Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6125004 Napisano: 04.12.2015 14:35:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
cc_investigator ogromne gratulacje, mega zazdraszczam, jak Ci się nie spodoba, to mogę wziąć emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6124680 Napisano: 04.12.2015 09:40:53 w Wkurza mnie...
latika napisał(a):

Wkurza mnie, że niektórzy graja o pieluchy, testują mleka dla niemowląt  i kasują czapeczki dla maluszka na Fb a nawet nie planuja dzieci

Po jaką cholerę starasz się o wyprawkę dla kota skoro go nie masz?

Czemu wygrywacie, ósmą, tą samą rzecz w tym samym konkursie?  Nie wystarczy jedna? 

Ja chyba staroświecka jestem.

A najbardziej to mnie wkurza bezsilność.

Nie mam dzieci, a gram o wyprawki, kasuję czapeczki, mleczka, smoczki, pieluszki, kosmetyki dla dzieci itp bo daję chrześnicy jednej i drugiej. Nie mam kota, a wygrywam karmy i mam zamiar wygrać jeszcze duuużo duuużo, bo kot mojej Teściowej uwielbia być obdarowywany emotka Jedna rzecz nie wystarczy, jeśli regulamin nie zabrania wygram ile się da. Wiesz, czasem ludzie mają rodziny, znajomych, przyjaciół i lubią ich uszczęśliwiać. A czasem wygrać dla siebie 10 kubków Jacobsa i mieć satysfakcję. Takie życie, konkursowicze są 'nie fear!'
Myślę, że nie jesteś staroświecka. Tu bardziej zalatuje zazdrością. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6124004 Napisano: 03.12.2015 09:11:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ilosto3995 napisał:

snowflake napisał:

ilosto3995 napisał:Wygrałam świąteczne gatki ale w mailu napisali że chcą pesel i adres urzędu skarbowego... czy jest to konieczność? 

A czytałaś regulamin? Wyraźnie było napisane, że te dane trzeba podać  emotka

Tak, ale w niektórych przypadkach (innych konkursach)  mimo regulaminu,
udało się tego uniknąć i bez peselu można było odebrać nagrodę: )

podawanie takich danych na gatkiemotka za 28 zł

No właśnie ja nie podaję, najwyżej sami będą sobie chodzić w tych gatkach. Mam wrażenie, że chcą pesel, zameldowanie, adres skarbówki, żeby jakoś dopasować ofertę orange a później dzwonić. Odprowadzanie podatku za majtki 28zł, jakiś hit... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6123530 Napisano: 02.12.2015 13:41:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kapsułki Tchibo Cafissimo, kurier Delta City Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6122869 Napisano: 01.12.2015 11:04:43 w TESCO konkursy
magnus napisał(a):

lager napisał(a):

Zna ktoś rozmiary walizki z Kapslowych Nagród? emotka

To jest mała kabinowa walizka -53cmx23cmx36cm
nie moje:
http://olx.pl/ofe...-CID767-IDarfLW.html

dzięki magnus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6122838 Napisano: 01.12.2015 10:20:41 w TESCO konkursy
Zna ktoś rozmiary walizki z Kapslowych Nagród? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6122097 Napisano: 30.11.2015 13:55:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie czy dostał ktoś zwrot pieniążków z konkursu wiskas  (zwrot za zakupy co 5 minut) https://www.loteriawhiskas.pl/
kasę na konto już moi znajomi dostali a czy na adres domowy już ktoś dostał????????
potwierdzenie o zaakceptowaniu już przyszło ok 3 tygodnie temu a pieniążków brakemotka
jak to u Was wygląda???

u mnie też brak :-/ ostatnio ktoś pisał, ze po 10 dniach jest przelew- u mnie minęło też jakieś 3 tygodnie i dalej nic... pisałam do nich i nie odpisali :-/

U mnie od potwierdzenia wygranej /pozytywnej weryfikacji minął już miesiąc i nic. Ale inne 7 zwrotów z Whiskasa już przyszło. A na te 3 nadal czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6119370 Napisano: 25.11.2015 12:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleandm napisał(a):

Czy do wszystkich już dostarczono Luksusy biedronkowe? U mnie cisza, niby mają czas, ale już wiele osób dostało nagrody;/ 

Nie martw się, wszystko dojdzie, ja mam na razie połowę wygranych u siebie i to dopiero dziś przyszło, gdzie niektórzy już od tygodnia mieli luksusy u siebie. Większość wygranych mieliśmy w 1 dniu, a i tak przesyłki przyszły dużo później niż innym, więc dniem zwycięstwa się nie sugeruj. Wszystko Ci dojdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6119366 Napisano: 25.11.2015 12:43:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

victorious napisał(a):

mia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

faktycznie... brak słów - dosłownie i w przenośni. Osałek Drynkałek - co to ma znaczyć ??? dzisiaj Bezlimitek, 30.10 - Bezlimitus i jeszcze niejaki Przyjemniaczek... tak słodko się zrobiło, aż mnie zemdliło

No jak to co? Literówka. emotka Miał być z pewnością Osrałek.emotka

Oj, Mia...A wystarczyło poprawić na Ospałek Drynkałek i już ma to pewne odniesienie do leniwca i telefonu. emotka
Albo trzeba było pójść na całość i przerobić drugą część imienia na Urynałek, byłby komplecik. emotka


czy ja wiem, patrzcie to: OSRAŁek drynKAŁek - no idealnie!

dla mnie idealnie by było: OSRAŁEM drynKAŁEM

Buduj garaż dla Fiata! Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6119220 Napisano: 25.11.2015 08:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
victorious napisał(a):

mia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

faktycznie... brak słów - dosłownie i w przenośni. Osałek Drynkałek - co to ma znaczyć ??? dzisiaj Bezlimitek, 30.10 - Bezlimitus i jeszcze niejaki Przyjemniaczek... tak słodko się zrobiło, aż mnie zemdliło

No jak to co? Literówka. emotka Miał być z pewnością Osrałek.emotka

Oj, Mia...A wystarczyło poprawić na Ospałek Drynkałek i już ma to pewne odniesienie do leniwca i telefonu. emotka
Albo trzeba było pójść na całość i przerobić drugą część imienia na Urynałek, byłby komplecik. emotka

Z pewnością miało być Osrałek Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6118408 Napisano: 24.11.2015 09:48:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do SPA, Nivea, Kurier DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6117869 Napisano: 23.11.2015 13:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

emotka lager napisał(a):

barszcz napisał(a):

Ten top powinien się nazywać popraw humor innym,bo jesteście śmieszni.Jeśli jest plagiat,to rozumiem szukanie sprawiedliwości,ale w tych przypadkach,nie podzielam Waszego oburzenia.Jak mawiała polonistka mojego męża" cenzura,czy guwno-tak samo śmierdzi!"

A jak kiedyś napiszesz odpowiedź na 160 znaków, bo taki był zapis w regulaminie, a auto wygra człowiek, który się nie dostosował i użył ich 32144, to będziesz zły czy zadowolony z takiego obrotu sprawy ?

Czytanie ze zrozumieniem,też jest ważne,nie tylko pisanie bez błędów.Proponuję,źebyś jeszcze raz ,bez zbędnych emocji przeczytał/a co napisałam!P,S i tak na marginesie-skoro mam męża,to raczej jestem kobietą:-)

Napisałaś , że nie rozumiesz szukania sprawiedliwości w tych przypadkach, domyśliłam się (widocznie błędnie),  że Twoim zdaniem należy dać święty spokój tym 20-stu zwycięzcom niezależnie od punktu regulaminu, który złamali. Według mnie tylko ten jeden. Ale opinie są różne.
P.S. W dzisiejszych czasach już nie tylko kobiety mają mężów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6117806 Napisano: 23.11.2015 12:28:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

Ten top powinien się nazywać popraw humor innym,bo jesteście śmieszni.Jeśli jest plagiat,to rozumiem szukanie sprawiedliwości,ale w tych przypadkach,nie podzielam Waszego oburzenia.Jak mawiała polonistka mojego męża" cenzura,czy guwno-tak samo śmierdzi!"

A jak kiedyś napiszesz odpowiedź na 160 znaków, bo taki był zapis w regulaminie, a auto wygra człowiek, który się nie dostosował i użył ich 32144, to będziesz zły czy zadowolony z takiego obrotu sprawy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6117694 Napisano: 23.11.2015 10:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iaziaz napisał(a):

lager napisał(a):

vazzz napisał(a):

iaziaz napisał(a):

lager napisał(a):

Nikogo z Was nie zainteresowało złamanie regulaminu w konkursie biedronkowym, spełniamy marzenia, tj. 20 000zł?
Dwoje zwycięzców złamało regulamin, ich odpowiedzi miały powyżej 500 znaków.
No albo mi się wydaje?? emotka

które?

nr 7 i 11.

dokładnie tak

no ciekawe co na to komisja,dopytywał ktoś?

im więcej osób dopyta, tym większe szanse na jakieś pozytywne rozpatrzenie mam nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6117681 Napisano: 23.11.2015 10:29:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

iaziaz napisał(a):

lager napisał(a):

Nikogo z Was nie zainteresowało złamanie regulaminu w konkursie biedronkowym, spełniamy marzenia, tj. 20 000zł?
Dwoje zwycięzców złamało regulamin, ich odpowiedzi miały powyżej 500 znaków.
No albo mi się wydaje?? emotka

które?

nr 7 i 11.

dokładnie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6117668 Napisano: 23.11.2015 10:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nikogo z Was nie zainteresowało złamanie regulaminu w konkursie biedronkowym, spełniamy marzenia, tj. 20 000zł?
Dwoje zwycięzców złamało regulamin, ich odpowiedzi miały powyżej 500 znaków.
No albo mi się wydaje?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6115060 Napisano: 19.11.2015 10:12:21 w Czy informują/ informowali?
dolcia78 napisał(a):

a dostał ktoś już maila odnośnie wygranego kubka Jacobs?

jakby informowali o kubkach to byłoby już kilka stron w MDW więcej Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6115043 Napisano: 19.11.2015 09:50:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszałekopałek napisał(a):

agadawid napisał(a):

lager napisał(a):

a maile z Małego Quizu już otrzymaliście? Ja nadal czekam hmm

Ja też czekam emotka  a tekst nagrodzony ewidentnie mój.

Ja dostałam 10 minut temu.

uff to pewnie dziś wszyscy dostaniemy emotka dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6115028 Napisano: 19.11.2015 09:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a maile z Małego Quizu już otrzymaliście? Ja nadal czekam hmm Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6114259 Napisano: 18.11.2015 13:17:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
roczny zapas kapsułek Tchibo, kurier DHL Wyświetl w wątku >>
0 0