Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lager

lager

#6075257 Napisano: 17.09.2015 10:33:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

trampek napisał(a):

Czy czeka ktoś na monte snack bo u mnie nawet kurierowi przesylka nie przekazana? oni jakoś partiami ślą?

ja czekam
wyswietlilam sobie ttrackinga, ale jeszcze nie jest nadana paczka
kliknij w mailu na ten numer paczki to zobaczysz co się z nia dzieje

pisze przecież na stronie trend, na profilu, żeby być cierpliwym, bo paczki wysyłane są partiami, a nie wszyscy w jeden dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6071689 Napisano: 11.09.2015 15:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy, którzy czekali na Lecha z Żabki otrzymali przesyłki? Ja nadal czekam hm.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6071358 Napisano: 11.09.2015 10:06:53 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

lager napisał(a):

barszcz napisał(a):

Wkurzył mnie kolejny raz kurier!Od dwóch dni ustalam godziny.Miał przyjechać po południu,ale oczywiście przyjechał o 7.30!Masakra,kurierzy,to chyba odrębny gatunek!!

to nie jest twój prywatny kurier, żeby miał się do ciebie dostosowywać emotka

Chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz!Jeśli ktoś jest umówiony przez firmę na konkretną godzine i przywozi towar na palecie(nie lekki liścik),to jego obowiązkiem jest się dostosować własnie do mnie.Równie dobrze moglo mnie nie być i musiałby przyjechać ponownie!!

jego obowiązkiem jest ci to dostarczyć, a nie dopasowywać się do widzimisiów. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6071348 Napisano: 11.09.2015 09:52:35 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Wkurzył mnie kolejny raz kurier!Od dwóch dni ustalam godziny.Miał przyjechać po południu,ale oczywiście przyjechał o 7.30!Masakra,kurierzy,to chyba odrębny gatunek!!

to nie jest twój prywatny kurier, żeby miał się do ciebie dostosowywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6070998 Napisano: 10.09.2015 14:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

a kopia paragonu z biedronki może być na moc nagród?

nie może być, dziś o to pytałem, odpisali, że przyjmują wyłącznie oryginały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6068666 Napisano: 07.09.2015 17:36:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

lager napisał(a):

no ale wiadomo o co cho emotka same zdzisławy, janiny, ireny, zbigniewy... pewnie doszukuję się drugiego dna, ale rzuciło mi się to w oczy emotka bo jak można na siebie wygrać nawet 100 bonów, to czemu grają na babcie i prababcie, dziadków itd? emotka chyba mało jeszcze wiememotka

No, wściekł się chyba, czy szaleju objadł! emotka
Mogę się na PW dowiedzieć, gdzie z moim imieniem jestem w klasyfikacji wiekowej? Bo może mam już kury macać, zamiast w konkursach grać?emotka

Mia Ty będziesz wiecznie młodaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6068565 Napisano: 07.09.2015 15:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

coś mi nie pasuje w tej biedronce... chodzi mi o ten konkurs co dzień 50złx500osób. bardzo dużo starych imion, czyżby ludzie w podeszłym wieku mieli lepsze hasła reklamowe? emotka czy Wy piszecie rymami, czy prozą?


'stare imiona'  :D  
wieku w imieniu zapisanego niby nie ma, ale rozumiem, mniej więcej, o co Ci chodzi. 

myślę, że możliwe jest, że ludzie po prostu grają całymi rodzinami, czyli rodziców/dziadków też zapraszają do gry i podpowiadają im hasła. aczkolwiek starsi ludzie też przecież mogę świetne hasło stworzyć.  ;)

Angeliki? Angelika to już tradycyjne imię. gdzie są Brajanki, ja się pytam!  :D

dobrze ,że to tak ładnie ujął stare imiona a nie stare babyemotka

no ale wiadomo o co cho emotka same zdzisławy, janiny, ireny, zbigniewy... pewnie doszukuję się drugiego dna, ale rzuciło mi się to w oczy emotka bo jak można na siebie wygrać nawet 100 bonów, to czemu grają na babcie i prababcie, dziadków itd? emotka chyba mało jeszcze wiememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6068517 Napisano: 07.09.2015 15:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coś mi nie pasuje w tej biedronce... chodzi mi o ten konkurs co dzień 50złx500osób. bardzo dużo starych imion, czyżby ludzie w podeszłym wieku mieli lepsze hasła reklamowe? emotka czy Wy piszecie rymami, czy prozą? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6066880 Napisano: 04.09.2015 11:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xjustx napisał(a):

karkocka napisał(a):

w mailu z kodem jest termin do wykorzystania

O faktycznie, dzięki emotka
a nie wiecie jaki rozmiar pizzy?

na pewno dwuskładnikowa tylko ale rozmiar hmm Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6064939 Napisano: 02.09.2015 08:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zauważyliście, że w regulaminie konkursu DC z wodą Artic w regulaminie pisze, że zakup promocyjny to Artic Funkcjonalny 0,74l? Dziś będąc w sklepie powiedziano mi, że nie ma takiej pojemności, można kupić tylko 0,75l, zastanawiam się, czy to mały błąd w regulaminie, czy kupiłem to, co nie trzeba.. Ktoś coś podpowie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6058215 Napisano: 18.08.2015 18:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wszyscy dostaliście sms z Palmolive o żelach o tej samej godzinie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6055467 Napisano: 11.08.2015 10:02:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

lager napisał(a):

Czy jest już ktoś, kto dostał biedronkowego maila o wygranej w konkursie "Aktywnie z psem"? Napisali pod zwycięzcami, że wiadomości e-mail zostały wysłane do laureatów, ale czy tylko ja nadal nic nie mam? emotka

pisali wszyscy ze jeszcze nie maja maila

ok, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6055441 Napisano: 11.08.2015 09:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest już ktoś, kto dostał biedronkowego maila o wygranej w konkursie "Aktywnie z psem"? Napisali pod zwycięzcami, że wiadomości e-mail zostały wysłane do laureatów, ale czy tylko ja nadal nic nie mam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6046955 Napisano: 21.07.2015 10:46:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anecia1981 napisał(a):

A ja mam pytanie czy tym voucherem  z Activii do new balance mozna tylko i wylacznie biegowa?Czy moze ktos gdzies w sklepie stacjonarnym zakupił tradycyjne klasyczne np buty a oni poszli na reke i uwzglednili ten bon?


tak, tylko biegowa, pisze dużymi literami na przedniej stronie, że na kolekcję RUNNING. Ewentualnie można liczyć, że sprzedawca to przeoczy, ale mój czytał voucher jakieś 10x emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6046908 Napisano: 21.07.2015 08:58:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ula12589 napisał(a):

Właśnie się wybieram na zakupy z bonami Activii .Robił ktoś zakupy w sklepie w Krakowie lub Katowicach gdzie najlepiej się wybrać? Uwzględniają ten rabat 20 %? Można wybrać przecenione obuwie?

Nie wiem, może to już od sprzedawców zależy... Ja realizowałem je wczoraj, żadnego rabatu nie można było wziąć, żadnych przecenionych butów, tylko te z nowej kolekcji, miały zawieszki "FRESH". Łatwo nie jest, jak są fajne, to rozmiarów brak... Konkurs świetny, ale to ograniczenie, że tylko nowa kolekcja jest bardzo niefajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6044846 Napisano: 15.07.2015 15:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

kosztelka napisał(a):

nice napisał(a):

Czy w PiP wybierali w każdym sklepie z osobna (pracownicy) czy może robili to w centrali?

Wybierano laureatów w każdym sklepie oddzielnie.

to dlaczego w jednym sklepie jest po 2-3 osoby np. na  śląsku a niektórych nawet 9 osób na sklep  emotka ????

to było jakoś odgórnie zarządzone, pisało w regulaminie, że każdy sklep jeszcze przed rozpoczęciem konkursu otrzymał daną ilość nagród i tylko tyle laureatów mogli później wybrać w danym sklepie. Może zależy od wielkości, popularności sklepu... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6044771 Napisano: 15.07.2015 13:46:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie dzwonili z Piotra, kosze można już odbierać, podobno we wszystkich sklepach już czekają na laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6044761 Napisano: 15.07.2015 13:27:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnike napisał(a):

Jeżeli chodzi o ten konkurs z koszami na fb to w regulaminie pisało wartość ok 50zł emotka


nie, nam chodzi o ten konkurs sklepowy. Tam wartość z pewnością przekroczyła 50zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6044742 Napisano: 15.07.2015 13:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
orientuje się ktoś jaka może być wartość tego konkursowego kosza z Piotra i Pawła? Nie napisali w regulaminie hmmm Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6044562 Napisano: 15.07.2015 08:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostaliście powiadomienia mailowe lub telefoniczne od Piotra i Pawła w sprawie wygranych koszy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0