Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6462397 Napisano: 12.02.2018 11:29:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

joasiunia napisał(a):

koper napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj karty do Empiku


Wyniki dostępne tutaj: https://dziendobr...zas-z-tvn,14613.html

Wyniki w komentarzu

Ja nie wiem, czy te wyniki są wiarygodne. TVN ogłaszałby je w komentarzu jako Gość322? emotka Dostał ktoś prawdziwego maila?

To jak to, ale "gratulujemy zwycięzcą" mnie urzekło emotka

To tak jak przez kilka lat Nivea pisała "Zwyciężcy" emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6461555 Napisano: 09.02.2018 08:00:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
rozinio napisał(a):

Wina Mołdawii wrzucili wyniki:
https://www.faceb.../?type=3&theater

Ludzie w komentarzach buntują się (i słusznie), bo nagrodzili za długą pracę i napisali, że w regulaminowych 250 znakach zdecydowali się nie wliczać spacji.

Wrzucam jako case study emotka

Chciałam poczytać te gorące dyskusje o których piszecie, ale wchodzę, a tam ani wyników, ani laureatów, ani odpowiedzi.. usunęli, czy ślapam?emotka
EDIT: dobra już widzę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6461230 Napisano: 08.02.2018 13:25:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pamiętam sytuację na fb, lokalny konkurs, był w naszej bazie. Dziewczyna wygrała wycieczkę i przekroczyła liczbę znaków o kilkadziesiąt. Ciśnienie nieźle podniesione, bo głowiłam się godzinę jak zmieścić się w tym limicie, a napisać coś przystępnego. Po opublikowaniu wyników zwróciłam im uwagę, publicznym postem. Pierwszy Organizatorzy od razu skasowali, ale nie dałam za wygraną. Po kilkudziesięciu minutach napisali, żeby lepiej doczytać regulamin, bo limit znaków NIE DOTYCZYŁ spacji emotka Oczywiście na szybcika go podmienili. Cyrk na kółkach, odpuściłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6460622 Napisano: 07.02.2018 11:30:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

shineoff napisał(a):

nie mógł wczesniej dostac bo liczenie bombek było na zywo na scenie , pewnie ze mogl miec kogos w tym miescie ale był taki pewny wygranej, ze to było podejrzane

No OK, rozumiem. Myślałam, że bombki liczyło się wcześniej emotka  
Organizatorzy robią takie szopki żeby przyciągnąć ludzi, tak samo jak w centrach handlowych przyjeżdża pszczółka maja, smerfy czy jakieś inne krainy lodu.

Kiedys u nas we Wrocku byla podobna akcja...samochod wygrywal ten, kto oszacowal ile zlozonych parasolek znajduje sie w srodku owej nagrody glownej. Samochod stal "na widoku" przez 2 tyg i mozna bylo szacowac. Osoba, ktora podala prawidlowa liczbe jako pierwsza - wygrywala. Tak sie zlozylo, ze akurat moja studentka byla hostessa tego eventu. Opowiadala, ze juz pierwszego dnia akcji w ciagu godziny od rozpoczecia zjawil sie gosciu z rodzina, ktory obstawil pule 100 najbardzdziej prawdopodobnych liczb (od 100 do 200) wygrala wowczas liczba 167. Warunkiem udzialu w zabawie byly zakupy za kwote 50 zl w dowolnym sklepie na terenie galerii. emotka

i co, on wygrał? to się nazywają inwestycje emotka

Ciekawe czy wnioskował o zwrot pozostałych paragonów gdyby mu się 99 ciuchów jednak nie spodobało emotka żart oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6458868 Napisano: 02.02.2018 10:17:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kamil17 napisał(a):

widzieliście ile samochodów do wygrania jest w Kaufland Słowacja ?

https://www.kaufland.sk/

50 x auto i mnóstwo kart. A w Pl tylko jedna główna 50 000zł emotka

W Niemczech 20 aut, 100 iPhonów i 55 robotów KitchenAid, w pozostałych konkursach też fajne nagrody, wycieczka statkiem, Nowy Jork itp.
https://www.kaufl...nnspiele/5aus50.html

aż mnie z butów wydarło Wyświetl w wątku >>

lager

#6458815 Napisano: 02.02.2018 08:23:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Słucha ktoś rmf, dzwonili już z belVitą? 

Jeszcze nie dzwonili emotka

ale numer telefonu już pewnie od kogoś wzięli emotka przecież tam się numeru tel nie podawało w zgłoszeniu emotka

Przy wygraniu walizki trzeba odesłać numer emotka

Ja nie brałam udziału w tym konkursie, ale słucham teraz radia i pan o imieniu Piotrek wygrał, napisał wierszyk, cytowali kawałek. Napisał coś, że serek jest podstawą przy śniadaniu, a po śniadaniu deser - ciastka belvita jedzone z miodem itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6458036 Napisano: 31.01.2018 12:22:44 w Czy informują/ informowali?
tadziuuu napisał(a):

czy Nivea Men już informował z konkursy z koszulkami i wyjazdami na derby Madrytu?

Jeszcze trzymają w niepewności emotka Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

lager

#6457727 Napisano: 30.01.2018 13:38:17 w WC - rozmowy o wszystkim
xpac napisał(a):

lager napisał(a):

Agnes napisał(a):

ziolko napisał(a):

shineoff napisał(a):

A ich zapewne doprowadza do szału takie gadanie emotka Kurier nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić, a co nie dopiero smsy wysyłać. Powinien Ci zostawiać za każdym razem awizo jak Cię nie ma i tyle. Chcesz dostawać wszystkie przesyłki - zamawiaj do firmy w której pracujesz i nie wygłupiaj się nawet z takimi roszczeniami emotka

Słucham?! Roszczeniami?! Chyba nie wiesz o czym mówisz. Zamiast awizo - 3 razy kurier zostawił przesyłkę u sąsiadów (i nie mówię tu o konkursach, tylko o rzeczach, za które zapłaciłam), bez informowania mnie o tym. Zamawianie do firmy? Fajnie, tylko że wiele razy kurier dostarczył mi paczkę po 17, kiedy firma nie pracuje. To ty się nie wygłupiaj, po co mam marnować swój czas i kuriera. Jeśli dzwoni i mówi, że będzie to spoko. Jeśli dzwoni i pyta czy może zostawić w sklepie/u sąsiada - spoko. Ale nie w momencie kiedy nie mam żadnego kontaktu z kurierem, a on radośnie dysponuje moją przesyłką jak mu się podoba. Awizo od kuriera dostałam RAZ w życiu. I raz jeszcze wcisnął mi do skrzynki pocztowej niewielką przesyłkę, z dość kosztowną rzeczą w środku. Tak, że wystawała i każdy mógł ją sobie ukraść. Co z resztą uczyniło dziecko sąsiadki.

Tak z ciekawości - odzyskałaś tą przesyłkę, co dziecko zwinęło?

ja ostatnio czekałam na bransoletkę z YES i gdyby nie forum to bym nie wiedziała ze juz wysyłają, napisałam do agencji a oni ze paczka juz jest w punkcie GLs bez wczesniej jakiejkolwiek info od kuriera, w punkcie okazało się że gdybym nie przyszła w ten dzień to następnego dnia miała ona zostać wysłana do nadawcy
tak więc rozumiem wkurzanie się

Ja też rozumiem Wasze wkurzanie się, mnie też nie raz któryś wyprowadził z równowagi, ale tylko wtedy, gdy faktycznie nie zostawił 3x awiza, a później coś odesłał. Ale żeby kurier miał wysyłać z rana smsa "dziś jadę" do każdego z odbiorców jak do księżniczki, bo ona tego żąda jest wręcz absurdalne...

A czy to jest na pewno dobry działa na żalenie się jacy to kurierzy są źli itp ?? chyba jest od tego dział WC lub "Wkurza mnie " prawda?:)

Oczywiście, że tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6457723 Napisano: 30.01.2018 13:29:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

ziolko napisał(a):

shineoff napisał(a):

A ich zapewne doprowadza do szału takie gadanie emotka Kurier nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić, a co nie dopiero smsy wysyłać. Powinien Ci zostawiać za każdym razem awizo jak Cię nie ma i tyle. Chcesz dostawać wszystkie przesyłki - zamawiaj do firmy w której pracujesz i nie wygłupiaj się nawet z takimi roszczeniami emotka

Słucham?! Roszczeniami?! Chyba nie wiesz o czym mówisz. Zamiast awizo - 3 razy kurier zostawił przesyłkę u sąsiadów (i nie mówię tu o konkursach, tylko o rzeczach, za które zapłaciłam), bez informowania mnie o tym. Zamawianie do firmy? Fajnie, tylko że wiele razy kurier dostarczył mi paczkę po 17, kiedy firma nie pracuje. To ty się nie wygłupiaj, po co mam marnować swój czas i kuriera. Jeśli dzwoni i mówi, że będzie to spoko. Jeśli dzwoni i pyta czy może zostawić w sklepie/u sąsiada - spoko. Ale nie w momencie kiedy nie mam żadnego kontaktu z kurierem, a on radośnie dysponuje moją przesyłką jak mu się podoba. Awizo od kuriera dostałam RAZ w życiu. I raz jeszcze wcisnął mi do skrzynki pocztowej niewielką przesyłkę, z dość kosztowną rzeczą w środku. Tak, że wystawała i każdy mógł ją sobie ukraść. Co z resztą uczyniło dziecko sąsiadki.

Tak z ciekawości - odzyskałaś tą przesyłkę, co dziecko zwinęło?

ja ostatnio czekałam na bransoletkę z YES i gdyby nie forum to bym nie wiedziała ze juz wysyłają, napisałam do agencji a oni ze paczka juz jest w punkcie GLs bez wczesniej jakiejkolwiek info od kuriera, w punkcie okazało się że gdybym nie przyszła w ten dzień to następnego dnia miała ona zostać wysłana do nadawcy
tak więc rozumiem wkurzanie się

Ja też rozumiem Wasze wkurzanie się, mnie też nie raz któryś wyprowadził z równowagi, ale tylko wtedy, gdy faktycznie nie zostawił 3x awiza, a później coś odesłał. Ale żeby kurier miał wysyłać z rana smsa "dziś jadę" do każdego z odbiorców jak do księżniczki, bo ona tego żąda jest wręcz absurdalne... Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

lager

#6457565 Napisano: 30.01.2018 09:01:55 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Nivea Real Madryt?

jeszcze nie, mają czas:) Wyświetl w wątku >>
1 alita 0

lager

#6457220 Napisano: 29.01.2018 10:03:05 w Kupię...
Czy ktoś sprzedaje jeszcze walizkę Puccini z Lays? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456878 Napisano: 27.01.2018 11:54:16 w Czy informują/ informowali?
ewunia napisał(a):

agusiamajusia napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

pakowa napisał(a):

Konkurs "Wyjątkowy smak wygranej" Tesco, 18+ ( https://www.e-kon...18.html#.WmjIR67ibIU ) informowali ? czy jest jeszcze jakaś szansa.. emotka

Nie ma co liczyć. Być może faktycznie nagrodzili kilka osób, ale na pewno nie rozdali wszystkich nagród. Pisaliśmy do Adnovej, nic nie odpisywali, dopiero Stock zareagował i prosili ich o wyjaśnienie sprawy, to agencja nabazgrała jakiegoś maila, że wszyscy laureaci zostali powiadomieni, a oni nie mają obowiązku publikować ich nazwisk i tego nie zrobią. Nie chodzi o to, że nas nie docenili, tylko szkoda mi paragonu za 60zł emotka

sponsor powinien zażądać listy zwycięzców i ją zweryfikować 
sprawdzić czy faktycznie rozdali te nagrody

Pewnie i tak by zrobili przy większej liczbie "zażaleń", ale chyba już nikt więcej nie bawił się w wyjaśnianie tego emotka

Pisałąm i ja emotka  bo wysłalam dwa zgłoszenia, i dziwne było dla mnie, że nikt się nie chwalił nawet wygraną wódką emotka  napisałam reklamacje i wysłalm pocztą w tamtym tyg bodajże w środę.

Tam było mało nagród, informowali etapami, 3 stycznia wesoła pisała w wątku informują, że wysyłali maile.
https://www.e-kon...informuja/strona/393

Wcale nie było tak mało nagród, a mugole nie kupowali raczej tak drogiej rzeczy żeby 'spróbować szczęścia' więc coś tu śmierdzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456595 Napisano: 26.01.2018 12:58:51 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

pakowa napisał(a):

Konkurs "Wyjątkowy smak wygranej" Tesco, 18+ ( https://www.e-kon...18.html#.WmjIR67ibIU ) informowali ? czy jest jeszcze jakaś szansa.. emotka

Nie ma co liczyć. Być może faktycznie nagrodzili kilka osób, ale na pewno nie rozdali wszystkich nagród. Pisaliśmy do Adnovej, nic nie odpisywali, dopiero Stock zareagował i prosili ich o wyjaśnienie sprawy, to agencja nabazgrała jakiegoś maila, że wszyscy laureaci zostali powiadomieni, a oni nie mają obowiązku publikować ich nazwisk i tego nie zrobią. Nie chodzi o to, że nas nie docenili, tylko szkoda mi paragonu za 60zł emotka

sponsor powinien zażądać listy zwycięzców i ją zweryfikować 
sprawdzić czy faktycznie rozdali te nagrody

Pewnie i tak by zrobili przy większej liczbie "zażaleń", ale chyba już nikt więcej nie bawił się w wyjaśnianie tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456553 Napisano: 26.01.2018 11:57:09 w Kaufland konkursy
Niebieska_Laguna napisał(a):

lager napisał(a):

elotta napisał(a):

Również nie mam zwrotki, a wysyłałam wczoraj wieczorem

Piszecie do nich czy lepiej poczekać?

Pisałam przed 9:00, ale nikt nie odpowiedział. Nie mam teraz jak zadzwonić do nich, może ktoś się skusi?

Pewnie powiedzą tak jak większość agencji - czekać regulaminowe 24h emotka   W "dyskusjach o innych konkursach" piszą, że już wczoraj powysyłali i jeszcze nic Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456543 Napisano: 26.01.2018 11:42:18 w Kaufland konkursy
elotta napisał(a):

Również nie mam zwrotki, a wysyłałam wczoraj wieczorem

Piszecie do nich czy lepiej poczekać? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456478 Napisano: 26.01.2018 09:17:04 w Czy informują/ informowali?
pakowa napisał(a):

Konkurs "Wyjątkowy smak wygranej" Tesco, 18+ ( https://www.e-kon...18.html#.WmjIR67ibIU ) informowali ? czy jest jeszcze jakaś szansa.. emotka

Nie ma co liczyć. Być może faktycznie nagrodzili kilka osób, ale na pewno nie rozdali wszystkich nagród. Pisaliśmy do Adnovej, nic nie odpisywali, dopiero Stock zareagował i prosili ich o wyjaśnienie sprawy, to agencja nabazgrała jakiegoś maila, że wszyscy laureaci zostali powiadomieni, a oni nie mają obowiązku publikować ich nazwisk i tego nie zrobią. Nie chodzi o to, że nas nie docenili, tylko szkoda mi paragonu za 60zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

lager

#6456460 Napisano: 26.01.2018 07:42:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

dostałam wczoraj takiego maila niby od DHL Express. wczoraj została nadana do Ciebie przesyłka o numerze ... kliknij w link i uzupełnij dane do wysyłki . dziwne emotka

Nie klikaj i usuwaj od razu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6456207 Napisano: 25.01.2018 13:02:31 w Zdjęcia naszych wygranych
ilona162 napisał(a):

Pokaże ktoś zdjęcie wygranej torby w Adidas adipure? emotka



To jest ta emotka Adidas sprzedaje ją w dwóch rozmiarach, z Adipure przychodzi ta większa w rozm. M (ale w realu wygląda jak XL) emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6455130 Napisano: 22.01.2018 12:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Ma ktoś linka do konkursu SOMAT w Biedronce ?

plissss emotka

pozdraiwam
Krzysiek

Nie ma linka, bo nie ma jeszcze strony konkursowej ani regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
1 xpac 0

lager

#6452830 Napisano: 16.01.2018 08:51:16 w Visa Konkursy
Mappet napisał(a):

leniuszka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

joan napisał(a):

pakowa napisał(a):

Czy ktoś w Was wygrał w jednym etapie powiedzmy opaskę lub czapkę z głośnikami, i w kolejnym etapie również wygrał cokolwiek? Tak się zastanawiam, bo znam osobę która wygrała w poprzednim etapie 2 nagrody i grała dalej, a telefon milczy.. emotka


Na razie jest dokładnie tak, jak piszesz - jako laureat pierwotny teraz nie mam nic, za to inni w rodzinie mają po kilka nagród z aktualnie obdzwanianego etapu emotka

u mnie to samo 

U mnie również identyczna sytuacja: ja 2 nagrody w pierwszym etapie i córka dwie, potem już u żadnej nic.

U mnie pierwsze i jedyne zgłoszenie w II etapie i czapka z głośnikami. Potem bardziej się starałam, wysyłałam więcej zgłoszeń i 0.
Jakaś prawidłowość z tych informacji się wyłania...

U mnie to samo. Pierwszy etap w którym grałam sypnął nagrodami... kolejne dwa na które też zgłoszenia słałam nic.

Myślicie, że to celowe działanie? Ja myślę, że może wynikać z nieznajomości własnego regulaminu i ktoś myślał chyba, że nie może dalej nagradzać tych samych osób, szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0