Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lager

lager

#6702350 Napisano: 11.05.2020 14:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):


A z ciekawości-co jest w tych białych kopertach? U mnie w żadnej paczce nie było kopert, tylko po prostu były karty

Brakło im kopert to wrzucili Ci luzem Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6702256 Napisano: 11.05.2020 10:47:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karty Persil Biedronka, kurier GLS Wyświetl w wątku >>

lager

#6701207 Napisano: 05.05.2020 21:23:49 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon z płynem do płukania E na konkurs Albedo  Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6700721 Napisano: 04.05.2020 09:01:53 w Pomoc potrzebującym!
https://www.siepomaga.pl/nozka-huberta

Hubercik pilnie potrzebuje pomocy, maleństwo ma dopiero 13 miesięcy. Pojawiła się szansa dla jego nóżki, pomóżmy mu! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6700581 Napisano: 02.05.2020 21:37:06 w Czy informują/ informowali?
kukuleczka napisał(a):

Nie wierzę i juz nie będę brala udzialu w konkursach everydayme. Wg mnie to ściema.
Brałam udział w zeszlym roku jakos w kwietniu, konkurs byl przeciągany w nieskończoność. Kontaktowalam się z organizatorem, odpowiedzi brak, po konkursie sladu brak. Potem bralam udział w kolejnym, pamietam, ze wygraną gwarantowana byly probki tamponów. Po raz kolejny konkurs byl przedłużany, zero kontaktu ze strony organizatora (3 mejle)
Masakra  emotka

Kiedyś wygrałam tam szczoteczkę elektryczną i w którymś z konkursów wielkanocnych, myślę, że nagrody faktycznie rozdają, ale masz racje z tym, że to trwa nawet kilka miesięcy zanim poinformują laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6698824 Napisano: 23.04.2020 19:49:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do wszystkich maruderów, którzy nie umieją używać wody i mydła więc drżą przy podpisaniu i odbiorze paczek - zróbcie przysługę innym i przestańcie grać skoro odbiór nagrody jest tak wielkim wyzwaniem dla Was oraz problemem, o którym trzeba trąbić na pół wsi. Ewentualnie napiszcie do organizatora, że życzycie sobie zrzucenie nagrody dronem na posesję. Wyświetl w wątku >>

lager

#6696303 Napisano: 12.04.2020 14:11:19 w Paragony na trwające konkursy
Tymbark z Auchan kupię na już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6692674 Napisano: 26.03.2020 14:30:52 w Czy informują/ informowali?
izkak napisał(a):

pikantny napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Rusz się i wygrywaj nagrody z Kubusiem - o wszystkich nagrodach już poinformowali? emotka   

Moim zdaniem nie, ale całe to wyłonienie laureatów jest mocno podejrzane. Pani mi powiedziała że nie dostanę nagrody, bo jestem tylko rezerwą. Niby informowali w jednym czasie i laureatów i rezerwe. Mówię jej - ale to dziwne, na co ona krzyczy mi do słuchawki, a co na forum konkursowym pisali?! Tej agencji już podziękuję.

Nie rozumiem. Przecież babeczka z agencji nie wie czy wszyscy z laureatów odeślą dane i paragony, więc mówienie, że nie dostaniesz nagrody jest co najmniej nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że o ewentualnej rezerwie powinno się informować PO zakończeniu spraw związanych z weryfikacją dokumentów właściwych laureatów. 

Btw, ja też mam wrażanie, że nie wszystkie nagrody poszły. Jednak dużo osób nie chwali się wygranymi na forum, co jest zrozumiałe, bo większość agencji krzywo patrzy na nas konkursowiczów emotka  

Tam zawsze będą jakieś problemy dopóki nie skończą z tym chorym dzwonieniem, zamiast wysłać maila i/lub smsa.  Wyświetl w wątku >>

lager

#6692415 Napisano: 25.03.2020 14:05:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

Agnes napisał(a):

UWAGA
dziś odwiedził mnie kurier DPD z Frozen bez rękawiczek
otworzyłam drzwi a on mi dał do wypełnienia protokół i jeszcze swój długopis mi chciał wcisnąć ale się nie dałam i wzięłam swój z Olafem i futerkiem oj mina jego była bezcenna

ale powiedz co by to zmieniło jakby miał rękawiczki? przecież te same bakterie zebrałyby mu się na rękawiczce, które, gdy nie ma rękawiczek, zebrały się mu na ręce. Dla Ciebie to bez różnicy, cokolwiek od niego bierzesz. Rękawiczki nie są żadną ochrona dla Ciebie.

Niektórzy chyba powinni ruszyć głową zamiast futerkowym długopisem. Poważnie myślisz, że kasjerka zmienia rękawiczki po obsłudze każdego klienta? Że pani na poczcie wyrzuca każde rękawiczki po podaniu komuś listu? Że listonosz czy kurier zużyje dziennie 500 rękawiczek, żeby po każdej paczce i kontakcie z odbiorcą je wyrzucić? Naprawdę? Mam większą pewność, że np. Listonisz czy Kurier doręczając coś do firmy umyje ręce przy okazji korzystając tam z toalety i kilka razy dziennie (dobre i to) zdezynfekuje dłonie płynem, który ma w aucie bądź w kieszeni, niż kurier i listonosz który nosi cały dzień jedne rękawiczki, wszystkiego dotyka, wszystko w nich robi, łącznie z kichaniem a i może nawet w toalecie nie zdejmuje. No bo po co, przecież rękawiczki chroniąemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6690541 Napisano: 17.03.2020 12:51:05 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Lenor z Intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6687581 Napisano: 03.03.2020 20:47:25 w Czy informują/ informowali?
marzanna napisał(a):

BIC  E.Leclerc? emotka

Czas mają do 19.03 to jeszcze trochę   emotka Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

lager

#6678178 Napisano: 29.01.2020 13:57:28 w Paragony na trwające konkursy
W zamian za paragon Milki oferuję paragon Lidl Sensodyne Aquafresh lub Heinz Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6678026 Napisano: 29.01.2020 09:54:31 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon z produktem Milka w Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6672420 Napisano: 10.01.2020 17:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
CAPITAN JACK - jak dodać plik z kapslem ? mam zrobiony 200kB i nie chce go przyjąć emotka
co robię źle ?
format jpg


pozdraiwam

Nic nie robisz zle, bład mają, naprawiają emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6658891 Napisano: 20.11.2019 13:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

lager napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

kalajf napisał(a):

Chciałam zapytać może ktoś wie,jak jest wygrana  z Milki Biedronki i jest podany jeden dzień roboczy o 11 wiadomość to czy można wysłać rano do nich @.To jest agencja Karlsbad to nie wiem jak oni to potraktują?


Ja w ogóle nie patrzę na info od organizatorów, tylko zawsze szukam info w regulaminie. Czasami zdarza się, że chcą coś na już, a wg regulaminu mam 3 dni robocze emotka

A wg mojej oceny "jeden dzień roboczy" w Twoim przypadku oznacza, że np. gdy dostałaś info dziś, to masz czas do jutra do godziny 23:59:59.

Różnie bywa...kiedyś jakaś agencja interpretowała owy "dzień roboczy" jako równe 24 godziny (po czym znikał formularz do wypełnienia). 

Dokładnie tak. dzień roboczy do końca dnia pn- pt 23:59:59 ale czasami organizator wypisuje w sms, mailach np masz 36 godz od powiadomienia, albo do "czwartku godz. 11:00"

Skrzynka Karlsbadu jest PRZEPEŁNIONA, nie dojdzie im dzis mój mail z paragonem i ciekawe czy nie przepadnie mi nagroda, czy ktoś miał taką sytuację dziś??

Mi wczoraj przeszło normalnie - wysyłałam ok godz. 12 zaraz po informacji o wygranej ale nie dostałam żadnego potwierdzenia. Może ktoś już dostał bilety i wie czy są imienne? i kiedy je otrzymał bo skoki są w sobotę i nie wiem czy się wyrobią... 

Nie martw się, wyrobią się emotka  ja wysyłałam wczoraj o 23:00 i skrzynka przepełniona, więc wysłałam na adres ich biura i doszło. Rano dziś dzwoniłam i miła Pani kazała sie nie martwić, wszystko mają pod kontrolą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6658732 Napisano: 19.11.2019 23:39:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

kalajf napisał(a):

Chciałam zapytać może ktoś wie,jak jest wygrana  z Milki Biedronki i jest podany jeden dzień roboczy o 11 wiadomość to czy można wysłać rano do nich @.To jest agencja Karlsbad to nie wiem jak oni to potraktują?


Ja w ogóle nie patrzę na info od organizatorów, tylko zawsze szukam info w regulaminie. Czasami zdarza się, że chcą coś na już, a wg regulaminu mam 3 dni robocze emotka

A wg mojej oceny "jeden dzień roboczy" w Twoim przypadku oznacza, że np. gdy dostałaś info dziś, to masz czas do jutra do godziny 23:59:59.

Różnie bywa...kiedyś jakaś agencja interpretowała owy "dzień roboczy" jako równe 24 godziny (po czym znikał formularz do wypełnienia). 

Dokładnie tak. dzień roboczy do końca dnia pn- pt 23:59:59 ale czasami organizator wypisuje w sms, mailach np masz 36 godz od powiadomienia, albo do "czwartku godz. 11:00"

Skrzynka Karlsbadu jest PRZEPEŁNIONA, nie dojdzie im dzis mój mail z paragonem i ciekawe czy nie przepadnie mi nagroda, czy ktoś miał taką sytuację dziś?? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6645402 Napisano: 03.10.2019 16:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Przy wygranym voucherze na okulary tic tac odslylaliscie coś?
I ponownie pytanie czy udało się komuś wysłać zgłoszenie z loveli? 

Nic nie musisz odsyłać, bo paragon już wgrałeś przy wysyłaniu zgłoszenia. Numer vouchera prześlą Ci mailem za jakiś czas Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6644738 Napisano: 01.10.2019 20:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

lager napisał(a):

Z innej beczki! Boże, co Wy kupujecie za zegarki, skoro ten voucher z tic tac nie działa przy przecenionych, a np Casio 9/10 ma przecenione emotka

Nie odpowiem bo nie mam vouchera, ale czy moge prosic link do sklepu gdzie sie je realizuje? Dzieki

timetrend.pl Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

lager

#6644733 Napisano: 01.10.2019 20:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z innej beczki! Boże, co Wy kupujecie za zegarki, skoro ten voucher z tic tac nie działa przy przecenionych, a np Casio 9/10 ma przecenione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6620317 Napisano: 15.07.2019 15:12:48 w PLAGIATY
roksana2802 napisał(a):

Jak możecie to zgłosić też, mam nadzieję że fb potraktuje to poważnie, ja oczywiście też zgłosiłam:)

Ponieważ Pani nie byla w stanie nawet napisać jednego słowa przepraszam, ani zaproponować ugody, tylko mnie zablokowała, działam z tematem dalej, A że w moim miejscu pracy współpracuje z prawnikiem to hm... Nie mam oporow:)

Trzymam kciuki, pogrąż tę złodziejkę Wyświetl w wątku >>