Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6442027 Napisano: 14.12.2017 13:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka oprócz mnie na telefon z Lewiatana w sprawie terminu zakupów? emotka

Mąż też czeka...

Też czekamy Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

lager

#6441975 Napisano: 14.12.2017 12:09:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
anialistopad napisał(a):

Kosmetyki garnier z natury kurier upc

U mnie także, tylko nie przywiozła telewizja UPC, a kurier UPS Wyświetl w wątku >>

lager

#6441447 Napisano: 13.12.2017 13:24:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
cherry_coke napisał(a):

joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

(...) I zastanawiam się co w przyszłości zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji...


Ci sami "geniusze" organizowali (nierozstrzygnięty jeszcze) konkurs Jesienna mobilizacja emotka

Internet jak zawsze pomocny - polecam aplikację do nagrywania rozmów. emotka

Ale żeby nagrać rozmowę to druga osoba chyba musi wyrazić na to zgodę? Zawsze przynajmniej ktoś pyta czy wyraża Pan/Pani zgodę na nagrywanie rozmowy, jeśli nie, to się rozłącza Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6441001 Napisano: 12.12.2017 18:37:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał problem z kamerkami od Liptona? Czy to możliwe, że wszystkie moje są uszkodzone...? ;o Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6440687 Napisano: 12.12.2017 10:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żeby odebrać darmowy bilet do Multikina z woah trzeba oprócz kodu okazać przy kasie paragon z zakupem dowolnej coli, a czy oni czasem nie będą nam zabierać tych paragonów, ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6440361 Napisano: 11.12.2017 16:54:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
worms777 napisał(a):

Witam,

Czy znajdę tutaj jakąś dobrą duszyczkę, która przesłałaby mi zdjęcie paragonu z zakupem baterii Duracell w dniach od 6.11 do 19.11 w dowolnym sklepie??? Sprawa jest bardzo pilna. 

Moge również taki paragon odkupić. 
Będę wdzięczny za pomoc. 

Pozdrawiam!  emotka

Pewnie jestes nowy więc pamietaj na przyszlosc - najpierw KUPUJESZ a potem GRASZ. O nagrodzie z Duracell mozesz juz zapomniec. Wyświetl w wątku >>

lager

#6439388 Napisano: 08.12.2017 22:18:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ta aplikacja woah dziala Wam juz? U mnie nic... dobrze bylo ze stroną internetową przy ich promocjach do tej pory to wymyślają... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6439043 Napisano: 08.12.2017 12:08:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
nataszka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

lager napisał(a):

nataszka napisał(a):

150 kart allegro dziennie i tak mało wygranych u nas ???

przecież dziennie jest tylko 60 kart

Poza tym konkurs jest popularny. Poza tym na allegro można kombinować jak ktoś chce. Poza tym konkurs jest rozreklamowany. 

Kombinować???Na czym miałoby to polegać?

Po co siejecie ferment??? Zaraz całe forum zacznie oszukiwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6439036 Napisano: 08.12.2017 12:02:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
nataszka napisał(a):

150 kart allegro dziennie i tak mało wygranych u nas ???

przecież dziennie jest tylko 60 kart Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438980 Napisano: 08.12.2017 10:50:54 w Wkurza mnie...
asia575 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Próby naciągania na płatne SMS, płatne rejestracje i subskrypcje na portalach internetowych itp.
Doświadczyłam właśnie takiej próby, przyznam, że dobrze "socjotechnicznie" przygotowanej, na szczęście nieudanej.

I DLATEGO PRZY OKAZJI CHCIAŁAM OSTRZEC INNYCH.

Na olx mam wystawiony telefon, otrzymałam propozycję, po krótkich negocjacjach stanęło na wysyłce przy przelewie z góry na konto. Podałam wtedy nr konta i zaraz otrzymałam na swój telefon (widoczny w moich ogłoszeniach na olx) wiadomość SMS z jakiegoś serwisu z kodem.
Wyłudzacz (oczywiście jako kobieta, bo wzbudza większe zaufanie) bardzo przeprasza, ale pomyłkowo wkleiła mój nr telefonu, a nie swój i prosi o jego podanie. Czym to grozi?
1) może właśnie poprzez mój nr telefonu i ten kod chciał się zarejestrować się lub przedłużyć jakąś płatną subskrypcję na portalu,
2) może chciał zapisać mój nr telefonu do subskrypcji wysokopłatnych SMS Premium,
3) może jeszcze coś innego, bo naprawdę możliwości wtedy są duże,
4) ma też nr konta bankowego, nie wydaje mi się, że mógłby posiadając kod (oczywiście nie z serwisu bankowego) obciążyć rachunek, ale może się mylę?

Ja też ostrzegam!!!! W rodzinie przytrafiła się opcja 4 -z konta internetowego zniknęła większa suma pieniędzy przez takiego właśnie oszusta emotka

No ale jak to możliwe?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438977 Napisano: 08.12.2017 10:47:12 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):


I czy tu jest tyle naiwniaków,  co wymieniają sie kilkoma paragonami - a pozniej  dokladaja 5,2zl za kazdy polecony. Moze tonormalnosc. 

A Kody z wymiany do CinemaCity,  Łukasz z Poznania użył w kinie w Poznaniu, na film "Miedzy nami góry" dnia 30 listopada 2017. 

ależ Panowie! Apeluję do waszej empatii i wrażliwości. Musimy wykazywać więcej wobec siebie zrozumienia, bo inaczej wyrosną "Miedzy nami góry" nieporozumień i wynikną z tego jakieś sKODY, czyż nie lepiej dążyć do wzajemnego zrozumienia i Poznania? emotka

Powinieneś wygrywać wszystkie konkursy w których bierzesz udział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438561 Napisano: 07.12.2017 13:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

marilla napisał(a):

czy duracell 2 etap- jest w trakcie informowania?

tak dalej II etap informują emotka

i już III nawet Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438446 Napisano: 07.12.2017 11:33:58 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Duracell Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438300 Napisano: 07.12.2017 08:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tamlin111 napisał(a):

defed napisał(a):

mrmax napisał(a):

a po cichaczu konkurs wedla w lewiatanie został przedłużony do 10 grudnia... niepoważna jest ta agencja

emotka  Faktycznie, wrzucili poprawiony regulamin. I nie że z aneksem, tylko zgumowali datę i wpisali sobie nową  emotka  O takich zmianach powinni informować na bieżąco wszystkich uczestników co najmniej smsem!  emotka

Gdzie Wy widzicie poprawiony regulamin? Przeciez jest do 6.12 ciągle
http://www.slodki...jki.pl/regulamin.php

Pewnie ktoś z Radnej czyta forum emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

lager

#6438291 Napisano: 07.12.2017 06:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozinio napisał(a):

@xpac ja bym na Twoim miejscu wysłała im oświadczenie bez zaznaczania tego krzyżyka - może przegapią emotka  a poza tym - kto Ci za 100 zł będzie sprawdzał czy przypadkiem działalności nie prowadzisz

Tu nie chodzi o to czy ktoś go będzie sprawdzał czy nie, xpac po prostu ma zasady i gra uczciwie emotka Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

lager

#6438150 Napisano: 06.12.2017 20:36:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

lager napisał(a):

ace napisał(a):

skąd info, że wedel z lewiatana przedłużony? Na stronie konka nie widzę tego...

Znowu zmienili...

w sensie zmienili na taką datę jaka była pierwotnie czyli, że do dzisiaj? 

Na stronie konkursowej wpisali do 06.12 a w regulaminie do 06.10. Co za ludzie tam pracują Boże Święty Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438147 Napisano: 06.12.2017 20:28:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

skąd info, że wedel z lewiatana przedłużony? Na stronie konka nie widzę tego...

Znowu zmienili... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6438138 Napisano: 06.12.2017 20:11:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mastah napisał(a):

luko922 napisał(a):

No co Wy tam piszecie na tego Heinekena?  emotka  HELP MI!

Proponuję aby szczególnie Ci, którzy wygrali więcej niż jeden raz napisali krótki Tutorial, dla nas niedocenianych przez Heinekenie jury emotka

A ja proponuję próbować do skutku, bo wg mnie losują na co jestem przykładem niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437864 Napisano: 06.12.2017 14:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mugolinka napisał(a):

lager napisał(a):

akaska napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

izak1000 napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

A dlaczego masz na paragonie Sok Tymbark- tam brały udział  Napoje Tymbark....

-Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - brzoskwinia- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - mięta
- Tymbark Karton 1 litr Napój Pomarańcza - brzoskwinia
- Tymbark Karton 1 litr Napój Wiśnia - jabłko
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - gruszka
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - rabarbar

Wg mnie sok to napój i to nie ma różnicy. smak sie zgadza

To u mnie jeszcze lepiej:bnapój Tymbark i cena 2.35. Mam nadzieję że przejdzie. Zresztą z kartonów to wszystkie smaki wchodziły.

Nie martw się, nasze paragony były weryfikowane przed powiadomieniem laureatów

to czemu kazali mi adnotację robić?

Bo sama się u nich o to upomniałaś pisząc im, że masz niewłaściwą nazwę emotka Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

lager

#6437855 Napisano: 06.12.2017 14:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Będziecie próbować zmieścić się w tych pięciu minutach? Ciekawa jestem co to za nagroda. I ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. Nie wyobrażam sobie jeszcze jak to będzie biegać ze słoikami Łowicza jak dzikus wśród tłumu ludzi i pod czujnym okiem kierowniczki z  którą miałam nie małe przejścia w konkursach rowerowych i wiem jak kocha promocyjne akcje  emotka

to u Was są takie duze Lewiatany samoobsługowe?
u mnie mała jedna lada jak za czasów prl

U mnie jest ogromny Lewiatan. Miałam też taki jak Ty mówisz, ale jak weszłam i zobaczyłam asortyment to zwrot w tył, bo strach byłoby wygrać a później się martwić o towar Wyświetl w wątku >>
0 0