Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lager

lager

#6723530 Napisano: 21.08.2020 11:56:52 w Smolar
bibeck napisał(a):

Ogólnie lubię Smolara, ale raz niestety dałem się zrobić w konia. Obdzwaniali główne z wyjazdami na finał Ligi Mistrzów, no i niestety po odebraniu tel. byłem tak zaskoczony, że zapomniałem dopytać co to za nagroda.
Wcześniej wygrałem Keg z piwem, ale w losowaniu głównej brały wtedy udział wszystkie zgłoszenia (zgodnie z regulaminem).
W rozmowie tel. zostałem poproszony o wysłanie danych i paragonu na ich e-mail. (bo było mało czasu). Po ich wysłaniu, otrzymałem tel. z przeprosinami i pokrętnym tłumaczeniem, że to pomyłka, że nic nie wygrałem, tylko pomylili listy, a chcieli rozdać niewydane kegi. Pan się tylko upewnił że keg do mnie dotarł i przeprosił. Tyle że Oni nigdy tego nie robią, nie dzwonią z przypomnieniem odebrania nagrody, czy rezerwami o których w regulaminie nie ma mowy (wcześniej na moje dane adresowe miałem u nich już kilka lepszych wygranych). Prawdopodobnie po dotarciu do informacji, ile u nich już wygrałem, chcieli utrzeć mi nosa... Od tamtej pory pamiętam zawsze najpierw dopytać co wygrałem.

Już wielokrotnie były dyskusje na temat tego, że m.in. smolar i avanti przed przyznaniem nagród sprawdza ile już na ten numer jest nawygrywane. Ale zawsze zgłaszały się osoby do dyskusji, które to regularnie wygrywają u smolara i mowią, że to bzdury. Także jednoznacznej odpowiedzi jak jest naprawdę chyba nie ma nadal emotka Wyświetl w wątku >>
2 darog, pini 0

lager

#6720061 Napisano: 05.08.2020 12:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Rozmawiałam z przemiłym panem z agencji i dowiedziałam się, ze jak sklep jest odido to nie koniecznie musi być pokazywany, bo oni tam mogą mieć po numerze NIP i wtedy pokazuje się tylko 1 sklep  franczyzobiorcy a kolejne już nie. Jak Idziecie do sklepu i jest szyld to zapytać dla pewności w sklepie czy nadal jest odido i kupić, będzie to uznane.Ja już jestem spokojna, bo mój sklep w razie  coś to będzie uznany, oni maja też numery nip i sobie odszukają franczyzobiorcę.

Brawo emotka a czy pytałaś może o brak nazw produktów na paragonie tak jak niektórzy mają np. 3xwoda, 3xnapój? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6718736 Napisano: 29.07.2020 11:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Konkurs odido, specjalnie go szukałam, widnieje na mapce Google, szyld nazwa inna, na szybach że odido, w sklepie trochę jakby odido trochę inny, ogólnie nie wiadomo, do tego na paragonie też brak info czy to odido, nie wspomnę że o paragon musiałam się prosić, i teraz skąd mam wiedzieć że ten sklep jest na pewno odido? Można to gdzieś sprawdzić?

Ja zawsze pytam sprzedawcy emotka  a tu masz stronę odido https://www.sklepy-odido.pl/znajdz-sklep

Ta lista jest nieaktualna niestety, tzn trzeba jeździć i pytać - bo np w Łodzi ul. Tuszyńska - to jest Barber a nie sklep odidodidiodio

Dlatego ja zawsze szukam na googlach a potem pytam sprzedawców emotka  bo z tymi sieciowymi sklepami typu odido, groszek, abc to nigdy nic nie wiadomo emotka a mapie jest, w rzeczywistości nie ma albo odwrotnie.

Czyli jak na mapie jest, na stronie jest, w rzeczywistości jest to już chyba nie trzeba się pytać sprzedawcy? - bo jak poproszę siostrę o zakup to głupio żeby jeszcze wypytywała czy to na pewno ten sklep emotka

Na dodatek paragony pięknie opisane, no idealnie! 3x napój gazowanyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6718008 Napisano: 25.07.2020 20:53:11 w Kupię...
Kupię w fajnej cenie -30zł do empku  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6716272 Napisano: 16.07.2020 15:30:48 w Kupię...
Kupię 30zł z żywca do empku za rozsądną cenę lub za jakiś paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6714873 Napisano: 09.07.2020 16:48:26 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

kreatia napisał(a):

lucya napisał(a):

DC nadal cisza czy może ktoś się chce pochwalić? emotka

za dużo nagród, żeby się ukryło emotka

Ciekawe, ile tysięcy zgłoszeń dostali, czy czytają wszystkie i czy zdążą przed północą  emotka

Żeby tylko ich nie poganiać. Ale zaraz zaczną się telefony, wypytywania na facebookach...emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6713021 Napisano: 30.06.2020 13:41:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

melissa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy.

Nie wyślą, bo ich nie mają. Z powodu COVID nie udało im się załatwić autografów. Bardzo miła Pani (chyba od Zleceniodawcy, nie z Karlsbadu) dzwoniła, przepraszała  i proponowała jakąś inną, dodatkową rekompensatę (piłki, kosmetyki). Koszulek z autografem niestety nie da się załatwić:(

Ooo to pechowo, zwłaszcza dla tych, którzy koszulki już komuś obiecali emotka  Ktoś wcześniej pisał, że ma od nich informacje, że pomylili się przy wysyłce. Załatwienie autografu nie wydaje się niemożliwe, zwłaszcza że teraz obostrzenia są poluzowane. No cóż. Ja bym się bardziej ucieszyła z kosmetyków czy piłki niż autografu, no ale to ja emotka

No dla mnie taka koszulka bez podpisu jest ekstra, ale moi synowie są oburzeni  emotka

No ich raczej kosmetyki nie ucieszą. Może piłka by im trochę poprawiła nastrój?

Jaja jak berety emotka  rozesłali szajs jaki mieli na magazynach z myślą ej no luz powinni się cieszyć że dostali coś "za darmo" a nie... 50zł koszulka, a reszta czyli 240zł przelewem na konto i mogę im wybaczyćemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6712970 Napisano: 30.06.2020 12:18:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia575 napisał(a):

lager napisał(a):

estrelitta napisał(a):

melissa napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila wysyłacie reklamację? U mnie też bez podpisu, a obiecałam już dzieciom z rodziny z autografem:(


A na protokole odbioru nagrody jest z koszulka z podpisem Lewandowskiego?

Na protokole wpisano, że jest to  koszulka z podpisem Lewandowskiego o wartości 290zł, a zapakowano zwykłą koszulkę Nike, bez podpisu.

U mnie to samo - piszę do nich maila

Mój mail rowniez poszedl. Czym wiecej tym szybsza reakcja emotka

Ja szukałam tego podpisu nawet na lewej stronie  emotka
Na jakiego maila piszecie reklamację?

biuro@karlsbad.pl Wyświetl w wątku >>
1 asia575 0

lager

#6712956 Napisano: 30.06.2020 11:49:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

melissa napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila wysyłacie reklamację? U mnie też bez podpisu, a obiecałam już dzieciom z rodziny z autografem:(


A na protokole odbioru nagrody jest z koszulka z podpisem Lewandowskiego?

Na protokole wpisano, że jest to  koszulka z podpisem Lewandowskiego o wartości 290zł, a zapakowano zwykłą koszulkę Nike, bez podpisu.

U mnie to samo - piszę do nich maila

Mój mail rowniez poszedl. Czym wiecej tym szybsza reakcja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6712950 Napisano: 30.06.2020 11:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Andzik napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):Dzwoniłam, mam złożyć reklamację, bo pomylili nagrody.

Co robimy z tymi koszulkami z Biedronki Gillette? Może lepiej zeby kurier wbił odmowę? Czy odbieracie, piszecie reklamację i wysyłka Pocztą Polską? Jaja sobie robią.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6710560 Napisano: 18.06.2020 22:23:53 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

domika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ziolko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak ktoś mi stoi za plecami, to mówię, żeby sobie na monitoringu na mnie patrzyli. Uznają to za chamstwo (to oburzenie!), ale odchodzą. Najczęściej są zaciekawieni. Jak ktoś jest ok i tylko pyta „dlaczego tak” to wciskam jakiś kit... standardowe kity mam trzy

Zawsze można powiedzieć, że robisz zakupy dla teściowej, mamy i siebie i każdy chce mieć swój paragon  emotka

Ja, żeby nabić transakcje na darmową obsługę karty w banku emotka

Ja to do tej pory się wstydzę kupować ten sam produkt na osobne paragony.Gdybym nie była konkursowiczką, uznałabym,że to jest nienormalne emotka  Natomiast moja mama nie ma absolutnie żadnych oporów i gdy kupuje przykładowo Prymat, zawsze rozbija na kilka paragonów emotka

Ja też nie mam żadnych oporów emotka
Ostatnio w Carrefour miałam 16 paragonów. 8 to były milki po 99 gr emotka  
Pani w kasie stwierdziła że bez różnicy co i ile i jak komu kasuje skoro i tak jest to jej praca  emotka


Ja miałam patent na takie zakupy kiedy była narodowa kwarantanna, mówiłam że robię zakupy dla innych osób, żeby jak najmniej chodzili po sklepach, starszych ludzi, ludzi na kwarantannie itd i przecież muszę się z nimi jakoś rozliczyć, przy okazji robię też zakupy dla siebie więc muszę tak dzielić paragony

Dziwne,że macie takie problemy, ja na kasie zawsze mówię,że to na konkursy i muszę mieć na kilku paragonach.Nigdy nikt żadnego focha nie strzelał.A na kasach samoobsługowych to już zupełny luz- kasuję, ile chcę i jak chcę.Zakupy robię w tygodniu, nie w weekend, wtedy jest mniej ludzi, a jak w sobotę to wcześnie rano,np. w Kauflandzie.

Akurat argument prawdziwy, że to na konkursy, nie jest zbyt rozsądny emotka  czy tylko ja nie chwalę się obcym? Kasjerka się zainteresuje tematem, powie ośmiu koleżankom, te sie wkręcą, powiedzą 20 osobom z rodziny, te pochwalą się o wygranym piwie czy skarpetkach 15 sąsiadom, oni puszczą dalej, z 1 kasjerki zrobi się 100 graczy, zdobędą doświadczenie, a potem wątek "dziś nic nie wygrałem" pęka w szwach emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6710443 Napisano: 18.06.2020 15:27:22 w Zdjęcia naszych wygranych
ola120 napisał(a):

Czy ktoś ma zdjęcie perfum Lion? Jak wygląda sama butelka? Ciekawa jestem jak pachną. Dzisiaj dostałam i zastanawiam się, czy mogę dać w prezencie? 

Wyświetl w wątku >>

lager

#6709128 Napisano: 12.06.2020 14:07:38 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Dzisiaj Haribo?  emotka

O ile nie mają długiego weekendu emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

lager

#6708303 Napisano: 09.06.2020 11:09:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

to unique? 224700011

First Line...

Czyzby Kujawski dzwonił.  emotka

Z tego nr dzwonią w sprawie Nestle itm Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

lager

#6708224 Napisano: 08.06.2020 21:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Czy w poprzednich etapach HARIBO wygrał ktoś zgłoszeniem, po którym NIE wyświetliło się potwierdzenie na ekranie?

U mnie ta sama sytuacja, człowiek naiwny, a trzeba było jeszcze raz jak pojawił się pusty formularz zamiast podziękowań emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

lager

#6708105 Napisano: 08.06.2020 13:36:41 w Informują
Informują z Loteria "Tak smakuje wygrana"

Rodzaj powiadomienia: E-mail
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

lager

#6707169 Napisano: 03.06.2020 11:34:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannaa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

adriannaa napisał(a):

W konkursach Bic udało się komuś wygrać filmem bądź zdjęciem? Ja niestety nie nadaję się do tekstów, a z tego co widziałam to głównie one wygrywają

Jest wręcz przeciwnie emotka  Jeśli masz do wyboru tekst, zdjęcie i film to zdecydowanie częściej wygrywają filmy i zdjęcia. Żeby wygrać tekstem z filmem, to trzeba się naprawdę postarać. Film jest zdecydowanie atrakcyjniejszą formą dla komisji i uważa się, że wymaga więcej pracy (co nie zawsze jest prawdą;) Ale tak, wygrałam w Bicu filmem.

To może jeszcze nie wszystko stracone  emotka  przeglądałam starsze wpisy na forum i widziałam, że ktoś się wypowiadał, że wygrał rymowanką i ma dużą skuteczność w konkursach Bic więc trochę zwątpiłam czy jest sens się gimnastykować do zdjęć

Jestem żywym przykładem na to, że samym tekstem w Bic da sie wygrać rower Wyświetl w wątku >>

lager

#6705646 Napisano: 27.05.2020 20:48:34 w Paragony na trwające konkursy
Mam jeszcze jeden paragon na Bic w Intermarche, zamienie na Disney Biedronka  Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6705551 Napisano: 27.05.2020 13:58:24 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli ktoś chce BIC Intermarche w zamian za paragon Nestea Lidl to pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6704986 Napisano: 24.05.2020 20:22:08 w Paragony na trwające konkursy
Milka z abc i Milke z tesco kupię Wyświetl w wątku >>
0 0