Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6143608 Napisano: 12.01.2016 09:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

dolly napisał(a):

rogalino napisał(a):

luko922 napisał(a):

dolly napisał(a):

@asante napisał(a):

A z czego zasłynęła ta agencja, ze ma być wesoło? emotka  

O to samo miałam pytac, bo nie gralam u nich..

Też jestem ciekaw. A brak miejsca na numer paragonu... emotka

na początku nagrodzili bardzo mało osób, twierdząc że to już wszyscy, a nagród było aż 700. Dopiero po interwencjach nagle dziwnym trafem poszły smsy z gratulacjami do reszty emotka

700 nagród? który to konkurs?

Lech w żabce... tam były 2 telefony + kilka setek zgrzewek piwa Shandy/Diesel (pakowanych w kartonach)

A nie wiecie czy mają prawo żądać w tym konku i nipu i peselu żeby odprowadzić podatek? W deklaracji podaję albo nip albo pesel, a tu żądają oby dwu, czy mają prawo, orientuje się ktoś w tych przepisach? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6143461 Napisano: 11.01.2016 19:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
berenika2005 napisał(a):

Nie umiem wstawiać cytatu,ale ja tez o tych biletach na mecz,tak samo wolałabym wiedzieć wcześniej gdzie lecę a nie tydzien przed i trochę mnie juz irytuje ta sytuacja,polecę i tak i tak ale chce wiedzieć kiedy i gdzie!!!!!wrrrrrrrrrrrr wściekam sie na nich juz

Chętnie przygarnę te bilety i poczekam ile trzeba emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6141987 Napisano: 08.01.2016 09:32:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak można nic nie wygrać do tej pory, jestem zła. Jaki początek roku taki pewnie cały rok. Zresztą tych konkursów teraz jak kot napłakał. Nie ma w czym 'wybierać' ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6140629 Napisano: 05.01.2016 09:23:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vivi napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedź na reklamacje w Whiskasie, gdzie 2 odpowiedzi konkursowe miały przekroczoną ilość znaków? Chodzi mi o konkurs 20 marzeń

Tak, mi odpisali, ale dopiero po interwencji "Biedronki".  Napisali, że "Regulamin nie został złamany, ponieważ 500 znaków oznaczało same znaki, nie liczyły się spacje" - CWANE. Ktoś im podpowiedział taką durnotę, żeby jakoś wyjść z twarzą. Odpisałam im, bo aż mnie trzęsło. Jeśli miało być 500 znaków bez spacji, to taki zapis musi widnieć w treści regulaminu, przecież to jasne. Wyrażając swoje oburzenie i zniesmaczenie już nie otrzymałam odpowiedzi zwrotnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6140623 Napisano: 05.01.2016 09:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

[quote=

pioge7 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

wojowniczka]Od dzisiaj bombardujemy agencje filmami, tam gdzie chcą tekst, tekstem, tam gdzie chcą zdjęcie, zdjęciem, tam gdzie chcą film... bądźmy KREATYWNI!

Twoje podejście nie jest kreatywne! Sugeruję wysyłać laurki- takie śpiewane telegramy czy coś... a zamiast smsow- gołębie!!!
Każde auto będzie moje!!!! Huahahahaha! (Tutaj proszę wyobrazić sobie diaboliczny śmiech emotka )

emotka  Faktycznie... Zacznę nad tym myślec emotka  
@Aro napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na poduszkę lub walizkę lub pufę z konkursy Tesco -Kapslowe nagrody , jakoś długo oczekuje .


Czekam na dwie walizki z ostatniego etapu 

Ja też czekam na pufę z ostatniego etapu, chyba jak wszyscy. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6139268 Napisano: 31.12.2015 13:20:32 w Konkursy ABC
Ja czekam na nową milkę i mój tv, bo program już kupiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6139198 Napisano: 31.12.2015 10:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

moniazr napisał(a):

Chciałam dzisiaj kupić Sadówkę na konkurs ale nie było jej w Dino, Lidlu ani w  Carrefour (pracownik na stoisku alkoholowym powiedział, że nie słyszał o czymś takim). Wiecie gdzie mogę ją kupić?

W Delikatesach Centrum i moim DINO ostatnio widziałam... emotka  

Sadówka jest wypuszczana tylko w Delikatesach Centrum, ewentualnie czasem zdarzy się w jakimś małym sklepiku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6139186 Napisano: 31.12.2015 09:44:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gatki od Orange, w które wejdzie cała rodzina Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138744 Napisano: 30.12.2015 12:09:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cholerka, nie zauważyłam tego konka na ofeminin, czekoladki by zjadł...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138679 Napisano: 30.12.2015 10:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

lager napisał(a):

giulietta napisał(a):

lager napisał(a):

Wzięłam udział, bo miałam jakąś intuicję, że to mi wylosują Opla emotka emotka śmiech mnie ogrania z mojej naiwnościemotka emotka emotka

a moja intuicja nie pozwoliła mi puścić nawet jednego zgłoszenia emotka  a znacie tych ludzi z listy? ja nie bardzo  emotka  

Nie znam nikogo, pewnie jakaś część jest prawdziwa, ale czy całość... tego nikt się nie dowie chyba emotka


Ostatni samochód do Tarnowa. Taki gość istnieje - więc akurat tu nie fikcja

To fajnie wiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138665 Napisano: 30.12.2015 09:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

lager napisał(a):

Wzięłam udział, bo miałam jakąś intuicję, że to mi wylosują Opla emotka emotka śmiech mnie ogrania z mojej naiwnościemotka emotka emotka

a moja intuicja nie pozwoliła mi puścić nawet jednego zgłoszenia emotka  a znacie tych ludzi z listy? ja nie bardzo  emotka  

Nie znam nikogo, pewnie jakaś część jest prawdziwa, ale czy całość... tego nikt się nie dowie chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138652 Napisano: 30.12.2015 08:57:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wzięłam udział, bo miałam jakąś intuicję, że to mi wylosują Opla emotka emotka śmiech mnie ogrania z mojej naiwnościemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138585 Napisano: 29.12.2015 22:52:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

lager napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a konkurs Tchibo? jakaś ściema czy co? tyle nagród i nic na forum?
http://www.10lat-tchibo.pl/
w ostatnim losowaniu nie rozdali nawet wszystkich nagrod ;(

Ja juz kiedys pisalam ze to chyba jakis totalny hit. Pamietam jak jedna osoba sie chwalila bonem z tchibo ale nic wiecej nie bylo napisane więc rownie dobrze mogl go wygrac np na jakims konku fb. Co tydzien 111 nagrod a tu cisza. Dziwny zbieg okoliczności nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy się chwalą w mdw...

no własnie;( miałam nadzieję na bonik, w jednym tygodniu wysłałam 2 zgłoszenia.
Panie w sklepie dawały ulotki z konkursem, każdemu,kto wydał 50 zł, więc może dużo ludzi grało;(

Ja 3x kupowalam ani razu ulotki nie dały emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138570 Napisano: 29.12.2015 21:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

a konkurs Tchibo? jakaś ściema czy co? tyle nagród i nic na forum?
http://www.10lat-tchibo.pl/
w ostatnim losowaniu nie rozdali nawet wszystkich nagrod ;(

Ja juz kiedys pisalam ze to chyba jakis totalny hit. Pamietam jak jedna osoba sie chwalila bonem z tchibo ale nic wiecej nie bylo napisane więc rownie dobrze mogl go wygrac np na jakims konku fb. Co tydzien 111 nagrod a tu cisza. Dziwny zbieg okoliczności nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy się chwalą w mdw... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138560 Napisano: 29.12.2015 21:45:47 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

lager napisał(a):

Wkurza mnie, że co niektórym nie chce się sprawdzić choć 1 strony wstecz w "Wynikach konkursów" czy już ktoś nie wkleił linku tylko po kilka razy jedno i to samo...

A które wyniki się powtarzają? Jak takie widzisz, to zgłoś proszę przez przycisk "ZGŁOŚ" przy poście.

O widzisz nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy też mogę zgłosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138517 Napisano: 29.12.2015 20:17:48 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że co niektórym nie chce się sprawdzić choć 1 strony wstecz w "Wynikach konkursów" czy już ktoś nie wkleił linku tylko po kilka razy jedno i to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6138508 Napisano: 29.12.2015 20:07:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smakowe czekolady z Biedry Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6137957 Napisano: 28.12.2015 21:39:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Koniec roku bez wygranego autka buuu emotka  a w obecnym samochodzie wszystko sie pie*rzy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6137456 Napisano: 28.12.2015 10:40:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jak nie ma kilka dni kuriera to rodzina się zaraz pyta co to się stało z konkursami? Czyżbym przestała grać??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6136936 Napisano: 25.12.2015 01:29:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw kosmetyków ze ślimaka, jestem zachwycona, konkurs Onet, kurier DHLemotka Wyświetl w wątku >>
0 0