Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6114257 Napisano: 18.11.2015 13:17:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
smsy z biedronki o stóweczkach wszyscy dostaliście o tej samej godzinie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6113948 Napisano: 18.11.2015 10:47:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xxmarzaxx napisał(a):

vazzz napisał(a):

slonko365 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Po jakim czasie od maila o pozytywnej weryfikacji paragonu, dostaliście na konto zwrot pieniędzy z loterii Whiskas?

Po kilku dniach

Dzięki. Ja czekam ósmy dzień i na razie nic.

u mnie po 10dniach

ja już 2 tyg po pozytywnej weryfikacji, ale przelewu nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6113319 Napisano: 17.11.2015 15:23:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dzbanek filtrujący z familie.pl, FedEx Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6113004 Napisano: 17.11.2015 10:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy bezwzględnie podajecie pesel oraz serię i numer dowodu jeśli chodzi o otrzymanie rękawicy z Lubelli? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6109105 Napisano: 09.11.2015 11:28:36 w Informują
Nivea z Tesco, informują o wygranej nagrodzie 1 stopnia - SMS Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6107600 Napisano: 06.11.2015 08:56:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

agicho napisał(a):

enfamka napisał(a):

Kiedy wy pojmiecie, że to NIE o wasze uznanie tu chodzi???? TYLKO O GUST i WYBÓR komisji???


taaaak ... bo tylko "jedne" Urbaniaki grają.emotka


komentowanie to ja rozumiem, ale wylewanie pomyj co chwilę to pojąc nie mogę!
Jak nie beznadziejne, to znów źle zrymowane i poprawianie czyjegoś tekstu na "lepszy", jak nie film zły to zdjęcie paskudne. Albo hasło oklepane, albo takie, srakie, śmakie, bylejakie! Nie chodzi mi tylko o ten konkurs, ale o grono flustratów i adoratorów tylko swojej NAJWSPANIALSZEJ twórczości, która jest ponad wszelkimi ocenami - bo nigdy nie wygrała. Czy musicie być tak wredni dla innych, tak cholernie zadufani w sobie i w swojej wspaniałej twórczości.

emotka !! Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6104861 Napisano: 02.11.2015 11:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nawiązując do Graala, Tchibo to jeszcze większy hit: http://www.10lat-tchibo.pl/
połowy zwycięzców nie ma, było już tyle etapów, a z forum jedna osoba się pochwaliła, mówcie co chcecie, według mnie to mocno śmierdzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6104120 Napisano: 30.10.2015 18:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiajulia napisał(a):

snowflake napisał(a):

lager napisał(a):

mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka

Wydaje Ci się emotka Z mojego miasta widzą cały czas te same osoby na listach, w różnych konfiguracjach ale te same emotka

Lager wedlug mnie masz racje!Do tej pory wygrywalam,,,,2 lub 3 zgloszenia dziennie......Jak juz bylo zle to 1 dziennie,a od tygodnia........1 emotka zaledwie na 16 zgloszen...... dzisiaj znowu nic.......

no właśnie u mnie bardzo, ale to bardzo podobnie to wygląda jak u Ciebie emotka ale nie siejmy zamętu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6103610 Napisano: 30.10.2015 10:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

joan napisał(a):

lager napisał(a):

mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka


Nie poszłam w odstawkę, tylko sobie zrobiłam kilka dni przerwy, no heloł nie rób wielkiego halo emotka

To co piszecie powyżej jest dla mnie pocieszające     
Właśnie zagrałam pierwszy raz ostatniego dnia (dwoma paragonami  z pierwszych dni konkursu oczywiście  ) i mam nadzieję, że wpadnie honorowa wygrana
p.s. W końcu nie wypada, żeby mama nie wygrała  w konkursie z "mocą"  w nazwie! Na topie w moim domu jest nieustannie Elza i "szlagier wszechczasów"  " Mam tę moc, mam tę moc......" , więc mam dzieję że jednak MAM  - a raczej będę wkrótce miała tę moc! emotka  

powodzenia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6103598 Napisano: 30.10.2015 10:02:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lager napisał(a):

mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka


Nie poszłam w odstawkę, tylko sobie zrobiłam kilka dni przerwy, no heloł nie rób wielkiego halo emotka

zazdraszczam emotka nie robie halo tylko dyskutuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6103562 Napisano: 30.10.2015 09:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6102435 Napisano: 28.10.2015 15:37:51 w Wkurza mnie...
nin22 napisał(a):

wkurzyły mnie sklepy ABC, bo są zadupiaszcze!!! Jest fajny konkurs,a
le jak mam kupić ramę smaż jak szef kuchni, kiedy w żadnym sklepie nie ma??? Pewnie jakby była, to i tak na paragonie byłoby jakiś tłuszcz i d..pa z nagrody!!!!emotka

parę dni temu obskoczyliśmy kilka ABC. W każdym wielkie oczy - jaka Rama ?? Pani sprzedawczyni przy ladzie mówi "czekej ja sie ino Zośki spytom. Zośka, ty żeś słyszała o jakiejś ramie co sie na ni smaży? na to pani z zaplecza: "A dej spokój Janka, ja tylko na oleju smaże. Takiego cuda to my ni momy". No i pogadane! Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6102376 Napisano: 28.10.2015 14:21:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

Sle sle... ich bank to BZ WBK emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6102343 Napisano: 28.10.2015 13:55:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

lager napisał(a):

czy to nie żart, że biedronka wysyła przelewy od dziś? emotka

Dodaj 3 konkursy, wejdź do topu Biedronka i dowiesz się wszystkiego emotka

jestem na tyle "świeżakiem", że sobie nie ogarne 3 nowych konków do dodania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6102337 Napisano: 28.10.2015 13:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy to nie żart, że biedronka wysyła przelewy od dziś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6100989 Napisano: 26.10.2015 09:29:32 w Wkurza mnie...
Vivacia napisał(a):

lager napisał(a):

wkurza mnie, że nie ma jeszcze biletów do multikina od biedry, bo chcę iść na Bonda!

Yy.. ale Bonda też jeszcze nie ma emotka

dziś jest światowa premiera, a w PL jest od 6 listopada, jeśli chce się iść na premierę, to już trzeba czatować na repertuar z tego dnia, który multikino udostępni, żeby kupić bilet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6100983 Napisano: 26.10.2015 09:20:39 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że nie ma jeszcze biletów do multikina od biedry, bo chcę iść na Bonda! Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6099660 Napisano: 23.10.2015 12:08:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

Jaka firma rozwozi aparaty z Wedla/Biedronka i czy najpierw kurier dzwoni?

żaden kurier nie musi przecież dzwonić, to nie jest obowiązek Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6099106 Napisano: 22.10.2015 14:37:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Właśnie Kurier DPD przyniósł kufel z IV etapu Tyskie, a aparatu i pozytywnego potwierdzenia do tej pory nie ma ... emotka

Pomimo pozytywnego potwierdzenia z I etapu, kufel nie dotarł... Nie wiem, czy gdzieś do Nich napisać, czy dać sobie spokój...emotka

myślę że kurier zbił lub przekręcił

tak, kurier zbił, wyjął sobie, skleił super glu i postawił se na półce...emotka
Jeśli zależy Ci na nagrodzie kontaktuj się z IQ Marketing, zawsze odpisują Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6098992 Napisano: 22.10.2015 12:43:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

lager napisał(a):

wczoraj ktoś chwalił się aparatem nikon - biedronkowy Wedel, mam nadzieję, że nie tylko ja nic nie dostałam jeszcze?? emotka

Ja też jeszcze nie dostałam emotka

pisałam Ci odpowiedź i właśnie kurier wpadł z aparatem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0