Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6616840 Napisano: 05.07.2019 08:59:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rozwożą bluzy z Paprocki&Brzozowski od Nivea, aczkolwiek rozm. S jest ogromny Wyświetl w wątku >>
1 agusia222 0

lager

#6616474 Napisano: 04.07.2019 09:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

maa napisał(a):

visserarthur napisał(a):

isiulka napisał(a):

Jeżeli dotąd ktos nie dostał kart loreal to już ich nie dostanie. Dzwoniłam do agencji i otrzymałam informacje, ze nagroda nie została przyznana bo nie odesłałam dowodu osobistego , to samo u siostry ...  a snsow  ni widu ni słychu choc celowo tego pilnowałam...

Trzeba się zebrać i im wygarnąć głupotę... Mi napisali, że nie miałem zasięgu 48 godzin. Śmieszne...

to rzeczywiście bardzo zabawne

Za dużo rozdali -trzeba by było gdzieś wyżej napisać - tylko gdzie ?

Idźcie do rzecznika w waszym mieście.
jak ja miałam problem z Wielkim Sprzątaniem to rzecznik wszystko załatwil.
Odmówili mi nagrody, że niby paragon źle opisany

A w regulaminie był w ogóle paragraf, że mogą żądać Waszych dowodów osobistych w celu weryfikacji danych? Jeśli nie, to robią to niezgodnie z prawem. Zresztą co z tym całym rodo w tej sytuacji Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6616260 Napisano: 03.07.2019 16:42:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

estrelitta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tukany z kafla już wszystkie rozdane?

Z tego co widać informowali tylko ostatni dzień - Albedo daje ciała ostatnio po całości 


Na 230 TUKANÓW nie trafiłem ani jednego...??!! Koniec świata! Hasło w wersji GOLD mam im wysłać czy jak?! Nie ogarniam tej Agencji! Prędzej w bramkę trafię niż cokolwiek u nich wygram tekstem! emotka

W sumie konkurs bez podawania nr paragonu więc nie dziwi mnie nic, że sobie to rozstrzygnęli jak chcieli.

Nic nowego, wybierają sobie dni z których czytają/losują Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6613691 Napisano: 26.06.2019 13:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisze ktoś jakie były daty w pon i wt w Zalodowanych? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6613594 Napisano: 26.06.2019 11:02:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chaber20 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na nagrodę z Visy w żabce? 

Tak, brakuje mi jednej piłki i nie ma jej na liscie zwycięzców. Dzieki za przypomnienie, napisalam wlasnie maila do nich. 

Tez czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6611483 Napisano: 19.06.2019 16:04:25 w Czy informują/ informowali?
Wawel w DC juz wszystko poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6609254 Napisano: 12.06.2019 16:18:05 w Czy informują/ informowali?
Flora Biedronka wszystko poinformowała? Mało tego było coś Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6605180 Napisano: 31.05.2019 14:30:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkursy/show/254620

Te ręczniki muszą mieć bardzo małą wartość, skoro nawet nie piszą o tym w regulaminie  emotka


Wydaj 10 zł na nabiał z cukrem w plastikowym śmieciu.
Poczuj się copywriterem w czasie darmowych praktyk.
Oddaj swoje hasło za friko.
Ewentualnie zeświruj z radości, jeśli to Ty-właśnie-Ty dostaniesz plastikowy ręcznik.
emotka

I jeszcze: darmowo reklamuj na plaży nasz produkt  Wyświetl w wątku >>

lager

#6603097 Napisano: 24.05.2019 18:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Mam pytanie trochę z czapy: czy Wasze paragony z Kauflandu też tak szybko bledną? Dwa tyg. a już nic nie widać emotka Z każdego innego sklepu są dużo trwalsze.

Ja się zawsze skusze na zakupy w Kauflandzie (mam najbliżej), a później jestem zła,że nic nie widać. Pisałam nawet do nich i faktycznie przez chwilę było lepiej, ale teraz jest znowu to samo. Dodatkowo mnie denerwuje, że na czytniku produkt często ma inny opis niz na paragonie  emotka

U mnie dokładnie tak samo, najbliżej więc kupuję, a potem patrząc na paragon i mam ochotę się walnąć. Może też napiszę w tej sprawie, no ale, jak widać po wpisach niewiele to daje.

Jak wiecej osób będzie do nich pisać, to może zauważą, że jest to problem.
Trzymam te paragony w lodówce, ale niewiele im to pomaga.

Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle  emotka

Tak te kauflandowe bledną okropelnie, tescowe też Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6600415 Napisano: 16.05.2019 12:49:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki tic tac, UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6599324 Napisano: 14.05.2019 12:24:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

U mnie w Biedronce ciągle się pytają ,, czy wydrukować potwierdzenie płatności kartą ? ''Zawsze biorę, nie wiem -może oszczędzają na papierze. I dobrze że wzięłam , bo dostałam najpierw sam paragon a jak powiedziałam  , że chcę potwierdzenie płatności karty - to wraz z potwierdzeniem wydrukował się kupon na konkurs z Danio . Więc uważajcie:)

Aha, mnie wgl nie zapytała czy chcę i dlatego nic nie wyskoczyło do loterii emotka  dzięki za info! Wyświetl w wątku >>

lager

#6598896 Napisano: 13.05.2019 15:09:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Drukuje się zaraz po paragonie-Dokument niefiskalny i tam opis jak brać udział w loterii i kod.U mnie w 1 biedronce pan bardzo się na ten kwitek patrzył był chyba w szoku co to się mu wydrukowało.Ale powiedziałam krótko to moje i mi oddał.Może coś mieli nie tak wprowadzone w system bo byłam dziś w 2 biedronkach i wszystko się pięknie drukowało.A kupiłeś wariant waniliowy? Bo to tylko przy tym a nie inny smak.

lager napisał(a):

case napisał(a):

Strona Danio już działa, spróbujcie proszę ponownie z tymi samymi kodami. Jeśli coś będzie nie tak, prośba o kontakt na help@navagency.com.

A co jeśli nic się nie wydrukowało? Mam zakup Danio waniliowego, stałam przy tej kasie i czekam czekam, a kasjerka na to, że nic się więcej nie wydrukowało, to gdzie ma być ten kod promocyjny, bo jestem teraz konfjuzd...

Nic się więcej nie druknęło, bo stałam i patrzyłam. Kurde czyli paragon w kosz.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6598861 Napisano: 13.05.2019 14:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

Strona Danio już działa, spróbujcie proszę ponownie z tymi samymi kodami. Jeśli coś będzie nie tak, prośba o kontakt na help@navagency.com.

A co jeśli nic się nie wydrukowało? Mam zakup Danio waniliowego, stałam przy tej kasie i czekam czekam, a kasjerka na to, że nic się więcej nie wydrukowało, to gdzie ma być ten kod promocyjny, bo jestem teraz konfjuzd... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6597126 Napisano: 08.05.2019 16:44:15 w Auchan
rutka napisał(a):

3 paragony 3 pudła ale wcale mnie to noe dziwi nagrod tyle co kot napłakał.

A w moim mieście co rusz bilbordy z WIELKĄ loterią Auchan, jakby co najmniej pół milona nagród rozdawali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6589722 Napisano: 13.04.2019 10:06:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

TESCO NAŁĘCZOWIANKA.
Powiadomili do końca?
Staneli chyba na 21 i dalej ie wiadomo?
Smsy na ewentualne nieodebrane miały iśc..
Ktoś coś wie?
Dzięki za odp

Poczytaj na str 5519, troche o tym pisalismy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6589117 Napisano: 11.04.2019 10:48:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

monkakk napisał(a):

freyja88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Nałęczowiance z dni 23-27.03? Skoro Albedo obdzwania już E z Polo, to wygląda jakby skończyli...

23 byl. Poza tym chyba cos im sie pomieszalo...

A może ostatnie dni były tak obłożone, że nikt z forum nie trafił?

eee tam, chyba sam w to nie wierzysz emotka

Ktoś coś wie czy dzwonili?

Jak już poszły eski na nieodebrane to prawdopodobnie skończyli. przynajmniej zawsze tak było...
APELUJĘĘĘĘ...!!! Niech zgłosi się ten, kto ma wygraną 24.03 wzwyż! Żeby rozwiać wątpliwości emotka

Albedo twierdzi, że poinformowało do końca. Nie chce mi się w to wierzyć... Nikt ze znajomych nie ma nic od 24 wzwyż.

Ja grałam w ostatnie dni i nie mam info 

Niestety nie pierwszy raz ma miejsce identyczna sytuacja. Komuś z agencji wyjątkowo nie chce się czytać zgłoszeń do końca... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6581366 Napisano: 18.03.2019 09:58:34 w Avanti
magisterek napisał(a):

adrian napisał(a):

rufus napisał(a):

Ruszyli!  emotka

Ostatni raz czekałem tak na północ chyba za dzieciaka w Sylwestra. emotka


Jak dla mnie tylko CHRUPEK ADRIANA!  emotka Oddaje głos na... PIERWSZY LEPSZY!  Według mnie najlepszy!

Dla mnie foka jest the best emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

lager

#6579337 Napisano: 11.03.2019 16:36:06 w Czy informują/ informowali?
Tic tac informuje z 4 etapu czy tylko te rezerwy na razie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6578826 Napisano: 09.03.2019 13:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

margobb napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy ktoś wie do kiedy jest ważność do spożycia Captain Jacka? 

Ja mam ostatnie kartony do stycznia 2020

Dziękuję za informacje 

Moje listopad/grudzien 2019 Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6578490 Napisano: 08.03.2019 13:41:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Halls
Co to za konkurs?

Chyba nie było w bazie, bo to nie konkurs, rozdawali 5000 butelek z wkładem na owoce za zakup gum Halls. Wczoraj jak zgłaszałam było jeszcze 600, w sumie trwało kilka dni Wyświetl w wątku >>
0 0