Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6478564 Napisano: 30.03.2018 21:33:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lager napisał(a):

Właśnie po to Lays oprócz biletów hotelu itp. dało laureatom 5000zł na konto żeby pokryć sobie m.in. wizę emotka  (jeśli mowa o loterii Lays)


A to ciekawe. Pamiętam jedynie narzekanie, że trzeba kasę wydać. Ale przecież z cudzych to aż miło wydawać emotka

Tylko to chyba na lige mustrzów było nie na mundial ale tez trzeba cos bylo pokryc na granicy za kilkaset euro Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6478561 Napisano: 30.03.2018 21:29:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

mia napisał(a):

To znaczy, pewnie i osoba towarzysząca laureatowi musi się natychmiast okazać paszportem? Jeśli tak, to już się robi całkiem wesoło... emotka


Logicznym wydaje mi się, że tak. Tzn. niby nie natychmiast, bo laureat ma aż 2 dni na odesłanie w pełni wypełnionych dokumentów emotka U mnie też ludzi z paszportami prawie nie ma. Teraz się podróżuje na dowód osobisty, zwłaszcza po destabilizacji sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie - wygodniej pojechać do Chorwacji, niż polecieć do Egiptu.

delvitto - mnie również by ta karta prepaid wystarczyła; szczególnie, że ostatnio chyba ktoś miał z Laysami przeboje, bo wiza do Rosji kosztuje 400 zł i nie każdy ma ochotę na taki wydatek przy trzydniowym wyjeździe.

Właśnie po to Lays oprócz biletów hotelu itp. dało laureatom 5000zł na konto żeby pokryć sobie m.in. wizę emotka  (jeśli mowa o loterii Lays) Wyświetl w wątku >>

lager

#6478307 Napisano: 29.03.2018 19:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A ja konta na Visa nie mogę założyć, cały czas hasło świeci się na czerwono, mam więcej nić 8 znaków, małe i duże litery i próbowałam z różnymi znakami specjalnymi, ale cały czas nie przyjmuje emotka

Spokojnie uda się emotka

No raczej nie skoro już 50 razy próbowałam na różne sposoby emotka

Raczej sie nie uda, bo nie tylko u Ciebie jest błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6478143 Napisano: 29.03.2018 10:50:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

Artykuł na temat konkursów i wykorzystania danych 

http://brief.pl/o...na-danych-osobowych/

okazuje się ze agencje przeginają prawo i to zdrowo

wyślę to na skrzynkę Albedoemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6476199 Napisano: 23.03.2018 08:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem co głupsze. Zmarnowanie niespełna 200tys zł przez Kinder na poradniki czy przez Cheetos i ich nową loterię z pulą nagród prawie 500 tys zł na naklejkiemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6475797 Napisano: 22.03.2018 14:47:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rower z loterii Lays, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

lager

#6475190 Napisano: 21.03.2018 11:20:41 w Kaufland konkursy
amastowa napisał(a):

Dwa dni temu kurier GLS przywoził bony kaufland. W środku też macie po dwie karty? Nie pamiętam z jakiego to konkursu i jaka wartość tych kart. Ktoś już płacił? 

To z budżetu, każda jest o wartości 50zł, aktywują się przy płatności za zakupy przy kasie, ważne bodajże 2 albo 3 lata od wydania Wyświetl w wątku >>
1 amastowa 0

lager

#6475120 Napisano: 21.03.2018 09:27:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Konkurs vegeta podravka czy wyniki jakieś już były? 

Na bieżąco są wysyłane smsy do laureatów z poszczególnych dni Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

lager

#6473707 Napisano: 16.03.2018 12:36:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wojtku - gratulacje! emotka jesteś bardzo odważny emotka nie poszłabym do telewizji, więc podziwiam emotka Te wskazówki odnośnie Koła Fortuny wpisuj w "Dyskusje o innych konkursach..." bo za pisanie tego w moich dzisiejszych wygranych możesz dostać karny punkt emotka jeszcze raz gratulacje! Wyświetl w wątku >>
1 maslo1 0

lager

#6472834 Napisano: 14.03.2018 11:06:19 w Kupię...
Kupię 2 bilety do Multikina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6472565 Napisano: 13.03.2018 12:44:33 w NA CO CZEKAMY?
07.03 - BlackLFL ogólnopolski IV tura - lista

a to już czasem nie jest rozwiązane? W IV turze miały być wyłonione tylko 3 osoby (wyłącznie nagrody główne) i już są.
chyba, że to ja źle coś czytam emotka Wyświetl w wątku >>
3 asper01, andii, mia 0

lager

#6470978 Napisano: 08.03.2018 10:20:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Zastanawia mnie, czy macie takie same spostrzeżenia jak ja.... emotka
Jeżeli konkurs organizuje dany sklep, to nagle znikają najtańsze produkty konkursowe!?
Dziś Biedronka - nagle nie ma np. szczoteczek colgate dla dzieci (3,99)- odwiedziałam 6 biedronek
nie tak dawno Carrefour - mydło w kostce Palmolive, nagle zniknęło z półek(!)

czy to możliwe, żeby Konkursowicze w pierwszych 2-uch dniach wykupili cały konkursowy asortyment? emotka

A może sklepy maja przykaz zdjąć tańszy produkt z półki..na czas konkursu?

A ja nie wierze w takie przypadki podczas większości konkursów. Po 2 dniach od ich zakonczenia najtansze produkty wracają na półeczki. Nie mam porównania co do innych województw, gdzie indziej może faktycznie to łowcy gazetkowych promocji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6469186 Napisano: 02.03.2018 19:36:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też dziś zestaw Somat, sms na nieodebrane od Albedo, a juz mialam wyrzucic paragon emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6466629 Napisano: 23.02.2018 10:27:01 w Czy informują/ informowali?
kate86 napisał(a):

Czy kauf jeszcze informuje o budżecie?bo cały czas wpadają wpisy w MDW emotka

oni informują wszystkich w rozbieżności moze 3 min. Ktoś kto wpisuje się np. dziś po prostu nie miał możliwości wcześniej wejść na forum więc wpisuje się o innej godzinie emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

lager

#6466204 Napisano: 22.02.2018 11:52:10 w Informują
Kaufland, budżet, godz. 11:52, sms Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

lager

#6466167 Napisano: 22.02.2018 10:23:51 w Kupię...
sprzedaje ktoś jeszcze bilety do multikina z woah?

edit: zakupioneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6464397 Napisano: 16.02.2018 12:03:11 w Lay's
monisss napisał(a):

primaballerina napisał(a):

kumulacja napisał(a):

monisss napisał(a):

czy wy też macie wrażenie, że Lidka zmieniła gust ? czy to tylko moje subiektywne odczucie?

A skąd takie przypuszczenie? Nie wiemy, jakie teksty nagrodziła.

Wydaje mi się, że przy jednej nagrodzie dziennej trzeba bardziej pójść na ilość, a nie jakość. Bo ileż można wymyślać kreatywnych odpowiedzi na to samo zadanie konkursowe. Myślałam że co dzień zmienią rymowankę, a tu ciągle to samo.

no właśnie z tego co wiem to Lidia zawsze szła na jakość do tej pory....

Ja się nie dziwię, że zmieniła gust, co rusz ktoś wstawiał tu swoje odpowiedzi, żeby pomóc tym "mniej zdolnym" przy kreatywnych. Później każdy się wzorował i każde zgłoszenie wiało nudą. Niestety. A i niektórzy się zachowują jakby nie wiedzieli, że avanti czyta to forum podczas swoich akcji Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6463963 Napisano: 15.02.2018 11:46:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka

wczoraj były częściowe wyniki i jedna osoba wygrala piłkę i konsolę, druga osoba dwie piłki, dwie osoby z jednej rodziny dwie piłki dlatego mnie to zdziwiło
dzisiaj zniknęły 
pewnie namieszali 

już są na stronie wyniki

ale nie wszystkie nagrody dali
i dalej tak dziwnie, że te same osoby się powtarzają
no chyba że mają takie szczęście emotka  

Matko, ale skąd oni tak szybko znają dane zwycięzców? Wpisujemy tylko maila, więc trzeba uzupełnić formularz zwycięzcy żeby wiedzieli jak się nazywamy. Ja rozumiem, że niektórzy mogą akurat siedzieć przed kompem, ale aż taki ekspres emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6463910 Napisano: 15.02.2018 10:34:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6462434 Napisano: 12.02.2018 12:34:44 w Czy informują/ informowali?
Tylko dwa Minionki z ost. etapu uwolnione z paki? Reszta się kisi w celi, czy już raczej wszystkie na wolności?emotka Wyświetl w wątku >>