Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6437850 Napisano: 06.12.2017 14:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akaska napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

izak1000 napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

A dlaczego masz na paragonie Sok Tymbark- tam brały udział  Napoje Tymbark....

-Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - brzoskwinia- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - mięta
- Tymbark Karton 1 litr Napój Pomarańcza - brzoskwinia
- Tymbark Karton 1 litr Napój Wiśnia - jabłko
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - gruszka
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - rabarbar

Wg mnie sok to napój i to nie ma różnicy. smak sie zgadza

To u mnie jeszcze lepiej:bnapój Tymbark i cena 2.35. Mam nadzieję że przejdzie. Zresztą z kartonów to wszystkie smaki wchodziły.

Nie martw się, nasze paragony były weryfikowane przed powiadomieniem laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437714 Napisano: 06.12.2017 12:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

Według mnie o to chodzi, że masz robić sama zakupy. Na czas. emotka  

Mam nadzieję, że jednak nie. 30 min na towar + liczenie może się okazać za mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437705 Napisano: 06.12.2017 12:19:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437668 Napisano: 06.12.2017 11:46:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

lager napisał(a):

dolly napisał(a):

jokan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark z lewiatana smsy w jednym czasie poszły czy ślą na raty?

o jednym czasie

na raty

a jako zwykły sms ? MAm jakiegos MMs, ktorego nie moge odczytac z 11:00

ja mam coś co wygląda jak SMS ale trzeba otworzyć jak MMS

O nie mój iphone po aktualizacji nie odbiera mms-ów. Niech to gęś kopnie. Biednemu zawsze wiatr w oczy emotka

Nie wiem, to chyba od tela zależy. Czasem ktoś pisze, że dostał sms z wygraną, a u mnie już nie pierwszy raz mmsemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437660 Napisano: 06.12.2017 11:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

jokan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark z lewiatana smsy w jednym czasie poszły czy ślą na raty?

o jednym czasie

na raty

a jako zwykły sms ? MAm jakiegos MMs, ktorego nie moge odczytac z 11:00

ja mam coś co wygląda jak SMS ale trzeba otworzyć jak MMS Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

lager

#6437619 Napisano: 06.12.2017 11:05:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

lager

#6437612 Napisano: 06.12.2017 10:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

lowmacp napisał(a):

krseta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Słał może ktoś teraz Wedel Lewiatan? Przychodzi zwrotka?

proponuję słać przez stronę;) przy tej agencji i ich problemach chyba ze wszystkim to nawet wole nie słać smsów
potwierdzenie na email przychodzi natychmiast

Ja puściłam przed chwilą zgłoszenie i nie było problemów. Potwierdzenie na maila przyszło po paru sekundach.

ja przed kilkoma minutami sms-a i nic
zwrotki brak
i co teraz ?
ma ktoś jakiś kontakt do tej agencji?

Spokojnie, przedłużyli konkurs o 4 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437606 Napisano: 06.12.2017 10:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bc14 napisał(a):

RMF miało mieć dziś akcję mikołajkową z Mambą słucham radio ale nic nie mówili, ktoś coś słyszał?

Po 10:35 mówili coś o takim konkursie, będą dla dzieci jakieś nagrody i do każdego zapas gum Mamba, ale zasad nie znam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6437222 Napisano: 05.12.2017 12:44:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 dni temu odesłany paragon na konkurs Duracell i dziś już robot BB w domu. Kurier DPD Wyświetl w wątku >>

lager

#6435262 Napisano: 30.11.2017 15:16:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
BB od Duracell 1 etap. Pani mowila ze to nie jest zadna rezerwa po prostu dalej nie obdzwonili wszystkich wiec nie ma co tracic nadzei bo nie wszystko obdzwonione emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6433931 Napisano: 28.11.2017 09:24:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A Duracell myślicie, że to już tylo?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6433555 Napisano: 27.11.2017 13:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

izkak napisał(a):

U mnie dzisiaj taka sama sytuacja   

Dzięki za info, zawsze to raźniej w duecie  emotka  Dam znać...

Oby tylko nie dali nam znać po zakończeniu rundy emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

lager

#6433532 Napisano: 27.11.2017 12:42:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tygrysek82bu napisał(a):

paula27 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

defed napisał(a):

Mam problem z konkursem urodzinowym Allegro. Zrobiłam przed godziną zakupy za 100,90 + koszty wysyłki, płatność jest zrealizowana, ale zakup nie pojawia sie na stronie konkursowej. Mam tylko jedno konto, niefirmowe, wcześniej sie zarejstrowałam i już brałam udział w konkursie bez problemów, bo zakup pojawiał się w sekundę po dokonaniu płatności, a dziś zonk. Czy ktoś miał podobnie?  emotka  (napisałam do Allegro i czekam na odp.)

spróbuj odswiezyc stronę lub sie ponownie zalogowac emotka

chyba jest jakas awaria. Mam ten sam problem...

U mnie też to samo emotka   

u mnie to samo, to już któryś raz taki błąd Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6432644 Napisano: 24.11.2017 12:24:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czeka ktoś jeszcze na przesyłkę z kartą Douglas 1 etap ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6432556 Napisano: 24.11.2017 10:18:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

FBdominika napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

FBdominika napisał(a):

gram o desperadosy o 3 w nocy i ciągle mi się nie udaje, chyba już nigdy nie będzie mi dane wygrać

Ciężko zdobyć A mnie poprzednia dostawa już się skończyła eh

straciłam już 10 kapsli, to się wydaje oszukane albo mam złą taktykę

Ja dziś gram od 5 Teraz na drugi kod i kurczę dziwne jedna nagroda się pokazała która ktoś już zabrał

Sama promocja i nagrody - fajne, udane. Ale sposób w jaki mamy je zdobywać... głupszego chyba jeszcze nie byłoemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6432281 Napisano: 23.11.2017 16:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

Czy z allegro maile są od razu po liście wcześniej czy później czy też informują tel?

Nie informują telefonicznie o kartach, dostaniesz maila ale ok 2-3 dni po opublikowaniu listy zwyciięzców emotka Wyświetl w wątku >>
2 benasia, kkbt 0

lager

#6432101 Napisano: 23.11.2017 11:31:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
freyja88 napisał(a):

Pralki Calgon.... Opcja wniesienia: Przyjeżdża jeden gość z paleciakiem, choć w obu przypadkach uzgadniałam z Panem, który umawiał termin dostawy,że bedzie ich dwóch.
Mąż musiał jechać do mamy pomóc wnosić i u nas też. Nie wiem czy reklamować, czy zwyzywać?

Najlepiej to się cieszyć, że masz dwie pralki emotka

Dziś dotarła kamerka z 2 etapu liptona, DPD Wyświetl w wątku >>

lager

#6431747 Napisano: 22.11.2017 14:35:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Ciekawe czy TYSKIE  zrobi jakąś świąteczną akcję z darmowymi piwkami  emotka  jak w ubiegłym roku emotka

Być może w kolejnej edycji sąsiad mi nie ukradnie paczki i nie wypije sobie tych piwemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6431632 Napisano: 22.11.2017 12:08:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Deskorolka elektryczna od Albedo z konkursu Hilcona w PiP Wyświetl w wątku >>

lager

#6431575 Napisano: 22.11.2017 10:36:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marengo napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na szczotkę jonizującą z konkursu Albedo Syoss organizowanego w Kaufland:  „Dziękujemy, że jesteście z nami” ?

Wątpię, że ktoś czeka, wszyscy (raczej) już dostali Wyświetl w wątku >>
0 0