Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6164961 Napisano: 25.02.2016 11:07:35 w TESCO konkursy
pasuje ten link wysłać do streamline, żeby ich nie kusiło nagrodzić, może świnia jestem, że podeśle, ale podeśle, może im to we łbie zostanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6164949 Napisano: 25.02.2016 11:02:21 w TESCO konkursy
magisterek napisał(a):

kalka napisał(a):

monkakk napisał(a):

kalka napisał(a):

karolinamat napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Nie no sorrryyy.... Co to k***wa ma być??? Ja dziś nie ogarniam już tego wszystkiego.... Byś może to ktoś z was... Sorry... ale czy to jest sms??? emotka
https://www.youtu.../watch?v=EPrEcrwLNCY

gdzieś dziś czytałam o leworęcznych zwyciężczyniach   emotka

emotka Brawo za sprytne oko... Ja z mojego poirytowania nawet dokładnie się nie wpatrzyłamemotka

Już pomijając wszystko inne, to treść odpowiedzi miała zmieścić się w 160 znakach   emotka   a link do filmiku przesłany w sms-ie, to jednak nie odpowiedź konkursowa.

Kombinują, a może się uda... 

Dokładnie  Wszystko zależy od podejścia i uczciwości organizatora. 
(Takich kwiatków jest niemało w każdym kuszącym drogimi nagrodami konkursie)


OBAWIAM SIĘ, ŻE BIEDORNKOWY COLGATE U STREAMLINE TEŻ OPANOWAŁY I WYGRAŁY PSEUDO SMSOWE PREZENTACJE! ŻAL!

Krew człowieka zalewa. Niech sobie tworzą te filmiki, ale agencje, które to nagradzają bym rozszarpała. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6164896 Napisano: 25.02.2016 09:39:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
plecaki z 4MOVE, Biedronka, DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6164436 Napisano: 24.02.2016 12:46:15 w Biedronka
mia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Mam pytanie do zwycięzców w Zott... czy wygraliście zgłoszeniami z ostatnich dni etapów? 

W II etapie chyba nie z ostatniego dnia, ale w III tak, nawet z ostatnich godzin... emotka
Czy łaskawcy posłali już maile z III etapu? emotka

Ja nic jeszcze nie mam z 3 etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6164053 Napisano: 23.02.2016 17:51:12 w Wkurza mnie...
Aj wkurzam sie bo tak chcialam ten weekend w krk z DC a tu dupcia ale mi smutno juz dawno tak mnie cos nie podłamało, kuuurcze emotka  i w tyłek poszły tylko te czekoladki Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6162346 Napisano: 19.02.2016 11:55:41 w Biedronka
0/10, nie to nie, spadaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6161178 Napisano: 17.02.2016 13:01:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobrze, że biedra chociaż napojem energetycznym poratuje, bo taka posucha... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6161092 Napisano: 17.02.2016 10:34:07 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

lager napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Morti84 napisał(a):

@asante napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy wiadomo, co z pozostałą 100-tką zwycięzców z 2 etapu? emotka

Przecież pisałam - uznali, że ma być 100, i zadowoleni, iż mają pełną listę, tym razem bez powtórzeń, poszli na kawę. emotka
A może po raz któryś zmienili regulamin i nagród będzie 100? emotka

Mam ochotę ich pogryźć emotka

Ktoś próbował ich uświadomić dzisiaj ?  Mają jakiś numer ? Stronę, albo coś?

W regulaminie jest 200 osób,a nie 100,więc dlaczego tylko 100?Może jutro uzupełnią? emotka zagrywają sobie w kulki?emotka 1000 sztuk przez 5 etapów to nie jest 100 tylko 200,a może nie potrafią liczyć do 200? emotka emotka

No a czy tych, których nie ma na owej liście dostali maila, że wygrali, czyli są jakby w drugiej setce ?

Nawet ci, którzy są w 1 setce jeszcze maili nie dostali emotka

Dzięki za odpowiedź. Nie znoszę tej agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6161080 Napisano: 17.02.2016 10:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate87 napisał(a):

nkba napisał(a):

kate87 napisał(a):

nkba napisał(a):

Pytanie do laureatów I edycji paczki-sprzątaczki: czy na paragonie musi być nazwa produktu? Znalazłam Duck w jednym sklepie w mojej mieścinie ale na paragonie jest napisane "środek do wc" i właściciel odmówił dopisania na odwrocie nazwy produktu emotka I nie wiem czy zgłosić czy paragon do kosza-lina?.

ja o to pisałam do nich w pierwszej edycji i musisz napisać na odworocie pelna nazwe produktu i właściciel sklepu przybija ci tam pieczen i parafkę.
Ja juz bylam prosic o takie coś w dwóch sklepach i w żadnym mi nie odmówili:)

dzięki za odp. emotka ja też wiele razy tak robiłam, a w tym jednym sklepie ten kiep mi podbić nie chce! Poprosiłabym kasjęrkę ale ona tak się go boi, że nawet nie zapyta emotka więc nie miałam serca jej tyrać emotka

co za głombemotka   Najbardziej to mi właśnie szkoda dziewczyn któe pracuja z takim patafianem, niestety czesto sie zdażaja tacy szefowie

No ale co mu szkodziło, co stało na przeszkodzie, żeby nie dać tej głupiej pieczątki... Jakiś sfrustrowany i rozczarowany życiem człowiek, który za darmo nie pomaga. Może liczył na piątaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6161079 Napisano: 17.02.2016 09:58:14 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

Morti84 napisał(a):

@asante napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy wiadomo, co z pozostałą 100-tką zwycięzców z 2 etapu? emotka

Przecież pisałam - uznali, że ma być 100, i zadowoleni, iż mają pełną listę, tym razem bez powtórzeń, poszli na kawę. emotka
A może po raz któryś zmienili regulamin i nagród będzie 100? emotka

Mam ochotę ich pogryźć emotka

Ktoś próbował ich uświadomić dzisiaj ?  Mają jakiś numer ? Stronę, albo coś?

W regulaminie jest 200 osób,a nie 100,więc dlaczego tylko 100?Może jutro uzupełnią? emotka zagrywają sobie w kulki?emotka 1000 sztuk przez 5 etapów to nie jest 100 tylko 200,a może nie potrafią liczyć do 200? emotka emotka

No a czy tych, których nie ma na owej liście dostali maila, że wygrali, czyli są jakby w drugiej setce ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6160612 Napisano: 16.02.2016 09:27:05 w BelVita - konkurs śniadaniowy
A ja byłam zupełnie przypadkiem w kiosku, przechodziłam obok, a myślę zapytam. I Pani mówiła, że Belvita obiecała im na poniedziałek, że dowiezie śniadaniówki, wysłała im instrukcje, prosili oczekiwać większej dostawy, czekały więc rano i oprócz gazet nic więcej nie przyszło. Prosiła, żeby zaglądnąć jutro/pojutrze może dojadą emotka więc gdzie nie gdzie coś już wiedzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6159296 Napisano: 12.02.2016 11:08:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Ehhh własnie przyszły bilety lotnicze z laysów- i niby wszystko pieknie ALE- 
09.03 przylot na miejsce o 16 , 
a 16.03 przylot na miejsce o 15.30

powrót następnego dnia rano-
Ani nie będzie czasu żeby sie po podróży ogarnąć ani cokolwiek pozwiedzać-o jakichs opóźnieniach ewentualnych nie wspomnę-te rezerwacje robiła chyba osoba bardzo lekkomyślna i nieodpowiedzialna? jutro tam zadzwonię i powiem im co myslę-miały być przyjemne wyjazdy,relaks, zwiedzanie i meczyk ,a zamieni się to w pogoń żeby gdziekolwiek zdążyć- zamiast radoci czuję na razie zażenowanie - jak to organizator potrafi zepsuć radosc z fajnego wyjazdu ;<
ktoś ma podobne odczucia,czy jestem osamotnionym wyjąkiem?

W kościach to czułam emotka Mamy za swoje. Za to wieczne ponaglanie, czepianie się, że nie terminowo powiadamiają, że regulaminu się nie trzymają, za to wypytywanie,... Jak zobaczyłam godziny lotów to tylko się potwierdzilo, że dobrze zrobiłam wykupując sobie lot samemu z bliższego lotniska. 9.03 będę w Londynie o 7:30 a dnia następnego mam lot powrotny o 20:40 emotka

No i bardzo inteligentnie!! Do Londynu chyba nie ma drogich biletów, kiedyś leciałam za niecałe 100zł. Gorzej pewnie mają ci co jadą do Hiszpanii chociaż się nie orientuje dokładnie w cenach lotów emotka Do Paryża lecąc mniej więcej w tym okresie, bo w marcu, bilet nas kosztował 60zł w jedną stronę za osobę. Także tragedii nie ma, kwestia czy ktoś chce lub może dopłacić w taki sposób do tej nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6157983 Napisano: 09.02.2016 17:15:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka z Laysów, kolejna iks elka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6156196 Napisano: 05.02.2016 20:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kemli napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kemli napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kamcia napisał(a):

czy kody do multikina z konkursu nie z tej ziemi są ważne też na weekendy czy tylko na tygodniu ?

ważne są przez 7 dni w tygodniu

a te kody są ważne do końca marca? pamiętasz może? emotka

dowolnie wybrany film w 2D, do zrealizowania w terminie nie późniejszym niż do 31.03.2016,

ok, dziękuję pięknie emotka

Tak, idź śmiało, my tylko w weekendy chodzimy na te kody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6156000 Napisano: 05.02.2016 14:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

defed napisał(a):

Czy jest tu ktoś, kto nie otrzymał maila o wygranej/przegranej w konku Auchan z bonami, mimo że wczoraj aktywował zgłoszenie klikając w link?

tak.

i ja emotka ale nie licze na nic choć mogli by @ przysłać jak wcześniej, że się nie udało !

u mnie również ta sytuacja Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6155924 Napisano: 05.02.2016 13:15:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oszołomiona brakiem nawet bonu Oszołoma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6155335 Napisano: 04.02.2016 18:08:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka lays znowu XL, potrzebowałabym XS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6152418 Napisano: 29.01.2016 22:38:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPost przyniósł dziś zestaw pomadek z konkursu w klubie Nivea Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6152275 Napisano: 29.01.2016 19:01:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

czy z konkursu Biedry : azja na talerzu otrzymujecie jakieś potwierdzenie?

Nic nie przyszło Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6150259 Napisano: 26.01.2016 10:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anita_d napisał(a):

lager napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

joan napisał(a):


Popieram powyższą propozycję emotka

Czegoś takiego nie widziałam, no może na zdjęciach pt. "Posiłki w polskich szpitalach". Za 60 zeta można full wypas OBIAD zamówić w Katowicach, chociażby w Sztolnia/Chleb/Mięso/Wino. Być może liczą sobie 50 zł za dowóz i 7 zł opłąty manipulacyjnej, wtedy na śniadanie zostaje 3 zeta...

Mam wrażenie, że firma dostała zapłatę z góry i próbuje się na tym dorobić - jak widać po innych, Belvita zapewne dała zapas ciastek do podziału, a tu tylko zrucają ochłapy, w razie zapytania 'A ciastka były?'. Do tego obcinają wartość śniadania, a kasa do kieszeni, ciastka do podziału emotka
Po co się wysilać, w końcu osoba za to nie zapłaciła, niech się cieszy, że coś ma!

Popieram kogoś pomysł, żeby właścicielka śniadania z serkiem wiejskim wrzuciła to na fanpejdża belvity z zapytaniem gdzie jest 60zł w śniadaniu. Oni są na tyle rzetelni, że z pewnością zwrócą uwagę firmie kateringowej. W końcu to uderza w renomę ich marki

Napisałam maila, myślę, że to wystarczy, żeby zwrócić ich uwagę. Jeśli się do tego jakoś normalnie ustosunkują, to nie ma co robić afery publicznie. Jeśli nie, to wtedy się pochwalę na fb swoim śniadaniem.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0