Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6452691 Napisano: 15.01.2018 17:08:33 w Visa Konkursy
sobiektos napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

sobiektos napisał(a):

Czy zna ktoś szczegóły wyjazdu do USA?

załącznik do regulaminu:

Dwuosobowe pakiety wyjazdowe do Park City w Utah, areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002

Przelot na trasie: Polska – USA (Salt Lake City)
4 dni / 3 noclegi
Data pobytu - przylot: 8.02.18 / wylot: 11.02.18Pobyt obejmuje:
  • Powitanie w stylu południowo- koreańskim
  • Zakwaterowanie w pokojach typu Deluxe King
  • Codzienne śniadania
  • Transfer z i na lotnisko, transport lokalnymi środkami transportu
  • Wieczorne spotkania przy ognisku z pochodniami olimpijskimi
  • Transmisja z Igrzysk w hotelowej loży Visa Ski
  • Wyścig bobslejowy torem 2002 w parku olimpijskim i wycieczka po muzeum olimpijskim
  • Zakulisowe zwiedzanie USSA Center of Excellence (możliwość spotkania ze sportowcami)
  • Obecność dedykowanej obsługi
  • Gadżety Olimpijskie Visa
  • Karta przedpłacona Visa o wartości 300 USD
  • Wsparcie anglojęzycznego personelu Visa

ale takie bardziej dokładne emotka

Jak chciało Ci się po to założyć konto to powinno też Ci się chcieć napisać do Organizatora konkursu, być może Ci prześle takie szczegóły emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6452643 Napisano: 15.01.2018 15:13:01 w Visa Konkursy
U mnie tez tylko 1 etap, pozniej na te dane juz nic nie dali Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

lager

#6452495 Napisano: 15.01.2018 07:53:55 w Czy informują/ informowali?
zonka78 napisał(a):

lager napisał(a):

A co z tym konkiem? Co 3 dni pare nagrod i nic na forum? Nie wiadomo czy informowali?
https://www.e-kon...onkursy/show/225270/

Też pytałam o to kilka dni temu. Podobno już po wszystkim emotka

Ok, w takim razie napiszę do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6452252 Napisano: 13.01.2018 16:24:02 w Czy informują/ informowali?
A co z tym konkiem? Co 3 dni pare nagrod i nic na forum? Nie wiadomo czy informowali?
https://www.e-kon...onkursy/show/225270/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6451335 Napisano: 11.01.2018 08:30:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy byly juz wyniki z kalendarza adwentowego Everyday Me?

Nikt się nie chwalił, to jest szansa, że jednak nie rozstrzygnęli jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lager

#6451091 Napisano: 10.01.2018 14:54:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Witam, czy Duracell dzwoni do osób, kierując się datami zgłoszeń?

Do mnie dzwonili wczoraj z robotem BB, a zgłoszenie wysłane było 15 grudnia Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6450783 Napisano: 09.01.2018 19:02:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też torby Adidasa z konka Adipure Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6449639 Napisano: 06.01.2018 18:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkbt napisał(a):

Czy ostatni etap Visa poinformowany?

Na pewno jeszcze nie wszyscy emotka Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

lager

#6448964 Napisano: 04.01.2018 16:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

katarynka-199 napisał(a):

Czy w Duracell było ograniczenie na osobę/gospodarstwo domowe?
Albo mnie "ćmi" albo nie potrafię wyłapać tego w regulaminie  emotka

Ani na gospodarstwo, ani na osobę- mam dwa roboty na siebie emotka

Dany Uczestnik może wygrać w Konkursie tylko jedną Nagrodę, przy czym zastrzega się, iż jeśli Komisja przyzna danemu Uczestnikowi Nagrodę, a jego inne Zgłoszenie z odpowiedzią zostanie wybrane przez Komisję do kolejnej Nagrody, traci on prawo do kolejnej Nagrody, a Nagroda zostanie przez Komisję przyznana kolejnemu uczestnikowi

(pkt. 15) więc pewnie sami nie znają własnego regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6448210 Napisano: 03.01.2018 11:45:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

lager napisał(a):

Do mnie oddzwonili 2x na nieodebrane już wczoraj

Ale nie do wszystkich dzwonili emotka Zresztą kiedy mieliby, skoro nieodebrane są z wczoraj z godz. prawie 17.

Nie pisałam za wszystkich, wypowiedziałam się tylko za siebie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6448193 Napisano: 03.01.2018 11:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

ilona162 napisał(a):

Milka ITM i Syoss Kaufland już skończyli informować? emotka

Albedo Syoss jeszcze nie oddzwaniali na nieodebrane więc raczej nie skończyli emotka

Do mnie oddzwonili 2x na nieodebrane już wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6444856 Napisano: 21.12.2017 11:25:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
izkak napisał(a):

rkvi napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie do laureatów konkursu słodkie mikołajki w Lewiatanie
czy wygrał ktoś wysyłając zgłoszenie przez stronę?
ja wysyłałam przez formularz na ich stronie i znów nagrody brak emotka

U mnie za to nagroda jest, choć tam nie grałam, grałam w Leclercu  emotka

No i właśnie tego się obawiałam... U koleżanki też wygrana z Leclerca. Ten sam prefiks, ten sam numer, konkurs w tym samym czasie. To jakiś absurd  emotka

szkoda kasy na Radną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6444462 Napisano: 20.12.2017 14:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka

a to chyba dziś wyłonienie i teraz 3 dni na poinformowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6443831 Napisano: 19.12.2017 10:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

xpac napisał(a):

monkakk napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jak widać są Lewiatany i Lewiatanki. Mój Lewiatan odmówił zamówienia dodatkowego towaru. Mam się zadowolić tym co jest . Także mój pierwotny plan ,,poproszę cały asortyment " (czyt. makarony Lubella i tymbarki oraz Kubusie, i te kilka dżemów) jest tu zasadny i boję się,że zostanie mi reszta. To byłoby tyle w temacie zakupów marzeń.

a nie zglaszasz tego do organizatora? dlaczego masz na tym ucierpiec ?

Pan z Maspexu tłumaczył,że to ,,zakładanie kolejnych indeksów w sklepie" oni tego nie mają w asortymencie więc to nie są braki w towarze- jakoś tak. Wiedziałam ,że u mnie w sklepie będzie ciężko. Kto śledził moje przeboje z rowerami ten wie... 

to organizator powinien dolozyc staran, abys na tym wyszla tak, jak jest zapisane w regulaminie, skoro np. towaru bedzie za 1500, to 500 zl powinnas dostac w innej formie - niech daja gotowke albo jakies bony - jako organizator sa w stanie kupic bony wszedzie

ale masz jak byk w regulaminie zapis ,,dostępnych wPunkcie Sprzedaży w momencie odbioru Nagrody" - nie ma żadnych nakazów by sklep musiał coś zamawiać emotka  

ale skoro nie sa dostepne, to po co ten caly konkurs....to jest kwestia organizatora i Sklepu, to organizator powinien sie wykazac...przeciez to godzi w jego dobre imię...

Dokładnie. Poza tym to co, załóżmy właściciel sklepu wiedząc o tym, że będzie u niego odbiór nagrody z konkursu (a na pewno nie jest na tym
stratny) może np. pochować produkty na zapleczu. Zostawi tylko kilka i
co, weźmiesz je i wyjdziesz?  Po to w regulaminie jest podana pula
nagrody, żeby organizator się z niej rozliczył. I to nie tylko przed
Tobą, ale innymi organami....

Zresztą jak na innych przykładach widać że da się zatowarować sklep ... Więc trzeba walczyć, nie ma innego wyjścia.

Nie wiem po co właściciel sklepu ma chować towar skoro to dla niego zysk... przecież nie płaci z własnej kieszeni, potem zapewne dostaje zwrot z centrali...

Tak samo ja nie wiem, dlaczego nie może domówić towaru? To było hipotetyczne założenie, bazując na tym jakie historie z Lewiatanami  się zdarzają.

U mnie powyciągali towar jaki mieli, było wszystko, na dodatek podjechali paletami żeby było szybciej, cały sklep się zaangażował, kierowniczka pomagała jak mogła. Pan z Maspexu na koniec dał do podpisu dokumenty, kierowniczka też coś tam podpisywała i powiedział jej, że na całość tych zakupów wystawi im fakturę korygującą. Sklep nic na tym nie straci, więc głupotą przecież byłoby towar chować na zaplecze Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

lager

#6443745 Napisano: 19.12.2017 07:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mugolinka napisał(a):

Nikt nie ryzykował szaleństwa 5 minut dla tajemniczej niespodzianki? Kurcze ja pewnie zrobię zakupy po świętach ... Mój Pan z Maspex milczy jak zaklęty znowu emotka

Kochana to nie jest nic tajemniczego emotka duża torba na zakupy bodajże z logo, ale nie wiem czy Maspexu czy Lewiatana. Pan mówił, że nie ma jej nawet przy sobie, gdybyśmy się zdecydowali na 5min, to Maspex przyśle torbę pocztą emotka Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

lager

#6443681 Napisano: 18.12.2017 21:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewciatek napisał(a):

holden napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Prośba do osób które już robiły lub będą robić zakupy w Lewiatanie - prosze o potwierdzenie że kwota do wydania to 1850 zł z groszami (2000 zł to kwota brutto)
U mnie kobieta z którą rozmawiałam cały czas mówiła żebym przygotowała sobie listę zakupów za 2000 zł

(...)
A u mnie brakowało 0,60 zł do kwoty 2000 zł emotka

U mnie też groszy zabrakło do 2000 emotka
Też was kamerowali? czy tylko moja ekipa jest taka wyjątkowa? emotka

My wydalismy 2001zl emotka  potwierdzam , ze podatek to jest nagroda dodatkowa i nie wiem czemu zabieraja Wam to z nagrody... nie dajcie sie robic w konia emotka  wyszlo nam 8 pelnych wozkow z zakupami emotka  mina innych klientow robiacych zakupy w tym czasie - bezcenna emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6442502 Napisano: 15.12.2017 10:28:56 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Głupo z mojej strony ,że wysłałem Ci paragon kupiony od kogoś innego ale w życiu bym się nie spodziewał takiego cyrku-mam jednak nadzieję ,że superloser śmieci jeszcze nie wyniosła i znajdzie ten odpowiedni paragon- paragony kupiłem ,a więc są moją własnością ,a więc jako sprzedająca superloser jest objęta przepisami prawa- jeśli paragon się nie znajdzie to może stracę trochę czasu ale przypomni jej się ,że w internecie nikt nie jest anonimowy!

A na razue trzymam kciuki za polubowne załatwienie sprawy z jej strony,

Ja chciałam kupić paragon na abc to powiedziała że nie opłaca się kupwać 1 emotka

A u kogoś innego kupiłam stokrotka milka i osttaniego dnia papier mola i obie Panie bez problemu wysłały paragon do organizatora (nie wyrzuciły do kosza) zwłaszcza że jestem w ZEA i nie miałabym jak wysłac stąd emotka

Paragon o wartosci 1zl to nie Stokrotka za 15zl plus Mola za 15zl.
Ile zaplacilaś za paragony 1zl?
Chyba nie.
Ciekawe ile masz tu chetnych, co biega za paragonem dla ciebie, za 1zl. Albo zaśmieca rachunek bankowy przelewem na 1 zet?
Czy zostałaś wprowadzana w błąd? 
Poczułaś sie oszukana? Czym?
Chyba to złość, ze nie chciało Ci sie marnowac własnego czasu na wycieczki do ABC, bo taniej kupic paragon za 1zl. 

Lukasz użył moich biletów, bez uprzedzenia.
Pomylka?  Dlaczego po wymianie nadal posiadał te kody? Nie były już jego. 

Nie znasz faktów,  ale dziekuje za twoj udział. Czy w wymianie na Mola albo na Milka - dotrzymałaś zasad umowy? Czy jak kupowałś paragon Milka za 10zl , moze uznałaś, że 5zl bedzie lepsze ... a jak wygrasz to dopłacisz? Każdy może sobie zgadywać.  
I naprawde, jaki sens ma to, ze publicznie sie chwalisz, ze ktos twój podpis podrabia w konkursie Mola oraz Milka?
Wygrałaś teleskop - gratulacje.

Kiedy tu nie wejdę to wałkujesz ten temat, nie możesz swoich żali wylewać w wiadomościach prywatnych? Powoli robisz się żałosny Wyświetl w wątku >>
0 1 luk1990

lager

#6442473 Napisano: 15.12.2017 09:59:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
astronautka napisał(a):

marionzzz napisał(a):

buziolek napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy jest na tym forum ktoś oprócz mnie kto nie gra w Heinekena?  emotka
Czy tylko ja nie wiem co tracę? emotka


Również nie gram. Nawet specjalnie weszłam w info o konku - myślałam, że oprócz piwska są jeszcze jakieś nagrody główne. Nie ma.

Kolejny konek, gdzie tylko czekam, aż dobiegnie końca emotka

też nie gram emotka

ja też nie emotka

ha ha dopisuję się do listy emotka

I ja nie gram

Ja bym chętnie grała, ale po poprzedniej edycji wciąż nie możemy po emotka zrzucić brzucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6442446 Napisano: 15.12.2017 08:52:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mietowa napisał(a):

FBjoanna10 napisał(a):

witam od dłuższego czasu gram w konkursach i nic nie wygrywam w heinekenie gram od samego początku jeszcze ani razy nie wygrałam a nie tylko na sobie wysyłam zgłoszenia ale na bliskich również. wymyślam życzenia a także kopiowałam z neta i żadne nie wygrały nie wiem co robię nie tak a nawet w rekomenduj nie wiem jak brać udział w testowaniu tak samo jak w steetcom nie wiem jak pomocy proszę was emotka chcę chociaż raz poczuć jak to jest coś wygrać 

Zacznij używać znaków interpunkcyjnych na początek, bo aż boli, kiedy się Ciebie czyta. I nie piszę tego złośliwie.

Skoro udawało Ci się przed "dłuższym czasem" to rób to-co robiłaś wtedy-gdy wygrywałaś.

A od siebie dodam, że liczy się jakość, a nie ilość emotka zamiast setki życzeń wyślij kilka, a porządnych. I nie kopiuj z neta, bo jeśli tekst nie jest Twojego autorstwa to zgłaszanie go jako swojego jest przestępstwem. Prędzej czy później ktoś to wyłapie i będziesz miała problemy Wyświetl w wątku >>

lager

#6442190 Napisano: 14.12.2017 16:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akaska napisał(a):

lager napisał(a):

silvia8 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka oprócz mnie na telefon z Lewiatana w sprawie terminu zakupów? emotka

Mąż też czeka...

Też czekamy

Nadal czekacie? Bo do mnie też jeszcze nie dzwonili.

Wlasnie przed chwilka dzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0