zgłoszenia, testowałam też Operę, Mozillę i Internet Explorer (tu wyświetla mi komunikat o przekroczonym limicie znaków - a znaków mam mniej niż 500), no i z telefonu: komunikat "nieprawidłowy znak" i dalej nic. Czy winne mogą być polskie znaki lub hashtag (#)?

To nie jest Twoja wina, kiedyś im to zgłaszałam, ale do tej pory nic nie zadziałali, według nich chyba działa tak, jak należy.. Musisz próbować, u mnie poszło za jakimś 678268 razem emotka próbowałam przez 4 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6487610 Napisano: 08.05.2018 17:10:44 w Biedronka
Kupowaliście już w Biedronce coś za karty z konkursu Activii? Aktywne są? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6487241 Napisano: 07.05.2018 16:19:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

lager napisał(a):

Wiecie może jak połączyć dwa vouchery na wyjatkowyprezent.pl? Z konkursu Black przysyłają je każdy po 300zł, a co jak spodoba mi się coś za ok 600zł? Wiecie? Myślicie, że można też do nich dopłacać?

Przy płaceniu wpisujesz numer vouchera, można łączyć, można też dopłacać emotka Wszystko jest przy finalizowaniu płatności.

Mega Ci dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6487181 Napisano: 07.05.2018 14:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiecie może jak połączyć dwa vouchery na wyjatkowyprezent.pl? Z konkursu Black przysyłają je każdy po 300zł, a co jak spodoba mi się coś za ok 600zł? Wiecie? Myślicie, że można też do nich dopłacać? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6483736 Napisano: 21.04.2018 22:28:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie lodów - uważajcie na te promocyjne lody Dione. Kupiłam 3szt w Biedronce, wyszłam ze sklepu i jakież zdziwienie mnie ogarnęło gdy zobaczyłam, że wszystkie były odpakowane od tej strony gdzie pisze czy jest wygrana. Fatalnie wymyślili, że info "wygrałeś" albo "spróbuj ponownie" jest napisane tuż przy samej zgrzewie, wystarczy trochę rozedrzeć. Na moich wszystkich było "sprobuj ponownie" więc ktoś zostawił i szperał dalej. Cycki opadają.. Wyświetl w wątku >>

lager

#6483650 Napisano: 21.04.2018 12:02:12 w Lay's
barcza napisał(a):

co zrobić jak ma się kody 9 cyfrowe zamiast 10 , może ktoś zasięgał informacji u Lidki i wie emotka

Spokojnie, też Ci wejdzie, tylko z początku loterii nie wchodziły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6481599 Napisano: 13.04.2018 09:26:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

lager napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Informują o negatywnej weryfikacji z Nescafe, ponieważ "Dane właściciela rachunku nie są zgodne z danymi laureata nagrody." 

A jak oni Ci to niby zweryfikowali? Sprawdzili w banku, że numer bankowy nie należy do Ciebie? Przecież żaden bank nie udzieli takich informacji czy się mylę?

edit: Chyba, że masz na myśli, że wpisałaś w "Imię i nazwisko" swoje dane, a poniżej "Imię i nazwisko posiadacza rachunku" kogoś innego? To wtedy niestety mogli odrzucić, bo chyba pisało, że trzeba być właścicielem

Dokładnie tak wpisałam, ale w regulaminie nie było napisane, że trzeba być właścicielem, chyba że coś przeoczyłam. 

Teraz czytam i chyba masz racje, że nie dopisali tego. Powołaj sie na to, że nie ma takiego zapisu w regulaminie i zaproponuj, że wyślesz jeszcze raz, może się zgodzą emotka tak jak aurorcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6481592 Napisano: 13.04.2018 09:13:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

Informują o negatywnej weryfikacji z Nescafe, ponieważ "Dane właściciela rachunku nie są zgodne z danymi laureata nagrody." 

A jak oni Ci to niby zweryfikowali? Sprawdzili w banku, że numer bankowy nie należy do Ciebie? Przecież żaden bank nie udzieli takich informacji czy się mylę?

edit: Chyba, że masz na myśli, że wpisałaś w "Imię i nazwisko" swoje dane, a poniżej "Imię i nazwisko posiadacza rachunku" kogoś innego? To wtedy niestety mogli odrzucić, bo chyba pisało, że trzeba być właścicielem Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6481573 Napisano: 13.04.2018 07:58:47 w Kupię...
Kupię kody do multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6480074 Napisano: 07.04.2018 13:29:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
baxter napisał(a):

a z  jakiego numeru przysylaja info o wygranej z visy? zmieniłam sieć, dziś chciałam wysłac zgłoszenie smsem i " sms nie może zostac wysłany" więc nie wiem czy ew. info o wygranje by doszło ?

Jak nie dojdzie Ci sms o wygranej to zobaczysz info na mailu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6479835 Napisano: 06.04.2018 12:38:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

a ja dzisiaj byłam w biedrze i jak przewidywałam pudełka z ptasim mleczkiem porozrywane - tragedia

Przecież   w przypadku wygranej trzeba zachować kartonik z kodem 

sprawdzi środek i wtedy dopiero kupi

hmm, jak sprawdzi? Trzeba wpisać kod przecież na nagrody , a pianka łaciata na REJS to może być każda w pudełku- to co zjadaja w sklepach całe ptasie Mleczko? Nielogiczne przecież emotka

Cza ta loteria, o której rozmawiacie jest w bazie? słowa kluczowe typu "wedel" "ptasie mleczko" nie wyszukują Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6478568 Napisano: 30.03.2018 21:41:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

lager napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

To znaczy, pewnie i osoba towarzysząca laureatowi musi się natychmiast okazać paszportem? Jeśli tak, to już się robi całkiem wesoło... emotka


Logicznym wydaje mi się, że tak. Tzn. niby nie natychmiast, bo laureat ma aż 2 dni na odesłanie w pełni wypełnionych dokumentów emotka U mnie też ludzi z paszportami prawie nie ma. Teraz się podróżuje na dowód osobisty, zwłaszcza po destabilizacji sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie - wygodniej pojechać do Chorwacji, niż polecieć do Egiptu.

delvitto - mnie również by ta karta prepaid wystarczyła; szczególnie, że ostatnio chyba ktoś miał z Laysami przeboje, bo wiza do Rosji kosztuje 400 zł i nie każdy ma ochotę na taki wydatek przy trzydniowym wyjeździe.

Właśnie po to Lays oprócz biletów hotelu itp. dało laureatom 5000zł na konto żeby pokryć sobie m.in. wizę emotka  (jeśli mowa o loterii Lays)

nie wiem jak jest teraz w Lays, ale rok temu na finał ligi mistrzów kieszonkowe było w kwocie 1500 zł. No ale wtedy nie płaciło się za wizę...

Teraz dali 5 tysi ale pisze w regulaminie ze 400euro trzeba wplacic na granicy ukrainy, troche szkoda ale dobrze ze i tak finansują to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0