Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6150255 Napisano: 26.01.2016 10:03:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

joan napisał(a):


Popieram powyższą propozycję emotka

Czegoś takiego nie widziałam, no może na zdjęciach pt. "Posiłki w polskich szpitalach". Za 60 zeta można full wypas OBIAD zamówić w Katowicach, chociażby w Sztolnia/Chleb/Mięso/Wino. Być może liczą sobie 50 zł za dowóz i 7 zł opłąty manipulacyjnej, wtedy na śniadanie zostaje 3 zeta...

Mam wrażenie, że firma dostała zapłatę z góry i próbuje się na tym dorobić - jak widać po innych, Belvita zapewne dała zapas ciastek do podziału, a tu tylko zrucają ochłapy, w razie zapytania 'A ciastka były?'. Do tego obcinają wartość śniadania, a kasa do kieszeni, ciastka do podziału emotka
Po co się wysilać, w końcu osoba za to nie zapłaciła, niech się cieszy, że coś ma!

Popieram kogoś pomysł, żeby właścicielka śniadania z serkiem wiejskim wrzuciła to na fanpejdża belvity z zapytaniem gdzie jest 60zł w śniadaniu. Oni są na tyle rzetelni, że z pewnością zwrócą uwagę firmie kateringowej. W końcu to uderza w renomę ich marki Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6150211 Napisano: 26.01.2016 08:49:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja bym tym nawet pojadła. Ale wartość 60zł.. to pewnie liczone z dojazdem do laureata każdego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6149496 Napisano: 24.01.2016 14:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

ita1987 napisał(a):

lily91 napisał(a):

Słuchajcie, do mojej mamy przed chwilą dzwoniła rzekomo jakaś pani z RMFFM. Kazała jej wybrać numer sejfu od 1 do 6. Ale z tego co ja wiem ten konkurs z sejfami jest od poniedziałku do soboty chyba i wybiera się od 1 do 10? Ktoś coś może wie? Powiedziała mamie, że wygrała 14000, kazała pozdrowić i się rozłączyła... Myślicie, że to jakieś naciągactwo?

W niedzielę faktycznie nic nie losują, poza tym dzwoni zawsze Pan, a nie Pani...

Dzwoni i Pan i Pani, zależy kto ma dyżur. Do mnie dzwoniono trzy razy w spawie jednego "występu". Pierwszy raz dzwoniła Pani, aby powiedzieć, że będę na antenie i czy godzina mi pasuje i czy będę mogła rozmawiać. Drugi raz dzwonił Pan i rozmowa była na antenie i trzeci raz znów dzwoniła Pani bym podać dane konta na które ma być przekazana nagroda. (telefon był z numeru 122000000 czy jakoś tak)

Ale zawsze jak dzwoni rmf z sejfami to nie uprzedza tych ludzi. Oni odbieraja i sa przeciez mega zaskoczeni, czasem ktos nie odbierze i zamiast gry o sejf dostaje gwarantowane 1000zl. Nr 122000000 faktycznie jest rmfu ale to dziwne... nie wierze ze oni faktycznie uprzedzaja ludzi ze o jakiejs godzinie beda na antenie. Chyba ze chodzi o jakis konkurs rmfu wtedy moze tak byc ze dzwonia i mowia ze bedziesz na antenie. Ale jesli chodzi o ta gre z sejfami bankowo nie uprzedzaja graczy, ze beda do nich dzwonic. Slucham rmfu dzien w dzien po 8h w pracy wiec cos tam wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6148893 Napisano: 22.01.2016 11:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sylwika76 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie DC konkurs Pepsi - kupiłam wczoraj 2 butelki pepsi w DC dzisiaj patrzę a mojego sklepu nie ma na liście i co mam z tym fantem zrobić ?
grać czy paragon wyrzucić ???

A sylwika gdzie widzisz listę sklepów? Otwieram teraz regulamin i nie widzę listy na końcu. A w treści pisze: "dokonaj zakupów w którymkolwiek sklepie pod nazwą Delikatesy Centrum". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147796 Napisano: 19.01.2016 22:12:07 w Biedronka
stefania7 napisał(a):

lager napisał(a):

stefania7 napisał(a):

lager napisał(a):

A mnie nurtuje jedna durna rzecz emotka czy 4-pak np. Monte będzie liczony jako 1 produkt bo to zestaw, czy jako 4 produkty, bo tyle sztuk jest w zestawie? emotka .

a możesz kupić jedno Monte z 4-paku, czy musisz kupić cały 4-pak?
tak, to pytanie retoryczne emotka

Stefania, nie mam pojęcia, bo w życiu nie kupiłam/nie jadłam Monte emotka

4-pak monte to jeden produkt

Dzìęki za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147677 Napisano: 19.01.2016 18:58:00 w Biedronka
stefania7 napisał(a):

lager napisał(a):

A mnie nurtuje jedna durna rzecz emotka czy 4-pak np. Monte będzie liczony jako 1 produkt bo to zestaw, czy jako 4 produkty, bo tyle sztuk jest w zestawie? emotka .

a możesz kupić jedno Monte z 4-paku, czy musisz kupić cały 4-pak?
tak, to pytanie retoryczne emotka

Stefania, nie mam pojęcia, bo w życiu nie kupiłam/nie jadłam Monte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147675 Napisano: 19.01.2016 18:54:30 w Biedronka
A mnie nurtuje jedna durna rzecz emotka czy 4-pak np. Monte będzie liczony jako 1 produkt bo to zestaw, czy jako 4 produkty, bo tyle sztuk jest w zestawie? emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147344 Napisano: 19.01.2016 12:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali swoje kubki z ostatniego etapu Jacobsa? Ja jeszcze czekam, a tyle było już wpisów o dostawie emotka

już nieaktualne, właśnie przyjechał kurier emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147310 Napisano: 19.01.2016 11:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy otrzymali swoje kubki z ostatniego etapu Jacobsa? Ja jeszcze czekam, a tyle było już wpisów o dostawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147308 Napisano: 19.01.2016 11:39:22 w Konkursy ABC
shell napisał(a):

Czy ktoś WYGRAŁ zgłoszeniem z dnia 23.12? emotka

masz już kilka odpowiedzi wyżej Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6147230 Napisano: 19.01.2016 10:26:36 w Konkursy ABC
Bimbusia napisał(a):

lager napisał(a):

shell napisał(a):

shell napisał(a):

ja wysyłałam 23 grudnia...
Czy ktoś wygrał  tego dnia?

ja też grałam tego dnia

ja też 23 ale nic Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6146850 Napisano: 18.01.2016 15:24:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka UEFA z konkursu Lay's, rozmiar dla słonia, dlaczego uważają, że kibice są tacy spasieni.
Poczta Polska doręczyła, polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6146667 Napisano: 18.01.2016 10:31:39 w Biedronka
lusienka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

To indywidualna sprawa każdego z laureatów, co robi ze swoimi wygranymi. Zastanawiam się po co te linki do ogłoszeń i zbędne komentarze.

Oczywiście, też bym sprzedała gdybym wygrała emotka dołożyła parę złotych i kupiła sobie większą furkę emotka

Są osoby które mają gorsze,rozpadajace sie autka i za nic by leonka nie sprzedali, a są osoby ktore wożą sie może lepszymi furkami i leonka traktują jako dodatkowy przypływ gotówki,za który pojadą na wypasione wakacje. To jest tak jak z rowerami,jak wygram jeden to i tak w następnym konkursie zagram by wygrac jeszcze jeden,choćby po to by go sprzedac i kupić coś co bardziej sie przyda. I ja nie widzę w tym niczego zlego,pod warunkiem,że wygra się to uczciwie  emotka

Chyba nikt z nas nie widzi w tym nic złego emotka Ja tak bardziej tu o swojej sytuacji pisałam emotka Jak ktoś wygra autko, którego nie chce bądź nie potrzebuje to niech sprzedaje, tylko głupi by się na to oburzał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6146652 Napisano: 18.01.2016 10:04:06 w Biedronka
stoneface napisał(a):

http://otomoto.pl...gc7T.html#ec68589f61

Hmm może by się ktoś wymienił ze mną na rower - też z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6146648 Napisano: 18.01.2016 09:51:20 w Biedronka
ilosto3995 napisał(a):

A ja bym jeździła tym cackiem:( los bywa przewrotny, ale kiedyś się uda: ))

Ja też w życiu nie sprzedałabym wygranego auta, no chyba, że to już 5 z kolei by było emotka jest mi mega cholernie potrzebne, bo w naszym zaczyna coś stukać, dwumasa do wymiany i nie tylko, zresztą odstawić go do warsztatu to gość nam powiedział, że wyjdzie w okolicach 6-7 tysięcy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6146643 Napisano: 18.01.2016 09:43:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
w piątek dojechała pufa z ostatniego etapu Tymbarka "Kapslowe nagrody" Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6145882 Napisano: 15.01.2016 16:27:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Albedo przysłało bony do YES, przepięknie zapakowane w pudełko ozdobne, GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6143697 Napisano: 12.01.2016 12:25:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
12-letnia whisky Grant's z ich fanpejdżowego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6143645 Napisano: 12.01.2016 10:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

defed napisał(a):

lager napisał(a):

nkba napisał(a):

osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej nie posługują się NIPem od 01.09.2011. Jedynym identyfikatorem jest PESEL!!! emotka

Dzięki za odp. emotka ale chyba każdy z nas NIP ma nadany. A jak go nie wpiszesz w formularz zwycięzcy to nie obawiasz się, że nie przyznają Ci nagrody? (przyjmuję, że wygrasz emotka )

Nie każdy ma nadany NIP - z NIPem się nie rodzisz, jak ktoś nie pracował przed zmianami przepisów, to nigdy nie składał wniosku o numer identyfikacji podatkowej NIP, bo do bycia numerem identyfikacji podatkowej został nominowany PESEL - a twórcy wzorów formularzy laureatów nie mają kompletnej wiedzy w tym temacie emotka

zgadza się!! emotka a dziwi mnie to bo przecież sami też się rozliczają i w PIT NIPu nie wpisują, no chyba, że swoich PITów nie robią, bo tez pojęcia o tym nie mają emotka

Już kumam. Pamiętam, jak składałam wniosek o NIP, a o zmianie przepisów nie słyszałam, myślałam, że to nadal funkcjonuje emotka Natomiast jeśli chodzi o PIT to tam nadal jest rameczka do wpisu "NIP lub PESEL" i jeśli ktoś wpisze NIP mimo, iż nie prowadzi działalności to chyba nic się nie stanie. Ale mniejsza o to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6143612 Napisano: 12.01.2016 09:54:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej nie posługują się NIPem od 01.09.2011. Jedynym identyfikatorem jest PESEL!!! emotka

Dzięki za odp. emotka ale chyba każdy z nas NIP ma nadany. A jak go nie wpiszesz w formularz zwycięzcy to nie obawiasz się, że nie przyznają Ci nagrody? (przyjmuję, że wygrasz emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0