Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6274716 Napisano: 25.10.2016 12:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

zauważyliście zbieżność co do osób, które wygrały konsole a numerów na liście zwycięzców z piłkami ? Wydaje mi się, że bardzo często wygrywają osoby które sa np. 5 na liście zwycięzców z piłkami

Też czasem świruje, ale bez przesady... emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

lager

#6274707 Napisano: 25.10.2016 12:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):joan, otworzylaś mi oczy, wczesniej tego nie zauwazylam, moze akurat u nas byly 100% prawidlowe wyniki, no szkoda z tym konkursem....


az sprawdzilam wyniki w moim miescie...wszytskie byly ok, wiec nie mialam podejrzen co do tego...


Ten tego... w każdym razie, nie ma co się przejmować tym "konkursem" i lamentować, że się nic nie wygrało, bo widać, jak jest emotka

no dokładnie:)

Jeszcze nigdy nie wygrałam w loterii, a w Auchan widać, że mam wyjątkowe szczęście w takim razie emotka  W poprzedniej edycji też miałam emotka
Myślę, że jednak to czytają, ale hasła wcale nie maja być wybitne emotka  Tak więc do roboty, trzymam kciuki i za Was emotka

Uwierz mi, że nie czytają emotka  im mniej ludzi gra np. na Twój sklep tym Ty więcej wygrywasz, jak w loteriach. Ot cała logika emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

lager

#6272749 Napisano: 20.10.2016 17:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

maryam napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Czy dostał ktoś maila od Avanti aby wysłać ksero dowodu? Dodam ze wygrałam Piłkę  drugiego dnia, na swoje nazwisko . 
Witam, Szanowna Pani w związku z Pani wgraną w konkursie „Mistrzostwa kibicowania” zgodnie z pkt 20 regulaminu Konkursu uprzejmie prosimy o przesłanie kserokopii dowodu tożsamości celem pełnej weryfikacji i wydania nagrody.  W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentu, który potwierdzi poniższe dane:- imię,- nazwisko- numer i seria dowodu tożsamości W przypadku dowodu osobistego wystarczy jego pierwsza strona, pozostałe dane mogą pozostać zasłonięte. Kserokopię prosimy nadać przesyłką rejestrowaną (list polecony lub przesyłka kurierska) na adres:Avanti Lidia RasztawickaUl. Reymonta 4a05-070 SulejówekPowyższe dokumenty prosimy przesłać do dnia 28.10.2016


:O

Wyrywkowo proszą o to,mam nadzieję że na mnie nie trafi.. emotka

każdego powinni legitymowac i okazałoby się że nie byłoby az takiej konkurencji emotka

Ja też musiałam dosyłać. Dla mnie to spoko, bo gram na siebie, ale to dodatkowe koszty, 5zł za list i obawa o to, że znowu wysyła się obcym nr i serie dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6272606 Napisano: 20.10.2016 14:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

[quote=

nkba napisał(a):

mahuska napisał(a):

mahuska] taka nowość Smolara

http://www.wyniki.smolar.pl/

brawo oni emotka

tak super, szczególnie jak ktoś puszczał dużo zgłoszeń i teraz musi sprawdzać 

Szczególnie jak system sczytuje wszystkie numery sprawdzane z jednego IP ... znając manię prześladowczą Smolara - będą mieli wszystkie numery/startery na tacy emotka

o tym samym pomyślałam emotka do tego jeśli wpiszesz ten sam numer paragonu na kilka numerów z jednego ip.. emotka  

Też mi to przyszło do głowy, tylko nie wiem, czy to już my mamy większą manię czy oni emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6272565 Napisano: 20.10.2016 13:50:07 w Wkurza mnie...
Albedo i konkurs Henkel w Leclerc. Na zdjęciu przedstawione są nagrody, wiem, wiem, czasem się różnią od tego, co w rzeczywistości przychodzi, więc nie możemy się tym sugerować... Ale patrzę na to zdjęcie 100x zestaw Henkel, widzę aż 8 pełnowartościowych, dużych produktów, myślę sobie extra, można zainwestować te 2 dychy. Zjeżdżam w dół, by dokładnie poznać opis nagrody III stopnia, a tam już tylko 4szt i to najgorsze z możliwych, bo wartość napisali 50zł emotka zawieszka do kibla, szmatki wyłapujące kolor, które nic nie dają-przetestowane, najmniejszy proszek, płyn do okien i litrowy Silanemotka tak się napaliłam, a tak mnie szybko zniechęcili emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6272148 Napisano: 19.10.2016 20:30:33 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

lager napisał(a):

1mariusz napisał(a):

natala91 napisał(a):

dość że nic nie wygrałam już dawno to jeszcze na konkurs milki z kocykami kupiłam czekolady w Biedronce a teraz patrzę a tam trzeba w ABC itp emotka . Grr jakiś pech się mnie uczepił emotka

nosz kurde,ja też kupiłam w Biedronce-szczęśliwa ,że w promocji.Zaczęłam szukać ,gdzie ja to widziałam???A TO W ABC?!?!?! emotka

K**** m*** kupiłam w Leclercu!!!!

Konkursem objęte są wymienione w załączniku nr 1 do Regulaminu produkty marki Milka wprowadzone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Mondelez Polska Sp. z o.o. (dalej „Produkty Promocyjne”) oferowane w sklepach sieci: Groszek, ABC i Delikatesy Centrum, a także sklepy prowadzone przez: Partnerski Serwis Detaliczny S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Euro Sklep S.A. z siedzibą w Bielsku Białej, znajdujących się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Nasze wpisy były jednoznaczne z tym, że już się doczytaliśmy emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6272129 Napisano: 19.10.2016 19:59:43 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

natala91 napisał(a):

dość że nic nie wygrałam już dawno to jeszcze na konkurs milki z kocykami kupiłam czekolady w Biedronce a teraz patrzę a tam trzeba w ABC itp emotka . Grr jakiś pech się mnie uczepił emotka

nosz kurde,ja też kupiłam w Biedronce-szczęśliwa ,że w promocji.Zaczęłam szukać ,gdzie ja to widziałam???A TO W ABC?!?!?! emotka

K**** m*** kupiłam w Leclercu!!!! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

lager

#6268650 Napisano: 12.10.2016 22:52:41 w Biedronka
chochliczka napisał(a):

kalka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mariolu a ja stwierdziłam , że wlasnie w kazdej akcji będę brała udział emotka  po tym jak zrobili sensacje z tego, ze kupowalam 30 sztuk coli na oddzielne paragony, chyba cała obsługa biedronki trąbiła dlatego mam ich gdzies. Jest akcja mam prawo wziąc udział więc wezmę na bank  emotka

Po to są w końcu akcje konsumenckie (w tym też konkursy), żeby konsumenci brali w nich udział i jestem w 100% pewna, że nikt na nich nie traci, a wręcz przeciwnie! Organizator zyskuje znacznie więcej niż konsument (bo wiadomo, że za darmo to boli gardło) i skoro firmy, banki itp robią promocje w stylu niby "darmowych" prezentów, zakupów, maskotek, to bądźcie pewni, że zyskują na tym więcej niż nam konsumenckim mugolom się wydaje. 
Chochliczko jeśli zaś chodzi o zakupy na oddzielne paragony (robiłam je w Biedronce przy ubiegłorocznej loterii Coca-coli  emotka  ), to prosiłam o otworzenie dodatkowej kasy i nigdy nie było z tym problemu i frustrowania zniecierpliwionych klientów.

Ale ja tez o to proszę zawsze, ostatnio kasjerka stwierdziła do mnie, że : mam co innego do roboty niz nabijanie każdej coli oddzielnie...Tak sie dziwnie poczulam, bo co za roznica czy nabija mnie czy 10 klientow innych? Ale była zla, ze poprosilam o otworzenie kasy dla mnie i stad ten tekst. Ja tak sobie mysle, czy  pracownicy maja w ogole prawo obgadywac klientom tyłek co kto kupował?Czy naprawde nie maja swojeg ozycia, skoro zajmuja sie tym co kto i ile kupil?

Ja bym takie zachowania na bank zgłosiła do głównej siedziby, dostaną upomnienie to zaczną szanować klientów i robotęemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6268420 Napisano: 12.10.2016 16:36:48 w Oddam za darmo

lager

#6263141 Napisano: 03.10.2016 10:28:25 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

Złodzieje rowerów. Przeprowadziłam się i... ukradziono mi jednoślad, z miejsca monitorowanego, za ponad 2 tysiące (odkładałam na niego kupę czasu). Zatrzymałam się pod centrum handlowym, aby kupić... światlo tylne, bo się zepsuło. A chciałam pozbyć się doła...

a zapięty był? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6262169 Napisano: 30.09.2016 14:29:10 w Biedronka
Prędzej uwierzę, że ktoś nie wygrał mając 30 paragonów, niż że ktoś wygrał tylko 1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6260569 Napisano: 27.09.2016 15:17:04 w Carrefour konkursy
ania1234 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ja mam na Hortex paragony z marketu, bo 1 dnia konkursu ten sklep był na liście. A niech tylko spróbują nie uznać mi tych paragonów to emotka . Ma ktoś też wygraną ze sklepu którego nie ma na liście?

Na jakiej liście ???  emotka

Ja sie skapczyłam już po ptakach, w połowie konkursu, mam nauczke na przyszłość.. ale z drugiej strony zamiast umieścić liste na koncu regulaminu, to tworzą sobie jakiś malutki zielony przyciskunio, którego to ledwie widać nad infrmacją o konkursie oczekując niebywałej spostrzegawczości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6258730 Napisano: 23.09.2016 09:56:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

lager napisał(a):

czy jest jakaś loteria, gdzie np trzeba kupić Fairy? Wpadła dziś do Biedronki cała rodzina i poprosili o 500 sztuk Fairy każdy na osobny paragon, zdziwiłam się, bo chyba takiej loterii w tej chwili nie ma, więc o co chodzi z osobnymi paragonami emotka

Jakoś wątpliwe, by w Biedronce mieli 500 fairy...

Też się zdziwiłam, bo na wystawce było ja wiem... może ze 100szt. Ale ta pani, która była głową rodziny mówiła do kierowniczki, że to oni dzwonili wcześniej i upewniali się czy mają tyle na magazynie, po czym zaczęli im to wynosić, później była jakaś sprzeczka, ale ja już wyszłam ze sklepu, więc nie wiem o co kaman emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6258447 Napisano: 22.09.2016 18:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Aż zajrzałam na stronkę, jest jakaś akcja, że kapsułki do prania i gratis fairy:)  dziś za mną w kolejce też jakieś małżeństwo ustawiło chyba z 7 takich zestawów, i byli dość podekscytowani, coś sobie przeliczali. Ale nie mam pojęcia, czy chcieli to na osobne paragony.

kapsułki tez brali bodajże, ale nie chciałam za bardzo zaglądać im do wózków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6258421 Napisano: 22.09.2016 16:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy jest jakaś loteria, gdzie np trzeba kupić Fairy? Wpadła dziś do Biedronki cała rodzina i poprosili o 500 sztuk Fairy każdy na osobny paragon, zdziwiłam się, bo chyba takiej loterii w tej chwili nie ma, więc o co chodzi z osobnymi paragonamiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6256887 Napisano: 20.09.2016 08:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

monisss napisał(a):

czy ja dobrze widzę emotka emotka
http://happen.pl/konkursy/

LOTERIA RIO ???? 6 osób z ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO? i to niby loteria????

Miło, że samochód trafił ktoś inny. Zdaje się, że w Familijnych Aleksandrów też wszystko zbiera.

W Biedronce też grają? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6255327 Napisano: 16.09.2016 10:06:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw Captain Morgan, Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6252804 Napisano: 11.09.2016 15:36:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MartaZey napisał(a):

a ja mam pytanie - czy w przypadku konkursów promocyjnych kupujecie po 1 produkt czy wiele? No i jakie dokończenia zdan najczęściej wygrywają - rymowanki, śmieszne czy wzniosle?:)

Na facebooku wygrywasz praktycznie wszystkie konkursy to co tak się pytasz jakbyś grała od wczoraj? Wyświetl w wątku >>

lager

#6252308 Napisano: 09.09.2016 17:27:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosz piknikowy z konkursu nivea w super-pharm, DPD, o niebo lepszy od tego, który przyszedł wczoraj z Biedronki/Kamis. Ma porcelanową zastawę, w środku jest termiczny, i jest coś w rodzaju grubej maty, na której można siedzieć. Tym z Kamisu jestem rozczarowana... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6251662 Napisano: 08.09.2016 15:39:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw kosmetyków, konkurs "Styling", Nivea, Super-Pharm Wyświetl w wątku >>
0 0